صفحه 275 از 366 نخستنخست ... 175 225 265 271 272 273 274 275 276 277 278 279 285 325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه rasoul2014 آواتار ها
    تشکر کرده
    436

این سه پایه Hahnel عجیب شبیه سه پایه های بنرو و به خصوص مدل 1682 هستش!!

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul2014 نمایش پست ها
    این سه پایه Hahnel عجیب شبیه سه پایه های بنرو و به خصوص مدل 1682 هستش!!
    درود
    نه اتفاقا!
    فرقش زیاده!
    1- تفاوت در محور مرکزی از نظر نوع کارکرد و برخی موارد زیر:
    2- وزن
    3- ابعاد
    4- بیشینه وزن قابل تحمل
    5- تعداد قسمت های پایه ها
    --
    اما یک نکته هم مهمه! اصولا شرکتی مثل مانفرتو نمی یاد به سفارش فلان شرکت محصول تولید کنه که!
    شرکتهای چینی مثل بنرو و یا حتی مشابهات در این حوزه فعالیت چشمگیری دارند!
    بنده شخصا بین برندی مثل هنل که اصلا کارش تولید سه پایه نیست و برند بنرو که در ایران قیمتش عجیب غریبه ترجیح می دهم برند غیر معروف با قیمت مناسب را تهیه کنم!
    بخصوص که اطلاعاتش با نیاز برنامه های Safari من جور میاد
    ارادتمند
    I.Givili، naghli، rasoul2014 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

درود

دیروز یه سری وسایل رو از بندر قیمت گرفتم که سه پایه MT 190 XPRO 4 منفرتو رو 470 میداد دوستان میگن همینو (مدل الومینیومی) از نمایندگی منفرتو تو دبی پرسیدن 1000 تا 1200 درهم (درهم 905 تومنه الان) قیمت دادن!!
    یعنی بالای یک میلیون تومن...!
    من که حسابی گیج شدم
    ظاهرا ایران از همه جا ارزون تره...
    همچنین مموری SD سان دیسک 16 گیگا با سرعت 60 گرفتم 55 تومن، بقیه قیمتارو اف تاپیک میشن ، اگه دوستان سوالی داشتن خصوصی پیام بدن بگم بهشون.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود

دیروز یه سری وسایل رو از بندر قیمت گرفتم که سه پایه MT 190 XPRO 4 منفرتو رو 470 میداد دوستان میگن همینو (مدل الومینیومی) از نمایندگی منفرتو تو دبی پرسیدن 1000 تا 1200 درهم (درهم 905 تومنه الان) قیمت دادن!!
    من که حسابی گیج شدم
    همچنین مموری SD سان دیسک 16 گیگا با سرعت 60 گرفتم 55 تومن، بقیه قیمتارو اف تاپیک میشن ، اگه دوستان سوالی داشتن خصوصی پیام بدن بگم بهشون.
    سلام دوست عزیز
    مانفروتو xpro4 آلومینیوم نیست و جنسش از کربنه ، قیمتهای بندر عالی هست ولی مدلی که به شما قیمت دادن آلومینیومی بوده و مدلی که دوستان دبی قیمت گرفتن کربن

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط artan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    مانفروتو xpro4 آلومینیوم نیست و جنسش از کربنه
    مانفروتو xpro4 سه پایه ۴ تکه الومینیومی هست و ورژن کربنش cxpro4 هست .
    msh2200، obsidiyan و civil202 تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

سلام خدمت دوستان

ظاهرا به جز اون مغازه قبلی بندر ( بردن اسمش خلاف قوانین هست) که چند سالی هست با قیمت مناسب جنس میفروشه ، جدیدا مغازه دیگه ای باز شده تو بندر که قیمتش پایین تر از این مغازه هست....

که تو چند پست قبلی ازش یاد شده....

می خواستم اگر کسی اسم یا نشانی و یا تلفنی ازش داره برام پیام خصوصی کنه......

ممنون
    مهدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام دوست عزیز
    مانفروتو xpro4 آلومینیوم نیست و جنسش از کربنه ، قیمتهای بندر عالی هست ولی مدلی که به شما قیمت دادن آلومینیومی بوده و مدلی که دوستان دبی قیمت گرفتن کربن

درود
    البته دقیق حضور ذهن ندارم شاید که اسم لاتین مدل آلومینیومی رو یه چیز دیگه باشه ولی نه دوست من! اسمشو اینجور میگم که سه پایه منفرتو آلومینیومی جدید 190 چهار تیکه منظور هست که با اون قیمت گرون گفتن، حتی منم مثل جنابعالی اولین سوال همینو گفتم که حتما مدل کربنی بوده ولی ایشان با اطمینان میگفتن که همون آلومینیومی هست.

باری به هر جهت چون خودم هم فقط شنیدم اصرار و تاکیدی ندارم ولی شما سایتای خارجی هم میرین قیمتارو میبینی بعد با نرخ دلار روز که حساب میکنی میبینین که خیلی از مواقع ما تو ایران ارزونتر داریم میخریم.
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

من که حسابی گیج شدم
    سلام دوست عزیز

درود
    الان اسمو چک کردم - MT190XPRO4 دقیقا درسته و همون طور که دوستان گفتن کربنی رو با حرف C نشون میدن!!
    جهت اطلاع دقیق تر متن خود سایت منفروتو رو گذاشتم :

[LEFT][LEFT]
    [RIGHT]190 aluminium 4-section tripod, with horizontal column
    # MT190XPRO4

DESCRIPTION
    The 190XPRO4 is a super-compact 4-section aluminium tripod with advanced features and excellent build quality.

The key feature of the 190XPRO4 is its 90° centre column mechanism, which allows the column to be extended vertically as normal, or horizontally to open up a wide range of framing and shooting possibilities; this makes the 190XPRO4 an extremely versatile tripod, suitable for a wide range of photography and video applications. The horizontal column mechanism is housed within the tripod's top casting for compactness, but it is easily and quickly extended whenever you need it. Switching between vertical and horizontal column orientation requires no disassembly, and can even be done with a camera attached.

The 4-section legs of the 190XPRO4 tripod make it extremely compact: together with the height saving of the new horizontal column mechanism, 4-section legs help to reduce the closed length of this tripod by 16cm compared to preceding 190 models - a boon for any travelling photographer. The legs are also fast to extend and adjust, thanks to the Quick Power Lock levers that block and unblock each leg section. The special design of the QPL levers allows a more comfortable and stronger single-handed grip of the leg locks. From folded, the sections of each leg of the tripod can be released in a single movement. The QPL lever design also offers more powerful locking of each section, meaning the tripod is more stable and rigid than with traditional lever designs. Intuitive and ergonomic leg angle selectors allow each leg to be independently and solidly set to any of the preset angles, again allowing considerable positioning freedom....

لینک
    msh2200 و iman mehr تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

درود

میخام یه هد خوب بگیرم قصدم رو مدل منفروتو MH054M0-Q2 هست فقط یه نکته رو دقیق متوجه نشدم که این ترم Q2 آخر مدل هست همچنین Q4 , 6 داره فرقشون هم ظاهرا تو صفحه بالاییه هست ولی میخاستم بدونم این تفاوت صفخه های نصب کجاها خودشو نشون میده؟
    یعنی مثلا Q2 برای چه کاری خوبه Q4 برای چی؟
    و اصولا میشه کلی گفتش کدوم بهتره؟

یا اگر کسی پیشنهاد بهتری داره خوشحال میشم بشنوم
    سبک کاری هم کلا عکاسی تفریحی، از طبیعت تا ماکرو و شب و...

سپاس

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود

میخام یه هد خوب بگیرم قصدم رو مدل منفروتو MH054M0-Q2 هست فقط یه نکته رو دقیق متوجه نشدم که این ترم Q2 آخر مدل هست همچنین Q4 , 6 داره فرقشون هم ظاهرا تو صفحه بالاییه هست ولی میخاستم بدونم این تفاوت صفخه های نصب کجاها خودشو نشون میده؟
    یعنی مثلا Q2 برای چه کاری خوبه Q4 برای چی؟
    و اصولا میشه کلی گفتش کدوم بهتره؟

یا اگر کسی پیشنهاد بهتری داره خوشحال میشم بشنوم
    سبک کاری هم کلا عکاسی تفریحی، از طبیعت تا ماکرو و شب و...

سپاس
    هر میزان عدد بالاتر میرود مدل بزرگتر میشود
    civil202 تشکر می‌کند.