صفحه 180 از 366 نخستنخست ... 80 130 170 176 177 178 179 180 181 182 183 184 190 230 280 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

مرسی علی جان که جواب دادی ...
    یه پایه پیشنهادیتو دیدم ، من عکاسی طبیعت دوست دارم ، جوت قبل از اینکه به عکاسی به دید تجارت نگاه کنم به دید هنرش نگاه میکم و اهمیت میدم ، ولی خب تو فکر کار آتلیه هم هستم ، لنزمم الان لنز کیت دوربینمه اما شاید به زودی یه تله هم بخرم ، سه پایه معرفی شده تو هم وزن تحملش کمتر بود هم ارتفاعش ، میخوام بدونم سه پایه های بنرو کیفیت قابل مقایسه ای با برندی که تو گفتی دارن یا نه ؟ چون من از مدل هایی که تو پست قبلیم نوشتم از برند بنرو خوشم اومده بود ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

میخوام بدونم سه پایه های بنرو کیفیت قابل مقایسه ای با برندی که تو گفتی دارن یا نه ؟ چون من از مدل هایی که تو پست قبلیم نوشتم از برند بنرو خوشم اومده بود ...

دوست عزیز بنرو برند نسبتا خوبیه و کیفیت ساخت سه پایه هاش هم بد نیست و احتمالا از خریدش پشیمون نمیشین .
    ولی خب سه پایه های مانفروتو با کیفیت تر و گرونتر هست و کیفیت ساخت بهتری داره . (همون جریان هر چی پول بدی اش میخوری )

سه پایه های کربنی هم معمولا از سه پایه های الومینیومی سبک تر و با کیفیت تر هستند و البته خیلی گرونتر .
    من خودم خیلی برا سه پایه خیلی تحقیق کردم آخرشم مانفروتو رو انتخاب کردم .
    yaghoobi و NarimaN 7 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Hadimeysam128 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان ، سه پایه ای که هم کاربری عکاسی داشته باشه ، منظور سبک بودن و سادگی حمل کردن و هم کاربری فیلم برداری در حد آماتوری میتونن منو راهنمایی کنن ؟ چه سه پایه ای ؟ چه هدی ؟ سپاسگذارم

تشکر کرده
    798

امین جان ممنون از راهنماییات ولی والا فکر کنم با نرخ تورم این روزهای بازار ارزون ترین و پیش پا افتاده ترین وسیله و تجهیزات عکاسی همون سه پایه بنده خدا باشه حتی اگه بهترین کیفیتش رو هم بخری ! وقتی یه فلاش دوربین شده 2 تومان ! دیگه آدم واسه یه سه پایه 700 - 800 تومان هم بده به چشم نمیاد ! :D چشم ما هم توصیه شما رو گوش میکنیم و میریم سمت مانفروتو ، ولی غیر از سایت افرنگ دیجیتال منبع دیگه ای هم میشناسی که بتونم مدل های بیشتر و قیمت های دقیق تر از این برند سه پایه رو ببینم ؟!
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر همراه industrialphoto آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط NarimaN 7 نمایش پست ها
    ولی غیر از سایت افرنگ دیجیتال منبع دیگه ای هم میشناسی که بتونم مدل های بیشتر و قیمت های دقیق تر از این برند سه پایه رو ببینم ؟!
    شرکت سی گل نماینده رسمی محصولات مانفروتو در ایران (جردن) + فروشگاه افرنگ هم با قیمت و مشاوره خیلی عالی این محصولات رو برای فروش دارند.
    مهدی بابائی

تشکر کرده
    130

فراموش کردم آدرس سایت رو ...

شركت سيگل
    NarimaN 7 تشکر می‌کند.
    مهدی بابائی

تشکر کرده
    798

دوست خوبم مرسی از راهنماییت ، سایتی که زحمت کشیدی معرفی کردی رو دیدم ، اما متاسفانه هیچ گونه مدلی از هیچ محصولی نبود !
    در هر صورت انگار باید به همون افرنگ دیجیتال اعتماد کنم ، در واقع من میخواستم ببینم مثلا از Manfrotto 055XPROB که سایت افرنگ دیجیتال گذاشته سه پایه ای جدیدتر و یا بهتر هم هست یا نه آخه من خیلی تو خرید کردن وسواس دارم ! ضمناً این سایت افرنگ دیجیتال فقط سه پایه های آلومینیومی از مانفروتو گذاشه ، این مانفروتو سه پایه کربنی هم داره یا نه ؟!
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سلام.
    اگه بتونید توایران سه پایه های گیتزو رو پیداکنید به نظرمن هم زیباتر وهم مدلهای سبکتری داره. برای فروش هم فکر میکنم راحتتره این مارک. البته یه مقدار گرونترن.
    The Photo Village :: Results for Gitzo tripod
    البته اگه پیداکردین به مام بگید که مام بخریم دادا.
    NarimaN 7 تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    سلام.
    اگه بتونید توایران سه پایه های گیتزو رو پیداکنید به نظرمن هم زیباتر وهم مدلهای سبکتری داره. برای فروش هم فکر میکنم راحتتره این مارک. البته یه مقدار گرونترن.
    The Photo Village :: Results for Gitzo tripod
    البته اگه پیداکردین به مام بگید که مام بخریم دادا.
    سلام
    سیگل نماینده گیتزو هم هست...
    هم زیباتر وهم مدلهای سبکتری داره و هم گرونتره...

تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط NarimaN 7 نمایش پست ها
    در واقع من میخواستم ببینم مثلا از Manfrotto 055XPROB که سایت افرنگ دیجیتال گذاشته سه پایه ای جدیدتر و یا بهتر هم هست یا نه ضمناً این سایت افرنگ دیجیتال فقط سه پایه های آلومینیومی از مانفروتو گذاشه ، این مانفروتو سه پایه کربنی هم داره یا نه ؟!

خواهش میکنم
    متاسفانه اطلاعات یا عکسی توسط سایت این شرکت گذاشته نشده اما در قسمت محصولات روی هر برندی که کلیک کنید مستقیم سایت خود تولید کننده رو براتون باز میکنه
    055CX3-055CXPRO3-055CXPRO4 نمونه کربن همین سه پایه معروف و پرفروش سری 055 هست سبکتر هم داره مثل سری 190 و این هم مشخصات+عکس محصولات مانفروتو برای عکاسی

Photo | Manfrotto

خرید از فروشگاه خوب افرنگ هم خیلی با خرید از شرکت تفاوتی نداره میتونید سفارش بدبد براتون بیارن.

موفق باشید.
    مهدی بابائی