صفحه 1121 از 1201 نخستنخست ... 121 621 1021 1071 1111 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1131 1171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,201 تا 11,210 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    فکر میکنم این قابلیتی که میگویید در live view فعال باشد که در دوربین های نیکون هم به همین منوال هست حداقل در 5300 و 7200 که دیده ام اما کسی که به سراغ دوربین dslr میرود بعید میدانم خیلی از طریق live view عکاسی کند ، شاید بهتر باشد طریقه کار با نورسنج و هسیتوگرام دوربین را فرا بگیرید
    وگرنه دوربین های میرورلس بسیار جذاب تر هستند
    همچنین حتما به توصیه شما در مورد "شاید بهتر باشد طریقه کار با نورسنج و هسیتوگرام دوربین را فرا بگیرید " عمل میکنم
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه دوستان
    من بودجه ای حدود3تومان دارم ومیخام یک dslr خوب بگیرم که راحت نیازهامو تا3یا4 سالی پاسخگو باشه وقبلا کامپکت داشتم ولی الان میخام برم کلاس و حرفه ای عکس بگیرم
    موضوع عکاسیم هم بیشتر عکس هایی از خانواده و طبیعت و گاهی عکس های اتلیه ای .طی تحقیقی که کردم بهم d7200 نیکون با لنز 140-18و 750d کانن را پیشنهاد دادند.
    از یکطرفم شنیدم عکس های نیکون کلا نسبت به کانن زنده تر و طبیعتی تر و بهتر
    لطفا راهنماییم کنید کدوم مدل را بخرم و با چه لنزی(اگه مدلی بهتر ازاینا هم سراغ دارید بهم بگید)

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_d نمایش پست ها
    من بودجه ای حدود3تومان دارم ومیخام یک dslr خوب بگیرم که راحت نیازهامو تا3یا4 سالی پاسخگو باشه وقبلا کامپکت داشتم ولی الان میخام برم کلاس و حرفه ای عکس بگیرم
    موضوع عکاسیم هم بیشتر عکس هایی از خانواده و طبیعت و گاهی عکس های اتلیه ای .طی تحقیقی که کردم بهم d7200 نیکون با لنز 140-18و 750d کانن را پیشنهاد دادند.
    لطفا راهنماییم کنید کدوم مدل را بخرم و با چه لنزی(اگه مدلی بهتر ازاینا هم سراغ دارید بهم بگید)
    با سلام
    قیاس خوبی نداشتید.
    7200 نیکون رو باید یا 70 دی کانن در سبد خریدتون قرار میدادید.750 کانن هم رده دی 7200 نیست.
    اگر بین 7200 و 70D بخوایید انتخابی داشته باشید با توجه به این که از هیچ کدوم از برندها اکسسوری هم ندارید و انتخاب اولتونه نسخه نیکونی رو تهیه بفرمایید بهتره.تا چند سال هم به راحتی جواب کارتون رو میده.
    در کانن میتونید لنز 18-135 رو انتخاب بفرمایید و در نیکون لنز کیت 18-105 رو.که البته با این لنزها هزینه به حدود 3500 در هر دو برند میرسه.
    این دو دوربین در این رنج قیمت اگر میرورلس نخوایید بگیرید بهترین انتخاب هستند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_d نمایش پست ها
    درود
    D7200 و لنز پیشنهادی حدود 1 میلیونی از بودجه شما بیشتر است در ضمن اینکه شما بودجه ای برای خرید6 کارت حافظه کیف سه پایه در صورت نیاز و... باید کنار بگذارید که خودش کم نمیشود
    دوربین های مثل 7100 یا 5500 یا 3400 در نیکون و 750 دی یا 70 دی در کنون گزینه هایی خوب هستند
    اما توصیه ام به شما که بودجه محدودی دارید سعی کنید بادی ارزونتر و لنز بهتر ی بگیرید هر چند معتقدم در ابتدا با یک لنز کیت شروع کنید تا نیاز خود را بهتر بشناسید و بودجه تان را نگه دارید و در صورت شناخت بیشتر از ابزار و لوازم اقدام به خرید نمایید
    و اینکه فلان برند از فلان برند زنده تر عکس میگیرد بیشتر اطلاعات فروشندگان هست که جهت فروش هرگونه حرفی را میزنند شاید در بدنه های هم رده در یکسری از بدنه ها دوربین های نیکون داینامیک رنج بهتری داشته باشد از ان طرف بدنه های نیکون در بعضی از سطوح عملکرد نویزی بهتری دارند که به کل نمیشود تعمیم داد

چ
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان عزیز
    یه گڕوه تڵگڕامی نمیشناسین کە توش بشه در مورد خرید دورین کمک گرفت؟!
    ایدیم توی تلگرام @mgpgraphic
    ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی ضروریه

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط graphicmgp نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه گڕوه تڵگڕامی نمیشناسین کە توش بشه در مورد خرید دورین کمک گرفت؟!
    ایدیم توی تلگرام @mgpgraphic
    ممنون میشم کمکم کنید
    خیلی ضروریه
    خیر.
    پرسش خود را در همین فروم مطرح‌کنید دوستان راهنمایی کنند.
    msh2200، Moty و sorena_56 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

دوستان درود بر شما .
    من هنوز دوربین نگرفتم . شما پیشنهاد تون رنج 11 تومان چی هست .
    از لنز تله 70-200 کنون با بادی غیر فول فریم مثل 1300 نظرتون چیه ؟
    هر نظر و ایده ای دارید بفرمایید .
    عکاسی اماتور . پرتره و نهایتا مسافرت استفاده من هست .

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa11 نمایش پست ها
    دوستان درود بر شما .
    من هنوز دوربین نگرفتم . شما پیشنهاد تون رنج 11 تومان چی هست .
    از لنز تله 70-200 کنون با بادی غیر فول فریم مثل 1300 نظرتون چیه ؟
    هر نظر و ایده ای دارید بفرمایید .
    عکاسی اماتور . پرتره و نهایتا مسافرت استفاده من هست .
    درود

5d مارک 3 و لنز 70-200
    Mostafa11 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    درود

5d مارک 3 و لنز 70-200
    درود بر kato عزیز.
    اقا من فکر نمیکنم دوربین 5d Mark III برای عکاسی آماتور مناسب باشه. نمیدونم پست های قبلی دوستمون و راهنمایی هایی که Moty عزیزو بقیه عزیزان بهشون داشتن خوندین یا نه.
    فکر میکنم انتخابی که اخرین بار خودشون داشتن خیلی مناسب بود و نمیدونم چرا هنوز مردد موندن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa11 نمایش پست ها
    الان در ی و تو ب نگاه کردم ...
    نور پردازی در پرتره خیلی اهمیت داره . تصمیم گرفتم روی دوربین ارزان تر و نورپردازی قوی تر کار کنم ...
    نظر شما چیه ؟
    پیشنهاد بنده هم مثل Moty عزیز و بقیه دوستان، اول بگردین ببینین چرا با با بدنه قبلی تون عکسهایی که مدنظرتون بوده نتونستین بگیرین که مطمئنا یک فاکتور مهمش نور بوده و همینطور عدم ادیت مناسب ( این فاکتور بسیار مهمه ).
    اگر خیلی اصرار دارین فول فریم بردارین، من باشم نهایت دوربین D610 (یا معادلش 6d)+ لنز 200 - 70 + مابقی موجودی هزینه در قسمت نورپردازی انجام میدم. اگه مبلغی موند یک لنز اولترا واید(ارزان قیمت) هم برمیدارم برای شات های طبیعت در مسافرت.
    ناگفته نمونه اینا بدون محاسبه سه پایه مناسب هست و چون اسمی از اماتوری اومد، حتما یک ریموت هم میخرم جهت اطمینان از عدم لرزش دست هنگام عکاسی.
    و باز هم برمیگردیم به راهنمایی دوستان:
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    این توصیه دوست عزیزمون رو آویزه گوشتون کنید :
    « به نظرم بهتر است در فراگیری نرم افزار های ادیت کوشا تر باشید و هزینه اضافه رو برای یادگیری عکاسی هزینه کنید»
    مهم ترین کار همینه .. اگه شما 50 میلیون هم هزینه کنید ولی به سراغ آموزش اصولی عکاسی و ویرایش عکس نرید، فقط باعث سرخوردگی خودتون و هدر رفتن پولتون شده اید !
    ارادتمند
    msh2200، M.Nouri، Moty و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    23

جناب امير كميلى عزيز ، ميدونيد چرا تو شك هستم ؟!
    اخه از اينطرف دوست دارم لنز زوم بگيرم كه بتونم از فاصله دور عكاسى كنم از اينطرف هم دوست دارم فول فريم بگيرم .
    براى همين 70-200 رو انتخاب كردم ، هم براى پرتره هم استفاده براى طبيعت حالا باز پولى دستم رسيد يه لنز وايد هم بعداً ميگيرم
    از اينطرف هم ميترسم 6d بخرم باز 6d mark ll بياد !!!!
    براى همين دل دل ميكنم براى خريد ....
    كه بعدا پشيمون نشم
    amir.komeily تشکر می‌کند.