صفحه 153 از 181 نخستنخست ... 53 103 143 149 150 151 152 153 154 155 156 157 163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    حنیف جان همه چیز در زمینه حافظه گارانتی نیست!
    شما مستحضر هستید که مهمترین چیز در حافظه ها حفظ اطلاعاته ! حالا یک رم را n سال گارانتی کنند n بار هم در صورت ارسال به گارانتی تعویض کنند!
    مهم اطلاعاتیه که از روی اتفاق از بین می رود و در نظر بگیرید یک عکس ارزشی داشته باشه که با پول نتوان قیمت گذاری کرد! در این صورت چی؟
    در کل گزارشات زیادی از مشکلات رم های متفاوت در همین فروم وجود داره! مثلا رمی مثل SP یا Patriot که مورد توجه بسیاری از متقاضیان هست، در همین سایت بارها دارای مشکلاتی در استفاده گزارش شده
    ارادتمند.
    درود
    100% با شما موافق هستم به غیر از حفظ اطلاعات سرعت پردازش هم مهم است ولی بنده 1 سال از این سه برند استفاده کردم هم هارد دیسک هم فلش هم رم اس دی و هیچ مشکلی نداشته ام
    توجه بفرمایید که چگونگی استفاده از این وسایل بسیار مهم است برای مثال استفاده از گزینه Safely Remove در ویندوز یا خاموش کردن دیواس و سپس خارج کردن حافظه
    در ضمن توجه داشته باشید استفاده از رم ریدر های بی کیفیت هم به این تجهیزات آسیب می رساند
    بنده فلش Sandisk دارم که سوخته اتفاقا از امریکا هم برایم ارسال شد ولی این دلیل بر بی کیفیت بودن این برند می شود ؟؟ و یا هارد وسترن دیجیتال دارم که سوخته آن هم نه یکی بلکه 3 تا !!! این در صورتی است که این برند یکی از معتبر ترین برندها در این ضمینه است
    بهترین کار برای حفظ اطلاعات گرفتن بک آپهای متعدد بر روی تجهیزات مختلف است
    در پایان این نکته را هم اضافه میکنم که وسایل برقی و الکترونیکی حتی در بهترین رده امکان آسیب دیدن وخراب شدن را دارند
    ارادتمند مصطفی خان
    msh2200 و M.Meghdari تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود
    توجه بفرمایید که چگونگی استفاده از این وسایل بسیار مهم است برای مثال استفاده از گزینه Safely Remove در ویندوز یا خاموش کردن دیواس و سپس خارج کردن حافظه
    در ضمن توجه داشته باشید استفاده از رم ریدر های بی کیفیت هم به این تجهیزات آسیب می رساند
    درود
    البته این قابلیت در ویندوز وجود داره که شما بتوانید یک سیستم خارجی را برای قطع بدون انجام Safely Remove آماده کنید!
    بنده فلش Sandisk دارم که سوخته اتفاقا از امریکا هم برایم ارسال شد ولی این دلیل بر بی کیفیت بودن این برند می شود ؟؟ و یا هارد وسترن دیجیتال دارم که سوخته آن هم نه یکی بلکه 3 تا !!! این در صورتی است که این برند یکی از معتبر ترین برندها در این ضمینه است
    این حرف جنابعالی را قبول دارم
    ولی توجه به رنکینگ، میزان مصرف باید سنجش انجام شود!
    شما باید ببینید از کدام برند یک محصول بیشتر استفاده می شود و میزان مرجوعی آن در مقایسه به برند دیگر چقدر است
    ارادتمند
    M.Meghdari، ata_m3، Ali M.Rezaei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه hanif azizzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    557

ولی توجه به رنکینگ، میزان مصرف باید سنجش انجام شود!
    شما باید ببینید از کدام برند یک محصول بیشتر استفاده می شود و میزان مرجوعی آن در مقایسه به برند دیگر چقدر است
    ارادتمند
    درود مجدد به دوست خوبم
    مصطفی جان آیا مرجعی برای این منظور میشناسید که در اختیار ما قرار بدهید
    مواردی را که بنده جسارت کردم تجربیات شخصیم بود
    در مورد ویندوز 1 نکته دیگر باقی می ماند
    در PC ها usb هاب جلو که در کیس تعبیه میشوند اغلب فاقد GND هستند این موضوع می تواند نقش مهمی در تخلیه الکتریسیته ساکن یا حفاظت از منبع ذخیره شما داشته باشد
    cpx108_2p7.gif
    با بررسی کابلهای خروجی از روی مادر برد خود به این نکته پی خواهید برد
    ارادتمند
    msh2200، M.Meghdari و ata_m3 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif azizzadeh نمایش پست ها
    درود مجدد به دوست خوبم
    مصطفی جان آیا مرجعی برای این منظور میشناسید که در اختیار ما قرار بدهید
    مواردی را که بنده جسارت کردم تجربیات شخصیم بود
    در مورد ویندوز 1 نکته دیگر باقی می ماند
    در PC ها usb هاب جلو که در کیس تعبیه میشوند اغلب فاقد GND هستند این موضوع می تواند نقش مهمی در تخلیه الکتریسیته ساکن یا حفاظت از منبع ذخیره شما داشته باشد
    cpx108_2p7.gif
    با بررسی کابلهای خروجی از روی مادر برد خود به این نکته پی خواهید برد
    ارادتمند
    درود
    مرجع رسمی سراغ ندارم! جز گزارشات دوستان سایت از مشکلاتی که با این رم ها داشته اند که می توانید یک رجوع بفرمایید.
    نکته جالبی که در مورد برخی رم ها وجود داره و ما بهشون بی دقتیم توجه به دستورات سایتهای سازنده است!

بعنوان مثلا بنده برای گوشی دنبال رم 32 U1 سن دیسک بودم و در برخی فروم ها می خوندم همه گفته بودند 2 الی 3 ماه بیشتر برای ما کار نکرد و سوخت!
    برام عجیب شده بود تا اینکه در سایت Sandisk لیست وسایل سازگار با این رم را دیدم و جالب بود که گوشی مورد استفاده افرادی را که رمهای آنها سوخته بود جزو دستگاههای غیر قابل استفاده معرفی کرده بود (Galaxy SIII) و گوشی بنده با آن مشکلی نداشت و الحمداله الان هم نداره!
    Nima Sadigh، M.Meghdari، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    69

سلام عزیزان
    چندین صفحه تاپیک و خود سایت نیکون رو خوندم به دو گزینه رسیدم که یکیشو به خاطر قیمت زیادش حذف کردم(سندیسک) و گزینه فعلیم اینه
    Toshiba SDHC 16GB EXCERIA Class10
    سرعت خواندن ۹۰ و نوشتن ۶۰
    دوستان تایید میشه؟
    فیک که نداره از یه سایت فروش اینترنتی دوربین میخوام بگیرم؟
    دوربین d7100
    عکاسی پی در پی در فرمت خام
    به ندرت فیلم برداری
    Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

میخوام دوربین canon s110 بگیرم و یه کارت حافظه ی 16 گیگی. ولی واقعا نمیدونم چی باید بگیرم !
    اصلا مایل نیستم هزینه ی اضافی برای کارت حافظه بدم. یعنی حداقل کارت حافظه ای که جواب کارم رو بده میخوام بگیرم.
    از طرفی هم نمیخوام تو عکاسی پیاپی و فیلم برداری دچار مشکل بشم.
    یعنی کارت حافظه ای که من رو توی استفاده از امکانات دوربین محدود نکنه و از طرفی هزینه ی اضافی بابت امکانات اضافی کارت حافظه که استفاده نداره ندم.

شدیدا نیازمند راهنمایی هاتون هستم.
    مخصوصا اگر کسی با این دوربین کار کرده تجربیاتش رو در اختیار بنده نیز قرار بده.
    پیشاپیش از همه ی عزیزان تشکر میکنم.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

سلام

قصد خرید یک مموری 32 گیگابایت کلاس 10 برای EOS M در محدوده قیمت پنجاه شصت هزار تومن و یک مموری میکرو اس دی 32 گیگابایت کلاس 10 برای گوشی در محدوده قیمت چهل پنجاه هزار تومن دارم، چه مموری هایی پیشنهاد می کنین ؟

از بین برند های ADATA و Silicon Power و SanDisk کدوم یکی بهتر و سریع تر هستن ؟گارانتی مادام العمر Silicon Power خیلی وسوسه بر انگیز هست !

با تشکر
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    سلام

قصد خرید یک مموری 32 گیگابایت کلاس 10 برای EOS M در محدوده قیمت پنجاه شصت هزار تومن و یک مموری میکرو اس دی 32 گیگابایت کلاس 10 برای گوشی در محدوده قیمت چهل پنجاه هزار تومن دارم، چه مموری هایی پیشنهاد می کنین ؟

از بین برند های ADATA و Silicon Power و SanDisk کدوم یکی بهتر و سریع تر هستن ؟گارانتی مادام العمر Silicon Power خیلی وسوسه بر انگیز هست !

با تشکر
    درود
    برای دوربین بنده پیشنهادم به ترتیب
    Sandisk
    Toshiba
    Transcend
    هست تقریبا تمام مموری های بازار از چیپ های Sandisk و یا سامسونگ استفاده می کنند (البته Sandisk بیشتره)
    SiliconPower را برای گوشی داشتم و بد نیست ولی الان از Sandisk 32 استفاده می کنم و کاملا راضی هستم.
    اما برای دوربین بنظرم اگر براتون فیلم برداری مهم نیست به فکر تهیه Sandisk سری Ultra باشید و ترجیحا از فروشگاه معتبر تهیه کنید. و اگر فیلم برداری براتون مهمه بهتره به فکر تهیه سری Extreme باشید.
    اراتمند
    nicebluesky، a.g g.a و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

درود
    برای دوربین بنده پیشنهادم به ترتیب
    Sandisk
    Toshiba
    Transcend
    هست تقریبا تمام مموری های بازار از چیپ های Sandisk و یا سامسونگ استفاده می کنند (البته Sandisk بیشتره)
    SiliconPower را برای گوشی داشتم و بد نیست ولی الان از Sandisk 32 استفاده می کنم و کاملا راضی هستم.
    اما برای دوربین بنظرم اگر براتون فیلم برداری مهم نیست به فکر تهیه Sandisk سری Ultra باشید و ترجیحا از فروشگاه معتبر تهیه کنید. و اگر فیلم برداری براتون مهمه بهتره به فکر تهیه سری Extreme باشید.
    اراتمند
    ممنون ای کاش قیمتشون رو هم می گفتین

یعنی سری Ultra سندیسک برای فیلمبرداری کم میاره ؟

در کل با خرید سری Extreme چه بهبودی موقع ضبط فیلم محسوس هست ؟(قیمتش بالاست یک مقدار )
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها
    ممنون ای کاش قیمتشون رو هم می گفتین

یعنی سری Ultra سندیسک برای فیلمبرداری کم میاره ؟

در کل با خرید سری Extreme چه بهبودی موقع ضبط فیلم محسوس هست ؟(قیمتش بالاست یک مقدار )
    درود
    قیمت دقیق ندارم ولی خودم میکرو Sandisk 32 Ultra U1 را به قیمت 67 خریدم و الان باید نهایتا بین 75 تا 85 باشه! در خصوص SD ها هم همینطور
    برای سری Extreme قیمت خیلی بالاتره بی 100 الی 120 در میکرو و برای SD را دقیقا نمی دانم
    برای فیلم برداری بستگی به نوع کار شما داره! من تو این زمینه خیلی اطلاعات ندارم ولی مثلا اگر دوربین شما Full HD 1080P باشه و با 30 فریم بر ثانیه فیلم بگیره ممکنه کم بیاره مگر اینکه مثلا KingMax U3 تهیه کنید و یا سری Extereme چون سرعت ذکر شده برای سری Ultra (30MB/s) برای شرایط آرمانی هست و معمول 80 درصد سرعت نوشتن اطلاعات در این رم ها بین 15 الی 20 مگابایت بر ثانیه است!
    حالا اگر شما با کیفیت Full HD و 30 فریم بر ثانیه تصویر بگیرید و متوسط حجم هر تصویر 1 مگابایت باشه (فرضی) سری Ultra U1 برای کار شما خیلی خوب نخواهد بود.
    در ضمن اگر SD پاناسونیک هم پیدا کنید بد نیست ولی فکر می کنم گرانتر از SanDisk باشند
    ارادتمند
    nicebluesky، a.g g.a، mojtaba79 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات