صفحه 160 از 433 نخستنخست ... 60 110 150 156 157 158 159 160 161 162 163 164 170 210 260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط Torres 9 نمایش پست ها
    کسی نیست جوابمو بده ؟ :(
    Nikon D5100 با لنز 55-18 دارم
    یه لنز واید قیمت مناسب میتونین معرفی کنین ؟
    (فیش‌ آی منظورم نیست ها!)
    راستی با همین لنز چه کارهایی میتونم انجام بدم ؟
    مرسی
    این بخش: Nikkor Lenses

جای شما باشم دو سه روزی رو صرف مطالعه این بخش میکنم چون خیلی ارزشش رو داره
    Torres 9 تشکر می‌کند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    459

نقل قول نوشته اصلی توسط Torres 9 نمایش پست ها
    کسی نیست جوابمو بده ؟ :(
    Nikon D5100 با لنز 55-18 دارم
    یه لنز واید قیمت مناسب میتونین معرفی کنین ؟
    (فیش‌ آی منظورم نیست ها!)
    راستی با همین لنز چه کارهایی میتونم انجام بدم ؟
    مرسی
    اگر ابتدا ژانر عکاسی و سوژه های مورد نطر خودتون رو معرفی می کردید بهتر بود.اما در خصوص لنز واید با توجه به اینکه دوربین شما کراپدار و از سری DX نیکون هست میتونید لنزهای سری DX مثل Nikon AF-S DX NIKKOR 10-24mm f/3.5-4.5G ED انتخاب کنید که من اصلا به شما توصیه نمی کنم!!! من این لنز رو خریداری کردم و متاسفانه همونطور که دوستان در تاپیک (اولترا وایدی برای تمام فصول) گفتن متوجه شدم که تصویر در گوشه های لنز بشدت اعوجاج داره.خلاصه حدود 3200 پیاده شدم

اما تعریف Nikon AF-S DX Zoom-NIKKOR 12-24mm f/4G IF-ED و Tokina AT-X 116 PRO DX-II 11-16mm f2.8 for Nikon رو از دوستان بسیار شنیدم.
    در خصوص لنز 55-18 هم باید بگم که لنز بدی نیست اما بستگی داره که سوژه شما چه فواصل کانونی رو میطلبه و انتظار شما از کیفیت و دقت و شارپنس و توانایی هزینه کرد شما چقدره.انتظارات،حد هزینه و ژانر عکاسیتون رو بنویسید (خیابانی،معماری،پرتره و ...) تا دوستان راهنمایی کنن.اگر هم وقت بزارید و به توصیه آقای Madjidm عمل کنید که چه بهتر.هم کلی چیز یاد میگیرید هم به جواب سوالتون میرسید.
    Mojtaba.T و Torres 9 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

درود
    یکی از بستگان برای کارهای معماری و عکاسی از بنا ها و نماهای داخلی و خارجی قصد خرید دوربین و تجهیزات رو دارن ، البته ایشون در خارج از کشور بسر می برند و قصد خرید از داخل رو دارند به خاطر تفاوت قیمت ، بدنه ای که انتخاب کردن 5200 نیکون هست ، برای انتخاب لنز خواستم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم ، سقف بودجه برای دوربین و تجهیزات و لنز 3 الی 3.5 میلیون
    ممنون میشم از راهنمایی بزرگواران
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    یکی از بستگان برای کارهای معماری و عکاسی از بنا ها و نماهای داخلی و خارجی قصد خرید دوربین و تجهیزات رو دارن ، البته ایشون در خارج از کشور بسر می برند و قصد خرید از داخل رو دارند به خاطر تفاوت قیمت ، بدنه ای که انتخاب کردن 5200 نیکون هست ، برای انتخاب لنز خواستم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم ، سقف بودجه برای دوربین و تجهیزات و لنز 3 الی 3.5 میلیون
    ممنون میشم از راهنمایی بزرگواران
    سلام دوست عزیز لنزهای tokina 11-16 و نیکون 12-24 دو انتخاب هستند البته مدل های سیگما رو برای کنون اطلاع دارم که هست ولی نیکونی رو اطلاع ندارم حقیقتا.دوست عزیز بازم توصیه اکید بنده با توجه به همون دو مدل توکینا هست البته در توکینا حتما ورژن 2 اون رو خریداری کنید .در این سایت http://www.kenrockwell.com/tokina/11-16mm.htm اختلاف فاحش نیکون و توکینا رو میتونید رویت کنین که یقینا توکینا همه جوره برتر بوده چه از لحاظ قیمتی که خیلی اروزنتر از نیکونه و هم از نظر خروجی .من خودم با توکینا با کنون 550 دی برای یه پروژه معماری با دو تا تن از دوستان داخل و خارج ساختمان در شمال عکسبرداری کردم و عکس مربوطه هم در اینجا مجله معمار قسمتی که جایزه معمار92 هست (عکس نمای بیرونی ساختمان )اگر خواستین عکسهای اصلی هم هست و نمونش هم میتونم براتون ارسال کنم تا ببینید ولی در خریدش شک نکنین.فقط باز نکته ای رو خدمتتون عرض میکنم در کنونش بین مارک 1 و 2 فرقی به اون صورت نیست ولی در نیکون حتما حتما مارک 2 خریداری گردد
    Moty و behzad_paran تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط samad_nooran نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز لنزهای tokina 11-16 و نیکون 12-24 دو انتخاب هستند البته مدل های سیگما رو برای کنون اطلاع دارم که هست ولی نیکونی رو اطلاع ندارم حقیقتا.دوست عزیز بازم توصیه اکید بنده با توجه به همون دو مدل توکینا هست البته در توکینا حتما ورژن 2 اون رو خریداری کنید .در این سایت Tokina 11-16mm Review اختلاف فاحش نیکون و توکینا رو میتونید رویت کنین که یقینا توکینا همه جوره برتر بوده چه از لحاظ قیمتی که خیلی اروزنتر از نیکونه و هم از نظر خروجی .من خودم با توکینا با کنون 550 دی برای یه پروژه معماری با دو تا تن از دوستان داخل و خارج ساختمان در شمال عکسبرداری کردم و عکس مربوطه هم در اینجا مجله معمار قسمتی که جایزه معمار92 هست (عکس نمای بیرونی ساختمان )اگر خواستین عکسهای اصلی هم هست و نمونش هم میتونم براتون ارسال کنم تا ببینید ولی در خریدش شک نکنین.فقط باز نکته ای رو خدمتتون عرض میکنم در کنونش بین مارک 1 و 2 فرقی به اون صورت نیست ولی در نیکون حتما حتما مارک 2 خریداری گردد
    ممنون از راهنمایی
    1390676566083.jpg
    تفاوت ورژن 1 و ورژن 2 محسوسه در تونیکا
    samad_nooran تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی
    1390676566083.jpg
    تفاوت ورژن 1 و ورژن 2 محسوسه در تونیکا
    منظور بنده در مدل 11-16 است این مدل 11-16 دومدل داره dx و dxii
    Moty تشکر می‌کند.

كاربر آشنا xiao آواتار ها
    تشکر کرده
    413

سلام
    امروز رفتم پایتخت یکی لنز 55-200 usm داشت میگفت در حده نو ،200 هزار تومن میداد. میخواستم بدونم قیمتش خوبه،بگیرم؟ یا اگه صبر کنم پول بزارم روش 55-250 بخرم بهتره؟
    ممنون

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

دوستان سلام.
    من برای عکاسی ورزشی و گاهی در ارتفاع (سنگ نوردی) قصد ارتقای دوربین و لنز رو دارم.
    بادی باید سیلینگ خوبی هم داشته باشه. چون در معرض گرد و خاک و دست پودر زده شده هست!
    نظر خودم D7100 + 18-105 + 70-300 هست. 16-85 رو هم مد نظردارم، ولی نمی دونم ارزش داره به اختلاف قیمتش با 18-105.
    شاید تا 4 تومن بتونم هزینه کتم. در نهایت اگه چیزی موند، یه لنز برای پرتره هم می خوام
    در حال حاضر D5100 + 18-55 + 55-200 دارم.
    55-200 از لحاظ شارپنس و سرعت فوکوس چندان راضیم نکرده.
    آیا 70-300 تامرون می تونه گزینه بهتری از همتای نیکونیش باشه؟!
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

سلام

من باید برای دانشگاه لنز تله و واید ( یاشیکا 2000 آنالوگ ) بگیرم . بهمون نگفتن چی خوبه ولی من خویه خوبشو میخوام . ممکنه راهنماییم کنید و قیمت لنزها رو لطفا بگید ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

کسی نیست جواب منو بده ؟ لطفا""""""""""""""""