صفحه 1178 از 1201 نخستنخست ... 178 678 1078 1128 1168 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,771 تا 11,780 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط mammoth نمایش پست ها
    سلام

من می خوام شروع به کار عکاسی مدلینگ ، فشن ، مد و جواهرات کنم و نیز عکاسی تبلیغاتی انجام بدم برای این موضوع دو تا هزینه جدا می خوام انجام بدم یکی برای دوربین و لنز یکی برای تجهیزات محبت کنید در مورد دوربین و لنز راهنمایی کنید بدین صورت که من بودجه نا محدود ندارم ولی می خوام یه خرید درست انجام بدم و حرفه ای ، دوربین گرون نمی خوام ، دوربینی هم نمی خوام که مجبور بشم 1 سال دیگه عوضش کنم یادمه سالها پیش 350 دی اومده بود و سالها بعد حتی حالا ازش ب خوبی یاد میشه ولی می خوام حداقل ها رو برای این کار داشته باشه و تا 2 ، 3 سال عقب نیفته ، لطفا هم جدا بادی و لنز معرفی کنید هم کیت ... ضمنا در مورد نو خریدن بادی و لنز یا دست دوم بودن هم توضیح بدید ...

پیشاپیش سپاس
    شما نیاز به بدنه ای با سایز عکس بالا و فوکوس قوی دارین. برای عکاسی تبلیغاتی باید همه رنج ها رو پوشش بدین از الترا واید تا تله. برای جواهرات باید ماکرو داشته باشین . برای مدلینگ هم که لنز هاش مشخصه. نیاز به نور و شکل دهنده های مناسب هم دارین. سه پایه و انواع فیلتر هارو هم لازم دارین. یکم بیشتر توضیح بدین تا بشه راهنمایی خوب و کارامدی ارائه داد بهتون.
    میخواین در چه سطحی کار کنین؟
    چقدر از عکاسی سر رشته دارین؟
    مجوز های مربوطه رو گرفتین؟ ممکنه این همه هزینه کنین و بعد هیچی به هیچی
    کار مدلینگ و تبلیغاتی یه بخشی اش تجهیزاته ، بخش مهم دیگه اش بازاریابی هست. این موارد رو در نظر گرفتین؟
    با احتساب مواردی که گفتم ماکزیمم چقدر بودجه در نظر گرفتین ؟ و در صورت لزوم کدوم شاخه های عکاسی که نام بردین براتون اولویت داره؟
    naghli تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    شما نیاز به بدنه ای با سایز عکس بالا و فوکوس قوی دارین. برای عکاسی تبلیغاتی باید همه رنج ها رو پوشش بدین از الترا واید تا تله. برای جواهرات باید ماکرو داشته باشین . برای مدلینگ هم که لنز هاش مشخصه. نیاز به نور و شکل دهنده های مناسب هم دارین. سه پایه و انواع فیلتر هارو هم لازم دارین. یکم بیشتر توضیح بدین تا بشه راهنمایی خوب و کارامدی ارائه داد بهتون.
    میخواین در چه سطحی کار کنین؟
    چقدر از عکاسی سر رشته دارین؟
    مجوز های مربوطه رو گرفتین؟ ممکنه این همه هزینه کنین و بعد هیچی به هیچی
    کار مدلینگ و تبلیغاتی یه بخشی اش تجهیزاته ، بخش مهم دیگه اش بازاریابی هست. این موارد رو در نظر گرفتین؟
    با احتساب مواردی که گفتم ماکزیمم چقدر بودجه در نظر گرفتین ؟ و در صورت لزوم کدوم شاخه های عکاسی که نام بردین براتون اولویت داره؟
    سلام و سپاس

می خوام به صورت حرفه ای کار کنم ولی برای شروع عجله ای برای حرفه ای شدن ندارم چرا که عکاسی رو باید از صفر شروع کنم چون طراح هستم و آشنا به دانش بصری یه مقدار به من در چیدمان کادر کمک می کنه و اجزاء اون و ترکیب بندی ولی در نورپردازی و استفاده صحیح از دوربین و تکنیکهای اون باید آموزش ببینم .
    در مورد مجوز نمی دونستم نیاز به مجوز داره ، پیگیر خواهم شد .
    در مورد تجهیزات ان شالله تو مرحله بعدی روش کار می کنم فعلا بدنه و لنز
    اولویت هم با مدلینک و جواهرات هست و بودجه هم برای بادی و لنز بستگی داره به شرایط و ضرورتها بین 5 تا 15 عرض کردم نو یا دسته دو ... و مواردی دیگه .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیشنهاد دوستان این موارد هست :

