صفحه 62 از 83 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 611 تا 620 , از مجموع 827
Like Tree906تشکر

موضوع: کامپیوتر مناسب برای عکاسی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

اون مدل 4000 مایکروسافت یکی از سه گزینه ای هست که بینشون مرددم.
    Sculpt Ergonomic Desktop از بودجه من بیشتر متاسفانه.
    اون مدل لاجیتک جالب به نظر میرسه.حدود قیمت نمیدونید احتمالا؟
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    اون مدل 4000 مایکروسافت یکی از سه گزینه ای هست که بینشون مرددم.
    Sculpt Ergonomic Desktop از بودجه من بیشتر متاسفانه.
    اون مدل لاجیتک جالب به نظر میرسه.حدود قیمت نمیدونید احتمالا؟
    درود
    اگر تو بازار پیدا بشه نباید بیشتر از 200-250 بشه!
    ولی متاسفانه خودم هنوز موفق نشدم! اگر دوستان سراغ دارند محل یا فروشگاهی را لطفا راهنمایی کنند
    در مورد مدل 4000 هم با قیمتی که فرمودید جور در میاد! آخرین قیمتی که من داشتم زیر 200 بود!
    ارادتمند
    lamagra تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    12097

با سلام.
    اول از مدیریت عذر خواهی میکنم.چون تاپیکی مرتبط با سوالم پیدا نکردم مجبور شدم اینجا مطرح بکنم.
    قصد خرید کیبرد دارم منتها بین چند گزینه مرددم.خواستم بپرسم ببینم کسی ار دوستان تجربه کار با این مدلها رو داره؟ یا هر نظر دیگری.
    این رو هم توضیح بدم که کار تایپی زیاد میکنم و روتوش عکس هم خیلی انجام میدم.توی یک روز سنگین پیش آمده که 15 ساعت هم مشغول کار بودم.متاسفانه به همین دلیل مچ دست چپم به مشکل بر خورده و ارگونومیک بودن کیبرد برام مهمه.
    مدلهای مد نظرم اینهاست:
    Microsoft Natural Ergonomic Keyboard 4000
    با قیمت 160 هزار تومان و تعریف زیادی هم از اون شده
    Microsoft Wireless Desktop 5000
    با قیمت 220 هزار تومان و از این مدل هم تعریف زیادی شنیدم
    Logitech G105 Gaming Keyboard
    این کیبرد هم با قیمت 220 هزار تومان از ارزانترین کیبرد های گیمینگه و دلیل انتخابم هم دوام بالای کیبردهای گیمینگه و همینطور وجود نور پس زمینه کلیدها.
    خوشحال میشم من رو راهنمایی کنید.
    با تشکر.
    سایر دوستان در مورد این کیبورد ها نظری ندارند؟
    من در ادامه تحقیقتام به 3 مدل از محصولات ریزر هم رسیدم

Razer ANANSI MMO
    anansimmo-600.jpg

که میگن پیشرفته ترین کیبورد غیر مکانیکی دنیاست و کلیدهای بسیار خوب و راحتی داره.همینطور کلیدهای قابل برنامه ریزی داره که یک کلید وظیفه فشردن چند کلید همزمان رو بازی بکنه که در فتوشاپ کاربردی است.
    قیمت این کیبورد 325 هزار تومان هست

گزینه بعدی که کاملا گران محسوب میشه
    Razer BLACKWIDOW ULTIMATE 2014
    blackwidowultimate-600.jpg
    تمام قابیلتهای مدل بالا رو داره به انضمام اینکه کلیدهای این مکانیکی است.لرزانترین کیبوردی که هم مکانیکی باشه هم نور پس زمینه داشته باشه این بوده تا الان.
    و در نهایت گزینه آخر
    Razer Blackwidow Expert Stealth Mechanical Gaming Keyboard
    razer-blackwidow-stealth-gallery-02-700x700.png
    با قیمت 389 هزار تومان و فاقد نور پس زمینه.

حالا این سوال برای من پیش آمده که تجربه کار با این کلیدهای مکانیکی چطوره که اینقدر روی اون تبلیغ میشه.آیا به خاطر این موضوع ارزش داره از نور پس زمینه آنانسی بگذرم و با قیمت بالاتر این مدل آخر رو بخرم؟
    اگر هر نظری در مورد اینها هم داشته باشید خوشحال میشم بشنوم.
    viva_utopia تشکر می‌کند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

جای شما بودم اول امتحان میکردم شخصا نمیپسندم(آرتروز مفصلی)
    این بورد ها ارگونومیک (برای تایپ )نیستند ولی خیلی ها بلعکس کلید های سنگین را میپسندند مهمترین نکته در آنها عدم وجود حالت V است
    صدای کلید ملموس و قابل توجهی دارند
    هدف استفاده از سیستم های تاچ ، برای حذف صدا و شدت ضربه به دست بوده ولی این بورد ها برای برخی افراد که نیاز دارند اطمینان داشته باشند که کلیدی را 100% فشرده اند اشکالات زیادی به همراه داشت
    در بازی هایی حرفه ای بارها شده که من از اینکه کلید را درست فشار نداده ام پشیمان شده ام(بازی را باخته ام) و دقیقا همانجایی است که این کلید ها جایگاه خود را پیدا کرده اند
    مزیت های دیگر در سایت razer ذکر شده عمر طولانی تر عدم چسبندگی و تعداد سویچ سریع تر( میتوانید تعداد بیشتری شلیک در زمان محدود انجام دهید
    نکته جالب دیگر این کیبود ها صدادار بودن است و صدای آنها جزء مزایا محسوب میشود (کیبورد های قدیمی و سفید بانک یادتان هست؟)
    مثلا در بازی هواپیما بارها یکی از موشک های من بدلیل چسبندگی و زمان سویچ بالا شلیک نشده و دوست مقابل براحتی فرار کرده است
    البته مزیت این کلید ها این است که مثلا من زمانی میخواستم موشکی شلیک کنم برای 4 شلیک 8 بار کلید را سریع فشار میدهم تا از تخلیه کلیه موشک ها اطمینان حاصل کنم ولی کلید های جدید این امکان را میدهند که دقیقا 4 شلیک مطمئن و سریع داشته باشد یعنی عملا تعداد شلیک کمتری داشته باشید(اطمینان دارید شلیک کرده اید) و صدا تائید کننده فشرده شدن موفق است

در نهایت دقت کنید کلیدها مکانیکی متفاوتی در بازار وجود دارد و هر کدام با دیگری متفاوت است
    در نقد کلید های LED دار هم نکته ای را متذکر میشوم
    سالیان درازی است که اثر تخریبی برگشت ناپذیر نور های LED بر چشم شناخته شده اند(خصوصا نور آبی)

نظر شخصی من هنوز برای مچ ناراحت استفاده از ابزار مناسب برای کارهای متفاوت است
    ویرایش توسط siosha : Saturday 11 April 2015 در ساعت 00:20
    lamagra و amir.komeily تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12097

من خیلی اهل گیم نیستم و مدتها هم میشه بازی نکردم.منتها از چندتا از این تایپیستها حرفه ای شنیدم کلیدهای مکانیکی برای تایپ خیلی راحتند....متاسفانه امکان امتحان کردن ندارم و باید از طریق نت بخرم چون در شهرستان زندگی میکنم.
    دلیل انتخاب این مدلها دوام خیلی بالای محصولات گیمینگ و کلید های فراروان قابل برنامه ریزی اونها است...حالا نمیدانم به صرفه هست خرید چنین کیبوردهایی یا باید از بین همان 3 گزینه اولم چیزی اتخاب بکنم؟
    viva_utopia و siosha تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

من خیلی اهل گیم نیستم و مدتها هم میشه بازی نکردم.منتها از چندتا از این تایپیستها حرفه ای شنیدم کلیدهای مکانیکی برای تایپ خیلی راحتند....متاسفانه امکان امتحان کردن ندارم و باید از طریق نت بخرم چون در شهرستان زندگی میکنم.
    دلیل انتخاب این مدلها دوام خیلی بالای محصولات گیمینگ و کلید های فراروان قابل برنامه ریزی اونها است...حالا نمیدانم به صرفه هست خرید چنین کیبوردهایی یا باید از بین همان 3 گزینه اولم چیزی اتخاب بکنم؟
    من جای شما بودم بدون تست خرید نمیکردم
    خودم شخصا 10 تا کیبود را از نزدیک تست کردم و در نهایت از هیچ کدام نتیجه دلخواه نگرفتم
    بیصدا بودن برای خیلی ها مزیته ولی خیلی ها برعکس دوست دارند کیبود صدا بدهد
    از نظر عمر کیبود مکانیکی 10 برابر بیشتر عمر میکنه ولی سفتی خاصی داره (در تست شخصی من حس عجیبی داره وقتی احساس میکنید یک کلید را فشار میدهد ولی شخصا جرات نکردم خرید کنم (چون آرتروز دارم)
    به سایز دست شما هم برمیگردد
    انگشتان من ظریف است بر خلاف خیلی از دوستان که دستان بزرگی دارند
    lamagra تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    4653

درود
    خوب اگر بحث آرگونومیک و ساختار V شکل براتون مهم نیست می توانید به فکر کیبوردهای شرکت های دیگه هم باشید مثل A4 Tech هم کی بوردهای سبک این کیبورد را دارند و هم جزیره ای! تازه برخی مدلهاشون بک لایت هم دارند که البته بستگی به خودتون داره و نهایتا قیمت نهاییشون هم حدود 100 تا 150 می شود.
    X7 Series Keyboard
    البته مطمئن نیستم این سری نور پس زمینه داره یا نه!
    این هم سری Office
    A4 Tech Keyboard
    البته مطمئنا این برند به برندهایی مثل Logitech یا Razer یا محصولات ماکروسافت نمی رسه! (اگر اشتباه می کنم لطفا دوستان اصلا بفرمایند.)
    ولی من سابقه استفاده از mouse این شرکت را داشتم که کیفیت خیلی خوبی داشت.
    مدل های زیر را هم از نزدیک دیدم ولی باهاشون کار نکردم
    KD-800
    و
    G800
    به نظر شخصی من هم استفاده از کیبوردهای مکانیکی شاید برای تایپ مناسب نباشه! الان من هم مشکلی که با کیبورد دارم دقیقا همینه که در محل کارم کیبوردی که استفاده می کنم هم کلیداش صفت هست و هم غیر آرگونومیک که ناخواسته وقتی بیشتر از 4 -5 ساعت باهاشون کار می کنم انگشتان کوچک دست دچار درد می شوند!
    به نوعی بنده هم پیگیر جریان خرید شما شدم تا بلکه بتوانم یک مدل مناسب برای رهایی از این مشکلات پیدا کنم

پ.ن: شرکت A4 Tech یک مدل Ram Reader خیلی خوب هم داشت که متاسفانه نمایندگی ایرانش بخاطر عدم تقاضا دیگه وارد نمی کنه
    اسم مدل: CRH-9
    ارادتمند
    lamagra و viva_utopia تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    12097

راستش اون ساختار ارگونومیک رو بیشتر از همه میپسندم و میخواستم همان مایکرو سافت ارگونومیک 4000 رو بگیرم.اما ارتفاع اون خیلی زیاده.ارتفاعش حدودا 8 سانتی متره که دو سانتی ار کشوی میز من بلندتره.وگرنه اینقدر نقد مثبت ازش خوندم که مطمئنم همانی است که میخوام.از طرفی اگر نجار خوب هم پیدا کنم که این کشو رو 2 سانت پایینتر ببره این گزینه قابل تامل میشه دوباره
    در مورد این برند پیشنهادیتون هم راستش کمی بد بین شدم بهش.چون کیبورد فعلیم از همین هست.مثلا هم کلیدها طراحی ارگونومیک داره اما اینقدر طراحی بدی داره که هنگام تایپ سریع توی هر خط 5 تا اشتباه تایپی دارم!
    کیبوردهای مکانیکی رو از انتخابهام بیرون میگذارم اما اون ریزر آنانسی مکانیکی نیست.مثل اینکه کلیدهای خیلی نرمی هم داره...باید بین 4 گزینه باقی مونده یکی رو انتخاب بکنم...
    msh2200 و viva_utopia تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

راستش اون ساختار ارگونومیک رو بیشتر از همه میپسندم و میخواستم همان مایکرو سافت ارگونومیک 4000 رو بگیرم.اما ارتفاع اون خیلی زیاده.ارتفاعش حدودا 8 سانتی متره که دو سانتی ار کشوی میز من بلندتره.وگرنه اینقدر نقد مثبت ازش خوندم که مطمئنم همانی است که میخوام.از طرفی اگر نجار خوب هم پیدا کنم که این کشو رو 2 سانت پایینتر ببره این گزینه قابل تامل میشه دوباره
    در مورد این برند پیشنهادیتون هم راستش کمی بد بین شدم بهش.چون کیبورد فعلیم از همین هست.مثلا هم کلیدها طراحی ارگونومیک داره اما اینقدر طراحی بدی داره که هنگام تایپ سریع توی هر خط 5 تا اشتباه تایپی دارم!
    کیبوردهای مکانیکی رو از انتخابهام بیرون میگذارم اما اون ریزر آنانسی مکانیکی نیست.مثل اینکه کلیدهای خیلی نرمی هم داره...باید بین 4 گزینه باقی مونده یکی رو انتخاب بکنم...
    عقیل من گزینه مایکروسافت رو واقعا میپسندم. مدتی تو شرکت باهاش تایپ میکردم. حرف نداره
    به فکر کشو میزت باش!
    msh2200 و lamagra تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    عقیل من گزینه مایکروسافت رو واقعا میپسندم. مدتی تو شرکت باهاش تایپ میکردم. حرف نداره
    به فکر کشو میزت باش!
    درود جناب کمیلی عزیز
    آقا از نظر نرمی کلید و راحتی این ماکروسافتی را تایید می کنید شما؟
    .از طرفی اگر نجار خوب هم پیدا کنم که این کشو رو 2 سانت پایینتر ببره این گزینه قابل تامل میشه دوباره
    من هم بنظرم ارزشش رو داره بجای هزینه بیشتر روی تعویض یا تعمیر کشو سرمایه گزاری کنید!
    البته یک نکته!! نجوه قرار گرفتن دست روی کیبورد هم مهمه! هنگام کار با کیبورد مچ دست نباید دچار شکستگی باشه. من میز های دارای کشو کیبوردی که سراغ دارم همشون این مشکل را دارند یعنی کف دست یا بالاتر و یا پایین تر از مچ روی کیبورد قرار می گیره!
    این تصاویر را حتما بارها مشاهده کردید!

80581354591238042035.jpg

اگر از نظر قرار گیری دست استانداردها رعایت می شوند که من هم این انتخاب را از لیستم بیرون می گذرام. چون من سابقه کار با کیبوردهاشون را نداشتم و ماوس را هم که گفتم بعد از اینکه خراب شد یک ماوس جدید گرفتم

در این خصوص بنده اطلاع زیادی ندارم . از طرفی ریزر شرکت خوشنامی هست ولی شاید با این حدود قیمت بتوانید در محصولات کیس لاجیک چیز مناسبتری پیدا کنید! بخصوص که شرکت پشتیبان لاجیتک معتبر و گارانتی محصولات هم معمولا دو ساله است.
    ارادتمند
    lamagra، viva_utopia و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 62 از 83 نخستنخست ... 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 72 ... آخرینآخرین