صفحه 90 از 166 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط guard نمایش پست ها
    باسلام
    من از دوستانی که D7000 رو خریدن یک سوال دارم و اینکه داخل جهبه چه چیزهایی باید همراه دوربین باشه؟
    اگر خدا بخواد فردا قراره از شرکت ن.نگار تهیه کنم. ممنونم
    سلام دوست عزیز

داخل جعبه ی کیت دوربین ، کنار دفترچه و CD یک برگه هست که تمام تجهیزاتی که باید داخل جعبه باشد رو نوشته و با شکل نشان داده

حتما یادتون باشه که تبدیل 3 شاخه به 2 شاخه برای شارژر و همچنین 2 شاخه ی اضافی رو بگیرید

چون اصولا این موارد رو میپیچونن ، ، مخصوصا شرکت مذکور
    ویرایش توسط Saeed Barikani : Wednesday 27 July 2011 در ساعت 20:17
    Mehdi Ejtehadi و persianeyes تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

توجه توجه برای آنهایی که میخواهند d7000 بخرند
    با سلام به دوستان
    من حدود دو هفته هست که d7000 خریدم روزهای اول با حالتهای اتوماتیکش عکس گرفتم و خیلی حال کردم خدایی هم خیلی کامله
    ولی وقتی شروع به عکاسی در حالت دستی کردم یک مشکل بزرگ توی این دوربین که بد حالم رو گرفت پیدا کردم
    وقتی در غروب آفتاب یا اتاقی که نور آفتابی کم نوری در آن اتاق روشن هست در حالت دستی عکس می گیری با کمال تعجب می بینی که یکسری پیکسل ها که تعدادشون هم کم نیست قرمز یا نارنجی رنگ هستن و وقتی چندتا عکس میگیری می بینی از نظر مکانی این پیکسل ها همیشه ثابت هستن (که یعنی پیکسل سوخته) حتی با iso های مختلف و تنظیمات مختلف همیشه هستن فقط کمرنگ پرنگ می شن
    به نمایندگی هم که می گی سوخته بودن پیکسل رو قبول می کنه (یعنی عادیه )و میگه بیار با نرم افزار درستش کنیم
    اینها با نرم افزار می آیند از پیکسل های کناری این پیکسل سوخته میانگین می گیرند و مقدار خروجی این پیکسل سوخته را شبیه سازی می کنند
    همونطور که دوستان می دونند دوربینهای 100000 تومانی که تو بازار موجود هست این سوتی رو ندارند
    در حالتهای اتوماتیک روی این مشکل یه جوری ماله کشیدن ولی در حالت دستی انگار باید دونه دونه خودتون انها ور پیدا کنید به نمایندگی بیگین تا مثلا درستش کنه (که یعنی باید گونی نخد پاک کنید )
    از دوستانی که این دوربین رو دارند این موضوع رو چک کنند ببیند مال انها هم این مشکل را دارد یا این قضیه اتفاقی هست:confused:

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi gh نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من حدود دو هفته هست که d7000 خریدم روزهای اول با حالتهای اتوماتیکش عکس گرفتم و خیلی حال کردم خدایی هم خیلی کامله
    ولی وقتی شروع به عکاسی در حالت دستی کردم یک مشکل بزرگ توی این دوربین که بد حالم رو گرفت پیدا کردم
    وقتی در غروب آفتاب یا اتاقی که نور آفتابی کم نوری در آن اتاق روشن هست در حالت دستی عکس می گیری با کمال تعجب می بینی که یکسری پیکسل ها که تعدادشون هم کم نیست قرمز یا نارنجی رنگ هستن و وقتی چندتا عکس میگیری می بینی از نظر مکانی این پیکسل ها همیشه ثابت هستن (که یعنی پیکسل سوخته) حتی با iso های مختلف و تنظیمات مختلف همیشه هستن فقط کمرنگ پرنگ می شن
    به نمایندگی هم که می گی سوخته بودن پیکسل رو قبول می کنه (یعنی عادیه )و میگه بیار با نرم افزار درستش کنیم
    اینها با نرم افزار می آیند از پیکسل های کناری این پیکسل سوخته میانگین می گیرند و مقدار خروجی این پیکسل سوخته را شبیه سازی می کنند
    همونطور که دوستان می دونند دوربینهای 100000 تومانی که تو بازار موجود هست این سوتی رو ندارند
    در حالتهای اتوماتیک روی این مشکل یه جوری ماله کشیدن ولی در حالت دستی انگار باید دونه دونه خودتون انها ور پیدا کنید به نمایندگی بیگین تا مثلا درستش کنه (که یعنی باید گونی نخد پاک کنید )
    از دوستانی که این دوربین رو دارند این موضوع رو چک کنند ببیند مال انها هم این مشکل را دارد یا این قضیه اتفاقی هست:confused:
    ناراحتی شما فقط کمی جنبه روانی دارد دوست عزیز ...

در میان 16200000 پیکسل 200 پیکسل سوخته هم داشته باشید، می ماند 16199800 پیکسل. یعنی 99.9987654% پیکسل های شما سالمند!
    همه دوربین های دیجیتال دیر یا زود و بسته به نوع استفاده کاربر به این مشکل دچار می شوند، اما اصلا مورد حادی نیست، نگران نباشید.
    ashkan 78، Saadat، Anoosh-Em و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    99

با سلام به دوستان
    سلام
    من حدود سه ماه d7000 رو دارم و تقریبا 1600 شات هم زدم و با توجه به اینکه که در این موارد بسیار وسواس هم دارم (که اصلا خوب نیست) با چنین موردی برخورد نکردم و فقط از عکاسی باهاش لذت بردم.
    موفق باشید
    Mehdi Ejtehadi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz radin نمایش پست ها
    سلام
    من حدود سه ماه d7000 رو دارم و تقریبا 1600 شات هم زدم و با توجه به اینکه که در این موارد بسیار وسواس هم دارم (که اصلا خوب نیست) با چنین موردی برخورد نکردم و فقط از عکاسی باهاش لذت بردم.
    موفق باشید
    با سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از توجه شما
    اگه ممکنه کمی پس از غروب آفتاب در هنگامی که هوا تاریک شده و آسمان یک مقداری قرمز با "1.6~"1.3 f10 و iso5000~3200 در حالت دستی عکس بگیرین ببینید آیا این مسله را دوربین شما هم این مشکل را دارد یا نه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    ناراحتی شما فقط کمی جنبه روانی دارد دوست عزیز ...

در میان 16200000 پیکسل 200 پیکسل سوخته هم داشته باشید، می ماند 16199800 پیکسل. یعنی 99.9987654% پیکسل های شما سالمند!
    همه دوربین های دیجیتال دیر یا زود و بسته به نوع استفاده کاربر به این مشکل دچار می شوند، اما اصلا مورد حادی نیست، نگران نباشید.
    با سلام و تشکر از توجه شما
    بله حق با شماست اگر تعداد پیکسل ها 1000 تا شم کم باشه مشکلی نیست می وقتی 1000 نوقطه رنگ و وارنگ وسط عکست باشه به نظرم اصلا خوب نیست
    با این شرایط برای عکاسی land scape در شب و غروب آفتاب اصلا گزینه خوبی نیست

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

با سلام و تشکر از توجه شما
    بله حق با شماست اگر تعداد پیکسل ها 1000 تا شم کم باشه مشکلی نیست می وقتی 1000 نوقطه رنگ و وارنگ وسط عکست باشه به نظرم اصلا خوب نیست
    با این شرایط برای عکاسی land scape در شب و غروب آفتاب اصلا گزینه خوبی نیست
    البته این را هم در نظر داشته باشید که کمتر کسی با ایزوی بالاتر از هزار عکاسی منظره یا landscape می کند ...
    وجود پیکسل های سوخته در تمامی دوربین های دیجیتال امری شایع و تقریبا عادی است که البته این امر با فرسوده شدن سنسور بیشتر خودش را نشان می دهد ..اما اینکه دوربین شما نو است و با چنین مشکلی مواجه هستید ..به نظر من دوربین را در شرایطی قرار داده اید که چنین موردی پیش امده ( یعنی از ایزوی خیلی بالا استفاده کردید یا دیافراگم تنظیم نبود یا .....)
    ahmad.abaee و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

اشتباه این دوستمان اینها هستند:

1- در هنگام خرید توجه نکردند و بدون تست کردن درواقع چشم بسته خرید کردند
    2- خوب بعد از خرید متوجه هات پیسکل شده اند ( بر فرض بر اینکه آنها واقعا هات پیکسل باشند و با آپدیت کردن به ورژن جدید همچنان آن چند نقطه باقی بماند! ) خوب باید به تعمیرگاه مرکزی مراجعه کنند بجای این تاپیک!
    3- دوستان کاملا توضیح دادند که هات پیکسل چیست و در هر دوربینی چه نو و چهکار کرده در همه مدلها و برند ها در هر رده قیمتی میتواند اتفاق بیفتد
    بهتر است از ابتدا چنین دوربینی را نخرید حال که خریده شد به تعمیرگاه مراجعه کنید تا عیب آن برطرف شود.

اتومبیل بنز در کیفیت شناخته شده است ، اما اگر به تعمیرگاه مجاز آن مراجعه کنید به جای یک عدد ، تعداد زیادی بنز را خواهید دید
    که دچار نقص فنی هستند ، و طبیعتا برای دریافت خدمات به آنجا آورده شده اند پس آیا بنر اتومبیل بدی است؟! خیر دوست عزیز

ضمنا: ببینید اصلا اتو ایزو روشن نباشد و ایزو را بخاطر نور کم به 25600 نبرده باشد
    که درواقع آن نقاط نویز های رنگی که در ایزوهای بالا ایجاد میشود نباشند ، بگردید دنبال Off کردن Auto Iso

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Saturday 30 July 2011 در ساعت 23:58
    maziyarsh، MAHDINK، Amir Abdolpanah و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    ممنون از توجه شما
    در پاسخ مورد اول شما باید بگم که این مشکل در شرایط نوری خاص اتفاق می افته و در اگر در هنگام خرید بخای این کار رو انجام بدی یک روز باید وقت بزاری که اگه بخای این کار رو انجام بدی فکر کنم فروشنده با کتک از فروشگاهش بندازد بیرون یا شاید برای تست این موضوع یک راه بهتری وجود داشته باشه که ما بلد نیستم اگه شما بلد هستین بگین تا یاد بگیریم

در پاسخ مورد دوی شما باید بگم که با آپدیت کردن این مشکل حل نمی شه چون این مشکل برای هر دوربین منحصربفرد است و باید با نرم افزاری خاص آنها شناسایی بشن و درست بشن

به مورد سه شما هم خیلی به من کمک کرد چون مونده بودم چه کار کنم

از نکته آموزشی بنزی شما هم ممنون

ضمنا:در iso 100 هم بعضی از آنها دیده می شن

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

یه چیز دیگه رو هم امتحان کنید... با iso پایین و دیافراگم بسته یه شات از یه سطج سفید بگیرید ببنید این نفطه ها بازم هست یا نه، بعد دیافراگم رو باز کنید و ببنید چه تغیری میکنه!؟

صفحه 90 از 166 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 140 ... آخرینآخرین