صفحه 94 از 166 نخستنخست ... 44 84 90 91 92 93 94 95 96 97 98 104 144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    اینجا دیگه یه خورده زد تو ذوقمون
    حالا با نصب گریپ هم نمیشه کاریش کرد مثل دی 700 که سرعت عکاسیش بالا میره
    دوستانی که با این دوربین کار کردند لطف کنند و راهنمایی بفرمایند با چه آپشن و یا گزینه میشه این مشکل رو حل کرد(مموری یا گریپ یا...................)
    سلام دوست عزیز

متاسفانه D7000 این قابلیت رو نداره که بشه سرعت عکاسی پی در پی رو از 6 فریم در ثانیه بیشترش کرد

اگه میشد چی میشد !!! :confused:
    Herati تشکر می‌کند.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed B نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

متاسفانه D7000 این قابلیت رو نداره که بشه سرعت عکاسی پی در پی رو از 6 فریم در ثانیه بیشترش کرد

اگه میشد چی میشد !!! :confused:
    من منظورم بالا بردن سرعت عکس برداری نیست دوست عزیز
    منظورم این هست که با همین 6 فریم در ثانیه بشود عکس های بیشتری بصورت پی در پی گرفت مثلا تا 50 یا حداقل 30 فریم با فرمت خام
    دوستان بیشترین عکسی که با سریعترین مموری کارت گرفتند تا چند فریم بوده(باز هم میگم منظور من تعداد فریم در ثانیه نیست)

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

Overall Performance

We were expecting the D7000 to be a fast and responsive camera, and in general it doesn't disappoint. We have no serious complaints about operational speed (we'd like the D7000 to have the D300S's buffer, but that's about it), and as we'd expect from a modern camera in this class, the D7000 feels swift and positive in general use. Even in live view mode, AF is reasonably fast, and very accurate. We stress this point because contrast-detection in live view mode is an area where DSLRs traditionally lag some way behind mirrorless interchangeable lens cameras. The D7000 still isn't as quick as the likes of the Panasonic G series or Sony NEX, but Nikon has narrowed the gap considerably. Detailed timings can be found in 'Autofocus speed / accuracy', below.

Continuous Shooting and Buffering

The continuous shooting performance of the D7000 is midway between the D90 and D300S. The D7000 can manage 6fps maximum shooting speed, and can capture images continuously up to 100 JPEG frames (but not necessarily all at the same frame rate - see below). This is 1.5fps faster than the D90, but still some way off the maximum 8fps achievable with the D300S and MB-D10 grip. The D7000's buffer is smaller than the D300S as well. We found that even with a fast card, no more than 32 pictures can be taken in a burst at the maximum frame rate before the camera has to slow to clear the buffer. In JPEG (Fine) mode this drops to 22 frames before the frame rate slows.

Compared to the competition, the D7000 is pretty fast, but not class-leading. The Canon EOS 60D can manage a maximum frame rate of 5.3fps, but the Pentax K5 beats both cameras in terms of absolute speed, at a maximum frame rate of 7fps for an impressive 20-30 shots (depending on JPEG quality). The following figures are the result of our own timings - all operations are performed and timed three times, with the average given.
    • JPEG (Fine): 6 fps for 22 frames, then 2 frames at 3fps captured every second (approx) up to 100 frames in total. Approx 10 seconds to recover.
    • JPEG (Normal): 6fps for 32 frames, then 4 frames at 4fps (approx) followed by 2-3 frames at 5fps (approx) up to 100 frames. Approx 10 seconds to recover.
    • RAW: 6 fps for 10 frames, then 2 frames at 2fps captured every 2-3 seconds. 16 seconds to recover.
    • RAW+ JPEG (Fine): 6 fps for 10 frames, then around 0.5 fps. Approx 22 seconds to recover.
    All tests conducted at 1/250 sec in AF-S mode with a 16GB Lexar Professional 133x Class 10 SDHC card.

منبع:
    http://www.dpreview.com/reviews/nikond7000/page11.asp
    lind، maany_A، Herati و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه maany_A آواتار ها
    تشکر کرده
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    من منظورم بالا بردن سرعت عکس برداری نیست دوست عزیز
    منظورم این هست که با همین 6 فریم در ثانیه بشود عکس های بیشتری بصورت پی در پی گرفت مثلا تا 50 یا حداقل 30 فریم با فرمت خام
    دوستان بیشترین عکسی که با سریعترین مموری کارت گرفتند تا چند فریم بوده(باز هم میگم منظور من تعداد فریم در ثانیه نیست)
    همونطور که دوستمون به نقل از Dpreview اشار کردن، اندازه بافر دوربین مرتبط با طراحی سخت افزاری دوربینه و کارت حافظه تاثیری در آن ندارد

(البته بدیهی هستش که کارت حافظه کندتر از حد توصیه شده سازنده می تونه در مدت زمان write شدن تاثیر منفی داشته باشه ولی از آن بالاتر، اندازه بافر تعیین کننده تعداد شات قبل از پر شدن بافر است)
    ویرایش توسط maany_A : Saturday 10 September 2011 در ساعت 11:45 دلیل: اصلاح
    Herati تشکر می‌کند.

My Lovely Pentax gear
    NikonD7000+18-105+50f/1.8D+Tokina100f/2.8 Macro+Samyang85f/1.4+35f/1.8G

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام

آقای مرتضی هراتی کنجکاو شدم بدونم این سرعت بالاتر یا بافر بیشتر رو برای چه کاری می خواهید؟
    Herati تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    سلام

آقای مرتضی هراتی کنجکاو شدم بدونم این سرعت بالاتر یا بافر بیشتر رو برای چه کاری می خواهید؟
    من دیروز برای عکاسی رفتم میدون سگ بازی (در اصل سگ جنگی )موقعی که سگ ها حمله می کنند است که عکسبرداری حداقل 30 فریم پی در پی بدرد آدم میخوره
    از آنجا که من دوربین کانن 400 دی دارم ولی نیکون دی 7000 رو برای چنین مواقعی انتخاب کردم
    من مدت ها است که روی دوربین ها و لنز های مورد علاقه ام تحقیق کردم ولی اینجاش از قلم افتاده بود امیدوارم قدم های بعدی رو دقیقتر بگذارم
    فکر کنم باید باهاش کنار بیام چون همیشه هم چنین موقعیت هایی نیست و در کل غیر از این مورد دیگه همه چیزش همونطور که فکر می کردم است

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

ببخشید بابت آف تاپیک ولی واقعا اینجور جاها آدم قدر دوربین خیلی پرسرعتی مثل SLT-A77 Sony میفهمه 12 عکس در ثانیه!!
    کلا سرعت عکاسی بالا در حیات وحش و ورزش بیشترین نمود داره
    maany_A و Saadat تشکر می‌کنند.

كاربر همراه maany_A آواتار ها
    تشکر کرده
    218

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Naderi نمایش پست ها
    ببخشید بابت آف تاپیک ولی واقعا اینجور جاها آدم قدر دوربین خیلی پرسرعتی مثل SLT-A77 Sony میفهمه 12 عکس در ثانیه!!
    امیدوارم A77 بتونه واقعاً در اون سرعت فوکوس یا در واقع Track هم بکنه ...چون شات زدن یه بخش قضیه است و فوکوس کردن بخش دیگه
    ashkan 78، Herati و Amin Naderi تشکر می‌کنند.

My Lovely Pentax gear
    NikonD7000+18-105+50f/1.8D+Tokina100f/2.8 Macro+Samyang85f/1.4+35f/1.8G

تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Naderi نمایش پست ها
    همانطور که دوستمون آقای Maany گفتند دقت و سیستم فوکس هم بسیار مهم است و تنها فریم بالا مهم نیست من فکر نمی کنم دوربین سونی در مورد فوکس بتونه با نیکون دی 7000 رقابت کنه باید دید که این دوربین در عمل چطور ظاهر میشه

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

تعداد فریم در ثانیه متفاوت است با مقدار بافر دوربین.
    دوربین سونی هم نمی‌تواند بصورت ممتد عکاسی کند:

http://www.imaging-resource.com/PRODS/AA77/AA77A6.HTM

البته مانده تا review های کامل این دوربین منتشر شود.
    Herati تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

صفحه 94 از 166 نخستنخست ... 44 84 90 91 92 93 94 95 96 97 98 104 144 ... آخرینآخرین