صفحه 273 از 366 نخستنخست ... 173 223 263 269 270 271 272 273 274 275 276 277 283 323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه Majid.No آواتار ها
    تشکر کرده
    644

سلام
    هر چه گشتم توی اصفهان نتونستم سه پایه manfrotto x190prob4 پیدا کنم تا از نزدیک بررسی کنم . ولی سه پایه vanguard 263 at را تونستم ببینم کیفیت خوبی داشت و محکم بود . مشخصات هر دو را هم توی اینترت دیدم .دوستان می توانند یه مقایسه بین کارکرد عملی این دو مدل سه پایه داشته باشند. و راهنمایی کنند کدوم را من بخرم .قیمت هر دو تقریبا مثل هم می باشد.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط شهریاری حسن نمایش پست ها
    سلام
    هر چه گشتم توی اصفهان نتونستم سه پایه manfrotto x190prob4 پیدا کنم تا از نزدیک بررسی کنم . ولی سه پایه vanguard 263 at را تونستم ببینم کیفیت خوبی داشت و محکم بود . مشخصات هر دو را هم توی اینترت دیدم .دوستان می توانند یه مقایسه بین کارکرد عملی این دو مدل سه پایه داشته باشند. و راهنمایی کنند کدوم را من بخرم .قیمت هر دو تقریبا مثل هم می باشد.
    درود
    بنده چند روزی با manfrotto x190prob3 New کار کردم و بعد سری Manfrotto 055XPROB New را خریداری کردم . اتفاقاسه پایه Vanguard 262 at هم تو مغازه کمی باهاش کار کردم ، به قول دوست قدیمیمون آقای قبادی به طور کلی دنیای بین Vanguard و Manfrotto با هم تفاوت داره ، حتی در تست شخصی Vanguard سه پایه بسیار خوبی بود ، اما به نظر من از لحاظ کیفیت ساخت تفاوت محسوسی با manfrotto x190prob3 داره ، اگر قصد خرید سه پایه از برند manfrotto داشتید ، چه از سری 190 و چه از سری 055 اگر برایتان مقدور بود(ازلحاظ هزینه) حتما آپدیت شده این سری ها رو که در ادامه مدلشان با واژه New شناخته می شوند انتخاب کنید .
    شاید برتری ونگارد نسبت به مانفرتو در وزن باشه که 400 گرم تفاوت وزن دارن ، اما از طرفی بیشنه تحمل وزن Manforotto بیشتر هستش
    از لحاظ کاربرد هر دو مدل بسیار شبیه هم هستند از جمله صلیبی شدن ، leg angels (سه مرحله ای) ، کمترین ارتفاع و بشترین ارتفاع هم تفاوت چندانی ندارند .
    در کل اگر 10 بار دیگه قصد خرید سه پایه داشته باشم گزینه اولیم Gitzo و گزینه دوم Manforotto خواهد بود.

با تشکر
    msh2200، nicebluesky، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

درود
    اخیرا بدلیل مشکل در حمل سه پایه فعلی مجبور شدم یک سه پایه سبک تهیه کنم که بدلیل اینکه قصد هزینه زیادی نداشتم به مدل زیر رسیدم و به قیمت 250 هزار تومان از شرکت وارد کننده خریداری شد!

Hahnel Triad Compact C5 Tripod

از نظر ساخت نسبت به قیمتش خوبه و تحمل وزن مناسبی هم داشت!
    در بین مدلهای مشابه هیچ مدلی با این تحمل وزن به قیمت کمتر از 380 در بازار یافت نشد
    دوستانی که قصد تهیه سه پایه مناسب قیمت را دارند بنظرم می توانند به این گزینه هم فکر کنند.
    در ضمن هد سه پایه بنظرم سنگینه که در صورت جایگزینی وزن کل به حدود 1 کیلو (220 گرم کمتر) کاهش خواهد یافت و بسیار ایده آل خواهد شد
    ارادتمند
    I.Givili، ShahramUae و Jalal Parsa تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط civil202 نمایش پست ها
    درود

موقعی که میخاستم این سه پایه رو بگیرم از دوستان همین فروم شماره یه فروشنده تو بندر رو گرفتم ( که که چندتا از بچه های همینجا ازش خرید کردن - من اینجا اسمشو میذارم مغازه A -) قیمت رو بمن گفت 520 که به دوستان قبلتر از من 485 داده بود.
    من از یکی از دوستانم از بندر پرسیدم گفتش که یه مغازه دیگه (مغازه B) هست که هم خودش وارد کننده عمده هست و هم اونا خودشون از ایشون خرید میکنن و همه جوره هم معتبره هم قیمتش بهتره - تماس گرفتم پرسیدم این سه پایه رو این مغازه گفت 420 تومن که خیلی عالی بود یعنی 400 تومن تفاوت با تهران و حتی 100 تومن با بقیه مغازه ها تو خود بندر!!
    دیگه خودم شخصا رفتم بندر مغازش چون چندتا وسایل دیگه ( دوربین و لنز ... ) هم میخاستم. اینا قیمتشون به روز میدن ( یعنی شما اونجا تو مغازه هر جنسی رو که بپرسی تو دفترش نگاه میکنه و قیمت درهم و ... بعد قیمت بهت مبده) و با قیمت اون روزی که من خریدم شد 455 تومن. ( مث اینکه یکم درهم رفته بود بالاتر). البته چندتا از وسایل رو نداشت از جمله خود بال هد سه پایه (054Q2) که قراره بیاره و بفرسته برام. قیمتای دیگه هم (جهت اطلاع)
    مثلا دوربین canon 6D که رو سایت ها تا 6500 تومن میدن من گرفتم 5800 . در حالیکه مغازه A همینو میگفت 5950 .

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتیم.
    شماره این B رو برای من خصوصی کنید لطفا
    کلا دارم بندری میشم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    اخیرا بدلیل مشکل در حمل سه پایه فعلی مجبور شدم یک سه پایه سبک تهیه کنم که بدلیل اینکه قصد هزینه زیادی نداشتم به مدل زیر رسیدم و به قیمت 250 هزار تومان از شرکت وارد کننده خریداری شد!

Hahnel Triad Compact C5 Tripod

از نظر ساخت نسبت به قیمتش خوبه و تحمل وزن مناسبی هم داشت!
    در بین مدلهای مشابه هیچ مدلی با این تحمل وزن به قیمت کمتر از 380 در بازار یافت نشد
    دوستانی که قصد تهیه سه پایه مناسب قیمت را دارند بنظرم می توانند به این گزینه هم فکر کنند.
    در ضمن هد سه پایه بنظرم سنگینه که در صورت جایگزینی وزن کل به حدود 1 کیلو (220 گرم کمتر) کاهش خواهد یافت و بسیار ایده آل خواهد شد
    ارادتمند
    هدش هم جدا میشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

درود

موقعی که میخاستم این سه پایه رو بگیرم از دوستان همین فروم شماره یه فروشنده تو بندر رو گرفتم ( که که چندتا از بچه های همینجا ازش خرید کردن - من اینجا اسمشو میذارم مغازه A -) قیمت رو بمن گفت 520 که به دوستان قبلتر از من 485 داده بود.
    من از یکی از دوستانم از بندر پرسیدم گفتش که یه مغازه دیگه (مغازه B) هست که هم خودش وارد کننده عمده هست و هم اونا خودشون از ایشون خرید میکنن و همه جوره هم معتبره هم قیمتش بهتره - تماس گرفتم پرسیدم این سه پایه رو این مغازه گفت 420 تومن که خیلی عالی بود یعنی 400 تومن تفاوت با تهران و حتی 100 تومن با بقیه مغازه ها تو خود بندر!!
    دیگه خودم شخصا رفتم بندر مغازش چون چندتا وسایل دیگه ( دوربین و لنز ... ) هم میخاستم. اینا قیمتشون به روز میدن ( یعنی شما اونجا تو مغازه هر جنسی رو که بپرسی تو دفترش نگاه میکنه و قیمت درهم و ... بعد قیمت بهت مبده) و با قیمت اون روزی که من خریدم شد 455 تومن. ( مث اینکه یکم درهم رفته بود بالاتر). البته چندتا از وسایل رو نداشت از جمله خود بال هد سه پایه (054Q2) که قراره بیاره و بفرسته برام. قیمتای دیگه هم (جهت اطلاع)
    مثلا دوربین canon 6D که رو سایت ها تا 6500 تومن میدن من گرفتم 5800 . در حالیکه مغازه A همینو میگفت 5950 .

سلام.
    شرمنده.صندوقpmشما پربود.می شه لطف کرده وشماره وآدرس مغازهBروبرای من هم ارسال کنید؟
    ممنون

تشکر کرده
    644

سلام
    می تونی شماره را برای من هم pm کنی
    درود

تشکر کرده
    644

سلام
    آیا تفاوت سه پایه ها 3 section یا 4section فقط طول در حالت بسته شدن می باشد ظاهر عمده ترین اختلاف Manfrotto MT190XPRO4 Aluminum Tripod و Manfrotto MT190XPRO3 Aluminum Tripod این موضوع می باشد

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    هدش هم جدا میشه؟
    بله هد جدا می شه و پیچ اتصال هم استاندارد هست و هد های مانفرتو روش به راحتی بسته می شه!
    siosha تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط شهریاری حسن نمایش پست ها
    سلام
    آیا تفاوت سه پایه ها 3 section یا 4section فقط طول در حالت بسته شدن می باشد ظاهر عمده ترین اختلاف Manfrotto MT190XPRO4 Aluminum Tripod و Manfrotto MT190XPRO3 Aluminum Tripod این موضوع می باشد
    درود
    بر اساس مستندات بله همینطوره! تفاوت در طول سه پایه و اندکی هم در وزن هست!
    ارادتمند
    I.Givili، Majid.No و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات