صفحه 167 از 213 نخستنخست ... 67 117 157 163 164 165 166 167 168 169 170 171 177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

من چند وقت میخوام که یک باتری تهیه کنم. CANON - LP-E6 برای دوربین 60d متاسفانه تو فروشگاه های تهران به من باتری نشون دادن که تولید کشورهای ایرلند - چین و ژاپن بود. همه هم مدعی بودن که جنسشون اصل هست. قیمتهاشون هم از چهل هزار تومان شروع میشد تا صد و هشتادهزار تومان
    تا اساتيد بفرمايند من از تجربه خودم عرض ميكنم.
    بنده براي اينكه مصرف آنچناني ندارم يك باطري پشتيبان متفرقه LPE6 براي 60D قبل از گراني خريدم 25 (يعني اصل تقلبي)با اينحال به نسبت پولي كه پرداخت شده انصافا خوب جواب داده تقريبا و بدون اندازه گيري دقيق اگر مثلا عمر باطري اصلي 500 شات باشد حدود 300 شات را جواب داده يعني كمي بيشتر از نصف اصلي ولي با قيمت حدود يك چهارم. اين را هم عرض كنم كه همه جاي آن نوشته بودن Canon made in japan كه شايد دروغ نبوده و كنون ساخت ژاپن باشد ولي اين باطري خير.
    بنده در خيلي از موارد اصرار به خريد جنس اصلي دارم ولي با توجه به نيازم احساس كردم بيش از اين به كارم نخواهد آمد و ممكن است با پرداخت بيشتر باز هم تقلبي به بنده بدهند.
    تاكيد ميكنم كه استفاده از آن را تنها به عنوان باطري پشتيبان و يدكي توصيه ميكنم.
    ببخشيد، با جناب قبادي خط رو خط شد.
    Kaveh Ghobadi و مازیار باقرپور تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر آشنا مازیار باقرپور آواتار ها
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    به نورنگار مراجعه کنید و یک باتری هنل برای دوربین تان بگیرد و با خیال راحت استفاده کنید.حداقل اش این است که می دانید اصلی است و جنس تقلبی را به عنوان باتری اصلی دوربین به شما نمی فروشند.گاهی خرید Third Party بسیار اطمینان بخش تر است.
    آقای قبادی باتری هنل که جایگزین باتری دوربین من میتونه باشه 1650 میلی آمپر هست در صورتی که باتری فابریک کانن 1800 میلی آمپر. این عیب محصوب نمیشه؟
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط مازیار باقرپور نمایش پست ها
    آقای قبادی باتری هنل که جایگزین باتری دوربین من میتونه باشه 1650 میلی آمپر هست در صورتی که باتری فابریک کانن 1800 میلی آمپر. این عیب محصوب نمیشه؟
    خیر ...

شاید در تعداد شات قدری کمتر باشد( که البته تجربه ثابت کرده است که اگر باتری تقلبی بخرید هرگز به تعداد شات های باتری خودتان یا هنل نمی رسید اما ممکن است هزینه بیشتری متقبل شود )

ببینید یا باید باتری تقلبی بخرید و انتظارتان از آن معقول باشد و برای کار راه انداختن از آن استفاده کنید ( مثل امیر عزیز که تجربه خوبی عنوان کردند ) و یا باید باتری اصلی را با قیمت گزاف و با دلهره بخرید و یا با خیال راحت به سمت هنل بروید و بدانید دارید چه چیزی را می خرید و با قیمت بسیار ارزان کیفیت عالی داشته باشید.
    Javid تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    36

خیر ...

شاید در تعداد شات قدری کمتر باشد( که البته تجربه ثابت کرده است که اگر باتری تقلبی بخرید هرگز به تعداد شات های باتری خودتان یا هنل نمی رسید اما ممکن است هزینه بیشتری متقبل شود )

ببینید یا باید باتری تقلبی بخرید و انتظارتان از آن معقول باشد و برای کار راه انداختن از آن استفاده کنید ( مثل امیر عزیز که تجربه خوبی عنوان کردند ) و یا باید باتری اصلی را با قیمت گزاف و با دلهره بخرید و یا با خیال راحت به سمت هنل بروید و بدانید دارید چه چیزی را می خرید و با قیمت بسیار ارزان کیفیت عالی داشته باشید.
    ممنونم که انقدر با اطمینان سخن میگید. یعنی هنل تقلبی نداره؟ با خیال راحت تهیه کنم؟ پس همین کار رو میکنم. ممنونم

تشکر کرده
    14101

ممنونم که انقدر با اطمینان سخن میگید. یعنی هنل تقلبی نداره؟ با خیال راحت تهیه کنم؟ پس همین کار رو میکنم. ممنونم
    از نورنگار تهیه کنید و نه جای دیگری... بنده هنل های اصلی را در نورنگار سراغ دارم.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    36

از نورنگار تهیه کنید و نه جای دیگری... بنده هنل های اصلی را در نورنگار سراغ دارم.
    تماس گرفتم موجود داشتن. به قیمت 90 هزار تومان

تشکر کرده
    14101

تماس گرفتم موجود داشتن. به قیمت 90 هزار تومان
    با توجه به قیمت دلار قدری گران شده است ( حدود 60 تومان بود ) اما در مقابل باتری اصلی اصلی که بنده سراغ داریم ( باتری روی جعبه دوربین آکبند که اگر آشنایی داشته باشید به شما می دهند ) و با قیمت 180 عرضه می شود هنوز هم ارزش خرید دارد.تشریف بردید سعی کنید تخفیف هم بگیرید هرچند ناچیز.
    yaghoobi و مازیار باقرپور تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

من یک دوربین a200 کونیکا مینولتا دارم که باتریش
    NP-800 Lithium

417SRRVZACL._SL500_AA300_.jpg
    هست یعنی همینی که عکس اش را گذاشتم.متاسفانه تو مشهد نتونستم نوش را پیدا کنم و اینم خیلی ضعیف شده و چند تا میگیره تموم میشه
    راه حل چیه دوستان؟ پولش را بفرستم کسی در تهران میتونه برام تهیه کنه؟ یا جایی سراغ دارین که بتونم بخرم؟راه حل چیه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    139

99.99% پیدا نمیشه ولی بیاید تهران پاساژ امجد (قرینه پاساژ علائدین نسبت به پل حافظ) چندتا مغازه باطری فروشی داره که میتونید سلولاشو عوض کنید و راهش بندازید و کلا اگه دوربنتون بیش از 200 تومن میارزه دنبال این کار برید وگرنه به نظر من ازش دل بکنید چون تعویض سلول هم داستانیه یه بار سه ماه براتون کار میکنه یه بارهم 5سال مثل روز اول...

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    من یک دوربین a200 کونیکا مینولتا دارم که باتریش
    NP-800 Lithium

417SRRVZACL._SL500_AA300_.jpg
    هست یعنی همینی که عکس اش را گذاشتم.متاسفانه تو مشهد نتونستم نوش را پیدا کنم و اینم خیلی ضعیف شده و چند تا میگیره تموم میشه
    راه حل چیه دوستان؟ پولش را بفرستم کسی در تهران میتونه برام تهیه کنه؟ یا جایی سراغ دارین که بتونم بخرم؟راه حل چیه؟
    masoudrejae، Rouzbeh Ehsani و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

اساتید لطفا راهنمایی کنند

آیا باتری های غیر اصلی دوربین های slr به غیر از تعداد شات کمتر نسبت به نوع اصلی مشکل دیگری ندارند؟ منظورم اینست که مثلا می توان با خیال راحت آنها را درون دوربین برای چند روز قرار داد؟ خلاصه اینکه می شود همان رفتار با باتری اصلی را با آنها هم داشت ومشکلی برای دوربین ایجاد نشود؟
    ممنون