صفحه 71 از 120 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

متاسفانه محل کارم هستم ، بمحض رسیدن به خونه ، هم از لایو گالری عکس میگیرم و هم عکسهای بهتری از این قضیه براتون میزارم . باز هم از پاسخ عاجلتون ممنونم . بعدازظهر شاید کل ویندوز رو بهم ریختم و از نو نصب کردم . ویندوزی که 4 سال کار کرده و هزارو یک برنامه و پلاگین سرش نصبه !
    adeliry، yaghoobi و shahbazi تشکر می‌کنند.
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط S. Bagherpour نمایش پست ها
    متاسفانه محل کارم هستم ، بمحض رسیدن به خونه ، هم از لایو گالری عکس میگیرم و هم عکسهای بهتری از این قضیه براتون میزارم . باز هم از پاسخ عاجلتون ممنونم . بعدازظهر شاید کل ویندوز رو بهم ریختم و از نو نصب کردم . ویندوزی که 4 سال کار کرده و هزارو یک برنامه و پلاگین سرش نصبه !
    عکسها را با فلش به ال سی دی انتقال دهید و بازبینی کنید ببینید باز هم این مشکل وجود دارد؟ آیا در مانیتور و ویندوز دیگری این تست را انجام داده اید؟
    اگر در مانیتورهای دیگر هم این مشکل را داشته باشید حدس میزنم در شارپنس دوربین از قسمت picture control زیاده شده باشد
    یا اینکه ذخیره کننده شما که همان رم دوربین باشد مشکلی دارد و در هنگام انتقال به کامپیوتر اتفاقاتی برای عکس می افتد
    من قبلاً با بعضی رمهای چنین تجربه ای داشته ام طوری که عکس در دوربین بسیار عالی بوده و بعد از انتقال به کامپیوتر عکس آسیب دیده...
    S. Bagherpour تشکر می‌کند.

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

آقای باقرپور اون عکسی که صفحه قبل گذاشتید زوم 300 درصد هست فکر میکنم طبیعی باشه پیکسلی شدن!؟ در 100 درصد هم همینطوره؟!

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

سلام قربان ، در ال سی دی دوربین و همینطور در view nx که متاسفانه حذفش کردم و بجاش ورژن 2 اون رو نصب کردم ، اصلا اینطور نبود . یعنی تا 2 الی 3 برابر این مقدار زوم ، یعنی در حالتی که فقط مژه ها تمام صفحه رو پر میکرد ، وضوح بسیار عالی داشت (خودم حیران کیفیت شده بودم ) . پام بخونه برسه حتما عکس اصلی رو بجای عکس گرفتن از تصویر مونیتور آپلود میکنم .
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

فکر نمی کنم نیازی به نصب مجدد ویندوز باشه.
    در صورت امکان یه فایل خام آپلود کنید تا بهتر بشه بررسی کرد و نظر داد.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

در کراپ 300% هر تصویری پیکسلی می شود .
    فایل های این دوربین خودشون به اندازه کافی حجیم هستند و کراپ 100% آنها بسیار بزرگند . چه برسه به 300% .
    به نظرم اتفاقن نرم افزارهای جدیدی که نصب کرده اید ، به درستی دارند جزییات بیشتر رو با قدرت تفکیک بهتری نشون میدهند نباید از این بابت نگران باشید .
    اگر نشون نمیدادن باید نگران می بودید . چون در اون صورت وقتی عکس رو با این کراپ برای چاپ می دادید ، و در مونیتور و نرم افزار و چاپگر یک چاپخانه که همه چیز با جزییات و تفکیک درست ، نشان داده می شوند و چاپ می شوند ، اون وقت متوجه این اشکال شما رو متضرر می کند .

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام
    بنده هم متوجه این مسئله شده ام الیته بدون تغییر view nx ویا نوع نرم افزار . ولی وقت نکردم تست کنم . به نظرم به تنظیمات picture control یا تنظیم اندازه عکس مربوط میشه .

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

دوستان در مورد نمایش عکس در کراپ بیشتر از 100% و طبیعی بودن این ماجرا توضیح دادند ، اما نکته ای که میتونم اضافه کنم
    این هست که برای نمایش زیر کراپ 100% عکسهای خیلی بزرگ ( در اینجا مگاپیکسل بالا )

موجب میشه نرم افزار نمایش دهنده، موقع نمایش ، دچار مشکل روی هم افتادگی پیکسل ها بشه ، البته اگر سایز فایل عکس زیر 18 مگاپیکسل باشه ، موقع نمایش کراپ 25% یا 50% یا 100% ( درصد های روند) این روی هم افتادگی پیکسل ها دیده نمیشه ،اما وقتی که کراپ 33% یا 66% نمایش داده بشه این حالت صرفا در نمایش دیده میشه. (در فتوشاپ)

راهکار : حالا که سایز عکس بالاست ، اگر به سایز پایین تر ( صرفا جهت تست ) ریسایز کردید و همچنان این حالت دیده میشود ، این مربوط به نمایش نیست بلکه به قول دوستان میتواند از مموری بد یا شاید موقع انتقال به کامپیوتر پیش آمده باشد.

موفق باشید
    Mohamad_Ali، S. Bagherpour، Walkman و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

سلام قربان ، در ال سی دی دوربین و همینطور در view nx که متاسفانه حذفش کردم و بجاش ورژن 2 اون رو نصب کردم ، اصلا اینطور نبود . یعنی تا 2 الی 3 برابر این مقدار زوم ، یعنی در حالتی که فقط مژه ها تمام صفحه رو پر میکرد ، وضوح بسیار عالی داشت (خودم حیران کیفیت شده بودم ) . پام بخونه برسه حتما عکس اصلی رو بجای عکس گرفتن از تصویر مونیتور آپلود میکنم .
    سلام از ماست
    آیا مشخصات سیستمتون از نظر سخت افزاری مناسبه؟

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

سلام مجدد
    با استفاده از نرم افزار Zoner Photo Studio 14 این مشکل دیده نمیشه جه در فایل خام و چه در فایل jpg
    فکر میکنم مشکل نمایش فایلهای حجیم در بعضی از نرم افزارها باشه

صفحه 71 از 120 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین