صفحه 10 از 83 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

فکر می کنم نباید دنبال یه همچین تفاوتی باشید! من با h9 کار نکردم، و خوب تفاوتهای ظاهری رو هم که حتمآ مطلع هستید.
    تکنولوپی تشخیص لبخند، که خوب به نظر من چندان جالب نیست، اما خوب نسبت به t200 که این امکان رو داشت خیلی بهتر شده!
    حالت ماکروش تا اونجایی که من تست کردم عالی بود، همینطور مشخصه nightshot که خوب عکس های جالبی رو میندازه، البته همونطور که مشخصه برد چندانی نداره! Findere
    خیلی خوبی لااقل نسبت به s3is که من کمی کار کرده بود داره،شفاف و رزولوشن خوب!
    احساس میکنم مصرف باطریش بالاست ، که خوب چون روز هایی اوله که استفاده میکنم، و البته بزرگی صفحه lcd کمی قابل قبوله! روی جعبه نوشته300 shot ،اما در چه شرایطی،خدا عالمه!!
    کیفیت فیلم هم بد نبود،همانطور که میدونید امکان استفاده از زوم رو هم دارید،که خوب صدای کمی رو در فیلم باقی میزاره!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

سلام دوستان.
    الان دارم از نمایشگاه میام.
    متاسفانه خبری از H50 در بازرگانی ایران نبوده و مسئول غرفه گفت فعلا وارد نمیشه !!! :(

جالبه که هنوز هم دارن H9 رو با قیمت 428 هزار تومن میدن به مردم . پس آقا مهیار شما فوق العاده خرید کردید !!!

بهتون تبریک میگم. :)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

الان دارم از نمایشگاه میام.
    متاسفانه خبری از H50 در بازرگانی ایران نبوده و مسئول غرفه گفت فعلا وارد نمیشه !!! :(
    بله این هم از شاهکارهای نمایندگی رسمی سونی است!
    جالبه که هنوز هم دارن H9 رو با قیمت 428 هزار تومن میدن به مردم . پس آقا مهیار شما فوق العاده خرید کردید !!!

بهتون تبریک میگم. :)
    البته فکر می کنم H9 که با این قیمت می دهند لوازم جانبی هم داشته باشد. مثل کیف و حافظه.
    قیمتی هم که مهیار دوربین را تهیه کرده عالیست اما فقط برای الان که هنوز H50 را جاهای دیگر وارد نکرده اند. در واقع نباید خیلی هم خوشحال باشیم که کالایی که الان در دبی 320 هزار تومان و کمتر عرضه می شود را 440 هزار تومان به ما می دهند. مخصوصاً الان که همه دروازه های کشور برای واردات کالا باز شده...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    بله این هم از شاهکارهای نمایندگی رسمی سونی است!

البته فکر می کنم H9 که با این قیمت می دهند لوازم جانبی هم داشته باشد. مثل کیف و حافظه.
    قیمتی هم که مهیار دوربین را تهیه کرده عالیست اما فقط برای الان که هنوز H50 را جاهای دیگر وارد نکرده اند. در واقع نباید خیلی هم خوشحال باشیم که کالایی که الان در دبی 320 هزار تومان و کمتر عرضه می شود را 440 هزار تومان به ما می دهند. مخصوصاً الان که همه دروازه های کشور برای واردات کالا باز شده...
    درسته. میدونم که نباید خوشحال باشیم. ولی به قول کاوه ی عزیز اینجا ایران است و به این چیزها عادت داریم.

در ضمن قیمت این دوربین مگر 400 دلار نیست؟ پس مگر دلار چند حساب میشه که تو دبی 320 هزار تومن است؟

به هر حال دوست عزیز به نظرت بخرم این دوربین رو در چند روز آینده یا نه؟
    ویرایش توسط Maziar-H50 : Tuesday 13 May 2008 در ساعت 21:20

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar-H50 نمایش پست ها

در ضمن قیمت این دوربین مگر 400 دلار نیست؟ پس مگر دلار چند حساب میشه که تو دبی 320 هزار تومن است؟

به هر حال دوست عزیز به نظرت بخرم این دوربین رو در چند روز آینده یا نه؟
    همین الان هم می شود H50 را حتی در آمریکا کمتر از 400 دلار و حتی 368 دلار تهیه کرد! بازار خاورمیانه هم جای کار بیشتری روی قیمت محصولات آسیایی دارد. 320 هزار تومان خیلی تخمین دقیقی نیست اما خیلی هم نباید دور از واقعیت باشد.
    در مورد زمان خرید این دوربین هم باید بگویم که به شخصه همیشه دوست داشته ام کالای مورد علاقه ام را به محض ورود به بازار تهیه کنم و برای این هم باید مبلغ بیشتری هزینه کرد. انصافاً قیمتی فعلی کالا هم بالا نیست. خود من اینبار اگر عجله نمی کنم دلیلش این است که لنگ دوربین نیستم و ترجیح می دهم review ی معتبری از این دوربین را هم مطالعه کنم و بعد آن را بخرم. هرچند از عکسهای منتشر شده هم راضی بوده ام.
    راستش با این شناسه ای که شما ساخته اید جداً پیشنهاد می کنم همین فردا این دوربین را بخرید و از آن لذت ببرید. گاهی لذتی که در یک زمان از یک کالا می بریم ارزشی بیش از چند ده هزار تومان دارد. با احتساب اینکه قیمت فعلی هم خیلی کاذب نیست.
    ادامه...:
    روی بازرگانی ایران هم حساب نکنید چون آنطور که خودشان در نمایشگاه می گفتند هیچ برنامه ای فعلاً برای وارد کردن این دوربین ندارند و کاش دست کم این دوربین را همین جاهایی که دوستان ما تهیه کردند آنها هم می خریدند تا دست کم نماینده رسمی سونی(!) خود محصولش را برای نمایش هم که شده داشته باشد! گاهی در نمایشگاهها حتی محصولات سال های آینده را هم نمایش می دهند چه برسد به دوربینی که الان در همه جا توزیع شده است...البته اینجا ایران است lool
    از هر جا هم دوربین را تهیه می کنید حتماً مهلت تست بگیرید.
    ویرایش توسط JiNi : Tuesday 13 May 2008 در ساعت 21:46
    Maziar-H50 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

فرمایشات شما کاملا صحیح است...بنده حرفی ندارم.اما نمونه های بسیاری دارم برا اثبات اینکه در ایران قوانین جهانی کمی متفاوت می شود.حتی در قوانین بین المللی کار...

ستاره طلایی نمایندگی رسمی مرسدس در ایران است ( دلیل و سند هم اگر خواستید می توانید به کارخانه جات این شرکت مراجعه کنید که با مشارکت ایران خودرو دیزل و در خط تولید قبلی مینی بوس های بنز دهه 60 در حال تولید دو کلاس C و E و بزودی S هستند.از دوستانی که در ایران خودرو مشغول هستند بپرسید ، خوشبختانه تعدادشان در این فروم زیاد است و وقتی شرکتی مثل مرسدس محصولاتش را در یک کشور ثالث تولید می کنند یقینا تولید کننده مورد تاییدش است )

اما اگر به همین نمایندگی مثلا رسمی زنگ بزنید و فقط بخواهید بپرسید که در هر چند کیلومتر باید سرویس ادواری انجام شود.بعد حتما پاسخ را هم در اینجا منعکس کنید.خواهید دید یک کلام بدون کوچکترین توضیح و بعد از 7 دقیقه انتظار پشت تلفن یک کلام می فرمایند به دفترچه راهنمای اتومبیل که هنگام خرید دریافت کرده اید مراجعه کنید ، خدا حافظ و تق!گوشی را خواهند گذاشت!!!

در ایران هر چیزی ممکن است و هیچ چیزی بعید نیست...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

دوست عزیز...

Jini جان...

شدیدا هنوز در خارج زندگی می کنید.از حرف هایتان شدیدا بوی خارج از کشور به مشام می رسد!شاید هنوز هم در خارج از ایران هستید و با اوضاع داخلی ایران زیاد آشنا نیستید؟

باور کنید اینجا تورنتو و یا آدلاید و مونترال و یا ونکوور و یا اتاوا و یا ... نیست.متاسفانه اینجا ایران است ( برای بار هزارم )

همان جایی که یک اتومبیل ارزان قیمت 20 هزار دلاری گاهی تا 100 هزار دلار قیمت خواهد داشت.

آنجا که 30% بر روی لوازم لوکس ( مثل دوربین و ... ) سود بازرگانی گرفته می شود و تنها لوازم قاچاق ارزان هستند.

انجا که دستمزد 10% قیمت های جهانی است اما اجناس تا 50% گران تر از قیمت های جهانی است.

اینجا ایران است دوست خوبم.اگر مایل بودید در پیام خصوصی شماره تماسم را بدهم و با هم برویم در همین تهران یک چرخی بزنیم تا بهتر و بیشتر با عمق فاجعه آشنا شوید...!!!

باید وقتی قیمت جهانی یک وسیله 100 دلار است و ما آن را 500 دلار می خریم کلاهمان را 500 بار هوا بیاندازیم که ایول کلی ارزون خریدم!

کلا بیخیال این بحث شدم چون به نظرم یا من خیلی ایرانی هستم و یا شما خیلی خارجی....

ممنون بحث جالبی بود و خوشحال شدم از آشنایی با شما انشالله در بحث های دیگر با هم ، هم صحبت شویم...
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    43

من هم با دوستان موافقم، اما مسآله ای که باعث شد من این دوربین رو بخرم همین قضیه است که هنوز h9 با قیمت 430 داره عرضه میشه، و s5is هم که با قیمت 350 که با احتساب شاررژ و باطری 390 . که خوب ترجیح دادم h50 رو بگیر که خوب باید بگم از نظر شارژر و باطری باید بگم سرعت شارژ خیلی پایینه، و اگه کسی سرعت بالا تر بخواد باز باید فکر شارژر مخصوص و البته گرونتر باشه(قیمت ندارم). و همینطور باطری یدکی که مدل g قیمتی حدود 25 تومان داره!

تشکر کرده
    43

جناب قبادی ما رو از لطف خودتون بی نصیب گزاشتید،حداقل جمله ی این بححث بار ها گفته شده است رو روای بنده میکردید!!!
    از دوستانی که به نمایشگاه رفتن،به نظرتون ارزش رفتن داره؟؟؟؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    فرمایشات شما کاملا صحیح است...بنده حرفی ندارم.اما نمونه های بسیاری دارم برا اثبات اینکه در ایران قوانین جهانی کمی متفاوت می شود.حتی در قوانین بین المللی کار...

ستاره طلایی نمایندگی رسمی مرسدس در ایران است ( دلیل و سند هم اگر خواستید می توانید به کارخانه جات این شرکت مراجعه کنید که با مشارکت ایران خودرو دیزل و در خط تولید قبلی مینی بوس های بنز دهه 60 در حال تولید دو کلاس C و E و بزودی S هستند.از دوستانی که در ایران خودرو مشغول هستند بپرسید ، خوشبختانه تعدادشان در این فروم زیاد است و وقتی شرکتی مثل مرسدس محصولاتش را در یک کشور ثالث تولید می کنند یقینا تولید کننده مورد تاییدش است )

اما اگر به همین نمایندگی مثلا رسمی زنگ بزنید و فقط بخواهید بپرسید که در هر چند کیلومتر باید سرویس ادواری انجام شود.بعد حتما پاسخ را هم در اینجا منعکس کنید.خواهید دید یک کلام بدون کوچکترین توضیح و بعد از 7 دقیقه انتظار پشت تلفن یک کلام می فرمایند به دفترچه راهنمای اتومبیل که هنگام خرید دریافت کرده اید مراجعه کنید ، خدا حافظ و تق!گوشی را خواهند گذاشت!!!

در ایران هر چیزی ممکن است و هیچ چیزی بعید نیست...
    کاوه جان جدای بحث سونی و نمایندگی آن حیف است اگر اشاره نکنم که از مثال هایت لذت می برم. خیلی از مثالها را خودم هم مطالعه کرده ام اما کار جالبی که شما انجام میدهی استفاده از این مثالها در مواقع لزوم است که متاسفانه ذهن من توانایی بسیار کمتری در این زمینه دارد.

اما در مورد نمایندگی ها و خدمات پس از فروش آنها هم به عقیده من لازم است تا عملکرد آنها را زیر سوال ببریم تا سرویس بهتری ارائه کنند. چرا ایران باید متفاوت باشد؟ به نظرم یکی از اصلی ترین دلایلش کم توقعی ماست. سالهاست که دور تا دور محیطی را دیواری طویل کشیده اند که امکان مقایسه از مصرف کننده(و در سطح کلی تر از شهروند) سلب شده است. حتی امکان دیدن هم وجود ندارد که امکان مقایسه وجود داشته باشد. حالا به نظرم باید از این ابزارهای مدرن ارتباطی استفاده کنیم تا هم سرویس دهی در کشورهای دیگر را بررسی کنیم و هم ضعف ها را در ملاء عام بازگو کنیم تا شرکت ها را وادار به ارائه خدمات بهتر کنیم. در نهایت اگر قیمت و سرعت ارائه خدمات و کیفیت خدمات مناسب باشد دیگر اینکه فلان شرکت آیا واقعاً نماینده فلان کمپانی است اهمیتی نخواهد داشت...

به نظرم خیلی خوب است اگر دوستان وقتی از خدمات پشتیبانی شرکتی استفاده می کنند ارزیابی خود را از کیفیت خدمات، سرعت ارائه خدمات، نحوه برخورد با مشتری و...مکتوب کنند تا هم دیگران را مطلع کنند و هم شرکتها را وادار به رقابت در زمینه خدمات بهتر کنند.
    در اکثر انجمن ها و تالارهای گفتگویی که در رابطه با دوربین دیجیتال آنها را مطالعه می کنم در زیر هر عنوان مرتبط با هر دوربینی در مورد خدمات پس از فروش آن هم بحث می شود و اینجا هم فکر نمی کنم لازم باشد تاپیک مجزایی ایجاد شود. می توان در بررسی های خرید، کیفیت خدمات پس از فروش را هم به عنوان یک عامل مورد نقد و بررسی قرار داد و فکر می کنم این خیلی می تواند مفید باشد.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 83 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 60 ... آخرینآخرین