صفحه 16 از 39 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 389
Like Tree733تشکر

موضوع: Canon EF 50mm f/1.8 II

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من اگر جای شما بودم برای این منظور یک فلاش میخریدم(البته اگر ندارید) ترسی هم از نور احتمالا مضر فلاش نداشتید...چون قرار نبود مستقیم توی چشم کوچولوتون باشه...بانس میکردید و بهترین لحظات رو به ثبت میرسوندید
    rezaei99 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام.

چرا هست ! حتی در بدنه های کراپ دار در دیاف 2.0 هم عمق میدان آنقدر کم هست تا کوچکترین جابجایی عکس را خراب کند.

من وقتی Review ها و بررسی های این لنر را خواندم و یکبار آنرا دیدم و در دست گرفتم تصمیم گرفتم کمی صبر کنم تا بتوانم نسخه 1.4 آنرا بخرم.
    ممنون. راستش نمی‌تونم اون‌قدر هزینه کنم آخه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    من اگر جای شما بودم برای این منظور یک فلاش میخریدم(البته اگر ندارید) ترسی هم از نور احتمالا مضر فلاش نداشتید...چون قرار نبود مستقیم توی چشم کوچولوتون باشه...بانس میکردید و بهترین لحظات رو به ثبت میرسوندید
    راستش من زیاد در زمینه‌ی فلاش‌های جدا نه تجربه دارم نه اطلاعات. ولی با همین فلاش روی خود بدنه که عکس می‌گیرم هم عمق تصویر کم می‌شه هم یه سری رفلکس‌های نوری ایجاد می‌شه. می‌دونم همه‌ی این مشکلات راه دارن ولی خب من نمی‌تونم زیاد هزینه کنم. این فلاشی که می‌فرمایید حدودن چقدر پول باید بدم براش؟ (این بانس هم اگه بگید چیه ممنون می‌شم).

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

با همین حدود 130 تا 150 تومن میتونید از فلاشهای نیسین که عملکرد بسیار خوبی از خودشون نشون دادن رو تهیه کنید.نور فلاش سر خود بدنه به خاطر مستقیم بودنش تاثیر نا مطلوبی در اکثر اوقات روی عکس داره.بانس کردن هم حالتی هست که شما سر فلاش رو(که در اکثر فلاشهای خارجی قابلیت چرخش به طرفین و بالا رو دارن) به سقف یا دیوار یا هر طرفی که مناسب بدونید میدید و معمولا نتیجه خوبی هم حاصل میشه.به نظر من کار شما با فلاش کاملا راه می افته...
    Fereidoon و rezaei99 تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    با همین حدود 130 تا 150 تومن میتونید از فلاشهای نیسین که عملکرد بسیار خوبی از خودشون نشون دادن رو تهیه کنید.نور فلاش سر خود بدنه به خاطر مستقیم بودنش تاثیر نا مطلوبی در اکثر اوقات روی عکس داره.بانس کردن هم حالتی هست که شما سر فلاش رو(که در اکثر فلاشهای خارجی قابلیت چرخش به طرفین و بالا رو دارن) به سقف یا دیوار یا هر طرفی که مناسب بدونید میدید و معمولا نتیجه خوبی هم حاصل میشه.به نظر من کار شما با فلاش کاملا راه می افته...
    ممنون. دیگه سول‌ام راجع به فلاش شد، توو راهنمایی خرید فلاش پرسیدم. حالا اگه خودتون هم لطف کنید دوباره ممنون می‌شم. می‌خوام ببینم اون فلاش اولن چی باشه، درثانی حدودن چقدر تاثیر داره تووی نور-دهی؟

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461

سلام جناب نور قاسمی این تصویر 50مم 1.2 هست ؟
    علی اسدی

كاربر همراه mohammad_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

با درود حضور دوستان عزیز
    آیا این لنز با دوربین EOS 550D برای فیلمبرداری مناسب است چون دوستان فرمودند این لنز گیجی فوکوس دارد یا باید در مد فیلمبرداری از فکوس دستی استفاده کر؟ وسوال دیگرم این است که با داشتن این لنز آیا میتوان لنز 18-55 را هم نگهداشت؟ البته خودم فکر میکنم از لنز 50mm 1.8II فقط در موارد خواصی میتوان استفاده کرد منظورم زمانی است که فرصت برای فکوس دستی باشد مثل عکاسی پرتره با سپاس

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_55 نمایش پست ها
    با درود حضور دوستان عزیز
    آیا این لنز با دوربین EOS 550D برای فیلمبرداری مناسب است چون دوستان فرمودند این لنز گیجی فوکوس دارد یا باید در مد فیلمبرداری از فکوس دستی استفاده کر؟ وسوال دیگرم این است که با داشتن این لنز آیا میتوان لنز 18-55 را هم نگهداشت؟ البته خودم فکر میکنم از لنز 50mm 1.8II فقط در موارد خواصی میتوان استفاده کرد منظورم زمانی است که فرصت برای فکوس دستی باشد مثل عکاسی پرتره با سپاس
    این یک لنز فیکس است. یعنی شما امکان زوم کردن ندارید. و فاصله کانونی 50 م م یعنی زاویه دیدی دارد معادل همان 18-55 وقتی تا انتها زوم باشد. پس به طور کلی برای فیلم گرفت مناسب نیست مگر حالت خاصی که مثلا دوربین روی سوژه خاصی ثابت باشد. در این صورت میتوان از دیافراگم بازش برای فیلم برداری در نور کم استفاده کرد.
    در مورد فکوس هم این لنز خیلی برای فیلم برداری گیج نست اما کند و با سرو صدا است. اصولا تمام بدنه ها و لنزها در حال حاضر فکوس اتماتیک خوبی ندارند و باید از دست استفاده کرد.
    mohammad_55 تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

با سلام خدمت دوستان
    من چند وقتی هست که یه canon600D + لنز کیت 18-55 is II گرفتم. اطلاعاتم از لنزها زیاد نیست با این وجود دارم به اطلاعاتم افزوده می کنم . در مورد این 50 mm چند سوال داشتم :
    آیا منی که لنز ۱۸-۵۵ دارم داشتن لینز ۵۰mm مناسب هست یا نه؟
    آیا یا این لنز میشه از کسی عکس تمام قد گرفت که عمق میدان کم باشه و به عبارتی پس زمینه تا حدودی محو بشه؟
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    Canon EOS Rebel T3i (EOS 600D) DSLR Camera with EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II Lens Kit+Canon EF 50mm f/1.8

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

نقل قول نوشته اصلی توسط zamanphp نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من چند وقتی هست که یه canon600D + لنز کیت 18-55 is II گرفتم. اطلاعاتم از لنزها زیاد نیست با این وجود دارم به اطلاعاتم افزوده می کنم . در مورد این 50 mm چند سوال داشتم :
    آیا منی که لنز ۱۸-۵۵ دارم داشتن لینز ۵۰mm مناسب هست یا نه؟
    آیا یا این لنز میشه از کسی عکس تمام قد گرفت که عمق میدان کم باشه و به عبارتی پس زمینه تا حدودی محو بشه؟
    با سلام
    اینکه لنز مناسب شما هست یا خیر بستگی به ژانر عکاسیتون دارد . در ضمن با در نظر گرفتن فضای عکاسیتون بله میتوان عکس تمام قد گرفت که پس زمینه هم بسیار محو باشد .
    موفق باشید
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

صفحه 16 از 39 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین