صفحه 164 از 213 نخستنخست ... 64 114 154 160 161 162 163 164 165 166 167 168 174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    این ست شارژر دار رو امروز 48 هزار تومان قیمت گرفتم. جالبه 2700 میلی آمپر رو بصورت جدا ندارند!؟
    درود
    من این مجموعه شارژر و باتری رو چند هفته پیش خریدم، خیلی سریع باتری ها رو شارژ میکنه (حدود 3 ساعت) و یک ویژگی که دوستان اشاره نکردند، داشتن کلید Refresh باتری هستش.

با فشردن این دکمه، شارژر باتری رو اول تخلیه کامل میکنه و بعد مجدد از نو شارژ میکنه ، روی دستگاه هم اشاره کرده که مخصوص شارژ باتری های Ni-MH هستش ( البته من نمیدونم چه فرقی در شارژ انواع مختلف باتری میتونه وجود داشته باشه ولی چند باری که بانری های قدیمی Ni-Ca رو باهاش شارژ کردم مشکلی بوجود نیومد و راندمان باتریها هم خوب بود)

از دیگر ویژگی این شارژر امکان شارژ هر خانه بصورت مستقل است، و با داشتن یک نمایشگر LCD جلوی آن میتواند وضعیت هر خانه را جداگانه روییت کرد.

من از قدیم یک شارژر دست ساز 60mA که عموی گرامی برام ساخته بود داشتم ولی باتریهای 2500mA رو حدود 48 ساعت طول میکشید شارژ کنه و الآن زندگی واقعن شیرین شده.
    ویرایش توسط Afshin.Prt : Sunday 29 January 2012 در ساعت 10:21 دلیل: افضودن یک خط و اصلاح Reset
    netwalker تشکر می‌کند.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    درود
    من این مجموعه شارژر و باتری رو چند هفته پیش خریدم، خیلی سریع باتری ها رو شارژ میکنه (حدود 3 ساعت) و یک ویژگی که دوستان اشاره نکردند، داشتن کلید Reset باتری هستش.

با فشردن این دکمه، شارژر باتری رو اول تخلیه کامل میکنه و بعد مجدد از نو شارژ میکنه ، روی دستگاه هم اشاره کرده که مخصوص شارژ باتری های Ni-MH هستش ( البته من نمیدونم چه فرقی در شارژ انواع مختلف باتری میتونه وجود داشته باشه ولی چند باری که بانری های قدیمی Ni-Ca رو باهاش شارژ کردم مشکلی بوجود نیومد و راندمان باتریها هم خوب بود)

من از قدیم یک شارژر دست ساز 60mA که عموی گرامی برام ساخته بود داشتم ولی باتریهای 2500mA رو حدود 48 ساعت طول میکشید شارژ کنه و الآن زندگی واقعن شیرین شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_911turbo نمایش پست ها
    مبارک باشه.
    رفرش برای بازیابی باتری هست. کاملاًخالیش میکنه و دوباره کامل شارژ می کنه.
    زمانی که از باتری به مدت طولانی (بیشتر از 6 ماه) استفاده نکردید بهتره که از این طریق شارژ کنید.
    بهتره که از این روش بطور مداوم استفاده نشه!
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    چون در بیابان لنگه کفش پاره نعمت است!

در حال حاضر در بازار برند های بهتری نیست و اگر نه کسی سانیو را ول می کند کملیون بخرد؟

در ثانی برند های با پدر و مادر در ایران توزیع نمی شوند.

و بعد اینکه دوراسل به دلیل اینکه در اسرائیل تولید می شود ( مثل مسواک ها اورال بی و ... ) و اشتباها یک سری از محصولات تولیدی اش در ایران توزیع شده بود دیگر اجازه ورود ندارد و هر چه هست متعلق به سالهای 2008 و 2009 است که دیگر اواخر عمر شان است ( اغلب 2013 و 2014 )

وارتا هم یک نمایندگی داغون عهد بوقی دارد که اصولا آن پیرمرد ها که من دیدم فقط باطری/باتری ماشین می شناسند ! و حوصله ندارند وارد توزیع باطری قلمی شوند.

و بعد اینکه انرجایزر های توزیع شده در ایران همه جز سری های مصرفی هستند و معدود شارژی ها هم دارای توان پایینی هستند.
    در مورد دوراسل حق با شماست بعلت تحریم ها دیگه وارد نمیشه.
    برند وارتا هم اونجوری شما میگید نیست تقریبا تمام مدل هاش تو بازار هست. تنوع شارزرهاش هم زیاده حتی شارزر خورشیدیش هم تو بازار موجوده.
    انرجایزر هم کلا یک مدل باتری قلمی یا AA داره که 2450 میلی آمپری هست ساخت ژاپن هم هست که به راحتی تو بازار پیدا میشه.

حالا چرا شما میگید برند با پدر مادر پیدا نمیشه خدا داند.

كاربر آشنا vector آواتار ها
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    دوستان من از نمایندگی سونی مدل 2700mah خریدم ۴۶۰۰۰ تومان ... ندیدم کسی بش تا اینجا اشاره کرده باشه ... قدرت زیادی داره و فلاش بطور محسوسی زودتر اماده به کار میشه ...
    فایل پیوست 21687
    بنده هم همین را دارم و کاملا راضی هستم
    Canon 5D MKII - Canon EF 24-105 f/4 L IS USM- Canon EF 100 f/2.8 L IS USM macro/Speedlite 580EX II

كاربر جديد Ali_Ahmadpour آواتار ها
    تشکر کرده
    55

اگر دنبال محصولات کملیون هستید شارژر کملیون سری اولترافست مدل BC-0907 به قیمت 30000 تومان و باتری های کملیون 2300 میلی آمپر از سری ALWAYS READY هر جفت 7000 تومان در جمهوری ، پاساژ امجد یافت می شود. در خیابان جمهوری بعضی فروشنده ها اصلا این برند را نمی شناسند!
    شارژرها از 9000 تومان (سری کند اورنایت که 11 تا 15 ساعت به زمان برای شارژ احتیاج دارند و 2 تا باتری جا دارند) شروع میشوند تا همین مدل BC-0907 که بهترین مدل با زمان شارژ 45 دقیقه تا 2 ساعت هست باتری های 2300 را که کمتر از 1 ساعت شارژ کرد.
    فروشنده میگفت تازگی شارژرها گرون نشده باتری هم جفتی 1500 تومان گرون شده ضمناً باتری های سری نارنجی 2300 جفتی 5500 و 2700 میلی جفتی 6500 تومان میداد.
    من از راهنمایی آقای قبادی و قدیری در پست های قبلی استفاده کردم از ایشان ممنونم.
    مدل ها رو تو این لینک ببینید:
    Rechargeable
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    139

من بنابه تجربه شخصیم در استفاده همزمان فلاش های SB-26-600-800-900 و داشتن 28 باتری شارژی وارتا-فیلیپس-انرژزاریزر-کاملیون. کاملیون رو فقط به خاطر قیمت مناسب پیشنهاد میکنم و اصلا قابل مقایسه با وارتا پرو 2700 نیست حتی با انرژایزر و فیلیپس هم قابل قیاس نیست، فقط کم گیر میاد ومدل پروی اون جفتی 13.5 هستش ولی معرکست ...
    آخه تا Varta آلمان هست کاملیون چرا!
    Amazon.com: Varta AA NiMH Digital Camera Battery 2-Pack 2700mAh: Health & Personal Care

تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط lord نمایش پست ها
    من بنابه تجربه شخصیم در استفاده همزمان فلاش های SB-26-600-800-900 و داشتن 28 باتری شارژی وارتا-فیلیپس-انرژزاریزر-کاملیون. کاملیون رو فقط به خاطر قیمت مناسب پیشنهاد میکنم و اصلا قابل مقایسه با وارتا پرو 2700 نیست حتی با انرژایزر و فیلیپس هم قابل قیاس نیست، فقط کم گیر میاد ومدل پروی اون جفتی 13.5 هستش ولی معرکست ...
    آخه تا Varta آلمان هست کاملیون چرا!
    Amazon.com: Varta AA NiMH Digital Camera Battery 2-Pack 2700mAh: Health & Personal Care
    شما تجربه کار با سری ALWAYES READY کملیون رو هم داشتید؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    139

خیر من سری ACCU 2300mAh کاملیون رو خریدم و ازش راضی نبودم دوباره برگشتم به سمته وارتا... و جدیدا فلیپس خریدم که خیلی خوبه و به شدت توصیه میکنم 4تاش 21 هزار تومان دو ماه پیش بود و البته این رو هم بگم دوسال پیش هم من 4تا دوراسل 2500 و چهارتا 2700 خریدم که الان بعد گذشت دوسال اصلا به کل کار نمیکنن!!! ولی اولش خیلی قدرتمند کار میکردند امیدوارم فلیپسا اینطوری نباشن، ولی وارتا هایی که 4سال پیش خریدم همچنان در حال کار هستند . . .
    البته اینم بدم نمیاد ALWAYES READY کاملیون رو هم امتحانش کنم چون قیمتش تقریبا نصف وارتا و فلیپسه و دوستان هم ازش تعریف میکنن . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Ahmadpour نمایش پست ها
    شما تجربه کار با سری ALWAYES READY کملیون رو هم داشتید؟
    Ali_Ahmadpour تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط lord نمایش پست ها
    خیر من سری ACCU 2300mAh کاملیون رو خریدم و ازش راضی نبودم دوباره برگشتم به سمته وارتا... و جدیدا فلیپس خریدم که خیلی خوبه و به شدت توصیه میکنم 4تاش 21 هزار تومان دو ماه پیش بود و البته این رو هم بگم دوسال پیش هم من 4تا دوراسل 2500 و چهارتا 2700 خریدم که الان بعد گذشت دوسال اصلا به کل کار نمیکنن!!! ولی اولش خیلی قدرتمند کار میکردند امیدوارم فلیپسا اینطوری نباشن، ولی وارتا هایی که 4سال پیش خریدم همچنان در حال کار هستند . . .
    البته اینم بدم نمیاد ALWAYES READY کاملیون رو هم امتحانش کنم چون قیمتش تقریبا نصف وارتا و فلیپسه و دوستان هم ازش تعریف میکنن . . .
    در پاساژ امجد طبقه همکف یکی از مغازه ها معدن محصولات وارتا بود اما نمیدانستم این برند اینقدر خوب است ، سری ALWAYES READY به این عنوان مطرح شده اند که تا یک سال شارژ را نگه میدارند ! فعلا تا اینجا که از باتری های سونی Cycle Energy 2700 بهتر بودن من سه جفت باتری گرفتم در موس وایرلس هم یکی انداختم قبلا باتری های الکالاین کمتر از 3 هفته در موس من دوام میاوردند (روزی حداقل 5 ساعت پای کامپیوتر هستم) اما این باتری فعلا که (بیشتر از 3 هفته) کم نیاورده میخواهم ببینم چقدر بیشتر از آلکالاینها کار میکند و تبلیغات در مورد کارکرد چند برابری شان درست است یا نه .

كاربر آشنا rezabeigi آواتار ها
    تشکر کرده
    36

سلام دوستان ميخاستم نظرتون رو راجب باطري Hahnel HL-511 بدونم جايگزين باطري اصلي 50 ي كانن ...و اصولا چي پيشنهاد ميكنيد؟ ممنون
    canon 50 d
    18-200 canon
    sony h50 tele convertor 1.6 ,wideangle 0.6, flash hvl-15
    film slr yashica GS