صفحه 140 از 213 نخستنخست ... 40 90 130 136 137 138 139 140 141 142 143 144 150 190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط amiremad نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.باطریهای خودش به درد بخور هست؟میشه روش حساب کرد؟
    شارژر چی بخرم؟مارک خود باطریها؟
    باطری هایی که شما فرمودید بعید میدونم خوب باشن...حتی ظرفیت هم روشون نوشته نشده بر طبق گفته خودتون.برای یاطری های آمپر بالا به شارژر های قوی نیازمندید.خودم یه مدت پیش یه شارژر مارک Konnoc quick charg خریدم19 تومن که واقعا خوبه.شارژر های سونی هم خوبن.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

مهدی جان مدل شارژر هست : BC-1007 ، البته باطریهای داخل خود پک رو گذاشتم تو شارژر که مدل Always Ready - 2300 mAh هستش.

شاید بد نباشه نگاهی بندازی : http://camelion.ir/index.php?option=...109&Itemid=127

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط CANON نمایش پست ها
    مهدی جان مدل شارژر هست : BC-1007 البته باطریهای داخل خود پک رو گذاشتم تو شارژر که مدل Always Ready - 2300mAh هستش.

شاید بد نباشه نگاهی بندازه : http://camelion.ir/index.php?option=...109&Itemid=127
    سایت اصلیش هم رفتم زمان شارژ معمولی باتری 2300 میلی آمپری رو حدود 5.6 ساعت زده که خوبه.
    من در مورد این باتری های سری Always Ready کاملیون زیاد مطالعه ندارم ولی فکر کنم مثل سری Cycle Energy سونی باشه که شارژ اولیه دارن.
    بهترین راه برای شما اینه که از باتری ها استفاده کنین تا کاملاً خالی بشه، بعد شارژ کنین و زمانش رو اندازه بگیرین که باید حدود 5.6 یا 6 ساعت باشه. اگر بود که مشکلی نیست. تعداد شاتی که در این فاصله زدین هم یادتون نره.

پ.ن: من هنوزم نفهمیدم که فروشندگان محترم (موبایل، دوربین، لپ تاپ و ... لوازم دیجیتالی که باتری دارن) میگن مثلاً اولین بار باید 10 ساعت شارژ کنی رو از کجا یاد گرفتن
    برای افزایش عمر باتری: مهم اینه که هر چند وقت یکبار باتری کاملاً خالی بشه و دوباره کامل شارژ بشه، به همین راحتی
    CANON تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

وای بر من که زودتر این پست رو نزدم ! آخه الان باطریها تو شارژن !! حالا اگر باطریها رو دربیارم (2 ساعت و 30 دقیقه ای هست از مدت شارژ گذشته) موردی نداره ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ممنون از راهنماییهای همه.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط CANON نمایش پست ها
    وای بر من که زودتر این پست رو نزدم ! آخه الان باطریها تو شارژن !! حالا اگر باطریها رو دربیارم (2 ساعت و 30 دقیقه ای هست از مدت شارژ گذشته) موردی نداره ؟
    موردی نداره.
    یه نکته که یادم رفت: شارژر های جدید ازجمله همین شارژر شما بعد از شارژ کامل باتری مدار شارژ رو قطع می کنن پس وقتی باتری در مدت 2 ساعت شارژ بشه و 5 ساعت در شارژر روشن باشه هیچ فرقی نداره. البته در زمان های خیلی طولانی مثلاً 2 - 3 روز ممکنه تاثیر داشته باشه.
    CANON تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amiremad نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.باطریهای خودش به درد بخور هست؟میشه روش حساب کرد؟
    شارژر چی بخرم؟مارک خود باطریها؟
    شارژر سوني با باتري هاي جديد كه شارژر را نگه مي داره (باتر سفيد-آبي) عالي حرف نداره هيچ شارژري مثل سوني نيست يك شارژر با چهار تا باتري 22000تومان است خيلي خوبه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

به نظر دوستان از بین شارژر و باتری های معرفی شده کدام رو انتخاب کنم؟
    Konnoc quick charg
    BCG-34HRMF
    PowerStation Ventra
    یا سونی که دوستمون معرفی کردن

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

مي خواستم براي فلاشهاي جديدم باتري بخرم چون از Sony CycleEnergy هايي كه دارم خيلي راضي ام رفتم كه همونو بخرم ديدم مدل هاي جديدي آمده. اينو خريدم كه ظاهرا نسبت به قبليا شارژ رو كمتر نگه مي داره (چون Precharged نبود) ولي چون 2500 بود و روش نوشته Ideal For Drain Devices (از جمله فلاش) دلو زدم به دريا و خريدم. اميدوارم به خوبي قبليا باشه:

NH-AA-B2EN
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام حدود 1 سال نیم پیش برای آ1000 کنونم یه شارژر UNIROOS یونیروس گرفتم حدود 30 واقعا عالی بود به همراه 4 باتری 2700Mah ال سی دی هم داشت و اتوماتیک قطع میکرد حالت 2 تایی 4 تایی داشت تبدیل فندکی ماشین داشت خلاصه عالی بود 300 تا500 شات مینداختم خریت کردم با دوربین دادم رفتم
    حالا یه شارژ توپ میخوام تو همین مایه .. من از سونی تجربه زیاد خوبی ندارم یه بار باتریش رو ار نمایندگی دوربین تو میدون ولی عصر گرفتم 50 تا شات هم نمیداد 2500
    حالا دوستان چه شارژی بگیرم؟