صفحه 33 از 59 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 583
Like Tree2837تشکر

موضوع: Nikon D600

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

درود

لطفا مطالبی که به تاپیک چیزی اضافه نمیکند ، در واقع آفتاپیک محسوب میشود رو مطرح نکنید
    تاپیک هر دوربینی برای سوال و جوابهایی پیرامون آن دوربین است نه دلایل شخصی افراد برای انتخاب هایشان،یا گفتگو در مورد خط تولید و...
    alisunny و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

انوش عزیز
    مشکل لکه مشکلی است که در این دوربین وجود داره و به اون مربوطه و در حال حاضر هم فقط در این بدنه دیده میشه هنوز هم برطرف نشده و طبیعتا در همین تاپیک هم در مورد اون بحث میشه.
    این مشکل هم به هیچ وجه شخصی نیست، مگر من با این بدنه پدر کشتگی دارم؟! یا با کسانی که این بدنه رو خریدند پدر کشتگی دارم؟! الان من خوشحالم که این دوربین مشکل داره؟!...
    بسیار خب،حالا که پستهای من و سایر دوستان اینقدر راحت و سلیقه ای حذف میشه بنده در این تالار پست دیگری نخواهم نوشت.
    خداحافظ شما!
    Amateur، Pooyan، m.daneshpayeh و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

لطفا مطالبی که به تاپیک چیزی اضافه نمیکند ، در واقع آفتاپیک محسوب میشود رو مطرح نکنید
    تاپیک هر دوربینی برای سوال و جوابهایی پیرامون آن دوربین است نه دلایل شخصی افراد برای انتخاب هایشان،یا گفتگو در مورد خط تولید و...
    جناب انوش
    ماست مالی های شما در مورد این دوربین معیوب آفتاپیک محسوب میشود یا اشاره به مشکلات این بدنه؟ شما دانسته و با علم به عیوب این دوربین مبلغ بالایی جهت این بدنه هزینه کردید و سلیقه شما هم قابل احترام است .
    ولی شاید بنده خدایی که اطلاعی در مورد این مشکل ندارد با دیدن پستهای شما ترغیب به خرید شود .
    شما حق دارید خودزنی بکنید ولی حق ندارید وضعیت را طوری نمایش دهید که کسانی که جهت بدست اوردن اطلاعات به این تاپیک سر میزنند، را هم ترغیب به خودزنی کنید.
    کسی که این دوربین را میخرد به دنبال نهایت کیفیت است وگرنه همان دی 7000 با قیمت بسیار پایین تر کافی است . پس سنسور لک دار در این دوربین در واقع نقض غرض است. و توجیه آن معنی ندارد.

موارد مشابه انچه شما آفتاپیک میدانید در تاپیکهای دیگر فراوانند. لطفا اگر دغدغه نظم دادن به فاروم را دارید از جای دیگری شروع کنید.

فاروم یعنی محل تبادل نظر و بحث ، اگر کسی در اینجا صحبت از ماهی گیری یا موتور سواری بکند حق باشماست ولی صحبت پیرامون دوربین و مشخصا مدل دی600 است!
    ویرایش توسط alir. : Sunday 28 April 2013 در ساعت 18:36
    nejadi، lamagra، Madjidm و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    انوش عزیز
    مشکل لکه مشکلی است که در این دوربین وجود داره و به اون مربوطه و در حال حاضر هم فقط در این بدنه دیده میشه هنوز هم برطرف نشده و طبیعتا در همین تاپیک هم در مورد اون بحث میشه.
    این مشکل هم به هیچ وجه شخصی نیست، مگر من با این بدنه پدر کشتگی دارم؟! یا با کسانی که این بدنه رو خریدند پدر کشتگی دارم؟! الان من خوشحالم که این دوربین مشکل داره؟!...
    بسیار خب،حالا که پستهای من و سایر دوستان اینقدر راحت و سلیقه ای حذف میشه بنده در این تالار پست دیگری نخواهم نوشت.
    خداحافظ شما!
    با شما شدیدا موافق هستم
    حذف مطالب مرتبط و قابل استناد فکر نمیکنم کار درستی باشه
    به جاش اگر بگیم مشکلیه که یا نمیفهمیم یا با مراجعه به تعمیرگاه حل میشه مطالب میشه مفید !
    nejadi، lamagra، Madjidm و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

من فکر می کنم ابعاد پنهانی در این مورد وجود ندارد اگر برای کسی وجود این مشکل مهم است خوب بهتر است این دوربین را از لیست خریدشان خارج کنند. البته در مورد این دل نگرانی که مبادا کسی با حرف های انوش گول بخورد و بعد از خرید بفهمد که کلاه سرش رفته راستش نظری ندارم و فکر میکنم کسی که میخواد این دوربین را بخرد تنها به نظر انوش استناد نمی کند.
    Arash، Amir Mohebi، farshad_k و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    من فکر می کنم ابعاد پنهانی در این مورد وجود ندارد اگر برای کسی وجود این مشکل مهم است خوب بهتر است این دوربین را از لیست خریدشان خارج کنند. البته در مورد این دل نگرانی که مبادا کسی با حرف های انوش گول بخورد و بعد از خرید بفهمد که کلاه سرش رفته راستش نظری ندارم و فکر میکنم کسی که میخواد این دوربین را بخرد تنها به نظر انوش استناد نمی کند.
    مسلما حرف شما درسته
    شکی هم نیست
    اما نمیشه که بیان مشکل یا حتی نظر شخصی من اسمش بشه آفتاپیک و حرفهای اقای انوش در رابطه با رفع مشکل یا کم اهمیتیش بشه مطلب مفید و مرتبط !

فکر میکنم بهتره کسی که اختیار ویرایش و ... داره شخصی برخورد نکنه و اگر خودش در بحثی مشارکت داره سعی کنه فقط مشارکت کنه و ویرایشات رو بذاره به عهده بقیه مدیران تا برای من و بقیه شبهه پیش نیاد که برخورد بیش از حد سلیقه ای هست.

در بحث هر حرفی و هر نظری محترم هست و لزوما همه نباید موافق باشن اما حذف نظرات کار جالبی نیست .

ممنون
    Amin Zarif، lamagra، davoud maani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

درود

دوستان عزیز هرچند که دلیلی برای توضیح وجود ندارد

اما قدر مسلم بنده هیچ گونه معلوماتی از خط تولید نیکون ندارم ( همانند دیگر دوستان )، پس فرستادن پست و خبر دادن از خط تولید یک محصول و بالا آوردن تاپیک یک دوربین،
    صرفا مطلبی است که کسی نمیتواند صحت آنرا تایید کند. این در مورد اون چند تا پست که در مورد خط تولید بود.

و پست های بعدی راستش کاربرد نخواهد داشت تا تاپیک این دوربین بالا میاد اون مشکل پاشیدن روغن روی سنسور این دوربین رو بدون داشتن تجربه عملی کار با این دوربین ، برای بار دهم و بیستم تکرار و تکرار کنند ، فکر نمیکنید این موضوع قبلا در این تاپیک مطرح و به قدر کفایت به آن پرداخته شده باشد؟!

و اساسا در تاپیک یک دوربین چه مباحثی معمولا مطرح میشود؟ به استثنای پستهایی اولیه بعد ازمعرفی ، که معمولا نظرات و پیش بینی های شخصی افراد است ( و تب آفتاپیک فرستادن بالاست) دیگر وقتی تاپیک به صفحه 30 رسید و چندین ماه هم از عرضه محصولی گذشته و دست تعداد زیادی از کاربران سایت ما هم هست ، فکر نمیکنم تاپیک همچنان جایی برای صحبت های کلی ( باید اینطور باشه و نباید اونطور باشه ...) داشته باشد.

كاربر آشنا alisunny آواتار ها
    تشکر کرده
    71

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوستان عزیز هرچند که دلیلی برای توضیح وجود ندارد

اما قدر مسلم بنده هیچ گونه معلوماتی از خط تولید نیکون ندارم ( همانند دیگر دوستان )، پس فرستادن پست و خبر دادن از خط تولید یک محصول و بالا آوردن تاپیک یک دوربین،
    صرفا مطلبی است که کسی نمیتواند صحت آنرا تایید کند. این در مورد اون چند تا پست که در مورد خط تولید بود.

و پست های بعدی راستش کاربرد نخواهد داشت تا تاپیک این دوربین بالا میاد اون مشکل پاشیدن روغن روی سنسور این دوربین رو بدون داشتن تجربه عملی کار با این دوربین ، برای بار دهم و بیستم تکرار و تکرار کنند ، فکر نمیکنید این موضوع قبلا در این تاپیک مطرح و به قدر کفایت به آن پرداخته شده باشد؟!

و اساسا در تاپیک یک دوربین چه مباحثی معمولا مطرح میشود؟ به استثنای پستهایی اولیه بعد ازمعرفی ، که معمولا نظرات و پیش بینی های شخصی افراد است ( و تب آفتاپیک فرستادن بالاست) دیگر وقتی تاپیک به صفحه 30 رسید و چندین ماه هم از عرضه محصولی گذشته و دست تعداد زیادی از کاربران سایت ما هم هست ، فکر نمیکنم تاپیک همچنان جایی برای صحبت های کلی ( باید اینطور باشه و نباید اونطور باشه ...) داشته باشد.
    آقا انوش من هنوز مشکلی با دوربین پیدا نکردم، ولی برای اینکه بدونم باید چیکار کنم، اگر میشه یکم راهنمایی کنید که دقیقا برای رفع مشکل باید چکار کرد؟!؟ و اینکه چقدر احتمال داره دوباره این اتفاق بیافته!؟!

همچنین جهت اطلاع میگم که اگر از این مشکل کوچیک بگذریم، D600 سومین سنسور خوب دنیا رو داره؛ بشخصه وقتی با ایزوی 6400 باهاش چندتا شات زدم، خیلی نویز کمی میداد...
    Nikon D600 + Nikon Macro 105mm VR + Nikon 70-200 f/2.8 VRII + Nikon 50 f/1.8G + Nikon 35-135 E + Nikon 18-35 ED

http://alikhorshidi.com/photography/

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    جناب انوش
    ماست مالی های شما در مورد این دوربین معیوب آفتاپیک محسوب میشود یا اشاره به مشکلات این بدنه؟ شما دانسته و با علم به عیوب این دوربین مبلغ بالایی جهت این بدنه هزینه کردید و سلیقه شما هم قابل احترام است .
    ولی شاید بنده خدایی که اطلاعی در مورد این مشکل ندارد با دیدن پستهای شما ترغیب به خرید شود .
    شما حق دارید خودزنی بکنید ولی حق ندارید وضعیت را طوری نمایش دهید که کسانی که جهت بدست اوردن اطلاعات به این تاپیک سر میزنند، را هم ترغیب به خودزنی کنید.
    کسی که این دوربین را میخرد به دنبال نهایت کیفیت است وگرنه همان دی 7000 با قیمت بسیار پایین تر کافی است . پس سنسور لک دار در این دوربین در واقع نقض غرض است. و توجیه آن معنی ندارد.

موارد مشابه انچه شما آفتاپیک میدانید در تاپیکهای دیگر فراوانند. لطفا اگر دغدغه نظم دادن به فاروم را دارید از جای دیگری شروع کنید.

فاروم یعنی محل تبادل نظر و بحث ، اگر کسی در اینجا صحبت از ماهی گیری یا موتور سواری بکند حق باشماست ولی صحبت پیرامون دوربین و مشخصا مدل دی600 است!

شما چه دفعه قبل چه اکنون علاوه بر اینکه مسیر تاپیک رو از جهت خودش خارج کردید ، و وقت و انرژی دیگران رو تلف میکنید ،
    پا فراتر از حیطه ای میگذارید که مجازید در عین شخصی کردن ماجرا به خود اجازه میدهید به جای موضوع مورد نظر این سایت که عکاسی هست ،
    با لحنی قرض ورزانه اشخاص را نقد کنید ، متلک ها و تمسخر ها و تکه پرانی های شما باعث نمیشود حرفی که میزنید رنگ منطق به خودش بگیرد بلکه نتیجه عکس هم دارد

شما کاربری هستید که با یک کاربر دیگر اینگونه برخورد کرده اید ، برای دومین بار.
    persian.boy، alisunny، jamal.s و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

و آن دوستانی دیگری که بین خرید D800 و D600 مردد بودند و بنا به دلائل شخصی خودشان D800 را انتخاب کردند ، دلیل ندارد برای اینکه به خود ثابت کنند کار درستی کردند مدام توی سر D600 بزنند ، d800 هم دوربین خوبی است ، این دست بحث ها برازنده نیست
    KHAKSAR، alireza orang، Rouzbeh_Fakuri و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 33 از 59 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... آخرینآخرین