صفحه 121 از 206 نخستنخست ... 21 71 111 117 118 119 120 121 122 123 124 125 131 171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که خودتون از نزدیک ببینید
    ولی کوچکتر از 400 برای اون چیزهایی که شما گفتید جا کم میاره

اتفاقا من موقع خرید خیلی دلم میخواست مدل 500 flipside بگیرم که متاسفانه توسط نمایندگی وارد ایران نشده تا بحال.
    ایناهارو چجوری میشه تو 400 جا داد (فلاسک 2000سی سی و ...،) میشه راهنمایی کنید. این تور های کنار کیف مقاوم هستن به اندازه ی کافی؟

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad.sol نمایش پست ها
    ایناهارو چجوری میشه تو 400 جا داد (فلاسک 2000سی سی و ...،) میشه راهنمایی کنید. این تور های کنار کیف مقاوم هستن به اندازه ی کافی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad.sol
    سلام من فیلیپ ساید 400 آدبلیو خریدم... تو افرنگ نوشته بود جای لپ تاپ داره اما الان این نداره.. غیر از این هر بار بخوای دوربین و برداری باید بزاریش زمین درسته؟ شما که این مدل دارید به نظرتون نگه دارم بهتره یا بفروشمش؟ مرسی
    درود
    مدل 400 جای لپ تاپ که بهش نمیشه گفت جای یک نت بوک 10 اینچی داره من نت بوک ایسوسم رو با کاورش به راحتی داخل جیب جلوی این کوله جای میدم
    دوست عزیز درسته که این شبیه کوله پشتی هست ولی در واقع این یک کیف مخصوص حمل دوربین و لنز است که اکیدا بهتون توصیه میکنم حتی اگر حای اضافی داخل کوله داشتید از قرار دادن فلاسک !!! و مایعات دیگر اکیدا خوداری کنید فکرش رو بکنید اگر اب از فلاسک یا بطری خارج بشه ... در مورد تورها هم کاملا محکم هستند خودتون دست بزنید متوجه میشوید ( البته شک دارم بشه توش فلاسک ! جای داد )

این کوله یک ساپورت کمری محکم داره که شما میتوانید بدون زمین گذاشتن کوله، اون رو دور کمرتون بچرخونید و اقدام به خارج کردم دوربین یا لنز های مورد نیاز بکنید
    در فیلمی که در لینک زیر هست خودتون میتوانید ببینید:

Lowepro - Flipside 400 AW
    yaghoobi و mehrzad.sol تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    درود
    مدل 400 جای لپ تاپ که بهش نمیشه گفت جای یک نت بوک 10 اینچی داره من نت بوک ایسوسم رو با کاورش به راحتی داخل جیب جلوی این کوله جای میدم
    دوست عزیز درسته که این شبیه کوله پشتی هست ولی در واقع این یک کیف مخصوص حمل دوربین و لنز است که اکیدا بهتون توصیه میکنم حتی اگر حای اضافی داخل کوله داشتید از قرار دادن فلاسک !!! و مایعات دیگر اکیدا خوداری کنید فکرش رو بکنید اگر اب از فلاسک یا بطری خارج بشه ... در مورد تورها هم کاملا محکم هستند خودتون دست بزنید متوجه میشوید ( البته شک دارم بشه توش فلاسک ! جای داد )

این کوله یک ساپورت کمری محکم داره که شما میتوانید بدون زمین گذاشتن کوله، اون رو دور کمرتون بچرخونید و اقدام به خارج کردم دوربین یا لنز های مورد نیاز بکنید
    در فیلمی که در لینک زیر هست خودتون میتوانید ببینید:

Lowepro - Flipside 400 AW
    من یه لپ تاپ 17 توش جا دادم فشاریم به زیپ نیومد یه بالشتکم گذاشتم بینشون به نظرتون ممکنه به کیف یا وسایل آسیبی برسه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام، کیف بردم با یه fastpack 350 عوض کردم... خیالم راحت شد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    128

پیش فرض راهنمایی در خصوص خرید کوله

سلام دوستان میخواستم درخصوص خرید یک کوله پشتی راهنماییم کنیم. چون از طرف شرکت ماموریت به شهرستان زیاد میریم دنبال یه کوله میگردم که یه دوربین d7000 با لنز 18-105 و یه نت بوک 10 اینچی به علاوه وسایل شخصی یه سفر یه روزه توش جا بشه بیشتر از اینم به کارم نخواهد اومد. تا حد امکان جمع و جور باشه قیمت تا حدود 200 باشه بیشتر نمیتونم در شرایط فعلی هزینه کنم. میخواستم ببینم چه مدلی پیشنهاد میدید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    68

سلام دوست عزیز
    منم وقتی d7000 خریدم فکر میکردم همین کیت 18-105 برام کافیه و دیگه چیزی نمیخرم واسه همین به فکر کیف بزرگ نبودم
    ولی الان با سه تا لنز اضافه و یه فلاش و سایر وسایل اضافه شده مجبور به هزینه بیشتر شدم
    بهتره یکم بیشتر هزینه کنید تا دوباره کاری نکرده باشید
    به هر حال تو رنج قیمتی که می خواهید
    vanguard up-rise 48 تو بازار به قیمت 300 تومان پیدا میکنید ولی اگه خوشتون اومد میتونید بهم پیغام خصوصی کنید چون یکی از دوستان تو باب همایون 240 برای فروش داره
    موفق باشید
    sina gh و raminirani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط aminONE نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم وقتی d7000 خریدم فکر میکردم همین کیت 18-105 برام کافیه و دیگه چیزی نمیخرم واسه همین به فکر کیف بزرگ نبودم
    ولی الان با سه تا لنز اضافه و یه فلاش و سایر وسایل اضافه شده مجبور به هزینه بیشتر شدم
    بهتره یکم بیشتر هزینه کنید تا دوباره کاری نکرده باشید
    به هر حال تو رنج قیمتی که می خواهید
    vanguard up-rise 48 تو بازار به قیمت 300 تومان پیدا میکنید ولی اگه خوشتون اومد میتونید بهم پیغام خصوصی کنید چون یکی از دوستان تو باب همایون 240 برای فروش داره
    موفق باشید
    مرسی از شما بهتون پیغام خصوصی دادم. یکی از دوستان هم lowepro fastpack 250 رو پیشنهاد داد دوستان دیگه هم اگه پیشنهادی دارند ممنون میشم راهنماییم کنند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من کوله نشنال جئوگرافی می‌خوام کسی‌ میدونه کجا می‌تونم اصلی‌ شو پیدا کنم و اینکه نظر بهتری کسی‌ داره ؟

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharx نمایش پست ها
    من کوله نشنال جئوگرافی می‌خوام کسی‌ میدونه کجا می‌تونم اصلی‌ شو پیدا کنم و اینکه نظر بهتری کسی‌ داره ؟
    میتونید برج بهار-خ بهار پیدا کنید.
    کلاچون همه مدلهارو واردنمیکنند ، اون چه رو میخواید (کوله یا شانه اویز)بستگی به بخت واقبالتون داره.
    درضمن قیمتهاشون هم به نسبت بیشترازبرندهای دیگه هست ولی خوب استایل متفاوتی دارن، بایدببینیددیگه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharx نمایش پست ها
    برندهای زیادی توی بازار هست. باید ببینید. اما اگه قصد خرید کوله دارید حتما دقت کنید نسبت به لوازمتون چقدر حجم نیاز دارید و کجاها میخواهید باهاش برید. حمل کوله با ابزار زیاد حتی با بهترین کوله هم میتونه خسته کننده بشه و از هدف اصلی دورتون کنه.
    شخصا لوپرو رو پیشنهاد میدم امتحان کنید.