صفحه 272 از 366 نخستنخست ... 172 222 262 268 269 270 271 272 273 274 275 276 282 322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط idin.offline نمایش پست ها
    درود
    3 روز پیش یک عدد سه پایه manfrotto 190XPROB3 از فروشپاه افرنگ خریداری کردم . کیفیت ساخت سه پایه عالیست اما دکمه زیر column مقداری لقی داره و قبل فشار دادن راحت در جای خودش لق میزند. با فروشگاه تماس گرفتم گفتن تمام این سه پایه این لقی رو دارند ، دوستانی که سری جدید 190 رو دارن میتونن بگن این لقی دکمه column طبیعی هست یا نه ؟
    پیشاپیش تشکر میکنم.
    پ.ن : اگر تاپیک غیر مربوطه پست ارسال کردم ، مدیران انتقال دهند ، تاپیک مربوط به سوالم پیدا نکردم.[
    درود
    همانطور که مهردادجان اشاره کردند حالت آزاد بودن دکمه در تمام مدلها طبیعیه!
    فنر هم که اشاره کردند پشت دکمه وجود داره که پس از فشردن دکمه و رها کردن، دکمه را بیرون می فرسته!
    بنابراین غیر عادی نیست!
    ارادتمند
    obsidiyan و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط شهریاری حسن نمایش پست ها
    سلام
    سه پایه را چند خریدی. من هم قصد خرید دارم
    اگر اشتباه نکنم این سه پایه را باید حدود 485 خریده باشند
    ارادتمند
    Majid.No تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

درود جناب مصطفي عزيز
    ازاد بودن دكمه كه قاعدتا طبيعسيت چون پشتش فنروجود داره
    دكمه سه پايه قبل فشرده شدن لق هست جوري كه حتي سه پايه رو تكون ميدم صداي لق بودنش به نظد ميرسه و در حالت عادي حس لق بودن ميده
    منظور من اين بود اي لقي قبل فشرده طبيعي هست يا نه؟
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    طبیعیه. کارش هم اینه که زمانی که وضعیت ستون مرکز رو به حالت سلیبی تغییر میدید ضامن رو رها کنه که میله از گوی رد بشه.از من هم همینه و کمی لقی داره که دست بهش میخوره صدا میده. مشکلی نیست به نظرم مگر اینکه درست کار نکنه و با شفار دادنش اون زائده کنارش ازاد نکنه
    درود مهرداد جان
    من پست شما رو نخونده بودم
    پس براي شما هم مانند من در حالت بلا استفاده كمي لقي و سر صدا داره ، پس خيالام راحت شد فكر ميكردم مشكل از سه پايه بنده هست
    ممنونم از پاسخي كه دادين
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

بله مال منم لقه. نگرانش نباش. اگر درست کار میکنه لذتشو ببر
    من وقتی سه پایه رو سلیبی میکنم یاد صدای باز و بست کردن کلاش می افتم صداش به اون شبیهه
    I.Givili و civil202 تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط شهریاری حسن نمایش پست ها
    سلام
    سه پایه را چند خریدی. من هم قصد خرید دارم
    درود

موقعی که میخاستم این سه پایه رو بگیرم از دوستان همین فروم شماره یه فروشنده تو بندر رو گرفتم ( که که چندتا از بچه های همینجا ازش خرید کردن - من اینجا اسمشو میذارم مغازه A -) قیمت رو بمن گفت 520 که به دوستان قبلتر از من 485 داده بود.
    من از یکی از دوستانم از بندر پرسیدم گفتش که یه مغازه دیگه (مغازه B) هست که هم خودش وارد کننده عمده هست و هم اونا خودشون از ایشون خرید میکنن و همه جوره هم معتبره هم قیمتش بهتره - تماس گرفتم پرسیدم این سه پایه رو این مغازه گفت 420 تومن که خیلی عالی بود یعنی 400 تومن تفاوت با تهران و حتی 100 تومن با بقیه مغازه ها تو خود بندر!!
    دیگه خودم شخصا رفتم بندر مغازش چون چندتا وسایل دیگه ( دوربین و لنز ... ) هم میخاستم. اینا قیمتشون به روز میدن ( یعنی شما اونجا تو مغازه هر جنسی رو که بپرسی تو دفترش نگاه میکنه و قیمت درهم و ... بعد قیمت بهت مبده) و با قیمت اون روزی که من خریدم شد 455 تومن. ( مث اینکه یکم درهم رفته بود بالاتر). البته چندتا از وسایل رو نداشت از جمله خود بال هد سه پایه (054Q2) که قراره بیاره و بفرسته برام. قیمتای دیگه هم (جهت اطلاع)
    مثلا دوربین canon 6D که رو سایت ها تا 6500 تومن میدن من گرفتم 5800 . در حالیکه مغازه A همینو میگفت 5950 .

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم.
    obsidiyan و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

درود
    میگم بعد اینکه دوستان در مورد لقی دکمه سه پایه 190 و .. پرسیدن منم نگاه کردم دکمه سه پایه منم این لقی رو داره فک نکنم چیز غبر طبیعی باشه! ولی حالا من یه مورد دیگه رو میخام بپرسم :
    1- COLUMN سه پایه خودش لقی داره تو جاش که فک کنم باید همه همین جور باشن، برای دوستان دیگه هم همینه؟
    2- و سوال اصلیم اینه که سه پایه رو روی یه سطح صاف باز میکنین باز اون حباب تراز دقیقا تو وسط نیست و حدودا یک میلیمتری با مرکزش فاصله داره - و اگه اونم حتی درست باشه ولی column رو که باز میکنی که بکشی بالاتر،من تراز نگهش میدارم ( یعنی حباب تو مرکز هست) ولی وقتی پیچش رو میبندم و سفت میکنم یکم حبابه از وسط خارج میشه!!
    این مورد رو دوستان اگه چک کنن سپاسگزارم.
    و اینکه اصولا باید رو این مورد حساس بود با در نظر داشتن کیفیت و انتظاری که از سه پایه منفروتو باید باشه و بفرستمش برای تعوض یا اینکه همشون اینجورین و تا این حد دقت ندارن و دقیق نیستن؟
    I.Givili و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

ترازش که دست خودتونه.
    این نشون دهنده دقت ترازه. و باید با باز و بسته کردن پایه ها تراز کنیدش. ستون هم تا زمانی که پیچ ستون باز هست لق داره که بتونه بالا پایین بشه و زمانی پیچ رو محکم کنید هیچ گونه لقی نداره
    msh2200، I.Givili و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

تشکر کرده
    1572

درود
    اینقدردیگه این لقی manfrotto 190XPROB3 رو اعصابم رفته بود ، رفتم مغازه افرنگ ، سه پایه دیگشونم چک کردم این لقی توی تمام سه پایه های 190 محسوس بود اما تو بعضیا خیلی بیشتر ، با خودم گفتم ، حالا که این هم راهو امدم مدل manfrotto 055XPROB3 چک کنم ، 055XPROB3 دکمه کالومنش خیلی Stable و خوش ساخت تر بود ، جدا از اون وقتی دیدم دارم 190x سه سکشن میگیریم خیلی با 055x که سه سکشن داره تفاوت وزن نداره بلکه 2 کیلو وزن بیشتری هم تحمل میکنه (9 کیلو تحمل وزن داره و کیفیت قفل پایه ها به صورت محسوسی بهتره حتی شاسی قفل فلزی هستش ) ، برا همین 100 تومان بیشتر دادم و X55PROB3 رو گرفتم.البته تو برج بهار بیشتر مغازه داراشون آشنا هستن بامن والا فکر نمیکنم این جور موارد رو بعد از چند روز تعویض کنند .
    در کل نظر شخصی من این هست که اگر یک مقدار وزن و ارتفاع بیشتر دوستان رو اذیت نمیکنه 055 گزینه بهتری هستش و ارزش 100 تومان هزینه بالاتر رو داره
    بعضی از دوستان رو از دیروز خیلی سوال پیچ کردم که از همه هم تشکر میکنم هم عذزخواهی...
    msh2200، obsidiyan، S_Mahdi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود

موقعی که میخاستم این سه پایه رو بگیرم از دوستان همین فروم شماره یه فروشنده تو بندر رو گرفتم ( که که چندتا از بچه های همینجا ازش خرید کردن - من اینجا اسمشو میذارم مغازه A -) قیمت رو بمن گفت 520 که به دوستان قبلتر از من 485 داده بود.
    من از یکی از دوستانم از بندر پرسیدم گفتش که یه مغازه دیگه (مغازه B) هست که هم خودش وارد کننده عمده هست و هم اونا خودشون از ایشون خرید میکنن و همه جوره هم معتبره هم قیمتش بهتره - تماس گرفتم پرسیدم این سه پایه رو این مغازه گفت 420 تومن که خیلی عالی بود یعنی 400 تومن تفاوت با تهران و حتی 100 تومن با بقیه مغازه ها تو خود بندر!!
    دیگه خودم شخصا رفتم بندر مغازش چون چندتا وسایل دیگه ( دوربین و لنز ... ) هم میخاستم. اینا قیمتشون به روز میدن ( یعنی شما اونجا تو مغازه هر جنسی رو که بپرسی تو دفترش نگاه میکنه و قیمت درهم و ... بعد قیمت بهت مبده) و با قیمت اون روزی که من خریدم شد 455 تومن. ( مث اینکه یکم درهم رفته بود بالاتر). البته چندتا از وسایل رو نداشت از جمله خود بال هد سه پایه (054Q2) که قراره بیاره و بفرسته برام. قیمتای دیگه هم (جهت اطلاع)
    مثلا دوربین canon 6D که رو سایت ها تا 6500 تومن میدن من گرفتم 5800 . در حالیکه مغازه A همینو میگفت 5950 .

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم.
    اگه ممکنه آدرس و تلفن مغازه B-) رو برام pm کنید.ممنون میشم