- canon 7d mark 2 با لنز ۱۸-۱۳۵ که در مقایسه با نیکون ها به نظر قیمت بالاتری دارن
    - nikon d7200 با لنز ۱۸-۱۰۵ نظر خودم اینه که اگر d7100 خیلی تفاوتی نداره چون قیمت پایین تره این رو بگیرم ولی d7500 اگر خیلی کیفیتش بالاتره که البته فیلمبردای 4k جذابش کرده در کنار امکانات نزدیک به d500 انوقت d7500 بگیرم

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

- canon 7d mark 2 با لنز ۱۸-۱۳۵ که در مقایسه با نیکون ها به نظر قیمت بالاتری دارن
    - nikon d7200 با لنز ۱۸-۱۰۵ نظر خودم اینه که اگر d7100 خیلی تفاوتی نداره چون قیمت پایین تره این رو بگیرم ولی d7500 اگر خیلی کیفیتش بالاتره که البته فیلمبردای 4k جذابش کرده در کنار امکانات نزدیک به d500 انوقت d7500 بگیرم
    دوست عزیز عکاسی تبلیغاتی فراتر از این حرفا و این لنزی که شما گفتی هست تا جایی که من میدونم البته باز نظر بقیه دوستان رو باید بپرسی حتی ممکنه به لنز فیش آی هم نیاز پیدا کنی . سوای دوربین و لنز شما تجهیزات نورپردازی از اصلی ترین مهمترین تجهیزات عکاسی صنعتی هست . شما فرض کن میخوای وارد یه شرکت بشی که از محصولاتشون عکس بگیری اگه با یه دوربین و اسپید لایت بری خب به ادم میخندن. بر خلاف نظر بعضی دوستان یه جا خوندم نوشته بود تجهیزات خوب هزینه نیست سرمایه هست
    nikon d750 + nikon 70-200 fl ed vr +godox v860 2 +sirui t-2004 xl

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    دوست عزیز عکاسی تبلیغاتی فراتر از این حرفا و این لنزی که شما گفتی هست تا جایی که من میدونم البته باز نظر بقیه دوستان رو باید بپرسی حتی ممکنه به لنز فیش آی هم نیاز پیدا کنی . سوای دوربین و لنز شما تجهیزات نورپردازی از اصلی ترین مهمترین تجهیزات عکاسی صنعتی هست . شما فرض کن میخوای وارد یه شرکت بشی که از محصولاتشون عکس بگیری اگه با یه دوربین و اسپید لایت بری خب به ادم میخندن. بر خلاف نظر بعضی دوستان یه جا خوندم نوشته بود تجهیزات خوب هزینه نیست سرمایه هست
    سلام دوست عزیز ، کاملا موافقم تجهیزات خوب یعنی سرمایه ، من هنوز به سمت تجهیزات نرفتم بزرگوار شروع من با دوربین و لنز هست تو تجهیزات هم به موقع کم نمی زارم من مجبورم به خاطر شرایط خورد خورد و با دقت هزینه کنم شما هم اگر پیشنهادی دارید بفرمایید مثلا کدام بادی و کدام لنز مد نظرتون هست ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام من چندان موافق این پیشنهاد ها نیستم. اگه اولویت شما مدلینگ و جواهرات هست یه لنز ماکرو مثل 90 تامرون یا 105 سیگما یا 100 کنون برای جواهرات باید بگیرید (شاید اکستنشن هم بعدا بتونید اضافه کنید) برای مدلینگ هم 70-200 خیلی خوبه ( بخاطر دقت فوکوس زیاد و رنج خوب و بدنه عالی ) . بعد از اون بعنوان بدنه (اگه کنون بخواین) 6دی به نظر من میتونه گزینه خوبی باشه. 7دی مارک 2 به دردتون نمیخوره. انتخابتون رو بین 6دی و 80 دی قرار بدین به نظرم بهتر میتونین پیش برین ( توی برند نیکون نمیتونم نظر بدم دوستان خواهند گفت).
    SHOK53 و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام من چندان موافق این پیشنهاد ها نیستم. اگه اولویت شما مدلینگ و جواهرات هست یه لنز ماکرو مثل 90 تامرون یا 105 سیگما یا 100 کنون برای جواهرات باید بگیرید (شاید اکستنشن هم بعدا بتونید اضافه کنید) برای مدلینگ هم 70-200 خیلی خوبه ( بخاطر دقت فوکوس زیاد و رنج خوب و بدنه عالی ) . بعد از اون بعنوان بدنه (اگه کنون بخواین) 6دی به نظر من میتونه گزینه خوبی باشه. 7دی مارک 2 به دردتون نمیخوره. انتخابتون رو بین 6دی و 80 دی قرار بدین به نظرم بهتر میتونین پیش برین ( توی برند نیکون نمیتونم نظر بدم دوستان خواهند گفت).
    سلام و سپاس از توجه و راهنماییتون ،

در مورد بدنه اگر قرار باشه canon بگیرم نظر خودم روی 80d هست و در مورد نیکون بین d 7100 و d 7200 و d7500 ( بحث نیازها قیمت و کارایی و عدم تفاوت زیاد ) اگر دوستان مطلع نظر بدن بهتر میشه تصمیم گرفت .
    در مورد لنز هنوز دارم اطلاعاتم رو کامل می کنم لنزی می خوام که بعد از انتخاب بدنه کمبودهای بدنه رو هم پوشش بده و نیز ترکیب این دو تا یه خروجی عالی بهم بده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام و سپاس از توجه و راهنماییتون ،

در مورد بدنه اگر قرار باشه canon بگیرم نظر خودم روی 80d هست و در مورد نیکون بین d 7100 و d 7200 و d7500 ( بحث نیازها قیمت و کارایی و عدم تفاوت زیاد ) اگر دوستان مطلع نظر بدن بهتر میشه تصمیم گرفت .
    در مورد لنز هنوز دارم اطلاعاتم رو کامل می کنم لنزی می خوام که بعد از انتخاب بدنه کمبودهای بدنه رو هم پوشش بده و نیز ترکیب این دو تا یه خروجی عالی بهم بده
    خوب با توجه به صحبت با عزیزان و بررسی هایی که کردم الان canon یکی هست 80d سه تا هم نیکون هست d750 ، d7200 و d7500 .... مثلا d7500 ایزوی بالاتری رو پوشش میده ، ۲ فریم بر ثانیه سریعتره و فیلمبردای 4k ولی d7200 داینامیک رنج بالاتری داره و عمق رنگ بیشتری تو خروجی و خوب یه درصدی پیکسل بیشتر ولی قیمت نزدیک به 1.5 میلیون تفاوت .
    اما و برای d750 داستانهایی دارن می گن مثل گزارش Lans Flare با اینکه جزء 10 دوربین برتر دنیاست .

خلاصه محبت کنید راهنمایی کنید تا بدنه رو زودتر بتونم نتیجه بگیرم برم سراغ لنز لطفا در نظر بگیرید که هر چقدر بادی ها بهم نزدیک باشه قیمت کمتر تو اولویته چون از اونور لنز و تجهیزات بهتری می تونم بگیرم ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

خوب با توجه به صحبت با عزیزان و بررسی هایی که کردم الان canon یکی هست 80d سه تا هم نیکون هست d750 ، d7200 و d7500 .... مثلا d7500 ایزوی بالاتری رو پوشش میده ، ۲ فریم بر ثانیه سریعتره و فیلمبردای 4k ولی d7200 داینامیک رنج بالاتری داره و عمق رنگ بیشتری تو خروجی و خوب یه درصدی پیکسل بیشتر ولی قیمت نزدیک به 1.5 میلیون تفاوت .
    اما و برای d750 داستانهایی دارن می گن مثل گزارش Lans Flare با اینکه جزء 10 دوربین برتر دنیاست .

خلاصه محبت کنید راهنمایی کنید تا بدنه رو زودتر بتونم نتیجه بگیرم برم سراغ لنز لطفا در نظر بگیرید که هر چقدر بادی ها بهم نزدیک باشه قیمت کمتر تو اولویته چون از اونور لنز و تجهیزات بهتری می تونم بگیرم ...
    سلام.
    بنده کاملا آماتور هستم. شاید هم فقط صاحب یک دوربین دیجیتالم. اما تو این فروم ها زیاد گشتم. فکر کنم شما با توجه به نوع عکاسی مد نظرتون به نرم افزارهای ویرایشی خیلی باید توجه داشته باشید و صد در صد باید به نحو مطلوبی از اونها بهره بگیرید.
    با این فرض، به نظر نمیاد که تفاوت های اندک ایزو یا سرعت عکس برداری در حد دو فریم و دینامیک رنج بیشتر دوربین های نیکون خیلی هم براتون کاربردی باشه.

لنز های بهتر و ارزانتر بیشتر به کارتون میاد که فعلا تو این بازار کنون حرف اول رو میزنه.
    چون به 80 دی اشاره کردید، برید همونو بگیرید.

آماتورها هم حق نظر دادن دارند. نهایتش اینه که یکی میاد و به پررویی متهممون می کنه ......
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلامی دوباره

سپاس از راهنمایی دوستان من تمایل به خرید Nikon d750 پیدا کرده بودم ولی به دلیل مشکلات این سری و ایران بودن ایران ! از خرید نیکون به طور کامل انصراف می دم و ترجیح می دم نرم تعمیرگاه یا حداقل کمتر برم ، چرا که به اجناس ژاپنی یا مونتاژ خوب چینی با نظارت درست ژاپنی بیشتر اعتقاد دارم تا اونایی که مونتاژ تایلنده

در نهایت الان دو گزینه دارم یکی canon 80d و دیگری canon 7d mark II که می خوام یکی رو بگیرم
    ویرایش توسط mammoth : Monday 27 November 2017 در ساعت 17:57