صفحه 74 از 120 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

با توجه به اینکه این دوربین امسال تولید شده متاسفانه کتاب یا ویدیوی مرتبط با اون رو خیلی به ندرت میشه در نت پیدا کرد.
    از دوستان تقاضا دارم که اگه لینک مفیدی در این رابطه در اختیار دارند جهت استفاده همینجا منعکس بفرمایند.

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    با توجه به اینکه این دوربین امسال تولید شده متاسفانه کتاب یا ویدیوی مرتبط با اون رو خیلی به ندرت میشه در نت پیدا کرد.
    از دوستان تقاضا دارم که اگه لینک مفیدی در این رابطه در اختیار دارند جهت استفاده همینجا منعکس بفرمایند.

یک مجموعه اموزش کار با این دوربین از شرکت CreativeLive هست که خیلی کامل و با جزئیات کار با دوربین رو شرح میده بنام:
    DSLR Fast Start, Nikon D800 with John Greengo

Nikon D800 - DSLR Fast Start | creativeLIVE

Untitled.jpg

من این مجموعه رو زمانی که Demonoid سرپا بود از تورنت گرفتم ٬ ولی الان ظاهرا لینکی واسه تورنت نیست و میتونید از لینکهای زیر استفاده کنید:

M-Yousefi، Anoosh-Em و S. Bagherpour تشکر می‌کنند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

تشکر کرده
    1794

ممنون جناب دلیری
    از ویدیوی که شما معرفی فرمودین دو سری موجود هست یکی با حجم 1.4 گیگ (که بنده دانلود کردم و به نظرم جالب نیومد و شرح خاصی نداده) دیگری با حجم 3 گیگ که من دانلود نکردم .
    موردی که شما می فرمایید کدومشون هست؟

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    ممنون جناب دلیری
    از ویدیوی که شما معرفی فرمودین دو سری موجود هست یکی با حجم 1.4 گیگ (که بنده دانلود کردم و به نظرم جالب نیومد و شرح خاصی نداده) دیگری با حجم 3 گیگ که من دانلود نکردم .
    موردی که شما می فرمایید کدومشون هست؟
    من نسخه 3 گیگ رو دارم که عکسشو هم گذاشتم. نمیدونم اون نسخه که شما دارید همین باشه که فقط کاهش حجم دادن یا نه٬ ولی تو نسخه 3 گیگ٬ همانند منوال تک تک قسمتها رو شرح میده.
    M-Yousefi تشکر می‌کند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

دوستانی که D800 دارند ، آیا با این مشکل فتوشاپ مواجه شده اند؟ فایل NEF خود دوربین رو وقتی با Capture NX 2 (ورژن 2.3.4 ) باز میکنم و کارهای لازم را انجام میدهم و بعد خروجی Tiff میگیرم تا اینجا هیچ مشکلی نیست اما برای ادامه کار وارد فتوشاپ میکنم ، متاسفانه اون رنگهای جذاب عکس رو فتوشاپ بهم میزنه چیزی که در فتوشاپ باز میشه احتیاج داره روی تن های رنگی کار های اضافه تری صورت بگیره ، من فکر میکردم فقط به این صورت نمایش می ده ( اگر از آن بیرون بکشم عادی خواهد بود )اما متاسفانه چنین نیست با ذخیره عکس در بیرون از فتوشاپ دیگر به همین صورت دیده خواهد شد ! چه با Cs5 و چه با Cs6 دوستان با این مشکل برخورد نکرده اند؟

جهت عدم تشویش اذهان دوستان دوربین خودم نیست :)

با سپاس
    M-Yousefi، 1986، Arash Sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

مشکل adobe RGB و SRGB نداری؟
    Anoosh-Em و Saeed Barikani تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوستانی که D800 دارند ، آیا با این مشکل فتوشاپ مواجه شده اند؟ فایل NEF خود دوربین رو وقتی با Capture NX 2 (ورژن 2.3.4 ) باز میکنم و کارهای لازم را انجام میدهم و بعد خروجی Tiff میگیرم تا اینجا هیچ مشکلی نیست اما برای ادامه کار وارد فتوشاپ میکنم ، متاسفانه اون رنگهای جذاب عکس رو فتوشاپ بهم میزنه چیزی که در فتوشاپ باز میشه احتیاج داره روی تن های رنگی کار های اضافه تری صورت بگیره ، من فکر میکردم فقط به این صورت نمایش می ده ( اگر از آن بیرون بکشم عادی خواهد بود )اما متاسفانه چنین نیست با ذخیره عکس در بیرون از فتوشاپ دیگر به همین صورت دیده خواهد شد ! چه با Cs5 و چه با Cs6 دوستان با این مشکل برخورد نکرده اند؟

با سپاس
    سلام
    خیر. این مورد رو الان تست کردم و مشکلی ندیدم. تنها مشکلی که فتوشاپ با فایلهای d800 داره و نرم افزارهای دیگه که من استفاده میکنم ( view nx- zoner photo studio)ندارن مشکل نمایش مربع گونه (pixelated احتمالا ) در زوم های 200 %و بالاتر هست. که البته فقط در نمایش اینطوره
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر همراه :hamid: آواتار ها
    تشکر کرده
    426

درود

با سپاس
    گاهی این مشکل به خاطر auto grayscale در camera raw است
    از منوی Edid > Preferences > Camera Raw
    تیک گزینه ای که در عکس مشخص کردم رو بردارید
    احتمالا مشکل حل شود
    Untitled-2.jpg

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

نه از هیچ یک از این موارد نیست

Capture NX 2 ورژن 2.3.4 که بسیار راحت و سبک عکسهای D800 رو باز میکنه انگار نه انگار 36 مگاپیکسله ، و برای کار روی فایل خام خیلی هم مناسب و عالیست .

پس برای ادامه مراحل پروسس ( از ACR استفاده نکردم) وقتی وارد فتوشاپ میشود کم رنگ تر میشود ، و رنگها متمایل به سبز به خصوصی شد ( در حالی که عکس چنین رنگی ندارد ) بهر روی با صرف وقت بیشتر درستش میکنم قلقش دستم آمده ، حدس میزنم دفعه بعدی که ویندوز عوض شود دیگر چنین مشکلی نخواهد بود.

یک نکته ای را عرض کنم خروجی D800 در نور مناسب آتلیه به حدی شارپ هست حتی در کراپ 100% که اصلا و ابدا در پایان کار شارپ سازی لازم نیست !

موفق باشید
    M-Yousefi، masoudrejae، 1986 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

...خروجی D800 در نور مناسب آتلیه به حدی شارپ هست حتی در کراپ 100% که اصلا و ابدا در پایان کار شارپ سازی لازم نیست !
    به احتمال زیاد این برمیگردد به میزان ثبت جزییات که بارها و بارها در موردش بحث شده...

صفحه 74 از 120 نخستنخست ... 24 64 70 71 72 73 74 75 76 77 78 84 ... آخرینآخرین