صفحه 35 از 166 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

عمق رنگش هم به 23.5 رسیده است (در این موردبا D3s برابری میکند )و داینامیک رنجش هم رکورد زده ! واقعا عالیه . فقط میزان pixel pitch نسبت به d90 کاهش داشته است که شاید زیاد مهم نباشه .در مجموع 80 امتیاز برای این دوربین فراتر از انتظار بود
    Omid Araki، Anoosh-Em و ashimashi تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    در مورد سنسور که باید عرض کنم ۷D و ۶۰D رو باید با D۹۰ مقایسه کرد. البته رده دوربین ۷D و امکاناتش بالاتر از D۹۰ هست اما در مورد سنسور، بنا بر تست‌های Dxo Mark, مقایسه بین D۷۰۰۰ و ۷D هم خیلی‌ معقول نیست، چه برسه به D۷۰۰۰ با ۶۰D که دوستان در بدو معرفی‌ ۶۰D اصرار داشتن که اونو هم رده D۷۰۰۰ بدونند.
    سلام؛
    بعضی وقتها دوستان نتایج یک تست را تعمیم می دهند و نظرهای جالبی را مطرح می کنند. همان طور که قبلا هم گفته شده تستهای DXO با سایتهای دیگر مثل DP (در موارد قبلی) اختلافهای قابل توجهی دارد. در این مورد و موارد گفته شده در بالا جای بحث بسیار است. از آن جالبتر تعمیم و نتیجه گیری در مورد فکوس مطمئن تر در پایین.
    فکر میکنم هنوز برای این نتیجه گیریها خیلی خیلی زود باشد.

به هر حال از ظواهر امر اینطور بر میاد که D۷۰۰۰ رقیب قدرتمندی برای ۷D هست با سنسوری بهتر و فکوسی مطمئن تر. باید نشست و منتظر فول فریم جدید نیکن بود. معرفی‌ D۷۰۰۰ و D۳۱۰۰ انتظار‌ها رو از نیکون بسیار بالا برده. باید دید آیا نیکن میتونه انتظار‌ها رو بر آورده کنه یا نه.
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

بروشور D7000
    4.55 مگابایت

کد:
    http://www.nikonusa.com/en_INC/o/wfp_-a8oOzwYuj4GXIe1NHkNdAU/PDF/D7000_Brochure.pdf
    Mashhadi Vahid، calligrapher، Anoosh-Em و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    بعضی وقتها دوستان نتایج یک تست را تعمیم می دهند و نظرهای جالبی را مطرح می کنند. همان طور که قبلا هم گفته شده تستهای DXO با سایتهای دیگر مثل DP (در موارد قبلی) اختلافهای قابل توجهی دارد. در این مورد و موارد گفته شده در بالا جای بحث بسیار است. از آن جالبتر تعمیم و نتیجه گیری در مورد فکوس مطمئن تر در پایین.
    فکر میکنم هنوز برای این نتیجه گیریها خیلی خیلی زود باشد.
    در مورد سنسور، بنا بر تست‌های Dxo Mark, مقایسه بین D۷۰۰۰ و ۷D هم خیلی‌ معقول نیست، چه برسه به D۷۰۰۰ با ۶۰D که دوستان در بدو معرفی‌ ۶۰D اصرار داشتن که اونو هم رده D۷۰۰۰ بدونند.
    به هر حال از ظواهر امر اینطور بر میاد که D۷۰۰۰ رقیب قدرتمندی برای ۷D هست با سنسوری بهتر و فکوسی مطمئن تر.
    من هر چه قدر این متن رو خوندم نفهمیدم چی‌ رو تعمیم دادم که دوستان ناراحت شدند و اینجوری صحبت میکنند اما باید از مدیران خواهش کنم که این پست با پست قبلی‌ من رو پاک کنند تا خدای نکرده موجب رنجش کسی‌ نشه.

ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    352

سلام
    کن راکول هم ریویو D7000 رو آپدیت کرده .
    کد:
    http://www.kenrockwell.com/nikon/d7000.htm
    The D7000 seems like the fastest Nikon I've ever used. It just goes, with no delay at all for focus and shooting. Chasing my kids around, it never gets in the way, seemingly even faster then my professional D3.
    calligrapher، Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon PowerShot G6

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    عمق رنگش هم به 23.5 رسیده است (در این موردبا D3s برابری میکند )و داینامیک رنجش هم رکورد زده ! واقعا عالیه . فقط میزان pixel pitch نسبت به d90 کاهش داشته است که شاید زیاد مهم نباشه .در مجموع 80 امتیاز برای این دوربین فراتر از انتظار بود
    pixel pitch دقیقا نشانگر چیست؟

كاربر همراه yas.0917 آواتار ها
    تشکر کرده
    334

در مورد سنسور که باید عرض کنم ۷D و ۶۰D رو باید با D۹۰ مقایسه کرد. البته رده دوربین ۷D و امکاناتش بالاتر از D۹۰ هست اما در مورد سنسور، بنا بر تست‌های Dxo Mark, مقایسه بین D۷۰۰۰ و ۷D هم خیلی‌ معقول نیست، چه برسه به D۷۰۰۰ با ۶۰D که دوستان در بدو معرفی‌ ۶۰D اصرار داشتن که اونو هم رده D۷۰۰۰ بدونند.

به هر حال از ظواهر امر اینطور بر میاد که D۷۰۰۰ رقیب قدرتمندی برای ۷D هست با سنسوری بهتر و فکوسی مطمئن تر. باید نشست و منتظر فول فریم جدید نیکن بود. معرفی‌ D۷۰۰۰ و D۳۱۰۰ انتظار‌ها رو از نیکون بسیار بالا برده. باید دید آیا نیکن میتونه انتظار‌ها رو بر آورده کنه یا نه.
    سلام
    اینو دیگه واقعا قبولش سخته
    به نظرم تا نتایج نهایی سایت های معتبر صبر کنید
    از کجا شما می گید فوکوس D7000 از 7D مطمئن تره؟
    الان می پرن به من همه ولی خداییش اینقدر متعصب نباشید
    با این وضعیت من الان بیام بگم D7000 از 1DMKIV بهتره همه تو این تاپیک حال می کنند
    خوهشا یه کم صبر کنید
    این کار برای خود D7000 هم خوب نیست
    موفق باشید

پ.ن: اگر اتفاق خاصی نیفتد این آخرین پست من توی این تاپیک بود
    pinkishmilad و lamagra تشکر می‌کنند.
    گفت آسان گير بر خود كارها كز روي طبع .. سخت مي گیرد جهان بر مردمان سخت كوش
    5D MKII+60D+14 2.8L II+35 1.4L+50 1.2L+135 2.0L+300 2.8L II

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط yas.0917 نمایش پست ها
    سلام
    اینو دیگه واقعا قبولش سخته
    به نظرم تا نتایج نهایی سایت های معتبر صبر کنید
    از کجا شما می گید فوکوس D7000 از 7D مطمئن تره؟
    دوست عزیز
    عرض کردم از ظواهر امر اینطور بر می آد. ظاهر امر هم اینهاست:
    1- تعداد و پراکندگی نقاط فوکوس در این دو دوربین
    2- توانایی فوکوس دی 7000 در حین فیلمبرداری ( این مورد البته قطعی هست و شما هر چقدر هم صبر کنید تا نتیجه سایت های معتبر بیاد بازم 7 دی در حین فیلمبرداری فوکوس نخواهد کرد. در ضمن توجه کنید که من صحبتی راجع به فوکوس در عکس برداری یا فیلمبرداری هم نکرده بودم)
    3- سابقه بهتر نیکون در مورد فوکوس دقیق. البته بسیار خوندم و شنیدم که از لحاظ سرعت فوکوس کنن بهتر عمل می کنه. (اگر هنوز فکر می کنید صحبت من از روی تعصب هست بفرمایید تا تعدادی از افرادی که به خاطر همین مساله تغییر برند دادند رو خدمت شما عرض کنم)

با وجود همه این دلایل و شواهد , نتیجه گیری قطعی نکردم و بعد هم در خواست کردم که مطلبم حذف بشه اما کماکان دوستان ابراز لطف می کنند نسبت به من.

یه نکته دیگه هم عرض کنم و من هم بحث رو در این مود ادامه نخواهم داد حتی اگر مساله خاصی پیش بیاد:
    گیرم که ریویوی سایت های معتبر منتشر شد, شما فکر می کنید تعصب باعث میشه که دوستان بپذیرند که D7000 یه سر و گردن بالا تر از 60D قرار داره؟ حالا نمی گم 7D که دوستان بهشون بر بخوره.
    همین مقایسه های DXO Mark رو بخونید ببینید حد اقل در مورد سنسور, وضعیت D7000 کجا و وضعیت 7D 60D کجا. این دوربین ها از D90 هم امتیاز پایین تری دارند (عرض کردم سنسور. باز دوستان ناراحت نشن یه وقت. مسلما 7D در جایگاه بالاتری قرار داره). برام اصلا قابل درک نیست که برخی از افراد حتی با حدس و گمانی که صراحتا هم تاکید شده که در اونها قطعیتی نیست چنین برخوردی دارن بعد هم طرف رو محکوم به متعصب بودن می کنند. خودتون قضاوت کنید کدوم برخورد متعصبانه تره!

صحبت شما , " این کار برای خود دی7000 هم خوب نیست " رو حقیقتا درک نکردم. یعنی با حرف من ارزش این دوربین میاد پایین یا چی؟ :confused:
    merdax، Saadat، Anoosh-Em و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

DXO Mark رو بخونید ببینید حد اقل در مورد سنسور ::
    درود

در تست های DXO Mark یک نکته ای را که دوستان اکثرا در نظر نمیگیرند :

کد:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/Camera-Sensor/Sensor-rankings/Sheet-view
    مواردی همچون: Color depth و Dynamic range و Low-Light ISO که همگی عملکرد سنسور دوربین رو مشخص میکند مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته ، در نتیجه بدنه ای مثل :Pentax K-5 با قیمت 1400 دلار از بدنه های High End چندین هزار دلاری جایگاه بهتری رو کسب کرده. حال این بدنه های چند هزار دلاری چه آپشن های و امکاناتی را در ازاء این چند هزار دلار فراهم میکنند کمکی به خروجی بهتر سنسور نخواهد کرد .

چقدر خوب هست واقعیت را آنگونه که هست ببینیم نه آنطور که علاقه داریم

موفق باشید

انوش
    mreza1001، pinkishmilad، overhes و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Saadat نمایش پست ها
    pixel pitch دقیقا نشانگر چیست؟
    همان سایز پیکسلها هست که هر چه بزرگتر باشه در نوردهی دقیقتر تاثیر دارد
    Saadat تشکر می‌کند.

صفحه 35 از 166 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 135 ... آخرینآخرین