صفحه 69 از 366 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.fathi نمایش پست ها
    سلام بر اساتید و دوستان گرامی،
    من قصد خرید یک Monopod خوب دارم .مایلم خیلی سبک و مستحکم باشه و ظمناً تا حدودی بتونه خودش استوار باشه .نمونه هایی هستند(Manfrotoo) که یک سه پایه کوچک زیرشون دارند .نمونه ایکه من دیدم باید سه پایشو از زیر باز میکردی(پیچ شده بود) که وقتگیر بود.
    آیا نمونه مقبولی از Monopod هست که دوستان عزیز بتونن به بنده معرفی کنن؟
    قبلاً از مساعدت عزیزان قدردانی میکنم .
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=360
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=364
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=375
    Saeed.fathi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

Smile پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

سلام به عزیزان گرامی(بویژه هر دو آقا وحید)،
    ممنمون از راهنمائیهای مفیدشما..اگرچه من بدنبال یک Monopod هستم که بتونه خودش رو پای خودش بایسته!(سه پایه کوچکی در منتهالیه خودش داشته باشه) چون حمل سه پایه برام خیلی دشواره و عکاسی در شب علاقه نخست من هست ،مگر اینه سه پایه ظریف ، کم حجم ،مستحکم و بسیار سبک باشه(گرچه میدانم که کاربرد این دو ابزار با یکدیگر متفاوت است).
    در واقع بدنبال یک Monopod هستم که بیشترین قرابت کاربردی را با سه پایه داشته باشد .
    بعنوان نمونه این مدل : http://www.slrgear.com/reviews/showp...uct/632/cat/71
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Saeed.fathi : Saturday 22 May 2010 در ساعت 13:37

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام به عزیزان گرامی(بویژه هر دو آقا وحید)،
    ممنمون از راهنمائیهای مفیدشما..اگرچه من بدنبال یک Monopod هستم که بتونه خودش رو پای خودش بایسته!(سه پایه کوچکی در منتهالیه خودش داشته باشه) چون حمل سه پایه برام خیلی دشواره و عکاسی در شب علاقه نخست من هست ،مگر اینه سه پایه ظریف ، کم حجم ،مستحکم و بسیار سبک باشه(گرچه میدانم که کاربرد این دو ابزار با یکدیگر متفاوت است).
    در واقع بدنبال یک Monopod هستم که بیشترین قرابت کاربردی را با سه پایه داشته باشد .
    بعنوان نمونه این مدل : http://www.slrgear.com/reviews/showp...uct/632/cat/71
    دوست عزیز با سلام
    من هم دنبال یک تک پایه هستم که خودش بتونه وایسه ! یعنی از زیر یک سه پایه خیلی کوچیک داشته باشه که بتونه دوربین روی اون به خودی خود و بدون کمک دست وایسه ، ولی مدل هایی که دیدم بیشتر سه تا میله نازک هستند که در صورت نیاز باید اون ها رو به پائین تک پایه پیچ کنید و این خیلی زمان گیر هست .
    اگه دوستان مدلی دیدند که نازک باشه و کوچک و برای مسافرت بشه ازش استفاده کرد و در ضمن سه پایه کوچیک پائین آن نیز با پیچ نیاز به باز و بسته کردن نداشته باشه و مثلا با یک خار بشه بازش کرد ممنون میشم راهنمایی بکنند . ( همچنین تحمل وزن حداقل دوکیلو رو داشته باشه 5D II + 24-70 OR 70-200) .
    با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    دوست عزیز با سلام
    من هم دنبال یک تک پایه هستم که خودش بتونه وایسه ! یعنی از زیر یک سه پایه خیلی کوچیک داشته باشه که بتونه دوربین روی اون به خودی خود و بدون کمک دست وایسه ، ولی مدل هایی که دیدم بیشتر سه تا میله نازک هستند که در صورت نیاز باید اون ها رو به پائین تک پایه پیچ کنید و این خیلی زمان گیر هست .
    اگه دوستان مدلی دیدند که نازک باشه و کوچک و برای مسافرت بشه ازش استفاده کرد و در ضمن سه پایه کوچیک پائین آن نیز با پیچ نیاز به باز و بسته کردن نداشته باشه و مثلا با یک خار بشه بازش کرد ممنون میشم راهنمایی بکنند . ( همچنین تحمل وزن حداقل دوکیلو رو داشته باشه 5D II + 24-70 OR 70-200) .
    با تشکر
    سلام به شما ،
    دوست من لطفا مدل 561 و 562B Manfrotto را در اینترنت چک کنید . من هم دنبال مد مناسبتری هستم .این مدل که عرض کردم ظاهرا پیچ نمیشه و گشودن و بستنش بنظر ساده تر میاد .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام به شما ،
    دوست من لطفا مدل 561 و 562B Manfrotto را در اینترنت چک کنید . من هم دنبال مد مناسبتری هستم .این مدل که عرض کردم ظاهرا پیچ نمیشه و گشودن و بستنش بنظر ساده تر میاد .
    با سلام
    561 رو که نتونستم پیدا کنم ، ولی مدل 562B رو نگاه کردم . قیافش خیلی قشنگه . یه مقدار کوچیک در حالت بسته ، بلند هست . ولی از همه مهمتر وزنش هست ، 1.43 کیلو گرم !! به نظرم خیلی سنگینه . در ضمن قیمتش رو هم من ندیدم . فکر کنم در تهران حدود 190 تومان باشه . درسته ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

با سلام
    561 رو که نتونستم پیدا کنم ، ولی مدل 562B رو نگاه کردم . قیافش خیلی قشنگه . یه مقدار کوچیک در حالت بسته ، بلند هست . ولی از همه مهمتر وزنش هست ، 1.43 کیلو گرم !! به نظرم خیلی سنگینه . در ضمن قیمتش رو هم من ندیدم . فکر کنم در تهران حدود 190 تومان باشه . درسته ؟
    اینجا مشخصات 561 را مشاهده کنید :
    http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/pid/13785
    پیدا کردن یک چیز کاملا مناسب آسون نیست من قصد دارم امروز برم "مرکز تجهیزات حرفه ای" یه بررسی کنم اگرچه تصور میکنم قیمتهای اونجا کمی دور از انصافه!
    ویرایش توسط Saeed.fathi : Saturday 22 May 2010 در ساعت 15:48

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

اینجا مشخصات 561 را مشاهده کنید :
    http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/pid/13785
    پیدا کردن یک چیز کاملا مناسب آسون نیست من قصد دارم امروز برم "مرکز تجهیزات حرفه ای" یه بررسی کنم اگرچه تصور میکنم قیمتهای اونجا کمی دور از انصافه!
    این وزنش خیلی بهتره ، در ضمن هد خوبی هم روش سواره ، فقط فکر کنم خیلی گرون باشه !!! این دو مدل رو قیمت نداری ؟
    در ضمن یه مقدار بلند تر هم هست که به نظرم می ارزه

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

دوست عزیز با سلام
    با تشکر
    سلام دوست عزیز

در مورد تک پایه Monopod ای که فرمودید.

• من هم دنبال یک تک پایه هستم که خودش بتونه وایسه

• دوربین روی اون به خودی خود و بدون کمک دست وایسه
    • همچنین تحمل وزن حداقل دوکیلو رو داشته باشه 5D II + 24-70 OR 70-200
    اصولا به نظرم چنین تک پایه ای وجود ندارد و یا بهتر بگویم این ها تعریف سه پایه است. منو پاد برای این ساخته نشده است که به خودی خود بایستاد و احتیاج به حمایت نداشته باشد ( حتی مدل هایی که در زیر سه تا پایه کوچک یا متوسط دارند )
    تصور کنید میله ای به ارتفاع 170 سانت با وزن حدود 900 گرم که بر روی آن حدود 2 کیلو بار قرار بگیرد. بنظرم بدون پایه های حمایت کننده تقریبا محال است خود به خود بایستاد و امن باشد ! ( شاید بتوان به تعادل لحظه ای رسید ولی فکر کنم با یک فوت ! . . . )

منوپاد بیشتر برای مواقعی مناسب است که امکان نگه داشتن لنز های سنگین بر روی دست وجود ندارد ( مثل لنز های فیکس 300 mm و 400mm ) همچنین نیاز به تحرک و عوض کردن جا و محل قرار گیری و یا زاویه دوربین یک نیاز اصلی است ( مثل عکاسی ورزشی و یا عکاسی از پرندگان و حیات وحش )

به نظرم فکر اینکه ترکیب 5D Mark II و 24-70 را روی منو پاد قرار دهید و انتظار داشته باشید به خودی خود و بدون کمک دست بایستاد را فراموش کنید بهتر است ( دوربین خیلی خوبی دارید، حیف است که در اولین تست خدایی نکرده ;) ... )

شاد باشید.
    A_Maddah، yaghoobi و Christ Melikian تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام به شما ،
    سلام دوست گرامی

این دو مدل که ذکر کردید منوپاد های Video ای هستند.

برای دیدن منو پاد های مخصوص عکاسی به آدرس زیر نگاه کنید.
    کد:
    http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/cache/off/pid/1799?categoryKey=BRAND:MN:MAIN:AC:SUB1:AK:SUB2:AX&idx=119&livid=107|117
    Saeed.fathi تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

Smile پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

این دو مدل که ذکر کردید منوپاد های Video ای هستند.

برای دیدن منو پاد های مخصوص عکاسی به آدرس زیر نگاه کنید.
    کد:
    http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/cache/off/pid/1799?categoryKey=BRAND:MN:MAIN:AC:SUB1:AK:SUB2:AX&idx=119&livid=107|117
    حق با شماست دوست من.. من هم توضیحاتو خوندم و در واقع هد اون مناسب دوربینهای ویدئو هست اما شاید نمونه مخصوص عکاسی آن هم وجود داشته باشه(در دیگر برندها) .عمدتا نوع سه پایه اون هدف من هست که بنظر کار با اون ساده تره و نشون میده که اینچنین طراحی با کاربرد ساده تر هم شاید موجود باشه .در مورد کاربری Monopod هم فرمایشات کاملا قابل تائید هست.این ابزار(سه پایه کوچک زیرین) مناسب اتکای چند لحظه است و نه بیشتر .

صفحه 69 از 366 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 119 169 ... آخرینآخرین