صفحه 58 از 83 نخستنخست ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 571 تا 580 , از مجموع 827
Like Tree906تشکر

موضوع: کامپیوتر مناسب برای عکاسی

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    من پیشنهاد می کنم که چون کارت گرافیکی نمی خرید یک سی پی یو بهتر بگیرید. فکر کنم ۳۰۰ ۴۰۰ تومان گرانتر می شود ولی ارزشش را دارد. کارت گرافیکی «کور آی ۷» بسیار بهتر هست.
    خیلی ممنون از شما تصمیم برا این شد که سی پی یو رو i7 4770 انتخاب کنم حالا با توجه به بقیه مشخصات پاور مناسب برای این سیستم باید چه مشخصاتی داشته باشه؟

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjjad نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما تصمیم برا این شد که سی پی یو رو i7 4770 انتخاب کنم حالا با توجه به بقیه مشخصات پاور مناسب برای این سیستم باید چه مشخصاتی داشته باشه؟
    450-500
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر جديد m343 آواتار ها
    تشکر کرده
    278

دوست عزیز
    پاور در لیست شما نیست که یکی از اصلی ترین قطعه شماست بنابراین لطفا مشخص بفرمایید پاور با چه استانداردی و چه مقدار واتی دارید
    و اینکه اگر به خاطر گرافیک بهتر قصد دارید از i5 4670 به i7 4770 مهاجرت کنید باید عرض کنم اشتباهه

پردازنده گرافیکی این دو پردازنده (گرافیک مجتمع) هر دو یکی هستند یعنی Intel 46000
    http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i...-Core-i5-4670K

شما بهتره 4670 یا 4670K که ضریب باز باشه بهتره رو خریداری کنید و کمی دست نگه دارید و با 600-700 یک کارت 660Ti یا با 800 ت یک کارت 760 کارکرده بخرید معقولانه تر هست

اما باز هم تاکید میکنم پاور سیستمتون رو دست کم نگیرید
    موفق باشید
    msh2200 و nicebluesky تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

روی خرید مادربرد های Asus کمی تحقیق کنید! ظاهرا برخی مدلهای این شرکت مرجوعی بالایی داره!
    در خصوص کارت گرافیک هم نظر بنده این هست که یک کارت مناسب در نظر بگیرید! اینطوری دستتون برای پردازش هم بازتره!
    در خصوص پاور هم همانطور که دوستان فرمودند کمتر از 500 تهیه نفرمایید و البته اگر من جای شما باشم اول از همه توان مصرفی قطعاتم را از طریق سایتهایشان جمع آوری می کنم و بعد تصمیم نهایی را می گیرم! ولی در کل تاثیری که پاور روی پردازش و نرم کارکردن دستگاه داره کمتر از رم و CPU نیست!
    nicebluesky، ata_m3 و filtrmiltr تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط 47amir نمایش پست ها
    450-500
    شوخی جالبی نبود
    500 برای یک سیستم بروز؟
    حداقل 650 باید خروجی بدهد
    پاور زیر 500 عملا برای سیستم های عادی استفاده میشن
    nicebluesky تشکر می‌کند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

موضوع برای 3ماه قبل هست و احتمالا ایشون خریدشونو انجام دادن ولی، بنظرم مهمتر از عدد قدرت پاور، جنس و مارک تولید کننده است.
    برای مثال شخصا پاور 485w گرین را خیلی سرتر از 650w های بینام و نشان میدانم. البته هر چه توان بالاتر، بهتر.
    در مهم بودن این قطعه هم شکی نیست، 1 اتصالی یا گرم شدن بیش از حد کافی است تا به 1جای سیستم بزنه و از قضا هم آنجا، هارد باشه و دیگه...
    msh2200 و ata_m3 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    شوخی جالبی نبود
    500 برای یک سیستم بروز؟
    حداقل 650 باید خروجی بدهد
    پاور زیر 500 عملا برای سیستم های عادی استفاده میشن

دوست عزیز منظور یک پاور Real بود!
    اتفاقا با i5 بنده دیدم پاور 350W استفاده شده و کاملا جواب داده!
    همین پاور 500 قیمتی بین 100 الی 200 داره!
    البته شکی نیست که باید به توان مصرفی سیستم مورد نظر توجه بشه و با توجه به آن خرید انجام شود!

موضوع برای 3ماه قبل هست و احتمالا ایشون خریدشونو انجام دادن ولی، بنظرم مهمتر از عدد قدرت پاور، جنس و مارک تولید کننده است.
    برای مثال شخصا پاور 485w گرین را خیلی سرتر از 650w های بینام و نشان میدانم. البته هر چه توان بالاتر، بهتر.
    در مهم بودن این قطعه هم شکی نیست، 1 اتصالی یا گرم شدن بیش از حد کافی است تا به 1جای سیستم بزنه و از قضا هم آنجا، هارد باشه و دیگه...

فرای بحث خرید یا عدم خرید ایشان
    فرمایش شما درسته! ولی اصولا شرکت های تولید کننده پاور های خروجی Real در ایران که واقعا ....
    برند های وارد شده هم به شدت محدود هستند!
    ata_m3 و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    دوست عزیز منظور یک پاور Real بود!
    اتفاقا با i5 بنده دیدم پاور 350W استفاده شده و کاملا جواب داده!
    همین پاور 500 قیمتی بین 100 الی 200 داره!
    البته شکی نیست که باید به توان مصرفی سیستم مورد نظر توجه بشه و با توجه به آن خرید انجام شود!
    فرای بحث خرید یا عدم خرید ایشان
    فرمایش شما درسته! ولی اصولا شرکت های تولید کننده پاور های خروجی Real در ایران که واقعا ....
    برند های وارد شده هم به شدت محدود هستند!
    پاور با خروجی واقعی الان در بازار به وفور وجود دارد
    i5 رده نیمه حرفه ای هستن پس اگر مدل های آخر باشند و از سیستم کار کشیده بشود اون پاور براشون کمه(جواب داده یعنی شما دستگاه زدید خروجی رو چک کردید!!)
    برند هایی مثل گرین به خوبی بازار را تامین میکنند
    برند های خارجی هم که از نماینده خریداری میشن اصل هستند بنابراین مثل فیلتر بازار پاور دچار مشکل نیست
    زمانی ما در مورد آخرین مدل پردازنده و گرافیک صحبت میکنیم بحث به میان آوردن خروجی واقعی خنده دار است چون غیر از این دور از ذهن است
    وقتی آدم میخواهد مشاوره بدهد حداقل باید در آن زمینه اطلاعات کافی داشته باشد(نه اینکه بگویم شما بی اطلاع هستید)
    بعنوان کسی که سالهاست با فروش کامپیوتر سرو کار دارم و از قابلیت های مختلف سیستم اطلاعات کافی دارم اون پیشنهاد پاور را هنوز شوخی میدانم
    مثال آن مثل این است که بگوییم با 1 میلیون تومان چه دوربین حرفه ای میتوان خرید مثلا canon 1100D بنظرم برای کار حرفه ای خوب باشد
    200 تومان آخه برای پاور !!! الان زیر 350 پاور خرید کردید در مورد حرفه ای و این موارد حرفی برای گفتن باقی نمی ماند مقداری با اندیشه حرف بزنیم
    ویرایش توسط siosha : Friday 22 August 2014 در ساعت 00:41
    nicebluesky تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    عزیزم وقتی پست بالا میاد دیگه بروز شده یعنی خیلی ها اون رو میخونن و بر اساس اطلاعاتش تصمیم میگیرن
    وقتی اطلاعات غلط داده شده باید اصلاح بشود
    وقتی ما از دوربین صحبت میکنیم داریم در مورد برند صحبت می کنیم بنابراین پاور بدون برند اساسا برای من قابل درک نیست (سیستم و سلامت آن وابسته به خروجی های دقیق پاور است)
    پاور زیر 500 (بله 500 واقعی) برای کاربری های سبک طراحی میشود و بخش های اساسی در کنترل ولتاژ و خروجی های فیلتر شده از آن حذف می شوند بنابراین برای سیستم های بروز و قدرتمند اساسا نباید استفاده شوند پاور تنها یک منبع برق ساده نیست و هر ساله استاندارد هایی در آن تغییر میکند بنابراین وقتی پردازنده جدید و بورد جدید استفاده میشود این تجهیزات بر اساس طراحی های جدید پاور طراحی میشوند ولی خیلی ها وقتی میخواهند سیستم ارتقا دهند همان پاور 5 سال پیش را روی سیستم جدید استفاده میکنند(بدلیل بی اطلاعی)

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    عزیزم وقتی پست بالا میاد دیگه بروز شده یعنی خیلی ها اون رو میخونن و بر اساس اطلاعاتش تصمیم میگیرن
    وقتی اطلاعات غلط داده شده باید اصلاح بشود
    وقتی ما از دوربین صحبت میکنیم داریم در مورد برند صحبت می کنیم بنابراین پاور بدون برند اساسا برای من قابل درک نیست (سیستم و سلامت آن وابسته به خروجی های دقیق پاور است)
    پاور زیر 500 (بله 500 واقعی) برای کاربری های سبک طراحی میشود و بخش های اساسی در کنترل ولتاژ و خروجی های فیلتر شده از آن حذف می شوند بنابراین برای سیستم های بروز و قدرتمند اساسا نباید استفاده شوند پاور تنها یک منبع برق ساده نیست و هر ساله استاندارد هایی در آن تغییر میکند بنابراین وقتی پردازنده جدید و بورد جدید استفاده میشود این تجهیزات بر اساس طراحی های جدید پاور طراحی میشوند ولی خیلی ها وقتی میخواهند سیستم ارتقا دهند همان پاور 5 سال پیش را روی سیستم جدید استفاده میکنند(بدلیل بی اطلاعی)
    استاندارد ها ساليان سال بدون تغيير ميمونند فقط تکنولوژی های به کار رفته تغيير ميکنه که به مرور زمان بازدهی بهتری رو ارائه ميدهند و اگر سيستم جديدی بوجود بياد پورت ها و سوکت ها طوری طراحی ميشن که حتی به صورت اتفاقی هم کاربر نتونه از اونها روی سيستم هايی که با اون سيستم قديمی سازگار نيستند وصل کنه(مثل رم ها که هر کدوم سوکت خاص خودشون رو دارند و به مدل های ديگه نميخورند)(حتی اگر برتری خاصی هم کشف بشه به علت هزينه های زياد تغيير سيستم به راحتی جايگزين نميشه)

بر خلاف چيزی که شما فرموديد پاور چيز خاصی نداره که روز به روز اپديت بشه اگر قدرت خروجی با نياز سيستم هماهنگ باشه تا وقتی الگو اصلی کامپيوتر تغيير نکرده قابل استفادست , (و برتری پاور ها به همديگه فقط در پايداری خروجی در شرايط مختلفه نه چيز ديگه)
    الان اکثر مادر برد ها به پاور ای تی ايکس احتياج دارند و پاور های ای تی ايکس با تمامی سيستم ها سازگارند فقط بايد قدرت پاور با ميزان نياز سيستم هماهنگ باشه
    حالا چه شما اي7 آخرين مدل استفاده کنی چه سلرون ساده اگر قدرت پاور به اندازه نياز سيستم باشه هيچ نيازی به ارتقاء نيست

پاور مثل بنزين ميمونه شما چه پيکان 42 داشته باشی چه بنز اس 600 توش بنزين ميريزی و فقط ممکنه ماشينی به بنزيين با اکتان بالا تر نياز داشته باشه
    msh2200 و S_Mahdi تشکر می‌کنند.

صفحه 58 از 83 نخستنخست ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 ... آخرینآخرین