صفحه 1078 از 1201 نخستنخست ... 78 578 978 1028 1068 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1088 1128 1178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,771 تا 10,780 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد rezaashk آواتار ها
    تشکر کرده
    17

سلام دوستان
    به نظرتون ارزش داره دوربین کنون 650D رو با لنز 18-55 به قیمت 1600 بفروشم و یک 70D یا 80D بخرم ؟
    دوربین فعلیم رو ایزو های بالا نویز زیادی داره و سرعت فوکوسش پایینه
    به همین خاطر میخوام تعویضش کنم .
    به غیر از 70 و 80 چه دوربین دیگه ای پیشنهاد میدین ؟

Sent from my E6833 using Tapatalk

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaashk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون ارزش داره دوربین کنون 650D رو با لنز 18-55 به قیمت 1600 بفروشم و یک 70D یا 80D بخرم ؟

اكر فقط نويز ملاك واستون ميتوني كلا كوچ كني به نيكون اما اكر ميخواي كنون باشه دوربيني كه ميكيري و نويز واست مهمه ميتوني به ٦دي هم نيم نگاهي بندازي البته فكوس و قابليت هاي ٢ تا بدنه مد نظرت بهتر هستن اما در بحث نويز يك سر و گردن ٦دي بالاتر قرار داره
    rezaashk تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    سلام!
    نیکون 5500 قابلیت کنترل با وای فای رو داره. ولی کار با مانیتور چرخانش خیلی راحت تر از استفاده از وای فای هست. البته که وای فای هم به نوبه خود و در جای مناسب کارایی داره.به عقیده شخصی، برای بعضی افراد با توجه به زمینه عکاسی مورد استفاده، شاید خیلی روش ها برای جبران عدم وجود امکانات بدنه وجود داشته باشه. ولی وقتی وجود یک آپشن در اون زمینه کاربرد اساسی داره، بسیار راحت تره که از ابتدا بدنه ای تهیه کنیم که خودش اون نیاز رو برآورده کنه.
    والا من خودم دي ٥١٠٠ دارم و تنها استفاده ايكه از قابليت ال سي دي اين دوربين ميكنم بستن اون هست و عكاسي بدون ال سي دي هست
    دوست گرام فرمايش شما متين هست اما در شرايطي كه دوربين ها در يك لول باشن بعيد ميدونم كسي حاظر باشه امكانات بهتر رو فداي چرخش ال سي دي كنه ( فكر كنيد ال سي دي به همه جهت ميچرخه اما نميشه توي آب و هواي نا مساعد عكس گرفت ) شما كلي فوايد رو به خاطر ال سي دي كه خيلي هم مورد استفاده نيست و تا حدودي هم پيزوري محسوب ميشه به قدرت به عنوان يك مساله مهم نشون ميدي
    PEDRAM8755 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

ممنون از دوستان بابت بیان تفاوت های 5500 و 7100 ... اما مساله ای که برای من وجود داره عکاسی در طبیعت هست و خب وزن دوربین ( که 7100 تقریبا 2 برابر 5500 وزنشه) و واتر پروف بودن مساله مهمیه... کسی از دوستان تجربه عکاسی توی شرایط نامساعد جوی رو با 7100 داشته؟ (من توی بعضی از سایتها دیدم نوشته درز و بست 7100 خوبه اما واتر پروف نیس!)
    ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    والا من خودم دي ٥١٠٠ دارم و تنها استفاده ايكه از قابليت ال سي دي اين دوربين ميكنم بستن اون هست و عكاسي بدون ال سي دي هست
    دوست گرام فرمايش شما متين هست اما در شرايطي كه دوربين ها در يك لول باشن بعيد ميدونم كسي حاظر باشه امكانات بهتر رو فداي چرخش ال سي دي كنه ( فكر كنيد ال سي دي به همه جهت ميچرخه اما نميشه توي آب و هواي نا مساعد عكس گرفت ) شما كلي فوايد رو به خاطر ال سي دي كه خيلي هم مورد استفاده نيست و تا حدودي هم پيزوري محسوب ميشه به قدرت به عنوان يك مساله مهم نشون ميدي
    سلام!
    همانطور که قبلا اشاره کردم، این اظهار نظرات برای دیدن پاسخ های مجربترها و در نتیجه افزایش اطلاعات شخصی و احتمالا طراح اصلی سوال است.

و اشاره به اهمیت وجود صفحه نمایش چرخان برای موردی بود که "احتمالا "در عکاسی معماری کاربرد خواهد داشت.
    یقین دارم که شرکت نیکون با توجه به" عدم ضرورت وجود مانیتور برای حرفه ای هاست" که دوربین های سری7xxx و بالاتر خود را به این گزینه مجهز نمی کند و ترجیح میدهد ظرافت را به دوستداران خود هدیه کند.
    اما برای ما آماتورها، این ویژگی کارمان را بسیار راحت می کند. از آنجا که برداشتم این بود که طراح اصلی سوال مربوطه قرار است تازه وارد عکاسی معماری شوند، پیشنهادم را مطرح کردم.

البته، بنده فیزیوتراپیست هستم و ناخودآگاه به مسایلی همچون حفظ حالت بدن و اجتناب از خم و راست شدن های مکرر و .... در انجام کارها ی روزمره برای پیشگیری از مشکلات ستون فقرات اهمیت می دهم و این قضیه در انتخاب هایم تاثیر گزار است. والا به برتری های سری7 هزار به 5 هزار واقفم.

ببخشید اگر خارج از بحث می شود، اکنون متاسفانه بیماری دارم که از عکاسان قدیمی شهرمانست و تاکنون جوایز بسیار داخلی و خارجی کسب کرده و تنها به دلیل آسیب مزمنی که به ستون فقراتش وارد شده و با داشتن چندین دوربین رده بالا اکنون دنبال خرید 5500 است ( البته به عنوان دوربین دوم همراه و الا کنونی ها شاید به این دلیل نیازی به حمل دوربین دوم نداشته باشند) فقط به خاطر مواردی که نیاز به عکاسی از زاویه های غیر معمول دارد.در علم ارگونومی، هر امکاناتی که بتواند انجام کار را در جهت سلامت بدن ساده تر کند ارزشمند است.

تمام عرایضم تحت تاثیر این مورد بود.

با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای تمامی عزیزان هنر دوست و هنرمند.

تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    اكر فقط نويز ملاك واستون ميتوني كلا كوچ كني به نيكون اما اكر ميخواي كنون باشه دوربيني كه ميكيري و نويز واست مهمه ميتوني به ٦دي هم نيم نگاهي بندازي البته فكوس و قابليت هاي ٢ تا بدنه مد نظرت بهتر هستن اما در بحث نويز يك سر و گردن ٦دي بالاتر قرار داره
    ممنون از پاسختون
    ولی 6D برای من گرونه ، بودجم حدود 3.5 در نظر گرفتم فقط برای بدنه .

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

ممنون از پاسختون
    ولی 6D برای من گرونه ، بودجم حدود 3.5 در نظر گرفتم فقط برای بدنه .

6دی تمیز و نیز دی610 تر تمیز با این قیمت میتونید بخرید. البته با قیمتی کمتر از 3.5
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

سلام دوستان

درود. البته با خرید 70D یا 80D سرعت فوکوس شما به طرز چشمگیری افزایش خواهد داشت مخصوصاً در Live View ولی کیت 80D بیش از 4.5میلیون قیمتشه.
    همنچنین 70D رو با دوستان مقایسه کردیم با 700D و تفاوت چشمگیری در وضعیت نویزها ندیدیم (البته در شرایط غیر آزمایشگاهی). در مقایسه با 650 بررسی نکردیم.

اگر تجهیزات کنونی خاصی تهیه نکردید و اصرار خاصی به استفاده از کنون ندارید پیشنهاد میکنم Fuji X-T10 + 18-55/f2.8-4 یا Fuji X-E2 + 18-55/f2.8-4 تهیه بفرمایید. همچنین Nikon D7200 + 18-140 هم نتایج خوبی داره.
    این مقایسه رو مشاهده بفرمایید:
    https://www.dpreview.com/reviews/ima...96279852397144
    موفق باشید.
    rezaashk تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام دوستان

به نظر من به لنز بهتر فکر کنید چیزی مثل 50 اف 1.8 اس تی ام
    rezaashk تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    به نظر من به لنز بهتر فکر کنید چیزی مثل 50 اف 1.8 اس تی ام
    ممنون دوست عزیز
    اتفاقا تو فکرم هم بود
    به نظرتون واسه پرتره 50 میلیمتری بهتره یا 85 میلیمتری ؟
    با توجه با اینکه 50 میلیمتری 1.8 خیلی ارزونتره نسبت به 85 با اف 1.8