صفحه 171 از 366 نخستنخست ... 71 121 161 167 168 169 170 171 172 173 174 175 181 221 271 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran Fani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم برای برنامه های کوهنوردی و طبیعت گردی یه سه پایه تهیه کنم.
    یه سه پایه که سبک باشه ، تا حدودی مستحکم باشه ، زیاد حجیم نباشه و زیاد هم گرون نباشه (چون اکثرا یا گم میشه یا میشکنه).
    منتظر پیشنهادات دوستان هستم.
    ممنون
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...pod_Black.html
    بنده اخیرا با این سه پایه اشنا شده ام ! چون شما برای برنامه کوهنوردی و طبیعت گردی لازم دارید بنظرم گزینه مناسبی آمد چرا که هم وزن بسیار مناسبی دارد هم ارتفاع مناسبی و هم هنگام جمع شدن به دلیل قرار گرفتن هد آن مابین پایه ها اندازه ی بسیار کوچکی دارد ! البته طبیعتا استحکام مانفروتو را نخواهد داشت ولی با توجه به سایز و وزن مانفروتو خصوصا مدل الومینیومی انهم در برنامه های طولانی گزینه ی ارجهی است ...
    در مورد قیمت هم در اواسط ماه رمضان از مجتمع پایتخت به قیمت 160 هزارتومان برای یکی از دوستان تهیه شد ...

پ ن : لینک سایت اصلی :
    http://www.vanguardworld.com/index.p...4-220-803.html
    Rouzbeh Ehsani، M.Meghdari، Mehran Fani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    در خصوص سه پایه ای که لینک دادید باید بگم در برند های حرفه ای نوعا سه پایه و بال هد جداگانه فروخته میشود تا مشتری بنا به نیاز خود و نوع کاربری و خصوصا وزن تجهیزات انتخاب لازم را به عمل آورد . سه پایه ای که انتخاب کردید بدون هد قابل استفاده نیست و البته اگر درست خاطرم باشد به تنهایی 245 هزارتومان قیمت دارد و ارزانترین هد برای آن شاید چیزی به قیمت 150 هزارتومان تمام شود ...
    برای خرید سه پایه هد دار تا قیمت 300 هزارتومان پیشنهاد من این است که نگاهی به مدلهای ونگارد داشته باشید ...
    سلام و با تشکر از راهنمایی شما.
    بالاخره خرید انجام شد. همون Manfrotto PROFESSIONAL ALUMINIUM TRIPOD BLACK WITHOUT HEAD 190XPROB به قیمت 235000 تومان + سر سه پایه 496RC2 به قیمت 130000 تومان از پیکسل خریداری شد.
    yaghoobi و iman mehr تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

سلام
    جهت دوربین 7D - 15-85 , 70-200 برای عکاسی نجومی و ماکرو که تا جای ممکن استحکام و راحتی ودقت را داشته باشد چه پایه ای را دوستان پیشنهاد میدهند.
    پایه Benro A1682TB0 میتونه پایه خوبی باشه؟ پایه Manfrotto 055 چطور؟
    باتشکر

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_elec نمایش پست ها
    سلام
    جهت دوربین 7D - 15-85 , 70-200 برای عکاسی نجومی و ماکرو که تا جای ممکن استحکام و راحتی ودقت را داشته باشد چه پایه ای را دوستان پیشنهاد میدهند.
    پایه Benro A1682TB0 میتونه پایه خوبی باشه؟ پایه Manfrotto 055 چطور؟
    باتشکر
    من سه پایه بنرو مدل غیر کربنی با همین بال هد رو دارم سه پایه محکم و خوبی هست.اما برای کارهای نجومی فکر نکنم بال هد بدرد بخورد و هدهای سه جهته بهتر هستن چون با باز کردن پیچ هد،دوربین ممکن است در بیش از یک جهت تغییر کند و این برای کارهای دقیق خیلی خوب نیست.
    yaghoobi، M. Beyrami و mohammad_elec تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا Logitech آواتار ها
    تشکر کرده
    52

با تشکر از دوستانی ک تجربیات خودشون را در اختیار جوانترهای این راه قرار میدهند.

حقیقتش 50-60 صفحه آخرین مطالب رو خوندم و نکات آموزنده ای دستگیرم شد

به انتخابهای ذیل رسیدم :

55manfotto یا 190manfrotto
    هد هم یا 804 یا 498

آیا برند GIOTTOS هم پیشنهاد میشود؟

با بودجه 400 تومن چه پیشنهاد میکنید؟(البته با هد)

Nikon D7000 + 18-105
    در آینده فلش SB700هم اضافه خواهم کرد
    بیشتر طبیعت و پرتره میخوام کار کنم

اولویت برای من استحکام و موندگاری است و میخوام نگران افتادن دوربین از رو سه پایه نباشم(150 تومن برا بیمه نمیخوام بدم)

با سپاس.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Logitech نمایش پست ها
    با تشکر از دوستانی ک تجربیات خودشون را در اختیار جوانترهای این راه قرار میدهند.

حقیقتش 50-60 صفحه آخرین مطالب رو خوندم و نکات آموزنده ای دستگیرم شد

به انتخابهای ذیل رسیدم :

55manfotto یا 190manfrotto
    هد هم یا 804 یا 498

آیا برند GIOTTOS هم پیشنهاد میشود؟

با بودجه 400 تومن چه پیشنهاد میکنید؟(البته با هد)

Nikon D7000 + 18-105
    در آینده فلش SB700هم اضافه خواهم کرد
    بیشتر طبیعت و پرتره میخوام کار کنم

اولویت برای من استحکام و موندگاری است و میخوام نگران افتادن دوربین از رو سه پایه نباشم(150 تومن برا بیمه نمیخوام بدم)

با سپاس.
    سلام
    به نتایج خوبی رسیدید
    کی هست که گیتزو پیشنهاد نده!اما با این بودجه شاید یه تک‌پایه‌اش رو بتونید بخرید !
    055 نسبت به 190 سه پایه محکتر و البته سنگینتریه .
    البته هد 804 به دلیل سنگینی و حجیم بودن برای عکاسانی که قصد مسیرپیمایی با تجهیزات براشون پررنگه توصیه نمیشه . مگه اینکه بخواید در یک جای ثابت مثل اتلیه استفاده کنید یا کار فیلمبرداری زیاد انجام بدید .
    498 هم که از متداولترین‌هاست.هدهای جواستیکی هم بد نیستن،کار باهاشون راحته!
    موقع انتخاب حداکثر وزنی که روی سه پایه و وزنی که روی هد میشه قرار داد رو حتماً مدنظر داشته باشید

موفق باشید

کیف یادتون نره :) یکی از دوستان چند وقت پیش از پیکسل سه پایه،هد و کیف گرفت (قیمتش از جاهای دیگه مناسبتر بود)

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

کی هست که گیتزو پیشنهاد نده!ا
    البته صحبت دوستمون در مورد برند Giottos بود که ظاهرا شما با گیتزو معروف جابجا گرفتین.
    تا جایی که می دونم سه پایه های giottos هم خیلی بد نیستند اما مانفروتو به نظرم انتخاب بهتری هست. 55xprob بسیار سه پایه محکم و خوبیه اما برای حمل و نقل در صورتی که وسیله نقلیه نداشته باشید اذیت می کنه. ۱۹۰ سبک تره اما اون استحکام ۰۵۵ رو نداره. ولی به سادگی جوابگوی تجهیزات شما هست و به علاوه ارزونتر هم هست!
    yaghoobi، Logitech و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر آشنا Logitech آواتار ها
    تشکر کرده
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    به نتایج خوبی رسیدید
    کی هست که گیتزو پیشنهاد نده!اما با این بودجه شاید یه تک‌پایه‌اش رو بتونید بخرید !
    055 نسبت به 190 سه پایه محکتر و البته سنگینتریه .
    البته هد 804 به دلیل سنگینی و حجیم بودن برای عکاسانی که قصد مسیرپیمایی با تجهیزات براشون پررنگه توصیه نمیشه . مگه اینکه بخواید در یک جای ثابت مثل اتلیه استفاده کنید یا کار فیلمبرداری زیاد انجام بدید .
    498 هم که از متداولترین‌هاست.هدهای جواستیکی هم بد نیستن،کار باهاشون راحته!
    موقع انتخاب حداکثر وزنی که روی سه پایه و وزنی که روی هد میشه قرار داد رو حتماً مدنظر داشته باشید

موفق باشید

کیف یادتون نره :) یکی از دوستان چند وقت پیش از پیکسل سه پایه،هد و کیف گرفت (قیمتش از جاهای دیگه مناسبتر بود)
    مرسی از راهنماییی
    امروز چند جا قیمت گرفتم !
    واقعا سرسام آور شده
    190 قیمت میدن از 270 تا 330 !! سیگل 290 گفت !! سیگل 498 هد رو 220 میگفت
    تجهیزات عکاسی ک میگه منفروتو کار نمیکنه بجاش جیوتوس مدل 9265 با بال هد +کیف رو میگه 330

ممکنه راهنمایی کنید
    ممنون
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

مرسی از راهنماییی
    واقعا سرسام آور شده
    تجهیزات عکاسی ک میگه منفروتو کار نمیکنه بجاش جیوتوس مدل 9265 با بال هد +کیف رو میگه 330

ممکنه راهنمایی کنید
    ممنون
    من سه پایه منفروتو 190 رو از پیکسل سفارش دادم به قیمت 235 تومن همراه با بال هد 496 به قیمت 130 تومن. قیمت پیکسل خیلی مناسبه. هرچند که البته به من گفتن محصولات منفروتو را با گارانتی سیگُل ارائه میدن ولی کارت گارانتی همراه سه پایه و بال هد نبود که تماس گرفتم و گفتن که نیاز نداره و اگر با سیگل تماس بگیرید، تایید می کنند که محصولات گارانتی اونها رو داره.
    به هر حال ظاهرا این قیمت با قیمت رسمی خود سیگل تفاوت زیادی داره از 235 تا 290 تومن!!!!
    yaghoobi و ahmad.abaee تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    650

مرسی از راهنماییی
    واقعا سرسام آور شده

ممکنه راهنمایی کنید
    ممنون
    من سه پایه منفروتو 190 رو از پیکسل سفارش دادم به قیمت 235 تومن همراه با بال هد 496 به قیمت 130 تومن. قیمت پیکسل خیلی مناسبه. هرچند که البته به من گفتن محصولات منفروتو را با گارانتی سیگُل ارائه میدن ولی کارت گارانتی همراه سه پایه و بال هد نبود که تماس گرفتم و گفتن که نیاز نداره و اگر با سیگل تماس بگیرید، تایید می کنند که محصولات گارانتی اونها رو داره.
    به هر حال ظاهرا این قیمت با قیمت رسمی خود سیگل تفاوت زیادی داره از 235 تا 290 تومن!!!!