صفحه 38 از 103 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام به دوستان و اساتید
    قصد خرید یک نت بوک دارم برای کارای عمومی و همراه برای عکاسی البته شاید بهتر بود که در یک فروم تخصصی مطرح میکردم چون خیلی به درد کار ویرایش نمیخوره ولی فقط به فروم خودمون اطمینان دارم
    اولویتم نگه داشتن شارژ است ماله یکی از دوستان حدود 7 ساعت شارژ نگه میداشت که عالی بود
    ترجیح میدم از یکی از برندهای ایسوز اچ پی یا ام اس ای باشه
    بودجه 400 تومن فقط برای خود دستگاه

متاسفانه در خرید عجله دارم و فردا میخوام بخرم که بعد از تعطیلات ببرم شهرستان

کدوم یکی از اینا بهتره و ایا فرق هاشون جزیی هست؟
    http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=41988
    http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=34491

متاسفانه حواسم به امکان ویرایش پست قبل نبود عذر میخوام
    ویرایش توسط Mashhadi Vahid : Sunday 4 December 2011 در ساعت 09:07 دلیل: ادغام 2 پست پیاپی
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید
    قصد خرید یک نت بوک دارم برای کارای عمومی و همراه برای عکاسی البته شاید بهتر بود که در یک فروم تخصصی مطرح میکردم چون خیلی به درد کار ویرایش نمیخوره ولی فقط به فروم خودمون اطمینان دارم
    اولویتم نگه داشتن شارژ است ماله یکی از دوستان حدود 7 ساعت شارژ نگه میداشت که عالی بود
    ترجیح میدم از یکی از برندهای ایسوز اچ پی یا ام اس ای باشه
    بودجه 400 تومن فقط برای خود دستگاه

متاسفانه در خرید عجله دارم و فردا میخوام بخرم که بعد از تعطیلات ببرم شهرستان
    سلام دوست عزیز. هدفتون از خرید نت بوک چی هست؟
    اگه برای ویرایش عکس میخواید نت بوک بخرید که اصلا حرفش رو هم نزنید!!! پردازنده Atom بدرد اینکارا نمیخوره و مانیتور 10 اینچیش هم برای ویرایش واقعا کوچیکه
    در کل من شخصا با لپ تاپ میونه خوبی ندارم!!! و همه کارهام رو چه در خونه و چه در دفتر با pc انجام میدم
    ولی اگه هدفتون داشتن یک کامپیوتر تحت سیستم عامل ویندوز ، که قابل حمل باشه و برای استفاده از اینترنت و بک آپ گیری از مموری دوربین بتونین ازش استفاده کنین و همیشه همراهتون باشه ، نت بوک عالیههههههه
    چند هفته پیش یدونه Asus x101h خریدم که ازش واقعا راضیم! چون برعکس لپ تاپ های 3-4 کیلویی واقعا قابل حمل هست!!!
    و از وقتی که خریدمش لپ تاپم رو انداختم توی کمد!!! چون قابل حمل نبود!!!

اما باطری این نت بوک 3 سلولی هست و اگه وای فای استفاده کنین و مثل من فتیله روشنایی مانیتور رو تا آخر بکشید بالا ، فقط حدود 2.5 تا 3 ساعت شارژ نگه میداره که زمان کمی هست. ولی طراحی قشنگی داره و از بقیه نت بوکها باریکتره. چند روز پیش یدونه ایسوس 1015 برای یکی از دوستان گرفتم که باوجودیکه باتری 6 سلولی داره ولی بازم بیشتر از 3.5 تا 4 ساعت شارژ رو نگه نداشت!!!
    اگه اولویت شما نگه داشتن شارژ هست ، بدور از تعصب روی برندها نگاهی به نت بوک های سامسونگ داشته باشین
    کیفیت ساخت خوبی دارن و از نظر باتری واقعا خوب هستن. واقعا خوب!!! وقتی کنار چند تا نت بوک hp و asus مقایسش کردم ، کیفیت مانیتورش هم بهتر از بقیه بود!
    A_Maddah، Mashhadi Vahid، Kourosh Kahal و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

ممنونم دوست عزیز
    برای ویرایش نمیخوام و بیشتر قصدم قابل حمل بودنشه
    خیلیم تعصب روی برند ندارم فقط دل نباشه
    الان یک وایو nr160 دارم که چند سال پیش خریدم و تقریبا باهاش به مشکل نخوردم سی پی یوش کور تو دو 1.5!!!! البته اون موقع که خریدم خیلی خوب بود نسبت به قیمتش ولی اینم باید اپدیتش کنم سر فرصت
    میخوام کار راه انداز باشه اگر شما Asus x101h پیشنهاد میدید و راضی هستین همینو بخرم قیمتش چقدره؟
    از اون دو مدل که گفتم بهتره؟
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

اگر برند برایتان مهم نباشد...

اگر قیافه مهم است به سراغ سامسونگ و Acer و سونی بروید ( البته سونی و سامسونگ گران تر هستند )

اغلب نت بوک ها از نظر مشخصات و وزن و قطعات و تجهیزات در یک رده هستند و فقط قیافه می تواند در انتخاب شما تاثیر گذار باشد.

اصولا Aspire One ها بسیار عالی و خوش ساخت هستند.HP و سونی ها بسیار زیبا هستند با بدنه های فلزی و در این بین Gigabyte M1005M هم موجود جالبی است.یک استند هم همراه اش است.

http://www.digikala.com/?Products=No...igabyte-M1005M

به نظرم نت بوک خوبی است.

کلا همه نت بوک ها در یک رده هستند.تفاوتی از نظر پرفورمانس ندارند.
    A.Mazaheri، ALI.Barutkub و M.Moghadam تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

من نت بوک سامسونگ گرفتم.حدود یکسال و نیم هست که ازش استفاده میکنم.کیفیت ساخت (نسبت به بقیه نت بوک ها) عالی .باطری عالی.صفحه نمایش عالی.
    در کل با توجه به اینکه نت بوک asus و msi و acer هم دم دستم هست (برای همکارام) این سامسونگ یه چیز دیگس...
    با سونی کار نکردم ولی قیمت های سونی معمولا بالاست و صد البته با کیفیت.
    یکسری نت بوک هم هست که صفحه روی کیبورد قرار می گیره و مثل تبلت ، قابل استفاده هست.
    Mashhadi Vahid، Walkman، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

من و برادرم هر دو Acer aspire one گرفتیم و از کارش راضی بودیم اما بعد از حدود یک سال کار کردن هر دوتاشون به فاصله یکی دوماه کارت گرافیکیشون سوخت و مجبور شدیم بذاریمشون کنار. هرچند تو مدتی که ازشون استفاده می کردیم واقعا خوش دست بودن و خوب هم کار می کردن.
    M.Moghadam تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    برای ویرایش نمیخوام و بیشتر قصدم قابل حمل بودنشه
    خیلیم تعصب روی برند ندارم فقط دل نباشه
    الان یک وایو nr160 دارم که چند سال پیش خریدم و تقریبا باهاش به مشکل نخوردم سی پی یوش کور تو دو 1.5!!!! البته اون موقع که خریدم خیلی خوب بود نسبت به قیمتش ولی اینم باید اپدیتش کنم سر فرصت
    میخوام کار راه انداز باشه اگر شما Asus x101h پیشنهاد میدید و راضی هستین همینو بخرم قیمتش چقدره؟
    از اون دو مدل که گفتم بهتره؟
    سلام
    اگه نگه داشتن شارژ برای شما مهمه این مدل رو نگیرید
    چون متاسفانه باتری 3 سلولی داره و همونجوری که خدمتتون عرض کردم بیشتر از 2.5 تا 3 ساعت شارژ نگه نمیداره
    ولی مشخصات و قیمت و طراحی مناسبی داره و نت بوک جدیدی هست و تازه وارد بازار شده
    cpu intel atom N570
    HDD 320 GB
    2GB DDR3

پردازنده x101h از دو نت بوکی که شما انتخاب کرده بودین جدیدتره. ولی باتری اون دو مدل 6 سلولی بود و مسلما شارژ بیشتری نگه میداره
    من از مالزی حدود 360 تومن خریدم ولی اینجا قیمت نگرفتم. ولی بنظرم مفته!!! هزینه خرید یک گوشی موبایل معمولی رو میدی ، یک لپ تاپ فسقلی تحویل میگیری که همه جا میتونی ببریش. اگه سیستم عامل ویندوز هم مد نظر نباشه که انتخاب مشخصه! تبلت!
    بنظرم بهتره که عجله بخرج ندین و بیشتر تحقیق کنین. مخصوصا در مورد سامسونگ! کیفیت ساخت خوب و مانیتور خوب و باتری خوب!
    اینا مزایای کمی نیستن
    M.Moghadam تشکر می‌کند.

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

اگر نت بوكي كه يه چيزي بين نت بوك و نوت بوك باشه ميخواهيد بد نيست نيم نگاهي به Asus Eee PC 1215N بندازيد:
    http://www.asus.com/Eee/Eee_PC/Eee_PC_1215N/

پردازنده اتم دو هسته اي با فركانس كاري 1.8 گيگاهرتز + 2 گيگ رم (قابل ارتقا تا 4 گيگابايت) + صفحه نمايش 12.1 اينچي با رزولوشن 1366*768 + 500 گيگ هارد + كارت گرافيك ion (در كنار گرافيك آنبرد) كه فول اچ دي رو بخوبي پخش ميكنه + باتري 6 سلولي با قابليت كار تا 7-8 ساعت + وزن 1.4 كيلو + خروجي اچ دي ام آي و يو اس بي 3 و بلوتوث 3 و ...

من از وقتي acer aspire one ام مادربردش سوخت (البته بعد از سه سال و به خاطر ضربه فيزيكي) به فكر خريد اين مدل افتادم و هر جا رويويي ازش خوندم پرفرمنسش عالي بوده و اصلا قابل قياس با نت بوك هاي موجود نيست. تنها ايرادش قيمتشه كه من كمترين قيمتي كه ديدم 620 بوده اما پرفورمنسش توي تست ها از لپ تاپهاي اين حدود قيمت بهتر بود.

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

جثارتا حالا که بحث سر نت بوک شده پیشنهاد میدم بچه ها یه نگاهی به این تاپیک بندازند
    خودم باز کردم و در مورد مدل Acer Aspire One D257 خیلی دقیق صحبت شده
    خودم دارم و برای چند نفر هم خریدم
    چند سالی میشه که یه مدل 255 رو هم دارم و کاملا راضی ام و هیچ مشکلی نداره
    نکته قابل توجه در مورد این نت بوک قیمت بسیار خوب اونه که حدود 360 - 370 تومن قیمت داره علاوه بر اینکه کانفیگ بسیار عالی ای هم داره
    متاسفانه فعلا با توجه به اوضاع نامناسب و تاریک بازار لپ تاپ نایاب شده و قیمت ها ات 460 تومان هم رفته ...

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=506422
    M.Moghadam تشکر می‌کند.
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

دوستان بین Dell insoiron 5110n و HP Pavilio DV6-6170 و Acer aspire 5755g و Dell XPS 17 و ASUS N53 SV (295) کدومو پیشنهاد میکنید؟

همگی دارای پردازنده Core i7 و 6 الی 8 گیگ رم DDR3 هستند. و در حدود 1,200,000 قیمت دارند (بجز آخری که 1,500,000 هست)

صفحه 38 از 103 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 ... آخرینآخرین