صفحه 163 از 213 نخستنخست ... 63 113 153 159 160 161 162 163 164 165 166 167 173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

در مورد چند پست آخر چند مطلب هست که گفتنش شاید خالی از لطف نباشه
    1 مدت زمان شارژ باتری هیچ ارتباطی به خود باتری نداره بلکه یکی از توانایی های شارژر هست که موقع خرید باید بهش توجه کرد.
    هستند شارژر های که 4عدد باتری 2500 میلی آمپری را در 15 دقیقه شارژ میکنند.(البته از یک برند در پیت مثل دوراسل)
    2 اصولا camilion یک برند از کشور دوست و برادر چین هست مثل بقیه برندهای چینی که گویا از لحاظ بعضی از دوستان از بهترین های دنیا هست.
    3 من نیمدونم چرا ایتقدر برند sony مورد توجه دوستان هست یعنی واقعا چیز بهتری تو بازار پیدا نمیشه؟
    4 چرا هیچکی دنبال برند های مثل انرژازر-دوراسل یا وراتا نمیره؟
    ویرایش توسط charli : Saturday 28 January 2012 در ساعت 00:01
    lord تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

در تکمیل پست آقای charli
    شارژرهایی که سریع باتری ها را شارژ میکنند از عمر باتری می کاهند
    این مطلب را چندی پیش در اینترنت خوانده بودم

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

دوستان من از نمایندگی سونی مدل 2700mah خریدم ۴۶۰۰۰ تومان ... ندیدم کسی بش تا اینجا اشاره کرده باشه ... قدرت زیادی داره و فلاش بطور محسوسی زودتر اماده به کار میشه ...
    sony.jpg
    ویرایش توسط iman mehr : Saturday 28 January 2012 در ساعت 00:42
    Kaveh Ghobadi، M.A.ZEYNALI، M. Beyrami و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    در مورد چند پست آخر چند مطلب هست که گفتنش شاید خالی از لطف نباشه
    1 مدت زمان شارژ باتری هیچ ارتباطی به خود باتری نداره بلکه یکی از توانایی های شارژر هست که موقع خرید باید بهش توجه کرد.
    هستند شارژر های که 4عدد باتری 2500 میلی آمپری را در 15 دقیقه شارژ میکنند.(البته از یک برند در پیت)
    2 اصولا camilion یک برند از کشور دوست و برادر چین هست مثل بقیه برندهای چینی که گویا از لحاظ بعضی از دوستان از بهترین های دنیا هست.
    3 من نیمدونم چرا ایتقدر برند sony مورد توجه دوستان هست یعنی واقعا چیز بهتری تو بازار پیدا نمیشه؟
    4 چرا هیچکی دنبال برند های مثل انرژازر-دوراسل یا وراتا نمیره؟
    چون در بیابان لنگه کفش پاره نعمت است!

در حال حاضر در بازار برند های بهتری نیست و اگر نه کسی سانیو را ول می کند کملیون بخرد؟

در ثانی برند های با پدر و مادر در ایران توزیع نمی شوند.

و بعد اینکه دوراسل به دلیل اینکه در اسرائیل تولید می شود ( مثل مسواک ها اورال بی و ... ) و اشتباها یک سری از محصولات تولیدی اش در ایران توزیع شده بود دیگر اجازه ورود ندارد و هر چه هست متعلق به سالهای 2008 و 2009 است که دیگر اواخر عمر شان است ( اغلب 2013 و 2014 )

وارتا هم یک نمایندگی داغون عهد بوقی دارد که اصولا آن پیرمرد ها که من دیدم فقط باطری/باتری ماشین می شناسند ! و حوصله ندارند وارد توزیع باطری قلمی شوند.

و بعد اینکه انرجایزر های توزیع شده در ایران همه جز سری های مصرفی هستند و معدود شارژی ها هم دارای توان پایینی هستند.
    Mehdi Rojaie، saadi126 و Ali Bayati تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    دوستان من از نمایندگی سونی مدل 2700mah خریدم ۴۶۰۰۰ تومان ... ندیدم کسی بش تا اینجا اشاره کرده باشه ... قدرت زیادی داره و فلاش بطور محسوسی زودتر اماده به کار میشه ...
    sony.jpg
    بنده هم همینا رو منظورم بود ...
    چهار ست چهارتائی از همین سری دارم و خیلی هم راضی هستم ...

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

غیر از سونی هیچ برند دیگه ای نمایندگی معتبر نداره ضمن اینکه به خاطر نمایندگی بودنش گرونتر از جنسای دیگه نمیفروشه . الان خیلی از باطریهای دوراسل و انرژایزر تقلبی هستن و جایی وجود نداره که مطمئن باشی وقتی میخری اصلشو بدن . خودم باطری از بزرگترین فروشگاه باطری تو جمهوری خریدم دیدم تقلبیه .

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

سلام
    امروز از مجتمع پایتخت و چند فروشگاه محصولات سونی که همگی‌شان هم نمایندگی ایران رهجو در کنار تابلو مغازه‌اشان درج شده بود باتری های شارژی سونی را مشاهده و قیمت گرفتم.
    3 مدل باتری قلمی موجود بود:
    یکی باتری هایی با توان 2100 میلی آمپر که تا 1000 بار قابل شارژ و استفاده بودند. (به نوشته روی بسته مناسب برای دستگاه های پخش کننده و چراغ قوه هاو..)
    دیگر، باتری هایی با توان 2500 میلی آمپر به رنگ طوسی که تا 500 بار قابل شارژ و استفاده بودند. (به نوشته روی بسته مناسب برای فلش و دوربین و دستگاه هایی از این قبیل)
    و دیگری باتری هایی با توان 2700 میلی آمپر (همان هایی که آقای iman mehr اشاره کردند) که فقط با شارژر فروخته می شدند!
    2 باتری اول بدون هولوگرام ایران رهجو و باتری همراه با شارژر با هولوگرام ایران رهجو فروخته می شدند!

خرید را انجام ندادم تا نظر دوستان را در مورد باتری های دوم و سوم جویا بشم!
    آقای بیاتی گفتید که باتری هایی که دارید 2500 میلی آمپر هستند! اما در این پست اشاره به این باتری ها کردید. اگر باتری های شما 2700 میلی آمپر هستند، آنها را بدون شارژر خریداری کرده اید؟
    Ali Bayati تشکر می‌کند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    آقای بیاتی گفتید که باتری هایی که دارید 2500 میلی آمپر هستند! اما در این پست اشاره به این باتری ها کردید. اگر باتری های شما 2700 میلی آمپر هستند، آنها را بدون شارژر خریداری کرده اید؟
    درسته ... الان رفتم و همه رو نگاه کردم: سه ست با شارژر خریدم که 2700 هستند، ست آخری رو حدود 10 روز پیش بدون شارژر گرفتم 2500 بودند که برای ریموت تلویزیون و ... تهیه کردم ... برای فلاش، 2700 رو ترجیح میدم. اگر هنوز شارژر تهیه نکردید، مدل شارژر دار 2700 رو تهیه کنید، بهتره.

باتریهای 2500 بصورت دوتائی و به قیمت 6500 عرضه میشوند. مدل شارژر دار، با 4 عدد باتری 2700، به 46000 تومان فروش میرفت، الانش رو نمیدونم

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

این ست شارژر دار رو امروز 48 هزار تومان قیمت گرفتم. جالبه 2700 میلی آمپر رو بصورت جدا ندارند!؟
    کاملیون رو هم در فروشگاهی در پایتخت دیدم که رنگ پوسته باتری با آنچه آقای قبادی عکسش را گذاشته بودند متفاوت بود! رنگ پوسته کرم مایل به سفید بود! بر خلاف آن عکس که رنگ پوسته باتری به نقره ای می‌زند!
    با توجه به نظر دوستانی که اعلام تجربیاتشان و زحمت راهنمایی را کشیدند، احتمالاً فردا 2سری از 2500 میلی آمپر ها و یک پک 2700 میلی آمپر رو خریداری کنم!
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

سلام
    ست باتری و شارژر سونی امروز از پایتخت خریداری شد 25000 تومن
    ست شامل 4 باتری 2500 میلی آمپر + شارژر سفید رنگ
    لیبل و هولوگرام گارانتی ایران رهجو رو هم روش داشت
    2700 میلی آمپر ندیدم :(

در برگه راهنما مدت زمان شارژر در شرایط دمایی نرمال (5-30 درجه سانتیگراد) رو 7 ساعت نوشته

راستی شارژ اولیه همون 6-7 ساعت طول میکشه؟چون ولتاژ باتری ها رو که گرفتم نزدیک به 1 بود و این باتری نهایت 1.2 ولت شارژ میشه!
    نکته دیگه اینکه در راهنما نوشته بود تا کاملاً دشارژ نشدن شارژ مجدد نکنید

همین دیگه :)