صفحه 607 از 755 نخستنخست ... 107 507 557 597 603 604 605 606 607 608 609 610 611 617 657 707 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه vaid آواتار ها
    تشکر کرده
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    در آموزش فقط از نور طبیعی همراه با رفلکتور استفاده میشود . والا این ویدیو با دی 810! و 24-70 پر شدن منتها میخواستم با حجمی بذارم که به راحتی قابل دانلود و دیدن باشه ولی پشم سعی می کنم با کیفیت بالاتر هم آپلود کنم
    هدفتون قابل تقدیره. چیزی هم گفتم بخاطر بهبود این فرآیند بود. کمکی هم بر بیاد پایه ام، روم حساب کنید.
    میکروفن اکسترنال خیلی مهمه راستی تو این تیپ آموزشها ، احساس کردم صدای شما با میکروفن خود دوربین ضبط شده.
    رفته رفته عیب ها برطرف میشن.
    موفق باشید
    sohrab-gh و Farshid.Y تشکر می‌کنند.

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

قطعا در فکر تهیه میکروفون اکسترنال هستم . و دنبال این هستم آموزش ها ساده و کاربردی باشند .
    Amin Zarif، Nima Sadigh، M.Nouri و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

یه توصیه و خبر خوب به دوستانی که قصد دارن عکاسی محیطی رو جدی انجام بدن ، دارم . انشالا این هفته یک ویدیو آموزشی که در سه بخش درست خواهد شد آپلود می کنم و تکنیک های مناسب استفاده از رفلکتور رو آموزش میدم . مزایای استفاده از رفلکتور ، قیمت ارزان ، نرم کردن نور و ایجاد کنتراست دلنشین است . پس دوستانی که سعی دارن عکاسی محیطی رو خوب انجام بدن حتما یک رفلکتور تهیه کنند و با اون تمرین کنند . مطمعن باشید خروجیش بسیار شما رو راضی خواهد کرد . اینم چند تا عکس با خروجی رفلکتور(هرچند قدیمی :)) .

فایل پیوست 74181فایل پیوست 74182فایل پیوست 74183فایل پیوست 74184
    ممنون جناب قابزلو . کار قابل تقدیریه . منتظر اموزشتون هستیم . این عکس هایی که اپلود کردید با 85 f/1.4 گرفتید یا 24-70 ؟ (بوکه نرم و زیبایی دارند)
    sohrab-gh تشکر می‌کند.

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اشکالات عکسم رو بگید !

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اشکالات عکسم رو بگید !
    دوست عزیز

کادربندی خوبی داشتید فقط روی موهای سوژه مقداری اور شده است
    همچنین قسمتی از صورت سوژه (روی گونه ها) به زردی می زند

ارادت
    Farshid.Y تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

یه توصیه و خبر خوب به دوستانی که قصد دارن عکاسی محیطی رو جدی انجام بدن ، دارم . انشالا این هفته یک ویدیو آموزشی که در سه بخش درست خواهد شد آپلود می کنم و تکنیک های مناسب استفاده از رفلکتور رو آموزش میدم . مزایای استفاده از رفلکتور ، قیمت ارزان ، نرم کردن نور و ایجاد کنتراست دلنشین است . پس دوستانی که سعی دارن عکاسی محیطی رو خوب انجام بدن حتما یک رفلکتور تهیه کنند و با اون تمرین کنند . مطمعن باشید خروجیش بسیار شما رو راضی خواهد کرد . اینم چند تا عکس با خروجی رفلکتور(هرچند قدیمی :)) .
    درود . جناب قابزلو از اینکه به فکر خانه تکانی فروم و تاپیک پرتره هستید خیلی خیلی سپاسگذاریم..
    جای تقدیر فراوان داره..
    امیدوارم دوستان دیگری که در باقی زمینه ها فعالند، هرکدوم سهمی در افزایش بار علمی تاپیک ها مربوطه بدوش بکشن. یقیناً "خدا پدرش رو بیامرزه" خیلی از عزیزان، بدرقه راهشون خواهد بود.
    lamagra، M.Nouri، sohrab-gh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سهراب خان این اموزشها واقعاجای تقدیرداره که وقت وانرژی میگذاریدبرای بچه های فروم,به نوبه خودم تشکر میکنم. ای کاش یه تاپیک مجزا باز میکردید که اینها توی صفحات زیاد این تاپیک گم نشن ویکجا متمرکز باشن. نکاتی رو هم پدرام جان گفتن که اگه دریک تاپیک مجزا مجتمع باشن فكرميكنم مثمرثمرتره واقعا. مثل کاری که جناب معانی کردن.
    خوب باشید...
    ویرایش توسط kiavash : Monday 11 January 2016 در ساعت 18:25
    lamagra، davoud maani، sohrab-gh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

با سلام خدمت همه دوستان قبل از هر چیزی تشکر ویژه بابت انرژی که میدید . دوما مطالبی که میذارم به همراه ویدیو ها در وبلاگم که در امضام هست موجود میباشد . تو آموزشام تاکیدم بر سادگی و کاربردی بودن است . پس خوشحال میشم همیشه نظرات مفیدتونو رو بگید . خبر خوبی که دارم اینکه ویدیو هایی بسیاری در رابطه با عکاسی با فلاش و پوزینگ قراره در ماه های آینده آماده کنم . توصیه بسیار مهمی که دارم اینکه تا اونجایی که میتونید خودتونو در گیر تجربه کردن و مطالعه کردن بکنید و از سردرگم کردن خودتون برای خرید تجهیزات پرهیز کنید . کل ویدیو های آموزشی عکاسی با رفلکتور با یک عدد رفلکتور چینی 42 اینچی ضبط خواهد شد و خواهید دید چقد این وسیله کاربردی است . البته به اینجا ختم نمیشه و قطعا از جلسات عکاسی که میرم و تکنیک هایی که استفاده می کنم ویدیو تهیه خواهم کرد و همگی به صورت رایگان در اختیار دوستان عکاس قرار خواهد گرفت .
    Amin Zarif، Fereidoon، Nima Sadigh و 20 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

با سلام خدمت همه دوستان قبل از هر چیزی تشکر ویژه بابت انرژی که میدید . دوما مطالبی که میذارم به همراه ویدیو ها در وبلاگم که در امضام هست موجود میباشد . تو آموزشام تاکیدم بر سادگی و کاربردی بودن است . پس خوشحال میشم همیشه نظرات مفیدتونو رو بگید . خبر خوبی که دارم اینکه ویدیو هایی بسیاری در رابطه با عکاسی با فلاش و پوزینگ قراره در ماه های آینده آماده کنم . توصیه بسیار مهمی که دارم اینکه تا اونجایی که میتونید خودتونو در گیر تجربه کردن و مطالعه کردن بکنید و از سردرگم کردن خودتون برای خرید تجهیزات پرهیز کنید . کل ویدیو های آموزشی عکاسی با رفلکتور با یک عدد رفلکتور چینی 42 اینچی ضبط خواهد شد و خواهید دید چقد این وسیله کاربردی است . البته به اینجا ختم نمیشه و قطعا از جلسات عکاسی که میرم و تکنیک هایی که استفاده می کنم ویدیو تهیه خواهم کرد و همگی به صورت رایگان در اختیار دوستان عکاس قرار خواهد گرفت .
    خیلی با خودم کلنجار رفتم که اف تایپیک نگذارم اما نشد خیلی ممنون از زحمتی که می خواهید بکشید بی صبرانه منتظر ویدیو های شما هستم من خودم می تونم بگم خیلی از اموزش های ویدیوی که در یوتوب بوده رو دیدم و از همشون استفاده کردم و همیشه موقع دیدن این اموزش ها با خودم میگفتم چرا یک ایرانی نمیاد و اموزش عکاسی پرتره رو قرار نمیده چون تغریبا از همه کشور ها این اموزش ها بود از زبان انگلیسی گرفته تا چینی و فرانسه و روسی و المانی بود و من همشون رو با دقت تماشا میکردم و فقط انگیلسیش رو متوجه میشدم کاملا الان هم که حالا با زبان فارسی قرار درست بشه بی صبرانه منتظر هستم و همه جوره پشتیبان شما در این کار هستم چون بسیار کار خوب و عالی هست با تشکر بسیار بسیار از شما
    M.Nouri، sohrab-gh و Behzad43 تشکر می‌کنند.
    Nikon D7200
    nikon lenses 18-105m & 50m f1.8
    در حال تحقیق بر روی لنر 24-70 f2.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    42

آقای قابزلو مرسی از این رویه آموزشیتون .امیدوارم شما وبقیه دوستان این رویه ادامه بدین.
    MahBaz و sohrab-gh تشکر می‌کنند.