صفحه 1180 از 1201 نخستنخست ... 180 680 1080 1130 1170 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,791 تا 11,800 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3en نمایش پست ها
    میشه نظرتون در مورد Nikon d5200 بگید؟آیا دوربین خوبی برای کسی ک علاقه به عکاسی و آماتور هست ؟
    بله برای شروع در DSLR خوبه ، D5300 هم با کمی افزایش بودجه گزینه مناسبی هست
    moh3en و SHOK53 تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mizhbod نمایش پست ها
    سلام دوستان

آقا تورو خدا یکی یه مشاوره خوب به ما بده خواهشا

من یه دوربین دی اس ال آر می خوام تا سقف دوتومن

حرفه ای نیستم اما دوست دارم دی اس ال آر داشته باشم

خودم تو نیکون d5300موندم ولی تو این رنج اگه چیز بهتری باشه هم دوست دارم

لنز فعلا برام مهم نیست همون لنز معمولی ۵۵-۱۸خوبه برام

بیشتر از دو هم نمی تونم هزینه کنم

بعدش دوستان اصفهانی لطفا بهم بگن که از کجا می تونم بخرم

واینکه چطور از اصل بودن جنس میشه مطمئن شد

و دیگه اینکه چطور از آک بودن و صفر بودن جنس اطمینان پیدا کنم

ور ضمن میدونم چند جایی از این فرم مشاوره گرفتم از دوستان و خوب هموکمک کردن ولی همچنان نتونستم بخرم

ممنون از دوستانی که وقت می گزارن ج میدن

D5300 برای بودجه زیر 2 تومن دوربین خوبی هست از ابتدای معرفی تا چند ماه قبل به عنوان دوربین دوم داشتم

یادتون باشه خیلی مواقع لنز از دوربین مهمتر هست

برای اطمینان از آک بودن هم خرید از مغازه مطمین اولین کار هست
    SHOK53 و mizhbod تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2m نمایش پست ها
    با درود و خسته نباشید. من امشب عضو فرومتون شدم و ممنون میشم کمکم کنین . میخواستم بدونم با 3 تومن(شامل بدنه+لنز+کیف و مموری) d5300 با لنز 140-18 بگیرم یا d7100 با لنز 55-18 ؟ میدونم این لنز خوبی نیس برای d7100 ولی باتوجه بودجم گفتم اینو بگیرم چون بدنه خوبیه و باز بعدا پول دستم اومد لنز بهتر بگیرم! از طرفی خیلیا میگن چون تاحالا dslr دستت نگرفتی همین 5300 رو بگیر با اون لنز منطقی تره ولی ازین طرف 7100 هم ازش خیلی تعریف میکنن هم حرفه ای تر گفتن هست و دوربینیه که حالاها میشه باهاش کار کرد و هم در سایت های معتبر dpreview امتیاز بسیار بالاتری داره نسبت به 5300. حالا نظرتون چیه ؟ من چی بگیرم که که بهترین انتخابم باشه.
    درضمن برای اینکه بهتر بتونین کمکم کنین بگم که من چند ساله با گوشی در مسابقات عکاسی با گوشی هم شرکت کردم و علاقه مندم به عکاسی بخصوص عکاسی طبیعت و خیابونی البته پرتره هم دوس دارم و طبیعتا مثه خیلیای دیگه با دوربین های کامپکت هم عکس گرفتمو میگیرم.
    پیشاپیش سپاس از جوابتون
    در بهتر بودن D7100 شکی نیست ولی اگر بخواد فاصله خرید لنزتون زیاد بشه ، من ترجیح میدم یه لنز 18-140 کار راه انداز داشته باشم تا یه 18-55 با یک سری محدودیت

پس D5300 و لنز 18-140 رو میخرم

هر چند الان 18-140 رو فروختم ولی با 18-140 عکسهای خوب زیادی گرفتم که اگر 18-55 بود نمیتونستم.
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    مهدی

تشکر کرده
    2159

ممنونم از شما بخاطر جوابتون. ولی همونطور که عرض کردم متاسفانه بودجه در نظر گرفته شده فعلا در حد 3 تومن هست که اونم برای دوربین های بدون آینه مسلما کافی نیست. در این محدوده قیمتی چه پیشنهادی دارید شما؟ مرسی
    نیم نگاهی به دوربین کنون m داشته باشید به همراه چند لنز خوبش
    مهدی

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط mizhbod نمایش پست ها
    سپاس دوستان عزیز
    ممنون بابت پاسخ گویی
    اما امکان تهران رفتن رو مدارم فعلا
    اگه همینحا اصفهان جایی رو معرفی کنید ممنون می شم...
    از فروشگاههای معتبر اینترنتی مثل نورنگار-افرنگ-دیجی کالا و.. خرید کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    در بهتر بودن D7100 شکی نیست ولی اگر بخواد فاصله خرید لنزتون زیاد بشه ، من ترجیح میدم یه لنز 18-140 کار راه انداز داشته باشم تا یه 18-55 با یک سری محدودیت

پس D5300 و لنز 18-140 رو میخرم

هر چند الان 18-140 رو فروختم ولی با 18-140 عکسهای خوب زیادی گرفتم که اگر 18-55 بود نمیتونستم.
    با درود دوباره و ممنون از پاسختون. والا نمیدونم فاصله خرید لنزم زیاد میشه یا نه ولی اگر بدنه d7100 یک سروگردن از d5300 بالاتره و ارزش داره خریدنش ، خب حاضرم با همون 55-18 کنار بیام تا باز واسه یه لنز پرایم یا زوم بعدا بتونم هزینه کنم. مشکل من اینه که واقعا نمیدونم و متوجه هم نشدم بلخره که 7100 نسبت به سری های 5 چقدر قوی تره و آیا ارزش اینو داره که اینکارو بکنم یا نه؟! با اینکه جستجو های زیادی زدم تا الان ولی مرددم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    نیم نگاهی به دوربین کنون m داشته باشید به همراه چند لنز خوبش
    ممنونم. آره دیدم این مدلارو . با این مدل نه ولی با خیلی از مدل های دیگه سونی و کنن های کامپکت عکاسی کردم. حقیقتا میخوام دیگه dslr بگیرم. ولی بودجم فعلا در حد همون مدل های DX نیکن هست.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    243

با درود دوباره و ممنون از پاسختون. والا نمیدونم فاصله خرید لنزم زیاد میشه یا نه ولی اگر بدنه d7100 یک سروگردن از d5300 بالاتره و ارزش داره خریدنش ، خب حاضرم با همون 55-18 کنار بیام تا باز واسه یه لنز پرایم یا زوم بعدا بتونم هزینه کنم. مشکل من اینه که واقعا نمیدونم و متوجه هم نشدم بلخره که 7100 نسبت به سری های 5 چقدر قوی تره و آیا ارزش اینو داره که اینکارو بکنم یا نه؟! با اینکه جستجو های زیادی زدم تا الان ولی مرددم.
    سلام عکسی که این دو دوربین میگیرند تقریلا تفاوت محسوسی با هم ندارند بحث در امکانات جانبی است
    از موارد ریز و حرفه ای که بگذریم ارجحیت سری ۷ بر سری پنچ داشتن دو چرخونک و دکمه های بیشتر جهت سریع تر کار کردن و داشتن موتور فوکوس داخلی و امکان تنظیم فوکوس لنز و مقاومت در مقابل باران میباشد
    موارد زیاد دیگری هم هست مثل کوماندر بودن فلاش و داشتن پنتاپریسم در ویزور که در اوایل کار تفاوتی برای شما ندارد و مهمترین ایراد سری ۷ سنگینتر بودن آن است و اینکه مونیتور آن قابلیت چرخش ندارد

كاربر آشنا Mohsen_design آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام دوستان
    من قصد خرید ی دوربین سری ۷ هزار نیکون و دارم بین ۱۰۰ و ۲۰۰ ش چون ۵۰۰ زیادی بالاس برای قطع DX
    تو فکر D610 هم افتادم،منتهی ..
    سوال اول : تو کامنتهای سایتی خوندم این دوربین D610 با لنزهای جدید هماهنگی نداره، این صحبت چقدر صحت داره و اگر درسته توضیح کاملتری میخواستم
    2 : کلا این دوربین ارزش خرید داره ب نسبت قیمت و امکانات سری D7000 ؟
    3 : راجب لنز 70_200 اطلاعات میخوام، اینکه شارپنسش به یک لنز 50مم میرسه؟ و میتونه در ضمینه پرتره بی نیازم کنه از خرید لنزهای دیگ ؟
    4 : چند مدل 70/200 داریم ؟ تفاوتشون ؟ و اینک کدومشون بهترن
    ::: دوربین الانم nikon d60 هست
    ::: کلا برای پرتره فضای باز و عکاسی تفریحی میخام
    5 : لنز 70/200 چون وزنش زیاده مشکلی برای دوربین پیش نمیاره اگ من فقط بادی و بگیرم ؟
    6 : دوربین D60 م و چند برای قروش بزارم ؟ نووو نو هست حدود سه هزار شات زدم باهاش

كاربر آشنا Mohsen_design آواتار ها
    تشکر کرده
    133

ی سوال دیگه اونم اینکه اگر بخوم فول فریم ارزون قیمت بخرم بین برند نیکون و کنون
    از هر کدوم چه دوربینی و معرفی میکنید
    چون خیلی میگن فیلم های نیکون بده صدای موتور فوکوس میده و فوکوس کنون خیلی بهتره، استفاده م کمه اما اگر قرار باشه هزینه ش یکی باشه بالاخرع فیلم خوب گرفتن هم آینده نگریه