صفحه 281 از 366 نخستنخست ... 181 231 271 277 278 279 280 281 282 283 284 285 291 331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    دلیل معرفی این مدل موارد زیر هست:
    - امکان استفاده در ارتفاع بسیار کم و چسبیده به زمین برای کارهای هنری و تا حدودی عکاسی ماکرو (با معکوس بستن میله مرکزی)
    - وجود بال هد که سهولت تنظیمات و کاربردش بیشتر از مدل ونگارده و البته مقاوم تر بودن بدلیل استفاده از فلز در ساخت هد (خود هدش حداقل 100 تا 150 ارزش داره)
    - قابلیت تبدیل شدن به یک تک پایه (صرفه جویی در هزینه تهیه این وسیله)
    - کیفیت مطلوب و برند توصیه شده توسط خیلی از کاربران فروم
    - تحمل وزن بالاتر (تا 4 کیلوگرم و به روایتی 6 کیلوگرم)
    - داشتن قابلیت قفل با پیچ که عملکرد سریعتری از گیره خواهد داشت.
    - امکان تغییر زاویه پایه برای مکانهای ناهموار و سخت برای قرار گیری دوربین
    - وجود تخفیف توسط شرکت وارد کنند (البته اگر تا فردا پا برجا باشه) و قیمت حدود 330 نسبت به قیمت قدیمی 370 هزار تومانی
    و در آخر امکانات پرتابلی فوق العاده که تا باهاش روبرو نشوید متوجه نخواهید شد. (سبکی، کوچکی و ...)
    در مجموع اینکه این یکی از گزینه هایی است که به خاطر تحمل وزن بالا و قابلیت استفاده های ذکر شده بنده خودم در برابر مدل ونگارد مورد نظر شما به دوستانم معرفی کردم.

این نکته را فراموش نکنید! هرچه پول بدی آش می خورید! و در نهایت اینکه حتما یک بار هر دو مدل را از نزدیک مشاهده کنید، مطمئن باشید از دیدنش لذت می برید و مجذوبش خواهید شد.
    من خودم اوایل خیلی میلی به این سری سه پایه ها نداشتم ولی واقعا کار راه انداز هستند.
    اگر هر دو مدل را از نزدیک دیدید و باز ونگارد را بیشتر پسندید همان را انتخاب کنید.
    ارادتمند.

ممنون بایت توضیحات کاملتون. چند تا ریویو دربارش خوندم ، واقعا ارزشش رو داره.
    حتی به فکر این افتادم با 100 تومن هزینه بیشتر یه مدل بالاترش رو بگیرم A1350Q1
    هم تا ارتفاع 160 باز میشه و هم اینکه یه بنده خدایی گفته بود 0350 با DSLR ها گاهی وقات لرزش داره
    البته میدونم بنده dslr ندارم ، اما احتمالا موقعیت عکاسی باهشون رو بدست میارم و میخواستم یه سه پایه خوب باشه

با توجه به امکانات خوب این سری شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    آیا لازمه 100 تومان هزینه بیشترکنم برای ارتفاع بیشتر و استحکام بیشتر؟
    msh2200 تشکر می‌کند.
    Canon G16 , MeFoto A1350Q1 Tripod

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

درود
    دلیل معرفی این مدل موارد زیر هست:
    - امکان استفاده در ارتفاع بسیار کم و چسبیده به زمین برای کارهای هنری و تا حدودی عکاسی ماکرو (با معکوس بستن میله مرکزی)
    - وجود بال هد که سهولت تنظیمات و کاربردش بیشتر از مدل ونگارده و البته مقاوم تر بودن بدلیل استفاده از فلز در ساخت هد (خود هدش حداقل 100 تا 150 ارزش داره)
    - قابلیت تبدیل شدن به یک تک پایه (صرفه جویی در هزینه تهیه این وسیله)
    - کیفیت مطلوب و برند توصیه شده توسط خیلی از کاربران فروم
    - تحمل وزن بالاتر (تا 4 کیلوگرم و به روایتی 6 کیلوگرم)
    - داشتن قابلیت قفل با پیچ که عملکرد سریعتری از گیره خواهد داشت.
    - امکان تغییر زاویه پایه برای مکانهای ناهموار و سخت برای قرار گیری دوربین
    - وجود تخفیف توسط شرکت وارد کنند (البته اگر تا فردا پا برجا باشه) و قیمت حدود 330 نسبت به قیمت قدیمی 370 هزار تومانی
    و در آخر امکانات پرتابلی فوق العاده که تا باهاش روبرو نشوید متوجه نخواهید شد. (سبکی، کوچکی و ...)
    در مجموع اینکه این یکی از گزینه هایی است که به خاطر تحمل وزن بالا و قابلیت استفاده های ذکر شده بنده خودم در برابر مدل ونگارد مورد نظر شما به دوستانم معرفی کردم.

این نکته را فراموش نکنید! هرچه پول بدی آش می خورید! و در نهایت اینکه حتما یک بار هر دو مدل را از نزدیک مشاهده کنید، مطمئن باشید از دیدنش لذت می برید و مجذوبش خواهید شد.
    من خودم اوایل خیلی میلی به این سری سه پایه ها نداشتم ولی واقعا کار راه انداز هستند.
    اگر هر دو مدل را از نزدیک دیدید و باز ونگارد را بیشتر پسندید همان را انتخاب کنید.
    ارادتمند.
    سلام
    مصطفی جان، بین این مدل و سه پایه هانل c5 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ با توجه به اختلاف قیمت 100تومنی
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.S نمایش پست ها
    ممنون بایت توضیحات کاملتون. چند تا ریویو دربارش خوندم ، واقعا ارزشش رو داره.
    حتی به فکر این افتادم با 100 تومن هزینه بیشتر یه مدل بالاترش رو بگیرم A1350Q1
    هم تا ارتفاع 160 باز میشه و هم اینکه یه بنده خدایی گفته بود 0350 با DSLR ها گاهی وقات لرزش داره
    البته میدونم بنده dslr ندارم ، اما احتمالا موقعیت عکاسی باهشون رو بدست میارم و میخواستم یه سه پایه خوب باشه
    سه پایه جزو لوازمیه که به راحتی نیاز به تعویض نداره! مثلا در خرید دوربین همه می گویند لنز با ارزشتره! بنظر من شاید با ارزشترین وسیله بعد از لنز همین سه پایه باشه و گاهی از سه پایه هم با ارزشتر خواهد بود.
    با توجه به امکانات خوب این سری شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
    مطمئنا اگر سه پایه قوی تر بگیرید استحکام و قابلیت اطمینان بیشتری خواهد داشت.
    آیا لازمه 100 تومان هزینه بیشترکنم برای ارتفاع بیشتر و استحکام بیشتر؟
    اگر امکان این کار را دارید چرا به سری Befree مانفرتو فکر نمی کنید که قیمتشون حدود 450 هزار تومان هست؟
    فکر نمی کنم نیاز به معرفی و توضیح در مورد این برند باشه!
    اراتمند
    Amin.S تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    1227

اگر امکان این کار را دارید چرا به سری Befree مانفرتو فکر نمی کنید که قیمتشون حدود 450 هزار تومان هست؟
    فکر نمی کنم نیاز به معرفی و توضیح در مورد این برند باشه!
    اراتمند
    راستش همونطور که گفتم هیچگونه اطلاعاتی ندارم درباره ی سه پایه ها و مدلی که شما معرفی کردید با کمی بررسی به نظرم خوب اومد
    در مورد بی فری مانفرتو هم توی نت زیر 600 تومان پیدا نکردم که یکمی گرون میشه واسم. فردا یه سر به بازار اصفهان میزنم ببینم چیا گیر میاد و چه رنج قیمتی
    با توجه به قیمت احتمالا گزینه ی بنرو رو تهیه کنم ... البته باید از نزدیک ببینم
    بازم ممنون بابت توضیحات و وقتی که گذاشتین

تشکر کرده
    4653

راستش همونطور که گفتم هیچگونه اطلاعاتی ندارم درباره ی سه پایه ها و مدلی که شما معرفی کردید با کمی بررسی به نظرم خوب اومد
    در مورد بی فری مانفرتو هم توی نت زیر 600 تومان پیدا نکردم که یکمی گرون میشه واسم. فردا یه سر به بازار اصفهان میزنم ببینم چیا گیر میاد و چه رنج قیمتی
    با توجه به قیمت احتمالا گزینه ی بنرو رو تهیه کنم ... البته باید از نزدیک ببینم
    بازم ممنون بابت توضیحات و وقتی که گذاشتین
    درود
    Befree را از بندر می شه به قیمت 400 - 450 تهیه کرد.
    گزینه خوبیه!
    ولی بازار را بگردید بد نیست.
    اگر احیانا مدل بال هد TBH-40 ونگارد را هم پیدا کردید لطفا به بنده اطلاع دهید.
    دوستان دیگه هم اگر اطلاعی از وجود این بال هد در ایران دارند لطف کنند اطلاع دهند.
    ارادتمند
    Amin.S تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

سلام. دوستان به نکته در مورد befree, محور وسطش رو میشه برعکس کرد، و تقریبا برای کار ماکرو هم میشه استفاده کرده ازین طریق، چند روز قبل یکی از دوستان پرسیده بودن، نشده بود جواب بدم.
    در مجموع واقعا سه پایه خوبی هست،سبک و جمع و جور، استحکام هم خوبه.
    msh2200 و Amin.S تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Moeen Salehi نمایش پست ها
    سلام. دوستان به نکته در مورد befree, محور وسطش رو میشه برعکس کرد، و تقریبا برای کار ماکرو هم میشه استفاده کرده ازین طریق، چند روز قبل یکی از دوستان پرسیده بودن، نشده بود جواب بدم.
    در مجموع واقعا سه پایه خوبی هست،سبک و جمع و جور، استحکام هم خوبه.
    براي كار ماكرو، سه پايه اي كه ميله وسطش افقي شود بهتر از سه پايه اي است كه مجبور شويم ميله وسط را بر عكس كنيم. كار كردن به دوربيني كه وارونه شده آن هم در فاصله نزديك به زمين دشوار است. از همه بهتر سه پايه هاي ارزان و سبك مخصوص ماكرو هستند مانند Velbone EX Macro. از وقتي اين سه پايه را خريده ام، عليرغم اينكه سه پايه اصلي ام قابليت كار ماكرو دارد، هرگز از آن براي ماكروگرافي استفاده نكرده‌آم.
    msh2200، usef، Moeen Salehi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1227

عرض ادب خدمت اساتید گرام
    توی بازار اصفهان هیچ سه کدوم از سه پایه های بنرو یا منفروتو پیدا نشد
    وقتی هم میگفتم برای دوربین G16 میخوام یا تعجب میکردن یا تمسخر :|
    مدل ونگارد 203ap رو دیدم .... بد نبود اما هدش چندان جالب نبود .
    فروشنده که اصرار داشت همون رو ببرم و جواب گوی دوربین های Dslr هست .چه برسه به G16
    یه سری مدل WF هم بود که....
    به هر حال
    بین مدل های زیر که با راهنمایی های جناب مصطفی عزیز بدست اومده ، در نهایت کدوم رو پیشنهاد میکنید

Manfrotto MKBFRA4-BH Befree با قیمت 440 از بندر
    mefoto A1350Q1 با قیمت 450 اینترنتی (قابلیت تبدیل به تک پایه و هد با سه پیچ تنظیم)
    Vanguard Espod CX 203AP با قیمت 120 اینترنتی

دو مدل بالا رو ندیدم و نمیدونم ارزش خرید دارند یا نه
    صرفا بنا به تجربیات شما اساتید باید اقدام کنم

سپاس

تشکر کرده
    4653

عرض ادب خدمت اساتید گرام
    توی بازار اصفهان هیچ سه کدوم از سه پایه های بنرو یا منفروتو پیدا نشد
    وقتی هم میگفتم برای دوربین G16 میخوام یا تعجب میکردن یا تمسخر :|
    مدل ونگارد 203ap رو دیدم .... بد نبود اما هدش چندان جالب نبود .
    فروشنده که اصرار داشت همون رو ببرم و جواب گوی دوربین های Dslr هست .چه برسه به G16
    یه سری مدل WF هم بود که....
    به هر حال
    بین مدل های زیر که با راهنمایی های جناب مصطفی عزیز بدست اومده ، در نهایت کدوم رو پیشنهاد میکنید

Manfrotto MKBFRA4-BH Befree با قیمت 440 از بندر
    mefoto A1350Q1 با قیمت 450 اینترنتی (قابلیت تبدیل به تک پایه و هد با سه پیچ تنظیم)
    Vanguard Espod CX 203AP با قیمت 120 اینترنتی

دو مدل بالا رو ندیدم و نمیدونم ارزش خرید دارند یا نه
    صرفا بنا به تجربیات شما اساتید باید اقدام کنم

سپاس

درود
    من مجدد به شما پیشنهاد می کنم دور گزینه سوم را خط قرمز بکشید. دیگه خودتون هم دیدید از نزدیک که هدش تعریف چندانی نداره. به این فکر کنید که روزی شاید قصد ارتقاع بادی به یک DSLR را داشته باشید حتی برای 5 سال آینده
    در بین گزینه های باقی مانده انتخاب با شماست! قابلیت های هر کدام را بصورت پیام خصوصی خدمتتون فرستادم! بنظرم می توانید تا حدودی از روی سلیقه انتخاب کنید!
    از طرفی گستره باز شدن زاویه سه پایه مانفرتو به 2 زاویه محدود هست در حالی که این قابلیت در سه پایه mefoto بیشتر خواهد بود.
    شاید اگر اسم مانفرتو پشت Befree نبود می گفتم Mefoto ولی در این شرایط واقعیتش کمی سخته قطعی آدم صحبت کنه.
    پیشنهاد می کنم اگر امکان داره براتون با حضور در تهران از نزدیک هر دو سه پایه را ببینید.
    اگر هم نه می توانید در فروشگاه های اینترنتی ای که قابلیت مرجوع کالا تا 7 روز را دارند خرید کنید و اگر از ظاهرش خوشتون نیامد کالا را مرجوع کنید! در خصوص Mefoto این قابلیت وجود داره ولی خوب مانفرتو در تهران کمتر از 600 پیدا نمی شه!
    این نظر بنده بود
    اراتمند
    nicebluesky و Amin.S تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    براي كار ماكرو، سه پايه اي كه ميله وسطش افقي شود بهتر از سه پايه اي است كه مجبور شويم ميله وسط را بر عكس كنيم. كار كردن به دوربيني كه وارونه شده آن هم در فاصله نزديك به زمين دشوار است. از همه بهتر سه پايه هاي ارزان و سبك مخصوص ماكرو هستند مانند Velbone EX Macro. از وقتي اين سه پايه را خريده ام، عليرغم اينكه سه پايه اصلي ام قابليت كار ماكرو دارد، هرگز از آن براي ماكروگرافي استفاده نكرده‌آم.
    اره دقیقا، ولی خب چون یکی از دوستان پرسیده بود گفتم بگم، چون این رو تو سایت مانفروتو ننوشته.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.