صفحه 709 از 755 نخستنخست ... 209 609 659 699 705 706 707 708 709 710 711 712 713 719 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,081 تا 7,090 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

ضمن در نظر گرفتن " آزادی کامل برای ارسال عکس " لازمه عرض کنم تاپیک های مدیریت شده جهت ارسال عکس هایی هستند که حداقل های لازم برای ژانر مورد نظر رو داشته باشن
    دوستانی که خودشون از ضعف کار مطلعن یا نیاز به راهنمایی دارن یا ... بهتره از تاپیک " لطفا نظر دهید" استفاده کنن که اخیراً مظلوم واقع شده...
    RF_53، کوروش، mohammad.baruji و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر آشنا H@M!D آواتار ها
    تشکر کرده
    1028

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    درود دوست من
    من هنوز یک سال نیست که عضو شدم و از وقتی که عضو شدم جو فروم اینجوری بوده که تنها راه ارزیابی عکس هام و اینکه بفهمم عکسم چقدر خوبه تعداد تشکر ها بوده! اگه اصلا تشکر نخورده که یعنی داغونه! اگه زیر 5 تا بوده یعنی بد نیست حالا بالای 5 قابل تحمل تره ! و دیگه بالای ده داره کم کم به "خوب" متمایل میشه!
    دوستان یا وقت نقد کردن ندارن یا کار های ما در حدی نیست که نقد بشن، که فکر میکنم مورد دوم صحیح باشه چون عکس های فوق العاده ی دوستان با تجربه اینجا خیلی فیدبک میخورن که به نظرم باید برعکس باشه! یعنی من و شمایی که تازه کار هستیم نیاز بیشتری به فیدبک داریم و بیشتر روی ما تاثیر داره!
    شاید بهتر بود از هر موضوع عکاسی دوتا تاپیک میبود، موضوعی مخصوص دوستان حرفه ای و با سابقه، و موضوعی مخصوص دوستان مبتدی که نیاز به دیدگاه دوستان دارن. وقتی عکس بنده اینجا کنار عکس Amin عزیز قرار میگیره قطعا عکس من هیچ حرفی برای گفتن نداره!خیلی وقت ها بعد از پست کردن عکس هام احساس خجالت میکنم! و فکر میکنم نباید اینجوری باشه ...

و درمورد عکس شما
    فکر نمیکنم درست باشه که من عکس شمارو نقد کنم، اونقدر تجربه ندارم که بخوام منتقد باشم، اما خوب باید بالاخره دست به کار شد
    عکستون رو شخصا خیلی دوست دارم چون حسی رو منتقل میکنه، ای کاش منم میتونستم عکس هایی بگیرم که اینگونه حس منتقل بکنن
    اما شخصا از استفاده از شارپنس Camera Raw روی صورت انسان و پرتره تا این حد خوشم نمیاد البته خیلیا روی صورت افراد مسن استفاده میکنن
    و اینکه به نظرم اگه بیل روی شونه ی فرد بیشتر پیدا بود میتونست خیلی بهتر بشه
    و حتی اگه بک گراندی که بلور شده و تقریبا بی هدفه و چیزی رو نشون نمیده اگه بیشتر بود، منظورم اینه که فاصله از سوژه بیشتر بود تا بک گراند هم چیزی رو برسونه، المان هاس عکس ازینم بیشتر میشد و بهتر میشد.(مثلا جاده رو نشون میداد یا دشت رو یا...) به نظرم بک گراند یا باید باشه یا باید نباشه! اینکه اینجوری بی هدف باشه یه جوریه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    حمید عزیز پوزش من اصلا تو قسمت نقد تجربه کافی ندارم ( چون باید با شناخت کامل نقد کرد پس نوشتار من نقد نیست و نظر شخصیه )
    به نظر من سوژه شما پتانسیل شدیدی برای عکاسی تمام قد داشت ( با توجه به منظره پشت ) و چوب دستی که دستشه احتمالا چوپان بوده و میشد به جای ثبت کلوز آپ چهره یه نمای واید برای نشون دادن سبک زندگی داشت شاید چیزی شبیه به این
    که سعی کردم بتونم قسمتی از سبک زندگی یک مرد روستایی رو با محیط زندگیش نشون بدم که بدون شک با نمای بسته از چهره این حالت از دست رفته
    درمورد شما شاید پسندت اینطور بوده که تاکیید روی چهره باشه با این وجود فکر میکنم دستی که تو کادره بلاتکلیفه چون نه هست و نه نیست ولی اگر کامل بود بهتر بود چون همین ناخنیکه ازش میبینم میتونه بهم نشون بده که چقدر فعال بوده این مرد ( پس باز برمیگردم به اینکه این شات میتونست پرتره نباشه اما سبک زندگی رو نشون بده )
    کابل با اینکه به خاطر عمق میدان کم آنچنان مزاحم نیست ولی چون وارد سر سوژه شده کمی تو ذوق میزنه و همینطور انتهای چوبدستی که به عنوان یه عنصر اضافه پشت گوش ایشون افتاده و میشد تو ادیت برطرفش کرد
    راهنمایی هاتون خیلی خوب بود چه نکات ریزی داره عکاسی پرتره یک دنیا ممنون
    منم با نظر Aier که دوتا تاپیک پرتره زده بشه که یکیش برا حرفه ای ها تا بقیه ببینند و یکیش برا ما که اول راه هستیم کاملا موافقم
    hadi1363 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

نام: _DSC4496-600x371.jpg نمایش: 646 اندازه: 30.5 کیلو بایت nikon D7200 85mm F/1.8G

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

نقل قول نوشته اصلی توسط H@M!D نمایش پست ها
    راهنمایی هاتون خیلی خوب بود چه نکات ریزی داره عکاسی پرتره یک دنیا ممنون
    منم با نظر Aier که دوتا تاپیک پرتره زده بشه که یکیش برا حرفه ای ها تا بقیه ببینند و یکیش برا ما که اول راه هستیم کاملا موافقم
    من با نظر شما کاملا موافقم .من قبل از این که عکاسی رو شروع کنم داداشم مدیر این سایت بود فروم بسیار فعال بودن اما الان مثل قبل فعال نیستن.شاید یکی دلایلش به دلیل مشغله کاری باشه.من عکس هام رو داداشم میبینه و نظر میده و منم استفاده میبرم.الان اونا یه پیج مخصوص واسه خودشون توی فیسبوک دارن.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    نام: _DSC4496-600x371.jpg نمایش: 646 اندازه: 30.5 کیلو بایت nikon D7200 85mm F/1.8G
    دوست عزیز با کیفیت خروجی مناسبی رو برای آپلود تو فروم انتخاب نکردین عکس اصلا قابل رویت نیست من کلی نقطه نقطه شبیه نویز روی لب و دور چشم و روی ابرو میبینم که با توجه به دوربین و لنز میشه گفت تو ریسایز کردن این اتفاق افتاده
    saeed2vfx، کوروش و hadi1363 تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

درسته بعد ریسایز اینجور شده که متوجه نشدم وقتی آپلود کردم متوجه شدم چون مشتری داشتم حواسم نبود در فایل اصلی چنین مشکلی نیست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    360

نام: Instant-Snow.jpg نمایش: 716 اندازه: 62.5 کیلو بایت
    K_NMT، Kholeno، Javid و 42 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نام: 01.jpg نمایش: 684 اندازه: 264.2 کیلو بایت
    soltaani، ssobhdel، DorDanI و 21 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نام: DSC_0012-.jpg نمایش: 547 اندازه: 198.4 کیلو بایت

Nikon D90
    Lens-85-200
    FL92mm
    No flash
    ویرایش توسط ahmadcj7 : Friday 27 January 2017 در ساعت 10:36 دلیل: غلط املایی
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نام: DSC0136-.jpg نمایش: 545 اندازه: 200.2 کیلو بایت
    Nikon D90
    Lens 18-105
    FL66mm
    f/5.6
    No flash
    No edit
    kiavash تشکر می‌کند.