صفحه 13 از 48 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 478
Like Tree479تشکر

موضوع: Canon S5IS

كاربر همراه Kheradmand آواتار ها
    تشکر کرده
    323

پیش فرض پاسخ: Canon S5IS

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    احتمال دارد با کانورتور تله یا واید اشتباه گرفته باشند.
    بله من هم همین فکر رو کردم...
    ناگفته تماند که قیمت های کنون مرکزی همیشه بالاتر از همه جاست .....

آقایونی که S3 یا S5 دارند در اینجا ، فیلتر های UV و پلاریزه برای این دوربین ها رو تا حالا گرفتن و استفاده کردند؟
    ( فیلتر های 58 مم )
    اگه گرفتن از کجا گرفتند در مشهد و چند؟
    ممنون میشم قیمت بدید. اگر هم آدرس دارید PM کنید.
    ممنون
    اینستاگرام - [لبخند بزن]
    Canon 6D - Lowepro 140AW
    My Phone

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

من بتازگی با مراجعه به این سایت و توصیه دوستان یك s5 خریدم, از امكانات و تواناییهای دوربین راضیم اما یكی دوباری كه خواستم دوربینو بهمراه خانواده (+یك پسر 2 ساله شیطون) بیرون ببرم سایز اون حسابی كلافم كردم نمیشه به كمر بست, به گردن انداختنم مصیبته , به این فكر افتادم ردش كنم و دوربین كوچكتری بگیرم (tz3 or a720) هیچ یك از دوستان با چنین مشكلی مواجه نشدن, به نظر شما چكار كنم:(

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshad84 نمایش پست ها
    من بتازگی با مراجعه به این سایت و توصیه دوستان یك s5 خریدم, از امكانات و تواناییهای دوربین راضیم اما یكی دوباری كه خواستم دوربینو بهمراه خانواده (+یك پسر 2 ساله شیطون) بیرون ببرم سایز اون حسابی كلافم كردم نمیشه به كمر بست, به گردن انداختنم مصیبته , به این فكر افتادم ردش كنم و دوربین كوچكتری بگیرم (tz3 or a720) هیچ یك از دوستان با چنین مشكلی مواجه نشدن, به نظر شما چكار كنم:(
    بابا S5 كه دوربین جمع و جوریه. جای DSLR داران باشی چی می گی ! یك كیف مناسب براش بگیر هم به كمر بشه بستش هم به شانه .
    Queen و Christ Melikian تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon S5IS

سلام

بله, من هم با این مشكل مواجهم, ولی چند وقتیست دارم خودم را به حمل همیشگی آن عادت میدهم, البته معلوم نیست آخرش تو اتوبوس یا تاكسی چه بلایی سرش بیاد, ولی خیلی جاها حسرت از دست دادن صحنه ای, باعث این كار شد. :)

اگر ردش كنید و دوربین كوچكتری بگیرید, علاوه بر پول, قطعا" بعضی از امكانات را هم از دست خواهید داد.
    amir_h_madadi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Kheradmand آواتار ها
    تشکر کرده
    323

من بتازگی با مراجعه به این سایت و توصیه دوستان یك s5 خریدم, از امكانات و تواناییهای دوربین راضیم اما یكی دوباری كه خواستم دوربینو بهمراه خانواده (+یك پسر 2 ساله شیطون) بیرون ببرم سایز اون حسابی كلافم كردم نمیشه به كمر بست, به گردن انداختنم مصیبته , به این فكر افتادم ردش كنم و دوربین كوچكتری بگیرم (tz3 or a720) هیچ یك از دوستان با چنین مشكلی مواجه نشدن, به نظر شما چكار كنم
    خوب بله سایز این دوربین ( نیمه حرفه ای ) و دوربین های حرفه ای بزرگه و کاریش هم نمیشه کرد.
    شما میتونید یک کیف کمری برای اس5 بگیرید و خودتان را راحت کنید.
    عکس های این دوربین و کاراییش فوق العاده است ... مخصوصا فیلم برداریش....
    پیشنهاد نمیکنم که ردش کنید.
    چون کاملا میتوانید نیاز های عکاسی و فیلم برداری خودتون رو در تمامی لحظات شیرین زندگیتون از خانواده ی خود و همون پسر 2 ساله ی شیطون.... رفع کنید :):cool:

:confused: البته من مجبور شدم 2 تا کیف بگیرم برا اس 5 خودم.
    یکه بزرگ تر برای کل وسایلم و یکی کمری فقط برای دوربین و 4 تا باطری شارژی اضافه که مشکلم برای گردش حل شد... :::big grin:::

در آخر اگه سایز دوربین واسه شما مهم است پیشنهاد میکنم که از رده های Digital Ixus بخرید که بسیار باریک و کم حجم است.... :confused:
    ویرایش توسط Kheradmand : Tuesday 18 December 2007 در ساعت 12:17
    amir_h_madadi تشکر می‌کند.
    اینستاگرام - [لبخند بزن]
    Canon 6D - Lowepro 140AW
    My Phone

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

مرسی از نظراتتون :biggrin:باید باهاش كنار بیام, یه سوال فنی : تمام منوال دوربینو خوندم مثل اینكه Timelapse recording نداره , در صورتیكه Dpreview اینو جزو قابلیتاش آورده؟

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon S5IS

مرسی از نظراتتون :biggrin:باید باهاش كنار بیام, یه سوال فنی : تمام منوال دوربینو خوندم مثل اینكه Timelapse recording نداره , در صورتیكه Dpreview اینو جزو قابلیتاش آورده؟
    سلام

در حالت ضبط, مثلا" در مد P در منوی اول (كه بالا تصویر یك دوربین وجود دارد) از آخر گزینه چهارم یعنی Intervalometer را بزنید , این همان Timelapse recording است. :)
    amir_h_madadi و mehrshad84 تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

بنظر من اگه قراره آدم مصيبت بدوش كشيدن دوربيني مثل s3 ويا s5 ويا ساير like هاي ديگه رو بكشه همون بهتر كه يه slr داشته باشه
    بقول معروف يا مرغ (كامپكت ) و يا شتر (dslr ) ( لابد slr like هم ميشه شتر مرغ)
    الانه كه s3 دارها بريزن رو سرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    بنظر من اگه قراره آدم مصيبت بدوش كشيدن دوربيني مثل s3 ويا s5 ويا ساير like هاي ديگه رو بكشه همون بهتر كه يه slr داشته باشه
    بقول معروف يا مرغ (كامپكت ) و يا شتر (dslr ) ( لابد slr like هم ميشه شتر مرغ)
    الانه كه s3 دارها بريزن رو سرم
    به سادگی نمیشه درین مورد اظهار نظر كرد, خیلیا می تونن بین سایز و قابلیت trade off كنن ,
    مشكل تازه واردایی مثل منند كه تا حالا دوربین دیجیتال دست نگرفتن :) , بهتر قبل از ورود به بحث های فنی مساله سایز دوربین و سبك استفاده حل بشه, به عنوان مثال ممكنه كسی دوربینشو از خونه بیرون نیاره و فقط پرتریت بگیره, یه نفر میخواد دوربینشو همیشه تو كیفش همراش داشته باشه و یا یه نفر میخواد مثل موبایل بزاره تو جیبش.
    اینا فاكتورای مهمی در خرید دوربینن كه كمتر در نظر گرفته می شن.
    البته بعد از اینك آدم یكی دوتا دوربین خرید اینا براش مشخص میشه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

با سلام:
    دوستان دو تا سئوال داشتم که اگه لطف کنید و پاسخ بدید یه دنیا ممنون میشم.
    1)از مود AF Lok در چه مواقعی و چه جوری باید استفاده کنم.
    2)از مود Manual Focus چه جوری باید استفاده کنم و عموما" در چه مواقعی استفاده میشه؟؟؟
    لطفا" این دو مورد رو برام توضیح بدید حقیقتش من دفترچه راهنما رو هم خوندم ولی تا حدی با این دو مورد مشکل دارم:(.
    با سپاس فراوان رضا

صفحه 13 از 48 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین