صفحه 22 از 49 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 486
Like Tree1782تشکر

موضوع: Nikon D7100 VS Canon 70D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Samanhp نمایش پست ها
    اصل نبودن دوربین 70 دی خیلی خنده دار بود :)

مگه نخ دندونه که چین بتونه تقلبیش رو بده بیرون! اونم مدل جدید کانن !
    بله شما درست می گی برای منم خیلی مسخره بود چون چین اصلا به فناوری ساخت اپتیک دست پیدا نکرده که وقتی این مسئله را هم گفتم گفتن نه همون ژاپن بدنه روش زده 70دی ولی یک دوربین دیگه است:))))))) بنده به واقع نمی دونم این فروشنده ها این حرفها رُ از کجاشون در میارن ولی تجربه شخصی بنده این بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    البته شما در نهایت انتخاب بدی نکرده اید ولی بزرگترین اشتباه اینه که آدم بر اساس حرف فروشنده ها تصمیم بگیره
    بنده بارها این حرف رُ از دوستان عکاسم شنیده بودم ولی باز هم بدنه های جدید وسوسم می کرد ولی این که در نهایت یک آدمی که فروشنده نیکون هست خودشم دی7100 داره عکاسی می کنه این حرف رُ زد بنده قانع شدم چون هیچ منفعت عقلانی نداشت بگه جنس من رُ نخر برو کنون بخر،قبل از این عکاسان عزیز هم که معمولا اونایی که کنون داشتن می گفتن کنون خوبه کسی هم که نیکون داشت می گفت نیکون خوبه :)
    yaghoobi، MEHRDAD.D، Amin.S و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط barbod.bi نمایش پست ها
    بله شما درست می گی برای منم خیلی مسخره بود چون چین اصلا به فناوری ساخت اپتیک دست پیدا نکرده که وقتی این مسئله را هم گفتم گفتن نه همون ژاپن بدنه روش زده 70دی ولی یک دوربین دیگه است:))))))) بنده به واقع نمی دونم این فروشنده ها این حرفها رُ از کجاشون در میارن ولی تجربه شخصی بنده این بود.

بنده بارها این حرف رُ از دوستان عکاسم شنیده بودم ولی باز هم بدنه های جدید وسوسم می کرد ولی این که در نهایت یک آدمی که فروشنده نیکون هست خودشم دی7100 داره عکاسی می کنه این حرف رُ زد بنده قانع شدم چون هیچ منفعت عقلانی نداشت بگه جنس من رُ نخر برو کنون بخر،قبل از این عکاسان عزیز هم که معمولا اونایی که کنون داشتن می گفتن کنون خوبه کسی هم که نیکون داشت می گفت نیکون خوبه :)
    دوست عزيز اين طبيعيه كه يه فروشنده بجاي فروش يه دوربين جديدوخوش فروش مثله٧١٠٠ ، دوربين قديمي تر٦٠دي روبفروشه كه تازه مدل جديدش هم معرفي شده.
    MEHRDAD.D، eqbal، Samanhp و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    دوست عزيز اين طبيعيه كه يه فروشنده بجاي فروش يه دوربين جديدوخوش فروش مثله٧١٠٠ ، دوربين قديمي تر٦٠دي روبفروشه كه تازه مدل جديدش هم معرفي شده.
    دوست عزیز بنده گفتم که این فروشنده اصلا کنون 60دی نداشت و فقط نیکون دی 7100 داشت
    kiavash، MEHRDAD.D و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط barbod.bi نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده گفتم که این فروشنده اصلا کنون 60دی نداشت و فقط نیکون دی 7100 داشت
    عذرمیخوام.
    علی ایحال ، گفته ایشون منطقی نیست. درمجموع وجدای ازمورد جنابعالی ، باوجود تعداد زیاد دوستانی که درفروم راهنمایی میکنند( که درصورت اشکال در راهنمایی هم توسط دیگر دوستان مرتفع میشود)،بهترست که با فروشندگان شور نشود.کمترنتیجه مناسب بدست میاید. اکثریت منافع خودرا درنظرمیگیرند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

البته من خودم فکر نمیکنم بتونم خیلی لنز عوض کنم و دنبالش باشم. به هر حال اینقدر چاله در زندگی ادم هست که به محض پر کردن چاله عکاسی دیگه نمیشه سمتش رفت و بهش رسید. نهایت بعد ها یک لنز همه کاره در حدود 70-200 بگیرم. چون معمولا سوژه های خوبی رو در فواصل دور میبینم که قادر به عکاسی ازشون با لنز 18-55 نبودم !
    فکر میکنم دوربینی که الان میخرم تا چند سال بعد روی 70-200 خوب جواب بده برام کافیه
    من الان سه ساله که با 1000D عکاسی می کنم. لنز 18-200 سیگما، 18-55 Canon و لنز نرمال 50 Canon دارم. البته به مرور قصد ارتقای لنزهارو هم دارم.
    در این مقایسه به مگا پیکسل بالاتر نیکون اشاره ای نشد . این تا چه حد موثر هست ؟

Barbod-Bi و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    عذرمیخوام.
    علی ایحال ، گفته ایشون منطقی نیست. درمجموع وجدای ازمورد جنابعالی ، باوجود تعداد زیاد دوستانی که درفروم راهنمایی میکنند( که درصورت اشکال در راهنمایی هم توسط دیگر دوستان مرتفع میشود)،بهترست که با فروشندگان شور نشود.کمترنتیجه مناسب بدست میاید. اکثریت منافع خودرا درنظرمیگیرند.
    این حرفا چیه خواهش می کنم سلامت باشید
    بله شما درست می فرمایید حرف فروشنده ها قابل اعتماد نیست ولی اینکه می فرمایید منطقی نیست فکر کنم حرف بنده را متوجه نشدید بنده نگفتم دی7100 یا 70دی از 60دی بدتره بلکه فکر می کنم و نظرم این است که خروجی تصویر 60دی+15 85 از 7100دی با 18 105 و70دی با 18 135 بهتره بتده هنوز 60دی+15 85 رُ تهیه نکردم قصد تهیه دی7100 را داشتم که دیروز رفتم بازار این داستانها پیش آمد که تصمیم گرفتم هفته جاری 60دی+15 85 تهیه کنم در ضمن علاقه من عکاسی پرتره استدیو و بیرون و گاهی طبیعت هستش بودجه ای هم که این 3 دوربین+ لنزها دارن یکی هستش با کمی تفاوت حالا تظر و توصیه شما در این خصوص چی هستش؟ در ضمن این را هم بگم که اگه 60دی بخرم با 15 85 در چند ماه آتی می تونم بودجه ی 50mm f1.4 را هم فراهم کنم و این لنز پرتره عالی که تو عکاسی outdoor عالی هست تهیه کنم،اگر شما بودید چه تصمیمی می گرفتید؟
    yaghoobi، MEHRDAD.D و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    8926

ببخشید البته ینده درجایگاه توصیه کردن نیستم وفقط نظرم رو میگم .البته 60D باتوجه به افت قیمتی که داشته خریدش عقلانی هست،ضمن اینکه تفاوتها با ۷۱۰۰ و۷۰ دی انقدرها فک نمیکنم تاثیرگذارباشند.امادر مورد مجموعه لنزودوربین خوب من تجربه نکرده ام ودر جایگاهش هم نیستم که بگم کدام بهتره.درکل دردست گرفتن هر۳دوربین میتواندکمک کند. تاکدام یک بادستان شما و سلیقه شما بهترجور باشد؟...
    موفق باشید
    ویرایش توسط kiavash : Friday 25 October 2013 در ساعت 15:28
    challenger، Dariush Chegini، MEHRDAD.D و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

اين تاپيك من را ياد صحبتي كه من معمولن سر كلاسها دارم ، مي اندازد كه از گفتنش اينجا ابا داشتم ، اما به نظرم الآن بايد بگويم.
    متاسفانه اين تب خريد ابزار و پيشرفته ترين ابزار و تجهيزات ، كه توسط ابزارهاي جامعه هاي مصرف گرا و صرفا سود اقتصادي كمپاني ها و كارتل ها پديد آمده، امان دانشجويان را هم بريده!
    و بحث هاي طولاني هميشگي و تكراري.
    بررسي دهم درصد اختلاف ها و ميليمتر جزييات.
    اما جالب است كه وقتي پاي عمل مي آيد وسط آنها فقط بين بيست تا سي درصد از حد اعلاي تجهيزات را به كار مي برند و اين وسط فقط جيب خانواده ها خالي شده است.
    و اصلن به آن ميلي متر اختلاف ها كه هيچ به كيلومتر اختلاف ها هم مي رسد.
    برخي براي دهم درصد اختلاف دايناميك رنج بحث ها مي كنند ، آنگاه با نورخواني غلط و سردستي ، تصاويرشان پر است از اشكال و اشتباه.
    البته دليل دارد ، من به تجربه دريافته ام كه بسياري از دانشجويان به جاي كار و تلاش و سختي انتظار دارند دوربين آنها معجزه كند و بهترين نتيجه را به دست دهد.
    حالا حكايت اين تعداد انبوه از پست هايي است در اين تاپيك كه خلاصه و چكيده و علمي همه آنها در همان ريويوي DP وجود دارد و به سادگي گفته شده هر كدام چه مشخصاتي دارند و به درد چه دسته افرادي با چه نيازهايي مي خورند.
    البته تاپيك هايي چنين يك حسن مهم ديگري هم دارد و آن اين است كه آنقدر زمان مي گذرد تا دوربينهاي جديدتر كمپاني ها معرفي شوند و بقيه بحث برود در تاپيكي چون :
    Nikon D7200 vs Canon 80 D
    Niaz، yaghoobi، RF_53 و 29 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

جناب کورش کاملا حق با شماست. حرص به داشتن جدیدترین وسایل همیشه وجود دارد و در هر شاخه ای خود را نشان میدهد و بد تر از بازار دوربین گریبان بازار موبایل را گرفته که گاهی شرکت ها با اندکی تغییرات در مدلها باعث سود های کلانی خود میشوند. و ای کاش ما نیاز های خود را بهتر درک میکردیم و فرصت تست داشتیم تا به اندازه نیازمان خرید میکردیم.

نمیدانم قبلا نوشتم یا نه که من خودم اونقدر حرفه ای نیستم که تفاوت های این دوربینها برای من ایجاد مشکل کند
    در آخر مهم ترین عامل بودجه هست که خرید هر یک را توجیه میکند.
    امیدوارم بعد از خرید دوربین هم بتوانیم در مباحث فنی هم همینقدر پیگیری کنیم و موشکافانه مباحث فنی را بررسی کنیم.
    کوروش، Amin.S و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوست عزيز .
    اين دوربينها و حتي نزديك به اينها آنقدر خوب هستند و اختلاف آنها جزيي است كه تا سال ها شما را بي نياز مي كنند.
    البته اختلاف براي فيلمبرداري و آپشن هاي آنها بيشتر است و انتخاب را مشخص مي كند.
    اما در عكاسي اين اختلاف چنان نيست كه شما را دلزده و مايوس كند.
    بگيريد و لذت ببريد.
    من معتقدم هنر نيز ابزاري است چون ذن.
    بايد در آن غرق شويد و زندگي كنيد .
    دانش را كسي منكر آن نيست وگرنه اين همه دانشگاه و آموزشگاه و سايت هاي تخصصي نبود . بسيار هم ضروري است. اما خلق هنر در نهايت هدف نهايي است.
    آخر همه اينها بايد به نتيجه اي مشخص منجر شود .
    ماندن در ابعاد و ارقام بي حاصل است.
    Niaz، usef، spirit و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 22 از 49 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین