صفحه 1133 از 1201 نخستنخست ... 133 633 1033 1083 1123 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1143 1183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,321 تا 11,330 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد m343 آواتار ها
    تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    دوست عزیز، بنده طرفدار نیکون هستم، اما به علت سبک کاری شما و امکانات بالاتر دوربین های کنون در فیلمبرداری خصوصا عدم امکان تغییر اپرچر هنگام فیلمبرداری در دوربین های نیکون و با توجه به اینکه بیشتر لنز های نیکون هنوز AF-S و کند و پر سرو صدا هستن و اینکه کنون از لحاظ Continues Focusing از نیکون سرتر هست ، به شما پیشنهاد میکنم که دوربین کنون خریداری کنید. حداقل 700d و یا بالاتر
    درود بزرگوار
    700D با 750D از لحاظ کیفیت اختلاف زیادی دارند ؟ این دو داغ نمیکنند تو فیلم برداری ؟ کیفیت عکسش چطوره ؟
    ممنون از پاسختون

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط m343 نمایش پست ها
    درود بزرگوار
    700D با 750D از لحاظ کیفیت اختلاف زیادی دارند ؟ این دو داغ نمیکنند تو فیلم برداری ؟ کیفیت عکسش چطوره ؟
    ممنون از پاسختون
    اختلاف زیادی ندارند، برای فیلمبرداری توصیه می شوند منتها در صورتی که قصد شما ساخت کلیپ باشد نه مثلا ضبط یک سخنرانی یک ساعته ، اگر بنا دارید ضبط های طولانی داشته باشید دوربین فیلمبرداری توصیه می شود....
    m343، S8M5M و Aier تشکر می‌کنند.

كاربر جديد m343 آواتار ها
    تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    [B]

دوربین های DSLR دوربین های عکاسیی هستند که آپشن فیلمبرداری رو دارن، پس خواه ناخواه فیلمبرداری باعث میشه داغ بشن، (البته لنز داغ نمیشه، بادی داغ میشه)
    اما چون دوربین های کنون برای فیلمبرداری خیلی وقته دارن استفاده میشن قطعا کنون تدابیری اندیشیده که آسیبی به بدنه وارد نشه، حالا شما خودتم یکم هوای دوربینو داشته باشی که چه بهتر. مثلا فیلم برداری طولانی انجام ندید و تیکه تیکه به دوربین استراحت بدید.
    دوربین های دیجیتال معاصر همه از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تفاوت شارپنسشون به حدی که توسط بنده و شما قابل لمس باشه نیست،خصوصا توی فیلمبرداری
    من تجربه ی کار با 750d رو نداشتم و زیاد درموردش نمیدونم، اما اینجور که با سرچ دستگیرم شد، گویا به خاطر فوکس پوینت ها و کراستایپ های بیشترش، سیستم فوکس کمی بهتری داره و از نظر تصاویر خروجی هم داینامیک رنج و عمق رنگ کمی بهتری داره
    در هر صورت آپگرید هست، شما ببینید بودجتون چقدر هست و انتخابتون رو انجام بدید، اما هر کدوم رو تهیه کنید، انتخاب خوبی خواهد بود.
    نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    اختلاف زیادی ندارند، برای فیلمبرداری توصیه می شوند منتها در صورتی که قصد شما ساخت کلیپ باشد نه مثلا ضبط یک سخنرانی یک ساعته ، اگر بنا دارید ضبط های طولانی داشته باشید دوربین فیلمبرداری توصیه می شود....

سلام ممنون از پاسخ کاملتون
    برای دوربین فیلمبردای تا 2500 چی پیشنهاد میدین؟ ترجیحا بشه تعدادی عکس گرفت

لطفا بفرمایید لوازم چی بگیرم ؟ فیلتر UV - پایه -کیف ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط m343 نمایش پست ها
    سلام ممنون از پاسخ کاملتون
    برای دوربین فیلمبردای تا 2500 چی پیشنهاد میدین؟ ترجیحا بشه تعدادی عکس گرفت

لطفا بفرمایید لوازم چی بگیرم ؟ فیلتر UV - پایه -کیف ؟
    در این تاپیک سوال خودتان را بپرسید تا دوستانی که در این زمینه تخصص دارند راهنمایی کنند .

[COLOR=#e6e6fa]
    ویرایش توسط کوروش : Thursday 27 April 2017 در ساعت 21:47
    m343، enybody و Aier تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

چند تذکر رو ناچارا مجبورم عرض کنم:
    1- لطفن در چارچوب قوانین و قواعد فروم گفتگو فرمایید و از تمسخر و توهین به شخصیت دیگر کاربران اکیدا خودداری فرمایید.
    2- از دوستانی که راهنمایی می‌کنند به طور جدی می‌خواهم که با دقت و بر مبنای اصول و قواعد این کار رو انجام بدهند. عکاسی هم هنر است و هم فن و دارای اصطلاحات و تعاریف مشخص. اگر قرار است نکته‌ای را بیاموزیم باید از پایه درست و علمی این کار رو انجام بدهیم. چون دیگران هم ممکن است اشتباه بیاموزند. به قول معروف همان قضیه‌ی خشت اول و کج رفتن کل بناست.
    3- متاسفانه برخی کاربران تازه‌وارد بدون هیچ‌گونه مطالعات و جستجویی می‌آیند و یک سوالی را می‌پرسند که پاسخ آن یک یا چندین کتاب است و انتظار دارند که این کتاب را فشرده و در چند خط بشنوند و راضی باشند. و حتی حاضر نیستند چند صفحه‌ی آخر همان تاپیک را مطالعه‌کنند. گویا عده‌ای وظیفه دارند کتاب‌ها و همه‌ی منابع و موضوعات را خلاصه‌کنند و در اختیار ایشان بگذارند. در این موارد شاید بهتر باشد، که آن‌ها را به رفرنس‌های معتبر ( داخل و یا خارج از تالار) راهنمایی کرد به‌جای خلاصه‌کردن بیش از حد و در واقع عقیم‌شدن موضوع.
    اگر می‌شد همه‌چیز را در دو سه خط خلاصه‌کرد دیگر چه نیاز به این همه کتاب و کتابخانه و مرجع و دانشگاه و آموزشگاه و پژوهشگاه و ...؟؟!
    4- از ادامه‌ی پاسخ‌گویی لطفن خودداری فرمایید . مباحث بی‌ربط به تاپیک حذف خواهند شد.
    DELL، Mehrdad-PL، Anoosh-Em و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

سلام دوستان
    من بین کنون 750D و 70D میخوام انتخاب کنم
    تنها دلیلی که به 70D فکر میکنم تعداد شاتهایی هست که با یک بار شارژ باطری میشه باهاش عکس گرفت که تقریبا دو برابر 750D هست. الان 1100D دارم که با یک بار شارژ حدود 1000 تا عکس میگیره.
    میخوام بدونم 750D به صورت تجربی با یک بار شارژ چندتا عکس میگیره
    و اینکه از کجا بخرم؟ تهران بادی 70D رو 3100 قیمت دادن و توی دیجیکالا 2900 هست قیمتش اما تجربه خریدهایی که از دیجیکالا داشتم ، خیلی قابل اعتماد نیست

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    19

سلام دوستان من عاشق عکاسی توی طبیعت هستم و بیشتر برای سفرهای خانوادگی و کیفیت عکس و فیلمبرداری برام مهمه. با بودجه نهایت تا 2500 چی پیشنهاد میکنید؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    Moty تشکر می‌کند.

Rax
    Rax آنلاین نیست
    كاربر همراه Rax آواتار ها
    تشکر کرده
    30

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar-agha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بین کنون 750D و 70D میخوام انتخاب کنم
    تنها دلیلی که به 70D فکر میکنم تعداد شاتهایی هست که با یک بار شارژ باطری میشه باهاش عکس گرفت که تقریبا دو برابر 750D هست. الان 1100D دارم که با یک بار شارژ حدود 1000 تا عکس میگیره.
    میخوام بدونم 750D به صورت تجربی با یک بار شارژ چندتا عکس میگیره
    و اینکه از کجا بخرم؟ تهران بادی 70D رو 3100 قیمت دادن و توی دیجیکالا 2900 هست قیمتش اما تجربه خریدهایی که از دیجیکالا داشتم ، خیلی قابل اعتماد نیست
    برادر میشه بپرسم چرا دی70 و دی750؟ معمولا کسی دنبال خرید این 2بدنه نیست چون اگر هدف اصلی فیلم برداری باشه 80دی خیلی بدنه مناسبتریه. اگر بطور جنرال میخواید اپگرید انجام بدید طبیعتا با قیمت فعلی دی7100 و دی7200 خریدن 70دی منطقی نیست. اگر اصرار بر خرید کنون غیر از 80دی دارید و باطری براتون مهم هستش به خرید گریپ به همراه دی750 هم میتونید فکر کنید.
    E.K.Studio تشکر می‌کند.

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط Rax نمایش پست ها
    برادر میشه بپرسم چرا دی70 و دی750؟ معمولا کسی دنبال خرید این 2بدنه نیست چون اگر هدف اصلی فیلم برداری باشه 80دی خیلی بدنه مناسبتریه. اگر بطور جنرال میخواید اپگرید انجام بدید طبیعتا با قیمت فعلی دی7100 و دی7200 خریدن 70دی منطقی نیست. اگر اصرار بر خرید کنون غیر از 80دی دارید و باطری براتون مهم هستش به خرید گریپ به همراه دی750 هم میتونید فکر کنید.
    80D حدود 1 تومن بالاتر از 70D هست قیمتش، بخاطر 4 تا لنز کنون که دارم نمیتونم نیکون بخرم.
    اگر باتری اورجینال 750D پیدا بشه قطعا انتخابم 750D هست

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Rax نمایش پست ها
    درود
    اتفاقا نظر بنده خلاف نظر شماست
    اگر فردی قصد خرید بدنه جدید داشته باشه و قراره یک دفعه از 1100D به یک بدنه جدید کوچ کنه مسلما بهتره همراه بدنه لنز تهیه کنه!
    حالا اگر سقف هزینه فرد بالا باشه که حق با شماست و 80D گزینه خوبیه
    اما اگر هزینه محدود باشه بهتره بجای خرید یک بدنه با لنز 55-18 جدید، یک بدنه با سال تولید کمی پایین تر با لنز بهتر تهیه بشه
    بنابراین بنظر بنده 70D با لنزی مثل 135-18 گزینه بسیار مناسبی برای ایشان خواهد بود. همچنین در Nikon هم D7200 بدون شک بدنه خوبیه ولی باز اگر محدودیت بودجه احساس بشه، همانطور که فرمودید ِ7100 با یک لنز بهتر گزینه مناسبتری خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar-agha نمایش پست ها
    80D حدود 1 تومن بالاتر از 70D هست قیمتش، بخاطر 4 تا لنز کنون که دارم نمیتونم نیکون بخرم.
    اگر باتری اورجینال 750D پیدا بشه قطعا انتخابم 750D هست
    باتوجه به وجود لنز، بدنه 70D برای شما مناسبتره
    هم از نظر کلاس ساخت و هم امکانات در سطح بسیار بهتری نسبت به 750D قرار داره
    پ.ن: رنج سال تولید D7200 با 70D و D7100 در سه سال پشت سر هم هستند و D7100 از 70D قدیمی تر می باشد.
    ارادتمند
    DELL، Moty و S8M5M تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات