صفحه 64 از 433 نخستنخست ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 114 164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 631 تا 640 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    خیییییلی ممنونم!

لنز sigma 8-16 چطور است؟ در ایران پیدا میشود؟ با چه قیمتی؟
    دست دوم 8-16 یا 10-20 را با چه قیمتی میتوانم بخرم؟
    یکی از همین دوستان تالار ظاهرا به تازگی یک عدد 8-16 سیگما از ناصرخسرو تهیه کردند ... دست دوم به قیمت 1 میلیون تومان ... من دقیقا از موجودی این لنز در ایران خبر ندارم ... 10-20 هم قیمت نوش حدود 780 هزار تومانه و مدام در نوسان هست فعلا شاید کمتر و یا بیشتر قابل تهیه باشه و دست دوم هم در ناصرخسرو و پاساژهای پردیس و حافظ قابل خرید هست ... البته قیمت دسته دوم 10-22 برابر با نو 10-20 هست و من در این رقابت خیلی مردد بودم تا اینکه نهایتا دسته دوم کنون رو ترجیح دادم ...
    saeed2vfx تشکر می‌کند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر جديد cm.rezae آواتار ها
    تشکر کرده
    51

سلام
    دوستان این سوال قبلا پرسیده شده ولی جواب کاملی داده نشده بهش
    "تفاوت جعبه سفید و طلایی چیه؟" البته این که سفید کیتِ و طلایی نه رو میدونم، میخام بدونم از نظر کیفیت یا مثلا امکان بهتری برای فروش دست دوم و ... تفاوتی دارن که اختلاف 30-40 تومنیشونو توجیه کنه؟
    (به نظر دوستان الان که 18-105 نیکون شده 460 تومن هنوز میارزه؟؟)
    با سپاس
    ویرایش توسط cm.rezae : Tuesday 3 January 2012 در ساعت 00:27

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط cm.rezae نمایش پست ها
    سلام
    دوستان این سوال قبلا پرسیده شده ولی جواب کاملی داده نشده بهش
    "تفاوت جعبه سفید و طلایی چیه؟" البته این که سفید کیتِ و طلایی نه رو میدونم، میخام بدونم از نظر کیفیت یا مثلا امکان بهتری برای فروش دست دوم و ... تفاوتی دارن که اختلاف 30-40 تومنیشونو توجیه کنه؟
    (به نظر دوستان الان که 18-105 نیکون شده 460 تومن هنوز میارزه؟؟)
    با سپاس

از نظر امکانات و کیفیت هیچ تفاوت معنی‌ داری بین لنز‌های جعبه سفید و جعبه فابریک وجود نداره اما موقع فروش احتمالا لنز جعبه اصلی‌ بهتر به فروش برسه.

در مورد سوال دیگه تون که با قیمت فعلی‌ ۱۸-۱۰۵، آیا این لنز می‌ارزه یا نه هم باید بگم که سوالتون از لحاظ منطقی‌ ایراد داره. نسبت به چی‌ می‌ارزه یا نه؟ اگه منظورتون نسبت به یک لنز دیگه هست، باید لنز دیگه رو هم عنوان کنید و قیمت اون لنز رو هم بگید بعد شاید بشه نظر داد.

به هر حل هر کاری که میخواین بکنین و هر لنزی که میخواین بخرید، امروز بخرید بهتر از اینه که فردا بخرید.
    1986 و cm.rezae تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان من اخیرا یک بادی ماک2 تهیه کردم برای انتخاب لنز مردد هستم فعلا لنزی تهیه نکردم بین 24-70 و 24-105 شک دارم
    چون تازه به صوزت حرفه ای دارم عکاسی می کنم
    می خواستم بدونم نظر دوستان رو کدوم لنز هست این لنز ها مناسب هستند یا فعلا زود هست و می بایست لنز معمولی تر بگیرم
    ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام به همه‌ی دوستان عزیز. هربار اومدم این‌جا مشورت گرفتم پشیمون نشدم. یه بار برای خرید بدنه، یه بار هم برای خرید یه پرایم 50 اف 1.8 کانن، که انصافن نسبت به قیمت‌اش شاهکار بی‌بدیل‌ای ئه و یک‌ساله راضی‌ام ازش.

الآن می‌خواستم هم یه مشورت بگیرم از دوستان صاحب‌نظر، هم قیمت. من راستش عکاس حرفه‌ای که نیستم، فقط برای دلم عکاسی می‌کنم. اما شوت هم نیستم زیاد! دو ساله یه 500دی کانن دارم و یه 18-200. الآن چند وقته (به خصوص از وقتی شارپنس اون پرایم 50 رو دارم استفاده می‌کنم و می‌بینم) از شارپنس 18-200 ناراضی‌ام. اما خب به قول برایان پترسون، برای عکاسی خیابانی یه همچو چیزی هم لازم دارم که از واید تا تله به‌ام بده. این بود که کمی تحقیق کردم تووی تالارهای همین سایت محترم، و رسیدم به 15-85.

حالا اول از همه می‌خواستم بپرسم که به نظر دوستان، این گزینه‌ای که به‌اش رسیدم گزینه‌ی خوبی‌ئه؟ از نظر شارپنس می‌تونه به طور چشمگیری بهتر از 18-200 باشه که من از اون‌همه اختلاف تله بگذرم؟ دوم این‌که گویا یه لنز دیگه هم داره کانن، 17-85. درست دیدم این رو یا وجود نداره؟ اگه وجود داره این‌یکی چطوره؟

بعد از اون مشورت تکنیکی، که منت می‌ذارید به سرم اگه محبت کنید و نظرتون رو بگید، می‌خواستم ببینم اون 18-200 رو چقدر بفروشم خوبه؟ و این گزینه‌های جدید رو چقدر بخرم؟ آیا دست‌دوم بخرم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چون راستش زیاد اوضاع مالی‌م خوب نیست الآن. در زمینه‌ی قیمت هم اگه راهنمایی کنید ممنون می‌شم. آهان اون 18-200 ام حدود 10هزار تا شات زده (کمی هم کم‌تر شاید) و کاملن تمیز و سالم ئه.

كاربر همراه M-Yousefi آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaei99 نمایش پست ها
    سلام به همه‌ی دوستان عزیز. هربار اومدم این‌جا مشورت گرفتم پشیمون نشدم. یه بار برای خرید بدنه، یه بار هم برای خرید یه پرایم 50 اف 1.8 کانن، که انصافن نسبت به قیمت‌اش شاهکار بی‌بدیل‌ای ئه و یک‌ساله راضی‌ام ازش.

الآن می‌خواستم هم یه مشورت بگیرم از دوستان صاحب‌نظر، هم قیمت. من راستش عکاس حرفه‌ای که نیستم، فقط برای دلم عکاسی می‌کنم. اما شوت هم نیستم زیاد! دو ساله یه 500دی کانن دارم و یه 18-200. الآن چند وقته (به خصوص از وقتی شارپنس اون پرایم 50 رو دارم استفاده می‌کنم و می‌بینم) از شارپنس 18-200 ناراضی‌ام. اما خب به قول برایان پترسون، برای عکاسی خیابانی یه همچو چیزی هم لازم دارم که از واید تا تله به‌ام بده. این بود که کمی تحقیق کردم تووی تالارهای همین سایت محترم، و رسیدم به 15-85.

حالا اول از همه می‌خواستم بپرسم که به نظر دوستان، این گزینه‌ای که به‌اش رسیدم گزینه‌ی خوبی‌ئه؟ از نظر شارپنس می‌تونه به طور چشمگیری بهتر از 18-200 باشه که من از اون‌همه اختلاف تله بگذرم؟ دوم این‌که گویا یه لنز دیگه هم داره کانن، 17-85. درست دیدم این رو یا وجود نداره؟ اگه وجود داره این‌یکی چطوره؟

بعد از اون مشورت تکنیکی، که منت می‌ذارید به سرم اگه محبت کنید و نظرتون رو بگید، می‌خواستم ببینم اون 18-200 رو چقدر بفروشم خوبه؟ و این گزینه‌های جدید رو چقدر بخرم؟ آیا دست‌دوم بخرم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ چون راستش زیاد اوضاع مالی‌م خوب نیست الآن. در زمینه‌ی قیمت هم اگه راهنمایی کنید ممنون می‌شم. آهان اون 18-200 ام حدود 10هزار تا شات زده (کمی هم کم‌تر شاید) و کاملن تمیز و سالم ئه.
    15-85 لنز بسیار خوبیه
    اگه بودجه تون میرسه تو خریدش شک نکنین
    17-85 رو یه مدت با بدنه 40 دی داشتم لنز خوبیه ولی از لحاظ کیفیت اپتیکی وخروجی به 15-85 نمی رسه
    پ .ن :
    یه سوال رو توی 2 تاپیک پرسیدین ....
    rezaei99 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Yousefi نمایش پست ها
    15-85 لنز بسیار خوبیه
    اگه بودجه تون میرسه تو خریدش شک نکنین
    17-85 رو یه مدت با بدنه 40 دی داشتم لنز خوبیه ولی از لحاظ کیفیت اپتیکی وخروجی به 15-85 نمی رسه
    پ .ن :
    یه سوال رو توی 2 تاپیک پرسیدین ....
    ممنون. امیدوارم پولم برسه. ولی کیفیت اپتیکی‌شون چقدر فرق داره با هم؟ نسبت به تفاوت احتمالی قیمت‌هاشون، خیلی اختلاف کیفیت دارن یا صرفن همون دو میلی‌متر فرق‌شون ئه؟ چون اون دو میلی‌متر برای من زیاد مهم نیست.

برای دو بار پرسیدن سوال عذرخواهی می‌کنم. می‌خوام دوستان بیشتری ببینن و به نتایج بهتری برسم. توو تاپیک‌های نامربوط نپرسیدم، هر دو تاپیک مربوط به بخشی از موضوع سوالم بود

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaei99 نمایش پست ها
    ممنون. امیدوارم پولم برسه. ولی کیفیت اپتیکی‌شون چقدر فرق داره با هم؟ نسبت به تفاوت احتمالی قیمت‌هاشون، خیلی اختلاف کیفیت دارن یا صرفن همون دو میلی‌متر فرق‌شون ئه؟ چون اون دو میلی‌متر برای من زیاد مهم نیست.

برای دو بار پرسیدن سوال عذرخواهی می‌کنم. می‌خوام دوستان بیشتری ببینن و به نتایج بهتری برسم. توو تاپیک‌های نامربوط نپرسیدم، هر دو تاپیک مربوط به بخشی از موضوع سوالم بود
    اپتیک 85-17 از لنزی که دارید بهتر نیست و پولتان را حرامش نکنید. 85-15 کیفیت بالاتری دارد.
    lamagra و rezaei99 تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    اپتیک 85-17 از لنزی که دارید بهتر نیست و پولتان را حرامش نکنید. 85-15 کیفیت بالاتری دارد.
    آقا یک دنیا سپاس. پس صبر می‌کنم تا پول‌هام جمع بشه بتونم همون رو بخرم

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

سلام.
    دوستان عزیز، بنده در فکر خرید یک تله برای عکاسی در حیات وحش و پرندگان، برای حدود یک ماه دیگر، هستم. میخواهم یک دفعه کار را تمام کنم . البته و صد البته خرید 100-400 کانن، کمی تا قسمتی برای بنده دور از دسترس (و حتی تصور) است. طبق مطالعات به 120-400 سیگما رسیدم.
    آیا دوستانی با این لنز کار کرده‌اند، و کلاً دوستانی که در این حوزه فعال‌اند، این لنز را توصیه می‌کنند؟ تا جایی که اطلاع دارم، در حدود بالای فاصلۀ کانونی باید از دیافراگم 8 استفاده کرد تا به شارپنس قابل قبول رسید، که صد البته لنزی که 1/3 کاننیش قیمت دارد، انتظار بیشتری از آن نمی‌رود.
    اگر نه، چه پیشنهادی دارید؟
    بیشتر عکاسی بنده در روز و عموماً نور کافی انجام می‌شود، و شاید هر ده سال یک‌بار هم در شب عکاسی نداشته باشم (اصولاً از تاریکی می‌ترسم )

پ.ن. گفتم قبل از آماده شدن بودجۀ بادآوردۀ مربوطه، پیگیری کنم و به تصمیم نهایی برسم، تا به محض مهیا شدن بودجه، خرید کنم. با این وضع بازار!!!
    ویرایش توسط AliShamshirian : Saturday 3 March 2012 در ساعت 18:09

صفحه 64 از 433 نخستنخست ... 14 54 60 61 62 63 64 65 66 67 68 74 114 164 ... آخرینآخرین