صفحه 83 از 87 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 867
Like Tree3318تشکر

موضوع: Nikon D750

كاربر جديد Nima h آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    دوستان این دوربین فراتر از چیزی که فکر میکردم هست . تفاوت به شدت محسوسه بین این بدنه و کراپداری های رده بالا
    دوست عزیز این دوربین رقابتی نزدیک با فول فریم های دیگر ( چه در نیکون و کانن) با توجه به قیمت بسیار مقرون به صرفه بودن آن حتی برتری مناسب از نظر تکنولوژی دارد. من مدت 3 سال این دوربین دارم با توجه به موارد منفی در این دوربین پیش امد ولی بسیار از کارکرد اش راضی بودم با توجه به سبک بودن ان با بستن یک لنز پرایم مثل 35mm برای عکاسی خیابانی و اجتماعی مناسب می باشد و همچنین می توان در زمینه های مختلف عکاسی مورد استفاده قرار گیرد
    ویرایش توسط Nima h : Thursday 17 August 2017 در ساعت 10:56
    MEHRDAD.D، Behzad43 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

یک نمونه از قدرت داینامیک رنج D750
    Nikon D750 without any filters at 1/8s, F11, and ISO 100. Photo by Dan Plucins

IMG_2093.JPG
    dppictuer، DELL، nautilus_214 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    یک نمونه از قدرت داینامیک رنج D750
    Nikon D750 without any filters at 1/8s, F11, and ISO 100. Photo by Dan Plucins

IMG_2093.JPG
    از دوستانی که اين دوربين رو دارن کسی ميتونه چنين عکسی رو ايزو 2000 يا بالاتر بگيره و قبل و بعد از پوش کردن رو بزاره؟
    dppictuer تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

این عکس را چند روز پیش یکی از دوستانم بصورت اتفاقی با D750 گرفت، بخاطر شرایط، یادش رفت تنظیمات را ست کنه. با ایزوی 1600:
    عکس گرفته شده:
    photo_2017-08-25_09-33-18.jpg

بعد از تصحیح نور:
    photo_2017-08-25_09-33-22.jpg
    dppictuer، yaghoobi، aliakbar و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

این مراحل تصحیح نور را چطور میشه انجام داد. آموزشش را کسی از دوستان سراغ داره ؟
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    این مراحل تصحیح نور را چطور میشه انجام داد. آموزشش را کسی از دوستان سراغ داره ؟
    اگه منظور عکس های قبلی هستند ، عکس رو در ACR باز کنید ، میله exposureو shadows رو تا هر مقدار که نتیجه مطلوب حاصل بشه به سمت مثبت حرکت بدید. اگر هایلایت ها زیاده روشن شدند highlights رو کم کنید. با کمی تمرین کاملا خروجی مناسب رو بیرون خواهید کشید.
    lenuxe، obsidiyan و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
    من قصد ارتقاء دوربین D7100 رو دارم، خیلی بررسی کردم و بهترین گزینه با توجه به قیمت نیکون D750 هست، فقط یک چیز من رو نگران میکنه، ایراداتی که تو یکسری از این دوربین ها وجود داشته ، با اینکه نیکون لینکی برای چک کردن سریال نامبر دوربین قرار داده با اینحال بعضی ها میگن خرید بادی این دوربین مثل هندوانه دربسته میمونه و شانسی هست، از عزیزان خواهشمندم راهنمایی بفرمایند که آیا واقعا همینطور هست یا چک کردن سریال نامبر کفایت میکنه؟ با توجه به هزینه ای که برای بادی دارم میکنم این مسیله خیلی برام مهمه، ممنونم

تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط cyruslogic نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
    من قصد ارتقاء دوربین D7100 رو دارم، خیلی بررسی کردم و بهترین گزینه با توجه به قیمت نیکون D750 هست، فقط یک چیز من رو نگران میکنه، ایراداتی که تو یکسری از این دوربین ها وجود داشته ، با اینکه نیکون لینکی برای چک کردن سریال نامبر دوربین قرار داده با اینحال بعضی ها میگن خرید بادی این دوربین مثل هندوانه دربسته میمونه و شانسی هست، از عزیزان خواهشمندم راهنمایی بفرمایند که آیا واقعا همینطور هست یا چک کردن سریال نامبر کفایت میکنه؟ با توجه به هزینه ای که برای بادی دارم میکنم این مسیله خیلی برام مهمه، ممنونم
    پیش از این بارها در این مورد در این تاپیک گفتگو شده است. موارد را پیش از خرید مطابق مطالب این پیوند بررسی کنید.

كاربر آشنا pyan آواتار ها
    تشکر کرده
    24

بعد از سالها کراپ بازی روی کنون از 500D تا آخرین بار که 70D بود چندین بار تصمیم گرفتم که برم روی نیکون ولی هربار منصرف میشدم
    بالاخره وقتی تصمیم گرفتم سوییچ کنم روی فول‌فریم با تحقیقات فراوان و پیگیری سبک عکاسی و خسته شدن از براکت گرفتن عکسها!! فول‌فریمهای نیکون رو خیلی قویتر از کنون یافتم!
    راستش مدت زیادی بود منتظر 6D MK2 بودم ولی وقتی ریلیز شد آب سردی ریخت به پیکر انتخابم! همزمان تمام نیکونیها رو هم رصد میکردم.
    خلاصه تصمیم به خرید D750 شد...تقریبا ۸تا تب ذخیره کرده بودم واسه چک کردن پارت نامبر...از نیکون آمریکا تا امارات و انگلیس و... البته احتمالا همه اینا به یه دیتابیس واسه فراخوان وصلن ولی از اونجایی که متاسفانه بنده تو خرید خیلی حساس هستم همه اینارو گفتم چک کنم!!
    سراغ یکی از فروشگاههای معروف برج بهار رفتم و بعد از چک کردن و تایید یه دستگاه خریداری شد با پارتنامبر ۸۳ شروع میشد و هلوگرام ۱۰۰سالگی نیکون رو هم داشت که نشون از تولیدات جدید هست!
    موقع تست کردن حس میکردم dial جلویی دستگاه انگار دقیق نیست ولی خب مشخص نبود و دوباره که حرکتش میدادم درست کار میکرد!
    دوربین رو آوردم خونه و بعد از گرفتن شات دوم F دیگه راحت عوض نمیشد و مثلا ۵تا دنده میچرخید ولی ۱استاپ تغییر میکرد...از شات چهارم فهمیدم نمیتونم دیافراگم رو تغییر بدم!!
    هرچی اون بیلبیلکش رو میچرخوندم حرکت نمیکرد!!
    گفتم شاید نیکون با کنون فرق داره!! مثلا بخاطر میترینگ نمیزاره بیشتر کمش کنم یا دکمه‌ای رو اشتباهی زدم!!! (اولین بار بود با نیکون کار میکردم)
    بعد دیدم تو منوها هم کار نمیکنه دکمه جلویی
    خلاصه همون لحظه برگشتم و دوربین رو پس دادم...تو مغازه یه لحظه کار کرد و دوباره از کار افتاد
    معلوم شد که اون کلید مشکل داره
    خلاصه فروشنده اتهام اینو زد که کلید رو زیاد فشار دادی!! گفتم بابا این چرخونه،فشاری نیست! بعد اصلا این کلید کارش چرخیدن هست،دلیل نداره کار نکنه...
    خلاصه سرتون رو درد نیارم...من بودجه‌ای ۱۰-۱۱ میلیونی در نظر گرفته بودم و میخواستم D750 ، 24-120 و تامرون 30-15 رو بگیرم
    با شرایطی که پیش اومد بیخیال تمام خوبیهای D750 شدم و رفتم D810کیت گرفتم و تصمیم گرفتم بعدها لنز واید تهیه کنم
    بسیار بسیار از لحاظ کیفیت ساخت از ۷۵۰ بالاتره و با اینکه من دستام خیلی بزرگ نیست ولی به مراتب گریپش واسم راحتتر بود
    یک مقدار سنگینتره که شاید وقتی همزمان باهم بگیرین دستتون بیشتر حسش کنید ولی من دوربین بزرگ رو دوست دارم
    هدفم تخریب یا... نبود...فقط خواستم بگم این بدنه با تمام خوبی‌هایی که داره متاسفانه کنترل کیفیت بسیار بسیار ضعیفی داره
    حالا اینکه شانس من بود و... مهم نیست،مهم اینه که دوربینی که داره به انتهای عمر تولیدش نزدیک میشه همچنان ریسک خریدش بسیار بسیار بالاس
    من هرکاری کردم نتونستم خودم رو راضی کنم که یه D750 دیگه بگیرم
    نمیگم همه‌شون مشکل دارن...حرفم اینه که همه چیز صرفا به سریال منتهی نمیشه و حتما از جایی بگیرین که خیالتون راحت باشه پاتون رو از مغازه میزارین بیرون همون جوری تحویلتون میگیره که موقع خرید از درش میرین تو!
    اگه مثل من حساس نیستین مشکلی نداره...قیمت و امکاناتش خیلی چیزارو جبران میکنه و میتونین ریسک کنین
    ولی اگه آدم حساسی هستین بهتره سراغش نرین...چون انقدر حساس میشین روش که از هر صداش و تغییرش فقط خراب بودن میاد جلو چشمتون
    ببخشید اگه سرتون رو در آوردم...گفتم شاید خیلیها مثل من درگیر خرید بین این دو باشن و تجربه من بهتونه کمکشون کنه
    yaghoobi، DELL، Fereidoon و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12880

اشکال از این بدنه نیست قربان،
    تا جایی که من می‌دانم بسیاری از این واردکنندگان، بددنه‌های رفربیش و اوپن باکس را وارد می‌کنند تا برایشان سود داشته‌باشد.آن‌ها را با قیمت بسیار پایین خریداری می‌کنند و با قیمتی اندکی پایین‌تر از باژار می‌فروشند. راه حل برای این بدنه، خرید از نمایندگی‌های معتبر است.
    M.Meghdari، 47amir، MEHRDAD.D و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 83 از 87 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 آخرینآخرین