صفحه 90 از 112 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط Haji Shahkaram نمایش پست ها
    بنده الان صحبت های آقای حاجی آبادی را متوجه شدم این 7دی خداییش دیتیل مناسبی نداره
    اشتباه میکنید. در نحوه تنظیمات و عکاسی خودتون تجدید نظر کنید.
    M.Mobin، lamagra، Soheil Qoddusi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر همراه Haji Shahkaram آواتار ها
    تشکر کرده
    1206

البته تجدید نظر کار خوبیه
    اما در مقایسه با دوربین 5دی مارک 2 این دوربین دیتیل بسیار کمتری دارد
    حتی میتونم بگم 40دی دیتیل بیشتری داشت البته میدونم الان صداتون در میاد ( ای هوار )
    40 دی 10 مگاپیکسل بود 7دی 18 پس 7دی خیلی بیشتر جزییات رو ثبت میکنه اما این گونه نیست و
    رزولیشن بالای 7دی عملا به دلیل کوچکی پیکسل کارایی کمتری دارد و به نسبت جزییات کمتری ثبت میکند
    بنده این را در عمل دیده ام و هر سه این دوربین ها را داشته و یا اکنون دارم

پ ن :البته بنده از دارندگان دوربین عزیز و خوشدست 7دی عذرخواهی میکنم
    چه کنیم شاید جو 5دی مارک 2 باشه
    mohsen.sh تشکر می‌کند.
    «موفقيت» بدست‌آوردن چيزی است که دوست داری و «خوشبختی» دوست داشتن چيزی است که بدست‌آورده‌ای.
    محمد حسین حاجی شاه کرم

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

در طول مدتی که با 7d عکاسی کردم به جرات میتونم اعلام کنم پس از خروجی d3s بدترین خروجی است که با آن کار کردم(شاید در یک حد و حدود) چه از لحاظ نویز و چه از لحاظ انعطاف پذیری به هنگام پروسس raw و ریکاوری مناطق آندراکسپوز و آور اکسپوز
    مقایسه خروجی آن با خروجی 5dmII را صحیح نمیدانم زیرا که حسگر 5dmII یک شاهکار فنی است و در یک کلمه بی نظیر
    (توضیح: اظهر نظرهای فوق جنبه شخصی داشته و بر اساس تجارب شخصی...)

تشکر کرده
    1206

بله شما درست میفرمایید جناب سعادت مقایسه این دو درست نیست اما از این جنبه که هر دو عکس میاندازند
    و هر دو هم بسیار جیب ما را خالی میکنند گفتیم جهت تنویر افکار عمومی مطلبی عرض کرده باشیم
    mohsen.sh تشکر می‌کند.
    «موفقيت» بدست‌آوردن چيزی است که دوست داری و «خوشبختی» دوست داشتن چيزی است که بدست‌آورده‌ای.
    محمد حسین حاجی شاه کرم

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط Haji Shahkaram نمایش پست ها
    بله شما درست میفرمایید جناب سعادت مقایسه این دو درست نیست اما از این جنبه که هر دو عکس میاندازند
    و هر دو هم بسیار جیب ما را خالی میکنند گفتیم جهت تنویر افکار عمومی مطلبی عرض کرده باشیم

در اینکه خروجی 5dmkII از 7d بهتره شکی نیست و به قول آقای سعادت 5dmkII یک شاهکاره بی همتاست . اما مجددا توصیه میکنم در بحث مقایسه با 40d دوباره بازنگری کنید. از قضا من هم با هر سه دوربین به کرات کار کردم. با توجه به ضریب کراپ 7d دیتیل ها عالی هستن. حتی با لنزی مثل 105 - 24 که دوستان زیادی معتقدند با این تراکم پیکسل در 7d از حداکثر توانش استفاده نخواهد شد. الان جایی نیستم که به آرشیوم دسترسی داشته باشم اما به زودی با نمونه عکس به قول آقای سعادت حجت رو یر شما تمام خواهم کرد.

و اما در مورد نوشته آقای سعادت : قبلا نمونه خروجی دوربین 7d خودتون رو گداشته بودید. دوستان دیگه هم گفتن که به احتمال بسیار زیاد دوربین شما مشکل داره. چون در مورد 7d های دیگه خروجی با نمونه خروجی شما فاصله بسیار دارد.
    lamagra، Madjidm، Ahmad_ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

و اما در مورد نوشته آقای سعادت : قبلا نمونه خروجی دوربین 7d خودتون رو گداشته بودید. دوستان دیگه هم گفتن که به احتمال بسیار زیاد دوربین شما مشکل داره. چون در مورد 7d های دیگه خروجی با نمونه خروجی شما فاصله بسیار دارد.

آقای گروسی نظرتان در مورد کیفیت ثبتهای فوق چیست؟
    اینها را نیز با همان 7d ثبت کردم
    تصور میکنم به حد وحدودی از تجربه رسیده باشم که بتوانم دوربین سالم را از غیر سالم تمیز دهم
    عکسی که قبلا همراه با توضیحات کافی ارایه کرده بودم شرایط خاص خودش را داشت ظاهرا شما فقط ظاهر قظیه را نگاه....

كاربر همراه Masoud.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1863

جناب سعادت یه سوالی برای من (بسیار آماتور هستم) پیش اومده... اگه دوربینی مثل 7D اینقدر تو این شرایط نویز داشته باشه یعنی دوربینی مثل 60D که از 7D پایین تره شرایط بدتری داره ؟ با چون سنسور هاشون مثل همه رفتار مشابهی داره (ببخشید این سوال رو اینجا مطرج کردم..چون میخواستم تو ادامه این بحث باشه تا جوابمو با توجه به این موضوع بگیرم)

تشکر کرده
    1206

دوست من رفتار نویزی دوربین 60دی مثل 7دی میباشد
    kartal تشکر می‌کند.
    محمد حسین حاجی شاه کرم

كاربر همراه Masoud.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1863

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadat نمایش پست ها
    در طول مدتی که با 7d عکاسی کردم به جرات میتونم اعلام کنم پس از خروجی d3s بدترین خروجی است که با آن کار کردم(شاید در یک حد و حدود) چه از لحاظ نویز و چه از لحاظ انعطاف پذیری به هنگام پروسس raw و ریکاوری مناطق آندراکسپوز و آور اکسپوز
    مقایسه خروجی آن با خروجی 5dmII را صحیح نمیدانم زیرا که حسگر 5dmII یک شاهکار فنی است و در یک کلمه بی نظیر
    (توضیح: اظهر نظرهای فوق جنبه شخصی داشته و بر اساس تجارب شخصی...)
    جناب سعادت با این توصیفات شما من که قصد خرید 7D یا 60D رو دارم و میخوام چند سالی این دوربین رو داشته باشم قید خریدشو بزنم ؟
    با توجه به اینکه من بیشتر کارهای شمارو دیدم و وقتی شما میفرمایید بدترین خروجی رو داره یکم تو خریدش شک کردم....ممنون از راهنماییتون...(این سوالو نمیدونم میشد اینجا پرسید یا نه ؟) اگه جای سوال اشتباهه دیگه مدیران به بزرگی خودتون ببخشید)

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

به مورد توجه کنید که:
    بردیا تنها کسیه که همچین اعلام شدید اللحنی در مورد این بدنه و خروجی اون داره!
    yaghoobi، Saadat، M.Mobin و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

صفحه 90 از 112 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 ... آخرینآخرین