صفحه 21 از 49 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 486
Like Tree1782تشکر

موضوع: Nikon D7100 VS Canon 70D

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    ولی هر جا مقایسه کردم عکسهای نیکون7100 خیلی بهتر از 70 دی هستند.
    مهرداد جان، من نوعی که اطلاع کمی در مورد دوربینهای dslr دارم اگر این تاپیک را باز کنم و این پست شما را ببینم و 200 پست قبلی را نخوانده باشم تکلیفم چی می شود؟
    یعنی اون دوربین عکس بهتری به ما می دهد؟ ما هم که به دنبال عکس های بهتر! هستیم، پس بریم بخریم؟
    farhad44، lamagra، hmirzaei و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

منم با صحبت آقای مبين علی موافقم
    هيچ کدوم از حرفه اي های عکاسی که توی دنيا مطرح هستن نصف شما هم از مشخصات دوربين سر در نميآرن و به قول خودشون پيکسل پيپر نيستند
    کسی که ميخواد عکاسی کنه با يه دوربين ساده هم عکاسی ميکنه
    بهترين عکس های اين سايت و اکثر عکس های خوبی که من ديدم با دوربين های 4-5 سال پيش گرفته شده
    اينقدر با 4 تا عدد بازی نکنيد چون نتيجه اي نداره و هيچ کدوم از اين دوربين ها با دوربين ديگه اختلاف فاحشی نداره
    اين همه سر اين دوربين ها گير ميدين آخرش يا ميخواين لنز 18-135 ببندين روش يا 18-105 نيکون که هيچ کدوم ارزش اينقدر بحث کردن رو نداره

به فرض الان هم تونستيد بهترين دوربين دنيا رو که با پول شما ميشه خريد کشف کرديد و گرفتيد ، 2 ماه ديگه مدل جديد تر مياد که 100% از اين چيزی که خريديد بهتره ، ميفروشيد جديده رو ميگيريد؟؟

يه چيزی بگيرين بريد باهاش عکاسی کنيد و از عکاسيتون لذت ببريد
    Niaz، farhad44، spirit و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Amin.S آواتار ها
    تشکر کرده
    1227

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    منم با صحبت آقای مبين علی موافقم
    حرفای درستی زد
    اما من با لحن و کلیت حرفاش مخالفم!

اما به قول شما اونقدری که عکاس و عکاسی کردن مهمه ، خود دوربین مهم نیست
    کسی رو میشناسم داره با یه دوربین بریدج! اونم مال 2-3 سال قبل عکاسی میکنه و از این راه پول درمیاره!
    امروز باز توی فیسبوک عکساشو دیدم ... الانی که به عکاسی اهمیت میدم و بیشتر دقت میکنم میبینم عکساش و ویرایش هاش واقعا افتضاحن!
    اما داره کارشو انجام میده و از این راه پول در میاره!
    تا اونجا هم که خبر دارم پول کمی هم در نمیاره!

مهرداد عزیز اگه از من میشنوی صبر نکن برای پول بیشتر
    با هر چیری که جمع کردی تا الان دوربینو بخر ... این نشد مدل پایین ترش ..
    Niaz، MEHRDAD.D و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    مهرداد جان، من نوعی که اطلاع کمی در مورد دوربینهای dslr دارم اگر این تاپیک را باز کنم و این پست شما را ببینم و 200 پست قبلی را نخوانده باشم تکلیفم چی می شود؟
    یعنی اون دوربین عکس بهتری به ما می دهد؟ ما هم که به دنبال عکس های بهتر! هستیم، پس بریم بخریم؟
    بله.نیکون 7100 کیفیت عکس بهتری داره تا کنون 70 دی. من هر نمونه عکسی که دیدم اینجور بود (نتیجه REVIEW های مختلف). البته 70 دی هم خوبه.
    شما استاد مائی. چوب کاری نفرمائید.
    صبر من برای قیمت مناسب تر هست.
    ویرایش توسط MEHRDAD.D : Thursday 24 October 2013 در ساعت 23:11
    محمد رنجبر تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    بله.نیکون 7100 کیفیت عکس بهتری داره تا کنون 70 دی. من هر نمونه عکسی که دیدم اینجور بود. البته 70 دی هم خوبه.
    شما استاد مائی. چوب کاری نفرمائید.
    جسارتا باید عرض کنم که بنده و جنابعالی صلاحیت چنین نتیجه گیری و مقایسه هایی را نداریم وکلا همیشه گفته ام از روی مقایسه خروجی دوربینها یعنی سمپل هایی که روی اینترنت هست نمیشه بین دو دوربین قضاوت کرد. اگر من عکسهایی با D7100 بگیرم که به لعنت یزید نیرزد و شما با یک کامپکت عکسهای بسیار خوبی بگیرید بعد شخص ثالثی بیاید و از روی نتایج عکسهای ما دو نفر بخواهد دوربین انتخاب کند، نتیجه می شود چیزی مثل نتیجه گیری غیر حرفه ای که شما کرده اید.
    Amin Zarif، M.Mobin، M. Beyrami و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    جسارتا باید عرض کنم که بنده و جنابعالی صلاحیت چنین نتیجه گیری و مقایسه هایی را نداریم وکلا همیشه گفته ام از روی مقایسه خروجی دوربینها یعنی سمپل هایی که روی اینترنت هست نمیشه بین دو دوربین قضاوت کرد. اگر من عکسهایی با D7100 بگیرم که به لعنت یزید نیرزد و شما با یک کامپکت عکسهای بسیار خوبی بگیرید بعد شخص ثالثی بیاید و از روی نتایج عکسهای ما دو نفر بخواهد دوربین انتخاب کند، نتیجه می شود چیزی مثل نتیجه گیری غیر حرفه ای که شما کرده اید.

دقیقا!
    من خودم d7100دارم ولی چون اطلاعاتم کامل نیست و نمیتونم حتی دوربین خودم رو خوب توصیف کنم به این بحث وارد نشدم،چون اگه چیزی بگم همش میشه نظر شخصی و میتونه دیگران رو تو انتخابشون به اشتباه بندازه
    farhad44، MEHRDAD.D و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

آقای مهرداد و آقای نیاز عزیز بنده از ابتدا بحث های شما رُ دنبال کردم به دلیل دقیقا همین تردیدی که بین نیکون 7100 و کنون 70دی داشتم که در نهایت تصمیم گرفتم 60دی با لنز 15-85 بگیرم به این دلیل که لنز از بدنه خیلی مهم تره که هر عکاس با تجربه ای به این مسئله اذعان داره ودر مورد برند کنون هم جمله یکی از اساتید که می گفتن همون برندی رُ انتخاب کن که دوستات دارن از خاطرم نمی ره،در مورد این آقایی هم که گفتن تاپیک رُ ببندین بنده خیلی مخالفم این جور صحبت ها خیلی مفیده،در ضمن کنون 70دی از مغازه دار پرسیدم گفتن اصل نیست اینی که الان ایران!!!!! قضاوت با شما(جدای از این مسئله که شوخی بود یا جدی قیمتی که الان هست اصلا به صرفه نیست و این قیمت کاهش پیدا می کنه)،در مورد انتخاب 60دی+15-85 باید بگم بنده رفتم برای خرید دی7100 که خود فروشنده دی7100 داشت گفت مطمئن باش خروجی 60دی+15 85 از دی 7100 18-105 بهتره چیزی که بارها از دوستان عکاسم زیاد شنیده بودم که این برندهای تجاری هر چند وقت یک بدنه جدید به بازار عرضه می کنن و تنها لنز که ارزش خرید داره که در نهایت بنده این تصمیم رُ گرفتم و برای گرفتن یک بادی خوب همچنان صبر می کنم که کنون دوربینی بهتر از 70دی ارائه کنه.
    ویرایش توسط Barbod-Bi : Friday 25 October 2013 در ساعت 00:22
    Niaz، hkhaghani، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

البته شما در نهایت انتخاب بدی نکرده اید ولی بزرگترین اشتباه اینه که آدم بر اساس حرف فروشنده ها تصمیم بگیره
    Niaz، yaghoobi، Amin Zarif و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    34

اصل نبودن دوربین 70 دی خیلی خنده دار بود :)

مگه نخ دندونه که چین بتونه تقلبیش رو بده بیرون! اونم مدل جدید کانن !
    Niaz، yaghoobi، farhad44 و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا eqbal آواتار ها
    تشکر کرده
    16

چیزی که برای من اخیرن عیان شده تفاوت محسوس دقت فوکوس و شارپنس تصویری بین حالت Viewfinder و Live view است در Live view بعلت اینکه فوکوس برای روی خروجی سنسور (یعنی تصویر اماده‌ی ثبت و نهایی شدن) انجام می‌شه به طرز محسوسی فوکوس دقیق‌تر و نتیجتن شارپنس تصویری بیشتر خواهد بود. من این مورد رو در دوربین دی۷۱۰۰ با دو لنز متفاوت تست کردم البته این مساله محدود به دوربین دی۷۱۰۰ نیست و گفته می‌شه قاعدتن باید برای اکثر دوربین‌ها صادق باشه همانطور که به وضوح شکایت کاربران دی۸۰۰ رو در این خصوص می‌شه در انجمن‌ها دید. اما نتیجه‌ای که می‌خوام بگیرم اینه که با در نظر گرفتن این مساله و اولویت دادن به اون، توجه به کارایی Live view مهم می‌شه که متاسفانه Live view در دی۷۱۰۰ نقص‌های محسوسی داره و از اونجا که Live view در کنون اصولن وضعیت بهتری داره این مورد شاید توجه خریدار رو جلب کنون (در اینجا ۷۰دی) بکنه.
    Niaz، yaghoobi، MEHRDAD.D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 21 از 49 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین