صفحه 9 از 48 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 478
Like Tree479تشکر

موضوع: Canon S5IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Lightbulb پاسخ: Canon S5IS

سلام بر دوستان عزيز
    من براي اولين بار يك دوربين ديجيتال گرفتم . CANON S5 IS
    یك مشكل دارم . لطفا مرا راهنمایی نمایید.
    كیفیت عكسها در منزل (به خصوص شبها) خوب نمیشود.
    در ضمن من دفترچه راهنمای انگلیسی هم ندارم.اگر میشود manual این دوربین را برایم بگذارید.
    شدیدا سپاسگزارم :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Smile پاسخ: Canon S5IS

يه سوال ديگه
    فرمت RAW چيه و به چه درد ميخوره؟
    آيا ميشه اين فورمت رو به دوربين نازنينم اضافه كنم يا نه؟
    ممنون.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: Canon S5IS

البته اين بنده خدا رو چون همه با s3 مقايسه ميكردن به اين روز دراوومد وگرنه بنظر نمياد دوربين بدي باشه

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon S5IS

نقل قول نوشته اصلی توسط SALOOMAN نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزيز
    من براي اولين بار يك دوربين ديجيتال گرفتم . CANON S5 IS
    یك مشكل دارم . لطفا مرا راهنمایی نمایید.
    كیفیت عكسها در منزل (به خصوص شبها) خوب نمیشود.
    در ضمن من دفترچه راهنمای انگلیسی هم ندارم.اگر میشود manual این دوربین را برایم بگذارید.
    شدیدا سپاسگزارم :)
    يه سوال ديگه
    فرمت RAW چيه و به چه درد ميخوره؟
    آيا ميشه اين فورمت رو به دوربين نازنينم اضافه كنم يا نه؟
    ممنون.
    سلام

آدرس دانلود دفترچه:
    http://alpha02u.c-wss.com/inc/ApplServlet?SV=WWUCA900

از این دوربینها توقع زیادی در عكاسی شب نداشته باشید, با كمی تكنیك كمی بهتر میشود, ولی نه آن چیزی كه در ذهن شماست!!

فرمت RAW فرمت غیر خام دوربین است كه از پردازشگر آن عبور نكرده و قابلیت دستكاری بیشتری دارد!!!

نه متاسفانه نمیشود!!
    SALOOMAN تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Thumbs up تشكر

آقا وحيد ممنونم
    لطف كرديد
    ولي متاسفانه لينك دانلود دفترچه كار نميكند.

تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: تشكر

آقا وحيد ممنونم
    لطف كرديد
    سلام

آقا شرمنده, نمیدونم چرا كار نكرد, تو این صفحه http://www.usa.canon.com/consumer/co...nloadDetailAct از جدول Product/Software Guides مورد سوم یعنی PowerShotS5IS_CUGad_EN.pdf رو روش كلیك كن و Save كن!!! :) (حجمش 5.9 مگابایته)
    aminomid و SALOOMAN تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

به نام خدا.
    دوستان عزیز. سلام
    بنده‘ كمترین، همین امروز توفیق ورود به این سایت و فروم هایش را پیدا كردم( ابتدا به قصد مشورت در خصوص خرید یك دوربین دیجیتال و سپس به تدریج كسب اطلاعات و استفاده از دانش علمی و فنی شما عزیزان). با توجه به علاقه ای كه به دوربین های canon دارم ( ناشی از كار با مدل جی 3 و سابقه قدیمی این شركت)، قصد خرید مدل S5 IS را داشتم اما با توجه به مرور های اینترنتی و چند روز كار با مدل اس 3 و مقایسه آن با جی 3 به نظرم رسید كه باید در این مورد تامل بیشتری كنم. آخرین جایی كه به نظر میرسید میتواند در این مورد به من كمك كند، نظرات عكاسان ایرانی در سایت های داخلی بود، به همین جهت عضو این سایت شدم و به سرعت هر 9 صفحه مطالب این عنوان (تاپیك) را خواندم. متاسفانه دوستان عزیزم كه از نوشته هایشان بهره های زیادی بردم و خواهم برد، 80 درصد گفتگو ها را به مسائل فنی عمومی و یا در خصوص دوربین های دیگر سپری كرده اند و التفات كمتری به این كه نهایتا این مدل در چه موقعیتی قرار دارد، كیفیت عكس های آن چطور است، و . . .و . . . داشته اند. نمی دانم. شاید هنوز فرصتی برای كار با این مدل تازه وارد نبوده و شاید هم به مصداق ضرب المثل حرف، حرف می آورد، بیان یك نكته فنی، باعث بسط و توسعه مطلب می شود. (شاید هم این نوشته بهانه ای برای ورود بنده و عرض ادب نسبت به همه عزیزان باشد). به هر حال از همه عزیزانی كه واقعا در مورد این دوربین اطلاعاتی عینی دارند، تقاضا میكنم بفرمایند، بالاخره با 400000 تومان موجودی این مدل را بخریم یا نخریم یا چی بخریم؟ :biggrin:با تشكر فراوان و عرض ادب

آقا وحيد ممنونم
    لطف كرديد
    ضمنا از این دو لینك هم میتوانید راهنمای ابتدایی و پیشرفته این مدل را دریافت كنید.

http://static.tigerdirect.com/pdf/canon-S5IS-basic.pdf

http://static.tigerdirect.com/pdf/ca...S-advanced.pdf

amir_h_madadi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon S5IS

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    به نام خدا.
    دوستان عزیز. سلام
    بنده‘ كمترین، همین امروز توفیق ورود به این سایت و فروم هایش را پیدا كردم( ابتدا به قصد مشورت در خصوص خرید یك دوربین دیجیتال و سپس به تدریج كسب اطلاعات و استفاده از دانش علمی و فنی شما عزیزان). با توجه به علاقه ای كه به دوربین های canon دارم ( ناشی از كار با مدل جی 3 و سابقه قدیمی این شركت)، قصد خرید مدل S5 IS را داشتم اما با توجه به مرور های اینترنتی و چند روز كار با مدل اس 3 و مقایسه آن با جی 3 به نظرم رسید كه باید در این مورد تامل بیشتری كنم. آخرین جایی كه به نظر میرسید میتواند در این مورد به من كمك كند، نظرات عكاسان ایرانی در سایت های داخلی بود، به همین جهت عضو این سایت شدم و به سرعت هر 9 صفحه مطالب این عنوان (تاپیك) را خواندم. متاسفانه دوستان عزیزم كه از نوشته هایشان بهره های زیادی بردم و خواهم برد، 80 درصد گفتگو ها را به مسائل فنی عمومی و یا در خصوص دوربین های دیگر سپری كرده اند و التفات كمتری به این كه نهایتا این مدل در چه موقعیتی قرار دارد، كیفیت عكس های آن چطور است، و . . .و . . . داشته اند. نمی دانم. شاید هنوز فرصتی برای كار با این مدل تازه وارد نبوده و شاید هم به مصداق ضرب المثل حرف، حرف می آورد، بیان یك نكته فنی، باعث بسط و توسعه مطلب می شود. (شاید هم این نوشته بهانه ای برای ورود بنده و عرض ادب نسبت به همه عزیزان باشد). به هر حال از همه عزیزانی كه واقعا در مورد این دوربین اطلاعاتی عینی دارند، تقاضا میكنم بفرمایند، بالاخره با 400000 تومان موجودی این مدل را بخریم یا نخریم یا چی بخریم؟ :biggrin:با تشكر فراوان و عرض ادب

ضمنا از این دو لینك هم میتوانید راهنمای ابتدایی و پیشرفته این مدل را دریافت كنید.

http://static.tigerdirect.com/pdf/canon-S5IS-basic.pdf

http://static.tigerdirect.com/pdf/ca...S-advanced.pdf

سلام

ضمن تایید فرمایشات شما, علت آن كم لطفی دوستانی است كه این دوربین را دارند, ولی از به اشتراك گذاشتن دانسته ها و تجربه هایشان دریغ میكنند!!!

در مورد 400 تومان و ....
    به عقیده من این دوربین به جز یكی دو مورد جزیی و كم اهمیت, مزیتی نسبت به S3 IS ندارد, علاوه بر آن امكان استفاده از هك نرم افزاری قدرتمندی را كه بر روی بعضی از دوربینهای كانن قابل استفاده است ندارد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...5231#post55231

با این پول میتوانید S3 IS را بخرید و مابقی آن را صرف خرید یك مموری مثلا" 4 گیگ, كیف, شارژر و باتری و 3پایه و ...بكنید.

البته اگر بشود S3 IS و S5 IS را در شرایط برابر و در حالتهای مختلف در كنار هم تست كرد, عالی میشد!!!
    amir_h_madadi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد تبلیغ باشی آواتار ها
    تشکر کرده
    5

سلام آقا وحید

بی زحمت در مورد هک نرم افزاری بیشتر توضیح بدید.
    canon s5is این امكانو به هیچ عنوان نداره؟؟؟؟

ممنون

كاربر جديد تبلیغ باشی آواتار ها
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: .... فریم در ثانیه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

فكر نمیكنم در شرایطی كه حتی گوشیهای موبایل هم به این قابلیت (البته در حد ابتدایی) مجهز شدند, شما دوربینی رو بدون این عملكرد پیدا كنید.

بله, S5 IS هم قابلیت عكاسی پیوسته را دارد, ولی با سرعت 1.5 فریم در ثانیه كه از مدل قبلی ( S3 IS ) كمتر است (در بعضی جاهابرای S3 IS سرعت 2.3 و بعضی جاها 3 فریم ذكر شده بود).

كافیه دوربین رو روی این حالت بگذارید, فوكوس كرده و شاتر را فشار دهید و انگشتتان را تا زمان دلخواه روی شاتر نگه دارید, حداكثر تا زمانی كه یا باتری خالی شود و یا كارت پر شود. :)
    نگفتید دوربینو روی كدوم حالت بزاریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    رو حالت sport??????????????

صفحه 9 از 48 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین