صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 301 تا 330 ، از مجموع ‍334 موضوع

انجمن: Canon

بحث و تبادل نظر در مورد دوربين هاي Canon

  1. Canon A510

    Started by terminatrex‏, Sunday 10 July 2005 18:37
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 19
    • نمایش ها: 3,617
    Saturday 22 October 2005, 22:17 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 32
    • نمایش ها: 4,587
    Monday 10 October 2005, 06:10 برو به آخرین پست
  2. راه خرید دوربین canon A510

    Started by farhadmhjr‏, Wednesday 16 March 2005 00:35
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 2,072
    Sunday 9 October 2005, 13:08 برو به آخرین پست
  3. Canon A80

    Started by محمد‏, Tuesday 10 February 2004 21:59
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    • پاسخ ها: 33
    • نمایش ها: 10,668
    Friday 7 October 2005, 23:35 برو به آخرین پست
  4. راهنماي دوربين canon

    Started by zohreh‏, Wednesday 28 September 2005 15:22
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,927
    Friday 7 October 2005, 12:57 برو به آخرین پست
  5. 5دی به ایران آمد

    Started by Minoosepehr‏, Saturday 17 September 2005 12:57
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,221
    Tuesday 20 September 2005, 01:09 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 2,506
    Wednesday 14 September 2005, 00:17 برو به آخرین پست
  6. دوربين هاي ديجتالي

    Started by 4531650‏, Tuesday 13 September 2005 16:02
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,197
    Tuesday 13 September 2005, 21:56 برو به آخرین پست
  7. Question canon 350d va pro1

    Started by ali shobeiri‏, Tuesday 13 September 2005 02:26
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,182
    Tuesday 13 September 2005, 02:34 برو به آخرین پست
  8. تعویض دوربین؟؟؟

    Started by Kaveh Ghorbani‏, Monday 12 September 2005 13:36
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,152
    Monday 12 September 2005, 15:48 برو به آخرین پست
  9. تو رو خدا یکی جواب بده

    Started by babakweber‏, Sunday 11 September 2005 18:58
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,099
    Sunday 11 September 2005, 20:24 برو به آخرین پست
  10. حرکت از s1 به s2

    Started by microsoftflash‏, Tuesday 2 August 2005 08:41
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 2,615
    Thursday 18 August 2005, 20:24 برو به آخرین پست
  11. Exclamation اقا شما در باره اين سوال من چي ميدونيد؟؟؟!!!!!

    Started by terminatrex‏, Sunday 10 July 2005 18:34
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 2,679
    sme
    Sunday 14 August 2005, 13:15 برو به آخرین پست
  12. Canon A520

    Started by MOHSEN90‏, Friday 5 August 2005 15:16
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,907
    Sunday 7 August 2005, 19:22 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,198
    Saturday 6 August 2005, 15:52 برو به آخرین پست
  13. با سلام

    Started by farzad_h‏, Friday 15 July 2005 16:27
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,141
    Saturday 16 July 2005, 21:45 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 1,579
    Monday 11 July 2005, 19:38 برو به آخرین پست
  14. سوال درمورد Canon Ixus 700

    Started by alireza86‏, Monday 4 July 2005 08:34
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,628
    Thursday 7 July 2005, 11:34 برو به آخرین پست
  15. A75 Firmware

    Started by Babak54‏, Sunday 8 May 2005 19:49
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,320
    Friday 13 May 2005, 21:34 برو به آخرین پست
  16. خرید دوربین canon s1is

    Started by mehrdadhelia‏, Monday 4 April 2005 16:36
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 20
    • نمایش ها: 4,929
    Tuesday 3 May 2005, 20:00 برو به آخرین پست
  17. Cool (فکر می کنم گفتگوی جالبی بشه)Canon G1

    Started by Mehran‏, Friday 1 April 2005 17:02
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,891
    Thursday 14 April 2005, 11:29 برو به آخرین پست
  18. Canon Powershot G6

    Started by Saeed61‏, Friday 1 April 2005 17:36
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,248
    Friday 1 April 2005, 18:57 برو به آخرین پست
  19. رنگها در کنون

    Started by aty‏, Wednesday 30 March 2005 13:43
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 1,969
    aty
    Friday 1 April 2005, 15:46 برو به آخرین پست
  20. Exclamation حداكثر كيفيت تصاوير در Canon A75

    Started by CANON‏, Monday 14 March 2005 01:49
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,302
    Monday 14 March 2005, 02:35 برو به آخرین پست
  21. دوربين جديد كانن

    Started by nmroshan‏, Thursday 20 January 2005 19:28
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 2,625
    Thursday 27 January 2005, 13:24 برو به آخرین پست
  22. نوع CCD در A400؟

    Started by mk‏, Monday 10 January 2005 20:24
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,401
    mk
    Tuesday 18 January 2005, 09:07 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 3,873
    Tuesday 11 January 2005, 13:48 برو به آخرین پست
  23. یه مشکل با دوربین جدیدم!

    Started by s022‏, Tuesday 21 December 2004 14:30
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,683
    Wednesday 22 December 2004, 16:10 برو به آخرین پست
  24. همايش دوربينهاي ديجيتال Canon

    Started by amcanon4‏, Thursday 16 December 2004 14:02
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,353
    Thursday 16 December 2004, 14:02 برو به آخرین پست
  25. Canon G6 !

    Started by nmroshan‏, Thursday 5 August 2004 19:38
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,945
    Thursday 5 August 2004, 19:38 برو به آخرین پست

صفحه 11 از 12 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •