صفحه 10 از 39 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 381
Like Tree159تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H9 , DSC-H7 تاپيك جامع

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

پیش فرض پاسخ: می خوام H9 بگیرم

شافي جان،

بد نيست اول با خودت كنار بياي بعداً دنبال دوربين بگردي. آخه اين دوربين ها كه نوشتي حتي از نظر قيمتي نزديك هم نيستند يا به قول وحيد عزيز فقط رنگ همه شان مشكي است! همين جور كه پيش بريم تو همين تاپيك به Canon 1Ds MKII هم مي رسيم!

در ضمن، جسارتاً SLR Link نيست SLR Like است.

خوش باشيد.
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

والله بنده زیاد درباره ی آلفا 100 حرف نمیزنم...

فقط اینکه بهترین و مهم ترین دلیل بنده لرزه گیر این دوربین بود ، که خوشبختانه بسیار عالی بود...

قیمت هم زیر یک میلیون است مشهدی جان:biggrin:

اما در کل دوربین بسیار جالبی است..........
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

پیش فرض پاسخ: سوني H7 و H9 ( به زودي)

آره کیفیت فیلمبرداریش حرف نداره !
    ولی چه فایده وقتی عکسبرداریشو گند زده با اون نویزاش

تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: سوني H7 و H9 ( به زودي)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    آره کیفیت فیلمبرداریش حرف نداره !
    ولی چه فایده وقتی عکسبرداریشو گند زده با اون نویزاش
    باز هم شما یک جانبه و بدون در نظر گرفتن همه ی جوانب رفتی به قاضی....!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    414

دوست عزیز (Mashhadi Vahid) قیمت Alfa 100 اون مقداری نیست که شما گفتین توی ایران به صورت 3 نوع کیت می فروشن که گرونترین کیتش فکر کنم حدود 870 هزار تومن باشه (با دو عدعد لنز) دوست من Alfa رو میشه ارزون تر هم گرفت ;)
    خوب من چند مدل دوربین معرفی کردم که اصلا هم کلاس هم نیستن من به دوربین عکاسی نیاز دارم ولی چون هنوز با SLR ها کار نکردم یه کمی دلهره دارم شنیدم خرجش خیلی زیاده ! درست میگن ؟
    نمی دونم چه کار کنم از بین SLR Like ها تنها دوربینی که امکاناتش به نیاز های من مطابقت داشت و داره H9 که اونم گند زد :biggrin:
    اگر هم شما کمی به تاپیک ها توجه کرده باشین می بینین کسانی که از سونی H9 انتظار این خرابکاری رو نداشتن حالا طرفدار یه مدل SLR شدن و یه SLR گرفتن نمونش همین آقا امیر خودمون اول H9 گرفت دید خوب نیست رغیب دیگه ای واسش پیدا نکرد واسه همین SLR Pentax گرفت ، آقا کاوه هم 100 گفته SLR رو با SLR Like مقایسه نکنید ;)
    باز هم جای خوشحالیه که H9 رو با سری SLR شرکت های دیگه مقایسه می کنن.

در ضمن دوستان عزیز قربونتون برم اسم من شفیع :)

تشکر کرده
    14101

دوست عزیز (Mashhadi Vahid) قیمت Alfa 100 اون مقداری نیست که شما گفتین توی ایران به صورت 3 نوع کیت می فروشن که گرونترین کیتش فکر کنم حدود 870 هزار تومن باشه (با دو عدعد لنز) دوست من Alfa رو میشه ارزون تر هم گرفت ;)
    خوب من چند مدل دوربین معرفی کردم که اصلا هم کلاس هم نیستن من به دوربین عکاسی نیاز دارم ولی چون هنوز با SLR ها کار نکردم یه کمی دلهره دارم شنیدم خرجش خیلی زیاده ! درست میگن ؟
    نمی دونم چه کار کنم از بین SLR Like ها تنها دوربینی که امکاناتش به نیاز های من مطابقت داشت و داره H9 که اونم گند زد :biggrin:
    اگر هم شما کمی به تاپیک ها توجه کرده باشین می بینین کسانی که از سونی H9 انتظار این خرابکاری رو نداشتن حالا طرفدار یه مدل SLR شدن و یه SLR گرفتن نمونش همین آقا امیر خودمون اول H9 گرفت دید خوب نیست رغیب دیگه ای واسش پیدا نکرد واسه همین SLR Pentax گرفت ، آقا کاوه هم 100 گفته SLR رو با SLR Like مقایسه نکنید ;)
    باز هم جای خوشحالیه که H9 رو با سری SLR شرکت های دیگه مقایسه می کنن.

در ضمن دوستان عزیز قربونتون برم اسم من شفیع :)
    البته کیت دو لنز در حدود 1050 است

کیت بدون لنز هم در ایران گیر نمیاید.....

کیت تک لنز هم 870
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    414

ببخشید

خوب شاید باورتون نشه ولی وقتی وقتی مشکلاتشو توی سایت های خارجی خوندم خیلی حالام گرفته شد :(
    آقا کاوه درسته حق با شماست شما می گیم اول باید وارد ایران شه تا خودمون تستش کنیم، حرفتون درسته ، ولی خوب شما خودتم می دونی یه مشکلاتی داره ، واقعا حالامو گرفت ، دیگه دوربینی با اون امکانات نی شه پیدا کرد ، شما و بقه دوستان میگین میشه پیدا کرد ولی در سری SLR Like ها هرچی گشتم چیزه بدرد بخوری پیدا نکردم Olympus SP-550 UZ با اون دوربین ساده اش یا پاناسونیک FZ8 که حرف تازه ای واسه گفتن نداره و یا FinePix S9600 بدون لرزه گیر ، فقط اومده یه مدل جدید داده هیچ کدوم از فناوری های 2007 رو توش بکار نبرده
    خدایی اگه خودتونم بشینین منصفانه بررسی کنین می بینین H9 تکه ، دوباره نمی خوام بگم H9 گند زده آقا کاوه ناراحت میشن، ببخشید !

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

ا FinePix S9600 بدون لرزه گیر ، فقط اومده یه مدل جدید داده هیچ کدوم از فناوری های 2007 رو توش بکار نبرده
    اشتباه نکن s9600 جزئ یکی از بهترین دوربین ها هست . قبلا فکر می کردم لرزش گیر باید 100% تو دوربین مورد نظرم باشه ولی هیچ وقت کیفیتی نظیر s6000یا s9600 گیرت نمیاد (البته در همین رده دوربین ها).
    از هر کسی هم می خوای بپرس هر کسی داره واقعا راضیه!! مخصوصا ایزوی بالا بدون نویز قابل گذشت نیست که فوجی فیلم در این 2 دوربین رعایت کرده.
    هر دوربینی را صرفا به علت داشتن یا فاقد بودن لرزش گیر نسنج!!
    در مورد این که می گی فن آوری جدید نداره به جاش s6000 فن آوری های جدیدی داره!!
    مهران خواجوی 15 ساله از اصفهان!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من
    FujiFilm Finepix S9600 --Canon PowerShot A450

تشکر کرده
    414

Post پاسخ: می خوام H9 بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط 30noohe نمایش پست ها
    اشتباه نکن s9600 جزئ یکی از بهترین دوربین ها هست . قبلا فکر می کردم لرزش گیر باید 100% تو دوربین مورد نظرم باشه ولی هیچ وقت کیفیتی نظیر s6000یا s9600 گیرت نمیاد (البته در همین رده دوربین ها).
    از هر کسی هم می خوای بپرس هر کسی داره واقعا راضیه!! مخصوصا ایزوی بالا بدون نویز قابل گذشت نیست که فوجی فیلم در این 2 دوربین رعایت کرده.
    هر دوربینی را صرفا به علت داشتن یا فاقد بودن لرزش گیر نسنج!!
    در مورد این که می گی فن آوری جدید نداره به جاش s6000 فن آوری های جدیدی داره!!
    دوست عزیز حرف شما کاملا درست ولی منظور مورد بحث من اصلا کیفیت نبود من داشتم در مورد امکانات حرف می زدم
    اون که این مدل دوریبن عکس های فوق العاده میگیره جای هیچ شکی نیست، ولی بررسی هایی که اخیرا انجام شده متوجه شدن 40% عکس های خوب و موقعیت های خوب به علت لرزش دست عکاس از بین میره !

تشکر کرده
    414

Smile پاسخ: می خوام H9 بگیرم

((قابل توجه آقا کاوه عزیز و دوستان ))

امروز صبح با نمایندگی سونی تماس گرفتم گفتن H9 وارد بازار شد با گارانتی رسمی سونی ایران به قیمت 470 هزار تومان

خوب حالا یه مرد آزمایشش کنه نتیجه شو به ما بگه ;)

صفحه 10 از 39 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین