صفحه 82 از 112 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام دوست عزیز هیچکدام از این سری دوربین ها دفترچه فارسی روی نت ندارند و باید از نورنگار به قیمت 7000 تومن خریداری کنید.
    (سوال بسیار خوبیه چون حداقل بابت این سوال یه اطلاعی دارم و میتونم به دوستان یک کمکی بکنم )
    ویرایش توسط M.Moghadam : Sunday 16 October 2011 در ساعت 16:19 دلیل: تصحیح قیمت
    behzad_milad، lamagra، Madjidm و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

من تمامی پستها رو خوندم !! متاسفانه بیشتر تعصبات برندی بود تا راهنمایی. به نظر من حقیر بهتره اول دوربین رو چند هفته در دستان مبارک بگیریم و بعد از تهیه تعداد زیادی عکس در شرایط مختلف در مورد اون نظر بدیم نه اینکه در یه مدت کوتاه و با چند عکس بگیم بده یا خوبه.باید مراقب باشیم که حرفهای ما ( منظورم با تجربه هاست نه من مبتدی )باعث نشه اونایی که میخان دوربین تهیه کنن دچار اشتباه بشن . پس بهتره که تعصبات برندی رو رها کنیم و حقایق رو بگیم.
    راستی آخریم فرمور کنون 7d چنده ؟ اونایی که تازه این دوربین رو گرفتن آیا بازم مشکل هنگ کردن دوربین رو دارن یا با فرمور جدید برطرف شده ؟
    Mahshid Kazemi تشکر می‌کند.

كاربر جديد General آواتار ها
    تشکر کرده
    36

سلام.من این دوربین را از زمانی که تازه به بازار ایران آمد دارم .اما تا به حال هنگ نکرده !یکی از دوستانم که تازه این دوربینو خریده میگه هنگ میکنه من حقیقا نمی دونم جریان چیه .یه مورد دیگه که هست اینه که دفترچه دوربین من ژاپنیه و زبان پیش فرضش هم ژاپنی بود .آیا ممکن هست تفاوت کیفیت ساخت تفاوت داشته باشه ؟
    Mahshid Kazemi تشکر می‌کند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

چه موقع هنگ می‌کند؟ رو LCD چه اروری نشان داده می‌شود؟ اگر مشکل از مواردی مانند مموری معیوب و ایراد در تماس لنز با بدنه و موارد این چنینی نباشد با به‌روزرسانی نرم‌افزار داخلی دوربین احتمالاً مسئله حل شود اگر نه که باید برود پیش گارانتی محترم!

هیچ تفاوتی در کیفیت ساخت ندارند.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    .

تشکر کرده
    6350

البته یه مساله هم میتونه دخیل باشه . اونم نوع مموری مورد استفاده هست. البته شاید قیاس این دو درست نباشه ولی من یه گوشی داشتم از برند .... که وقتی گرفتم حافظه داخلیش 8 گیگ بود ولی هیچ مموریی همراهش نبود منم فقط به خاطر یه سری مسایل یه رم 4 گیگ تهیه کردم تا بتونم فایلهامو تو اون ذخیره کنم ولی در کمال تعجب گوشیم هنگ می کرد و وقتی مموری رو دراوردم دیگگ از هنگ کردن خبری نبود . در مورد دوربین ها هم ممکنه این اتفاق بیافته البته نظر اساتید محترم می باشد

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

من تمامی پستها رو خوندم !! متاسفانه بیشتر تعصبات برندی بود تا راهنمایی.
    یعنی میفرمایین از 800 پست بیش از 400 پست تعصبات برندیست؟!!!
    Vahid، amir.g و SinaVT تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    یعنی میفرمایین از 800 پست بیش از 400 پست تعصبات برندیست؟!!!
    سلام دوست عزیز . شما میتونید با قطعیت بگید که چند پست از مجموع 800 پست عین حقیقته ؟چند نفر از دوستانی که در مورد 7d نظر دادن این دوربین رو دارن ؟خب وقتی به صرف نتایج یک سایت که همه میدوننن مطالبشون وحی منزل نیست کسی بیاد در مورد دوربینی که بعضا حتی اونو ندیده نظر بده به نظر شما به این میگن روش علمی؟ من نظر استاد عزیز بهین ناظم رو خیلی پسندیدم چون اونی بود که تجربه کرده بود ولی غالبا دوستان سر اینکه نیکون ال و کنون بل با هم دیگه بحث میکنن. اگه توجه کرده باشین منظور من این بود که غالب این بحثها نمی تونه راهنمای کسی باشه که حرفهای اعضای این فروم رو ملاکی برای خرید یه دوربین قرار میده.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

این گمان شماست و مطمئن باشید اشتباه است.

در مدتی که در فروم فعالیت می‌کنم تا حالا نشده کسی بیاید و بگوید که با راهنمایی شما خرید اشتباه کردم! اما به کررات دیده شده که فرضاً کسی قرار بوده 5D II بخرد اما با راهنمایی بقیه صرف نظر کرده و هزینه را صرف خرید لنز بهتر کرده و داستان‌هایی از این دست.

غالباً شعلۀ بحث‌های بی‌حاصل برندی (کل‌کل‌های برندی) زود خاموش می‌شود و معمولاً این پست‌ها توسط مدیران پاک‌سازی می‌شود.
    Persian، F.KamranNia، alonebaby و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

بحث های فرومی چند دسته است یکی تجربیات شخصی و دیگری نقل قول از سایتها و منابع دیگر. من شخصا نقل قول از سایتهای معتبر و شناخته شده که تعدادشان هم زیاد نیست را از نقل تجربیات شخصی معتبرتر میدانم هر چند نقل تجربیات شخصی هم در صورتی که ادعای تست ازمایشگاهی و رزولوشنی و نویزی دقیق را نداشته باشد بسیار ارزشمند است. خیلی وقتها استاندارد سازی شرایط محیطی و شرایط تست به اندازه ای دشوار است که مثلا به تستهای بنده از میزان نویز دوربین در ایزو های مختلف نمیتوان اعتماد کرد. در مورد خیلی از تجهیزات این مسئله صادق است. زیاد میبینیم که لنزی از نظر دوستی یک پارچه جواهر است و از نظر دیگری به درد نخور اما کم پیدا میشود که نظات کاملا متفاوتی را در تستهای چند سایت معتبر ببینیم.
    در نهایت نظر قلبی و شخصی من در مورد دوربینهای موجود در بازار این است که تمامی این تستهای میلیمتری در خصوص دوربینهای اس ال ار تستهای بی معنی هستند چون با چشم بسته میتوان هر کدام از دوربینهای موجود در بازار را خرید بدون اینکه نگران کیفیت ان باشیم. یعنی در درجه اول انتخاب کلاس دوربین با توجه به نیاز و دوم هم خرید. یعنی اگر من همین الان دوربین 8D وارد بازار شود و کلاس این دوربین در همان حیطه مورد نظرم باشد با کله این دوربین را میخرم و نمیرم تستهای پیکسل شماری و DXo و نویز در ایزو 6400 و فلان را نگاه کنم.
    مثال از خودم و دوستان بسیار دیگری میزنم مشکل این است که گاهی یادمان میرود اصلا دوربین را برای چی میخریم. اگر هدف اصلی ما عکاسی باشد کار سخت نیست.
    تکنولوژی ساخت دوربینهای اس ال ار چندین سالی است که به مرحله پختگی رسیده است و دوربینهای جدید امکانات و مشخصات جدیدی را می افزایند که واقعا در عالم واقع بر بهبود عکس های ما چندان تاثیری ندارند. بله درست است که هر کس دوست دارد که بهترین ارزانترین و پیشرفته ترین ابزار را داشته باشد منتها مشکل این است که 6 ماه بعد دوربینی میاید که بهتر پیشرفته تر و ارزانتر از قبلی است. حتما همه دوستان تب کامپیوتر و لپ تاپ خریدن را در اطرافیان یا خودشان دیده اند. رم فلان، پروسسور بهمان و ال سی چنان. اما در نهایت همان کاری که با یک لپ تاپ 2 میلیونی انجام میدهیم میشود با یک نت بوک 300 تومانی هم انجام داد.

فکر میکنم در بحث های انسانی در مورد یک ابزار و استفاده از ان بحث حقیقت و درستی مطلق چندان مطرح نیست. هر مشخصه ای با توجه به نیاز و توقع ادمها تعریف میشود. برای یکی پیکان اتومبیلی است که دلخواه و جوابگوی نیاز است یکی هم پورش 911 را مزخرف میداند چون در عشق بوگاتی ورون است.
    kbavar، QashQai، ashkan 78 و 19 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

تشکر کرده
    6350

سلام. از دوستان کسی به تازگی این دوربین رو نخریده که بگه آیا مشکل هنگ کردن رو داره یا نه ؟ فرمور جدید ورژنش چنده ؟ خواهشا اگه کسی داره یه لطفی بکنه و جواب بده ممنون میشم

صفحه 82 از 112 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 ... آخرینآخرین