صفحه 4 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 216

موضوع: Canon S2IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Canon S2 is

سلام
    چند ماه پیش من یک دوربین خریدم.
    متاسفانه هنوز در کار کردن با ان مشکل دارم.
    دفترچه اش را خوانده ام ولی کافی نبود.چون فقط قسمت های مختلف دوربین را معرفی کرده است.
    من هنوز نمی توانم با دوربینم عکس های خوب بگیرم.تازه کارم.و هنوز چیزی از شاتر و لنز و فلاش و فوکوس و ....نمی دانم.
    سوال من این است که چگونه میتوانم کار با این دوربین و کلا عکاسی را یاد بگیرم.چگنه میتوانم اطلاعات لازم جهت تنظیمات مختلف دوربین برای گرفتن عکس راا به دست بیاورم.میدانم خیلی از این اطلاعات به مرور و با سعی و خطا به دست می اید.ولی من به دنبال کتابو نشریه یا حتی جدولی هستم که اطلاعات مربوط به تنظیمات دوربین را جهت گرفتن یک عکس خوب در اختیارم. قرار دهد.
    لطفا راهنماییم کنید.
    با تشکر فراوان از همه اعضا
    بابک

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

ببينيد، عكاسي براي خود اصولي دارد كه بايد بياموزيدش بعلاوه، دوربين ديجيتال هم قواعد خاص خود را دارد كه براي كار با آن، آموختنشان لازم است. اگر منظورتان از جدول ان است كه تنظيمات نوردهي را فرا بگيريد، از اين جدولها پيدا ميشود. اما مزيت دوربين ديجيتال اين است كه ميتوانيد از خود دوربين بياموزيد. يعني دوربين معلمتان خواهد شد.
    براي اصول كار ميتوانيد سري به آرشيو مقالات سايت بزنيد، دست خالي برنگشتن‌تان را تضمين ميكنيم!
    http://www.akkasee.com/digitalcamera/paperslist.php
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

سلام دوست عزیز
    اگر ارتباط خودت رو با این سابت قطع نکنی و مشکاتت رو در ارتباط با عکاسی در این سایت مطرح کنی قول میدم در مدت کمتر از یک ماه اطلاعات زیادی رو در خصوص عکاسی دیجیتال و دوربینت بدست می یاری

مسئله بعدی اینه که از بکار بردن عباراتی مثل "من هنوز نمی توانم با دوربینم عکس های خوب بگیرم" توی پست هات استفاده نکن بجاش بگو که مشکل عکسات چیه یا اصلا عکست رو بزار تا دوستان ببینن و راه حل نشونت بدن

مطلب بعدی اینه که از لینکی که آقای روشن دادن قافل نشو و اینو بدون با جدول و کتاب و به سرعت نمی شه عکسهای رضایت بخشی بگیری
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

سلام دوست خوبم!
    میخوام تجربم رو بهت بگم چون منم مثل تو خیلی آماتورم....میدونی میتونم به جرئت بگم تمام چیزهایی رو که از دوربین و عکاسی یاد گرفتم هر چند کم(البته الان کمه)از این سایت بسیار خوب بوده.....
    میدونی من خودم حس میکنم مشکلم بیشتر در انتخاب موضوعات باشه...بعد از انتخاب موضوع مشکل من زاویه ی گرفتن عکس...که خوب همه ی اینها با تمرین حله...
    بعدش هم همونطور که اقای دیناروند گفتن بگو حس می کنی کجای عکست بده...نورش..رنگ بندیش...شارپنس...یا چیزای دیگه...
    بهت قول میدم از این سایت دست خالی بیرون نمیری...
    ضمنن اون لینک رو هم یادت نره...
    موفق باشید....

كاربر آشنا just_bekind آواتار ها
    تشکر کرده
    0

ضمن تایید گفته های دوستان یک توصیه کوچک داشتم برای دریافت پاسخ مشخص باید سئوال مشخص مطرح کنی
    من نیز از دوربین شما دارم این دوربین دارای امکانات بسیار زیادی است به همین دلیل مسلط شدن به ان در فاصله زمانی کوتاه راحت نیست ولی روشی که من بکار میبرم اینست که از دوربین عملا استفاده میکنم مثلا میخواهم عکس supermacro بگیرم ولی در عمل دچار مشکل میشوم با استفاده از فهرست دفتر چه به قسمتی از ان رجوع میکنم که تنها در این مورد توضیح داده است روش کار را مطالعه میکنم و پس از اندکی سعی و خطا توانسته ام عکسهای نسبتا خوبی البته از دیدگاه منه آماتور بگیرم

در ضمن در بخش کتب وانتشارات کتابهای الکترونیک خوبی معرفی شده است
    مهرداد مسلمی
    Canon S2 IS,tripod Panasonic GS120 Canon MFP370

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

يكي از دوستان من حدود 3 ماه است كه اين دوربين رو خريده ولي الان اونو مي خواد بفروشه چون زياد عكس نميگره و يك سال گارانتي تعويض داره و همچنين يك مموري 1 گيگا هم دارد اگر مايل بوديد قيمت پيشنهادي خودتون رو اعلام كنيد

با تشكر
    محمد امدادی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

ممنون، من دیروز یکی گرفتم.
    از دوستام می خواهم عکسهایی که با این دوربین گرفتن رو همراه با اطلاعات عکس اینجا بزارن راجع بهشون صحبت کنیم.
    Canon Powershot S2IS
    www.irandg.com

تشکر کرده
    0

موافقم ولی با توجه به قدیمی شدن این تاپیک باید تلاش زیادی بکنیم تا دوستان با تجربه را مجددا به این تاپیک جلب کنیم ولی از قدیم گفته اند خواستن توانستن است امیدوارم دوستانی که این دوربین را دارند در تبادل تجربه همکاری کنند برای شروع دو عکس زیر را که بون سه پایه و درحالت پورتره گرفته ام برای اظهار نظر ضمیمه میکنم اطلاعات Exif همراه عکس است
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    مهرداد مسلمی

تشکر کرده
    0

پیش فرض ارسال مجدد

نمیدونم چطور بعضی از دوستان سه عکس را پیوست میکنن و همه در صفحه اصلی نمایش داده میشه به همین دلیل تک تک عکسها را ارسال کردم
    ویرایش توسط just_bekind : Monday 21 November 2005 در ساعت 19:08 دلیل: ضمیمه نشدن عکس
    مهرداد مسلمی

تشکر کرده
    0

پیش فرض عکس دوم

اینم عکس بعدی که دوباره ارسال میکنم
    مهرداد مسلمی

صفحه 4 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین