صفحه 70 از 120 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

برای دی 800 کدوم مدل yongnuo رو پیشنهاد می فرمایید. ؟ و کجا میشه تهیه کرد؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    برای دی 800 کدوم مدل yongnuo رو پیشنهاد می فرمایید. ؟ و کجا میشه تهیه کرد؟
    بیسیم +
    باسیم +

اگر موجود داشته باشن به قیمت درج شده (قدیم) ارائه میشن
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Tuesday 23 October 2012 در ساعت 13:42 دلیل: روزبه جان اینجوری بهتره...
    M-Yousefi، davoud maani، mo.ghadimi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

كلا هر ريموتي كه روي 700 و 300 كار كنه با 800 سازگاره
    hama هم روش امتحان كردم و جواب مي ده.
    M-Yousefi تشکر می‌کند.

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

سلام ، دفترچه دی 800 رو میخوندم ، نوشته بود در مود m تشخیص چهره نداره ، حالا سوالی که پیش اومده این هست : با نصب sb900 بر روی این دوربین ، برای داشتن بک لیت عکاس میخواد با مود m سرعت رو روی یک شصتم و دیافراگم را روی 5.6 بگذارد (کاری که بارها با دی تری اس انجام و از روشنایی سوژه و پشت آن لذت بردم البته با روشن بودن auto iso و استفاده از مود ttl-bl فلاش ) آیا سیستم تشخیص چهره دوربین در نورسنجی فلش 900 تاثیری نخواهد داشت ؟ برای استفاده از سرعت پایینتر و دیافراگم بازتر در عین حال بهره جستن از نورسنجی تشخیص چهره بهمراه فلاش اس بی 900 ، اساتید چه راهنمایی میفرمایند ؟
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

تشکر کرده
    590

خب ، جواب سوال اول حقیر رو ندادید ، شاید با زبان الکن نتونستم خوب منظور خودم رو حضورتون برسونم . امیدوارم جواب سوال حاضر رو بخصوص دوستانی که دی 800 دارند مرقوم بفرمایند :
    در لایو ویو در مد فیلمبرداری زمانی که فول فکوسaf-f را همراه تشخیص چهره انتخاب میکنم ، عملا دوربین چهره را تشخیص میدهد اما بر روی آن پیوسته فکوس نمیکند !!! باید af-on را برای فکوس حتما فشار داد . در حالیکه در همین مد زمانیکه 3d - tracking یا دنبال نمودن هر چیزی (حالا صورت شخص یا حرکت اشیا ) را روشن میکنم ، عملا فکوس بصورت پیوسته انجام میشود (البته زیاد دقت ندارد ) سوال حقیر اینست که در حالت اول نباید خود دوربین چهره را دنبال نماید ؟ برای فکوس پیوسته در دی 800 بهنگام فیلمبرداری چه باید کرد ؟ تنها راه دنبال کردن سوژه است ؟ (هندی کمها از چه روشی استفاده میکنند که فکوس اتوماتیک به آن راحتی در اکثر موارد همه چیز را در فکوس نگه میدارد ؟!؟)
    شهروز باقرپور

تشکر کرده
    590

سلام ، با وجودیکه view nx2 و capture nx 2.3.4 رو نصب کردم ، اما باز عکسها اینطور 4 خونه نشون داده میشن در حالیکه تو ال سی دی دوربین بهیچ وجه اینطور نیست ! بنظرتون مشکل کجاست ؟ لطفا کمک بفرمایید ، اعصابم داغون شده ، آخر نتونستم تو این چند روز یه خروجی درست و حسابی از این دوربین رو روی مونیتورم ببینم !!! دق مرگ شدم تا الان !untitled.JPG
    شهروز باقرپور

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط S. Bagherpour نمایش پست ها
    خب ، جواب سوال اول حقیر رو ندادید ، شاید با زبان الکن نتونستم خوب منظور خودم رو حضورتون برسونم . امیدوارم جواب سوال حاضر رو بخصوص دوستانی که دی 800 دارند مرقوم بفرمایند :
    در لایو ویو در مد فیلمبرداری زمانی که فول فکوسaf-f را همراه تشخیص چهره انتخاب میکنم ، عملا دوربین چهره را تشخیص میدهد اما بر روی آن پیوسته فکوس نمیکند !!! باید af-on را برای فکوس حتما فشار داد . در حالیکه در همین مد زمانیکه 3d - tracking یا دنبال نمودن هر چیزی (حالا صورت شخص یا حرکت اشیا ) را روشن میکنم ، عملا فکوس بصورت پیوسته انجام میشود (البته زیاد دقت ندارد ) سوال حقیر اینست که در حالت اول نباید خود دوربین چهره را دنبال نماید ؟ برای فکوس پیوسته در دی 800 بهنگام فیلمبرداری چه باید کرد ؟ تنها راه دنبال کردن سوژه است ؟ (هندی کمها از چه روشی استفاده میکنند که فکوس اتوماتیک به آن راحتی در اکثر موارد همه چیز را در فکوس نگه میدارد ؟!؟)
    من این تنظیمات رو انجام دادم و دائم بر روی سوژه ( صورتش) فوکوس داشتم:

در منوی autofocus ٬ در بخش AF_C priority selection گزینه Focus رو به تنهایی انتخاب کنید.
    af-f و face priority رو با command dial انتخاب کنید.

نکته مهمی که بهش برخوردم اینه که در بخش ( منو) focus tracking with lock on اگه سوژه به دوربین نزدیک هست گزینه AF-1(short) رو انتخاب کنید و اگه فاصله اش زیاده Af-5(long) رو انتخاب کنید.

در کل اکثر دوستان دارن از قابلیتهای عکاسی این دوربین لذت میبرند و خیلی سراغ فیلمبرداری باهاش نرفتن که بشه راهنمایی خیلی دقیقی کرد ولی با تنظیمات بالا و جابجایی سوژه بطور دقیق و ممتد صورت سوژه توسط دوربین شناسایی و فاصله سنجی میشد.

یک مورد دیگه که حتما خودتون اطلاع دارید و جسارت بنده رو بخاطر یادآوریش میبخشید اینکه اگه سوژه صورتش رو نصفه نیمه هم برگردونه ٬ دوربین مثل مغز انسان قادر به تعقیب سر سوژه نیست و فقط صورت رو از روبرو تشخیص میده و اگه هدف تعقیب سر سوژه هست میتونید از همون 3d tracking با فیکس کردن محل زوم و تغییر composition توسط خودتون استفاده کنید.

در ضمن فوکوس ممتد باعث ثبت صدای موتور فوکوس روی فیلم میشه مگه اینکه از میکروفون اکسترنال استفده کنید.

سلام ، با وجودیکه view nx2 و capture nx 2.3.4 رو نصب کردم ، اما باز عکسها اینطور 4 خونه نشون داده میشن در حالیکه تو ال سی دی دوربین بهیچ وجه اینطور نیست ! بنظرتون مشکل کجاست ؟ لطفا کمک بفرمایید ، اعصابم داغون شده ، آخر نتونستم تو این چند روز یه خروجی درست و حسابی از این دوربین رو روی مونیتورم ببینم !!! دق مرگ شدم تا الان !
    راستش میترسم مثل داستان خیاط و پادشاه بگم من تو مونیتورم عکسی که گذاشتین رو به هیچ وجه چهارخونه نمیبینم و هیچ مربعی با هر سایزی تشخیص نمیدم ٬ولی....

در هر حال مراجعه مکرر به نرم افزارهایی که ذکر کردید برای رویو عکس کار سختیه و من NEF codec ( Nikon Imaging | Global Site | NEF Codec Download

رو نصب کردم که خیلی راحتتر با نرم افزار defult سیستم عامل قابل مشاهده و هم چنین داشتن thumbnail هست.
    اما یک مورد دیگه هست و اون اینکه شدیدا به لرزش ( حتی از نوع میکرونی) حساسه این دوربین و اگه ریموت دارید در حالت live view که اتوماتیک ٬ آینه جلوی سنسور بالا هست و با زوم کردن و فوکوس دقیق روی سه پایه عکس بگیرید ( عجب توصیه ای برای دوستی که دنبال 3d tracking هست!).
    Amin Zarif، M-Yousefi، Anoosh-Em و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

تشکر کرده
    590

قربان یک عالمه براتون نوشتم ، متاسفانه همش پرید !
    بسیار لطف فرمودید ، خلاصه بگم همه چیز حل شده الا این 4 خونه بودن ! عکس رو ذخیره و بزرگتر کنید . 4 خونه بودن در ناحیه مژه ها ، موها و ابروها کاملا مشخص هست . در کنار اون کدک نیکون رو هم نصب کردم ، در ویندوز فتو لایو گالری عکس رو بصورت یک صفحه مشکی بزرگ باز میکنه که عکس اصلی در بالا گوشه چپ تصویر هست که وقتی بزرگ میکنید باز همینطوره !
    شهروز باقرپور

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

امیدوارم نخندید ولی من عکس رو ذخیره کردم و بزرگ کردم بجز دیده شدن پیکسلها که امری طبیعی هست موردی ندیدم٬ اگه سایر دوستان هم لطف کنند و تست کنند شاید بهتر بشه مشکل رو متوجه شد. در ضمن با استفاده از کدک در Windows photo viewer عکسها رو مثل عکسهای JPG می بینم و با استفاده از view>extra large icon پیش نمایش خوبی هم از عکسها دارم.

test.jpg
    M.Meghdari، S. Bagherpour، shahbazi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط S. Bagherpour نمایش پست ها
    سلام ، با وجودیکه view nx2 و capture nx 2.3.4 رو نصب کردم ، اما باز عکسها اینطور 4 خونه نشون داده میشن در حالیکه تو ال سی دی دوربین بهیچ وجه اینطور نیست ! بنظرتون مشکل کجاست ؟ لطفا کمک بفرمایید ، اعصابم داغون شده ، آخر نتونستم تو این چند روز یه خروجی درست و حسابی از این دوربین رو روی مونیتورم ببینم !!! دق مرگ شدم تا الان !untitled.JPG
    یک کراپ 100% از قسمت ابروها بگذارید همچنین کل عکس را ریسایز کنید و در ابعاد 2000 آپلود کنید.
    adeliry و S. Bagherpour تشکر می‌کنند.

صفحه 70 از 120 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... آخرینآخرین