صفحه 5 از 41 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

جناب کاوه ی عزیز امکانش هست لطف کنید،کمی در مرد اینکه عکاسی رو از کجا و به چه شکل باید شروع کرد توضیح بدید؟ کار با iso ،سرعت شاتر، مقدار نور دهی و امثال این؟؟؟؟ اگر لینک آموزشی ای هم برای این موضوعات و موضوعات مهمتر دیگه معرفی کنید ممنون میشم!! در فروم آشفتگی عجیبی وجود دارد!!!

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

بادرود.
    MMahyar عزیز...
    اول از همه اینکه دوربین جدید مبارک...
    بنده به شخصه خیلی کنجکاوم که بدانم کیفیت H50 چطور است...فکر کنم بسیاری از دوستان در این فروم هم مثل من کنجکاو باشند.قطعا شما در ایران از اولین افرادی هستید که H50 را خریده اند..
    تا بحال این دوربین را چطور دیده اید؟ خواهشا ما را هم از نتایجی که از کار با این دوربین بدست می اوردید اگاه بفرمایید .
    باتشکر.
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

تشکر کرده
    43

پیمان جان ممنون. من هم خیلی خوشحال میشم که بتونم مطالب مورد نیاز رو به دوستان اراءه بدم، اما متاسفانه بدلیل ناشی بودن نمیتونم این اجازه رو به خودم بدم که قضاوت کنم. چون این دوربین امکانات فراوانی داره که من تازه دارم با اونها آشنا میشم، و مسلمآ خیل طول میکشه تا دقیقآ بدونم از چی ، کی و کجا باید استفاده کنم.
    با این وجود اگر دنبال مسآله خاصی باشید، با کمی راهنمایی ، خوشحال میشم که هم چیزی یاد بگیرم و هم برای شما اطلاع رسانی باشم:)
    Payman87 تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

سلام
    مهیار جان، مبارک باشه H50 . لطف میکنی بگی نسبت به H7 و H9 چه قابلیت و مشخصه بارزی داره؟ به غیر از سنسور 1/2.3 و مگاپیکسل که البته جهش فوق العاده ای هم نبوده و خب محصول جدیدتر بودن چه چیزی اضافه داره ؟ نمیدونم چرا همچین یه جوری دنبال یه ارتقای اساسی نسبت به H9 هستم...

تشکر کرده
    39

دوستان به نظرتان چرا با اینکه عرضه ی این دوربین در دنیا اغاز شده اما هنوز سایت Dpreview هیچ رویویی از این دوربین منتشر نکرده است؟ایا همیشه در مورد همه ی دوربینها با تاخیر اقدام میکند و روال طبیعی این سایت اینگونه است؟
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    من هم با دوستان موافقم، اما مسآله ای که باعث شد من این دوربین رو بخرم همین قضیه است که هنوز h9 با قیمت 430 داره عرضه میشه، و s5is هم که با قیمت 350 که با احتساب شاررژ و باطری 390 . که خوب ترجیح دادم h50 رو بگیر که خوب باید بگم از نظر شارژر و باطری باید بگم سرعت شارژ خیلی پایینه، و اگه کسی سرعت بالا تر بخواد باز باید فکر شارژر مخصوص و البته گرونتر باشه(قیمت ندارم). و همینطور باطری یدکی که مدل g قیمتی حدود 25 تومان داره!
    شاید بد نباشد باطری یدکی را از نوع اینفو لتیوم بگیرید چون H50 با این باطری سازگاری دارد و زمان باقی مانده شارژ باطری را نمایش می دهد.
    DELL و MMahyar تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    شاید بد نباشد باطری یدکی را از نوع اینفو لتیوم بگیرید چون H50 با این باطری سازگاری دارد و زمان باقی مانده شارژ باطری را نمایش می دهد.
    متشکر!
    حتمآ در اولین فرصت(ماه آینده) این کار را خواهم کرد،فعلا واجب تر از اون کیفه که چون شرکتی که خریدم بارش هنوز تو گمرک بود، نتونستم کیفش رو تهیه کنم و بنده خدا الان رو هوا ولوء!!::::confused:
    از قیمت این نوع باطری ها خبر دارید؟؟؟؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتان چرا با اینکه عرضه ی این دوربین در دنیا اغاز شده اما هنوز سایت Dpreview هیچ رویویی از این دوربین منتشر نکرده است؟ایا همیشه در مورد همه ی دوربینها با تاخیر اقدام میکند و روال طبیعی این سایت اینگونه است؟
    خیر روالی نیست اما گاهی DP خیلی کند عمل می کند و علت هم به هیچ وجه مشخص نیست ( شاید موارد مربوط به بازریابی و به قول خودمان سیبیل چرب کردن! )

با اینکه DP در طرفداری کانن شهره خاص و عام است هنوز Riview دوربین هایی مثل Canon 1D MK III را منتشر نکرده است...

زیاد عجیب نیست.

حدود 6 ماه طول کشید تا D300 را بررسی کرد و ....

خوب بحث های بی ربط این تاپیک به تاپیک مشهور منتقل خواهد شد ( البته با احترام به دوستان و عزیزانی که در این بحث شرکت کرده اند و نظرشان کاملا محترم و درست است )

شاید بهتر باشد این چند پست آخر به تاپیک نگاهی به بازار منتقل شود!؟!
    DELL، Payman87، MMahyar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    39

جناب قبادی...
    ایا قبول ندارید که سونی در ارائه ی این مدل(H50 ) کمی دیر دست بکار شده است؟با توجه به این نکته که این مدل از لحاظ امکانات چیزی خیلی بیشتر از h9 ندارد...و سونی این مدل را با چند تغییر جزیی نسبت به مدلهای پیشین عرضه نموده است...
    به نظرتان بهتر نبود که سونی ( با توجه به عملکرد رقبا ) ضمن برطرف نمودن اشکالات h9 ( اگر فرض را بر این بگیریم که این مدل به همین منظور ارائه شده است) امکانات بیشتری را در این دوربین قرار میداد؟
    و البته یک سوال کاملا بی ربط به این تاپیک و این پست: به نظرتان چرا دیگر سونی محصولی مانند R1 تولید نمی کند؟
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    متشکر!
    حتمآ در اولین فرصت(ماه آینده) این کار را خواهم کرد،فعلا واجب تر از اون کیفه که چون شرکتی که خریدم بارش هنوز تو گمرک بود، نتونستم کیفش رو تهیه کنم و بنده خدا الان رو هوا ولوء!!::::confused:
    از قیمت این نوع باطری ها خبر دارید؟؟؟؟
    شما باید به دنبال باطری NP-FG1 بگردید و شاید اصلاً این باطری هنوز وارد ایران نشده باشد. اما قیمت این باطری به دلار درست برابر باطری است که هم اکنون روی دوربین شماست. یعنی NP-BG1 که روی دوربین شماست و NP-FG1 هر دو 50 دلار قیمت دارند. (+)
    ضمناً این باطری را می توان برای H7/H9 هم استفاده کرد اما ارزشی ندارد چون دوربین های پیشین سری H امکان نمایش شارژ باقی مانده را ندارند.

صفحه 5 از 41 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین