صفحه 22 از 33 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 322
Like Tree513تشکر

موضوع: Canon 580EX II

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmisagh نمایش پست ها
    سلام .. من عذرخواهی میکنم که نتونستم در مورد سوالم مطلبی پیدا کنم
    عزیزان چطور میشود بدون آنکه نور فلش شلیک شود از لامپ فلش برای فوکوس استفاده کرد ؟ خیلی ممنون

از داخل منو دوربین فلاش را Disable‌ کنید. کماکان سیستم کمکی فوکوس کار خواهد کرد.
    amirmisagh تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه atashin آواتار ها
    تشکر کرده
    339

سلام
    دوستان برای این نوع فلاش می شود از پایه استفاده کرد و چه مدلی ؟
    و حتما رادیو تریگر نیاز هست یا خیر ؟ برای 7d

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط atashin نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای این نوع فلاش می شود از پایه استفاده کرد و چه مدلی ؟
    و حتما رادیو تریگر نیاز هست یا خیر ؟ برای 7d
    سلام
    استفاده از این فلاش بصورت وایرلس بدون نیاز به هیچ واسطه ای با 7d امکانپذیر است.
    رادیو تریگر هم به دلیل خاصیتی که دارد ( برد بیشتر و همچنین عدم نیاز به دید داشتن ) معمولا مورد استفاده قرار میگیرد که تهیه آن بستگی به خودتان دارد.معمولا در محیطهای باز و روشن بیرون از رادیو استفاده میگردد.
    ضمنا فراموش نکنید زمانیکه از رادیو تریگر استفاده میکنید دیگر تنظیمات فلاش بصورت دستی باید انجام شود.( منظور رادیو تریگرهای معمول 60-70 تومنی است )
    atashin و azari kei تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام
    استفاده از این فلاش بصورت وایرلس بدون نیاز به هیچ واسطه ای با 7d امکانپذیر است.
    رادیو تریگر هم به دلیل خاصیتی که دارد ( برد بیشتر و همچنین عدم نیاز به دید داشتن ) معمولا مورد استفاده قرار میگیرد که تهیه آن بستگی به خودتان دارد.معمولا در محیطهای باز و روشن بیرون از رادیو استفاده میگردد.
    ضمنا فراموش نکنید زمانیکه از رادیو تریگر استفاده میکنید دیگر تنظیمات فلاش بصورت دستی باید انجام شود.( منظور رادیو تریگرهای معمول 60-70 تومنی است )
    متشکرم
    ولی استفاده از وایرلس در زمانی است که فلاش خود دوربین شلیک کند و تمام تنظیمات را دست کاری کردم ولی نشد که فلاش دوربین خاموش شود و تنها وایرلس کار کند به همین دلیل می خواهم رادیو تریگر خریداری کنم
    Golden تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

متشکرم
    ولی استفاده از وایرلس در زمانی است که فلاش خود دوربین شلیک کند و تمام تنظیمات را دست کاری کردم ولی نشد که فلاش دوربین خاموش شود و تنها وایرلس کار کند به همین دلیل می خواهم رادیو تریگر خریداری کنم
    اگر Master Flah را Off کرده اید و میبینید که باز هم میزند، آن زدنها Preflash است و در عکس شما ثبت نمیشود؛ فقط با پالسهای فوق سریع، اطلاعات TTL را به دیگر فلاشها مخابره میکند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    اگر Master Flah را Off کرده اید و میبینید که باز هم میزند، آن زدنها Preflash است و در عکس شما ثبت نمیشود؛ فقط با پالسهای فوق سریع، اطلاعات TTL را به دیگر فلاشها مخابره میکند.
    البته علی جان در سیستم نیکون هم چنین آپشنی وجود دارد که در واقع با off کردن آن فلاش مستر در نوردهی نهایی بی اثر میگردد ولی نکته اینجاست که این بی اثر شدن به این معنی نیست که فلاش در ثبت نهایی خاموش خواهد بود!بلکه همچنان یک بارقه ضعیف از آن در ثبت نهایی وجود خواهد داشت ولی چون بسیار ضعیف است عموما در نوردهی بی اثر در نظر گرفته میشود.اما متاسفانه در بسیاری از پرتره ها انعکاسی ار آن در چشم سوژه دیده میشود.( که البته در ویرایش قابل حذف است ).
    در سیستم کنون(البته منظورم این سیستم رادیویی جدید نیست ) هم اصولا نباید چیزی غیر از این باشد.
    Mehdi Rojaie، Miri و Ali Bayati تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    تشکر دوستان عزیزم
    من این روش را هم امتحان کردم ولی کمی نور به سوژه داد و بی تاثیر نبود
    نمی دونم کجای کار مشکل داره

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    البته علی جان در سیستم نیکون هم چنین آپشنی وجود دارد که در واقع با off کردن آن فلاش مستر در نوردهی نهایی بی اثر میگردد ولی نکته اینجاست که این بی اثر شدن به این معنی نیست که فلاش در ثبت نهایی خاموش خواهد بود!بلکه همچنان یک بارقه ضعیف از آن در ثبت نهایی وجود خواهد داشت ولی چون بسیار ضعیف است عموما در نوردهی بی اثر در نظر گرفته میشود.اما متاسفانه در بسیاری از پرتره ها انعکاسی ار آن در چشم سوژه دیده میشود.( که البته در ویرایش قابل حذف است ).
    در سیستم کنون(البته منظورم این سیستم رادیویی جدید نیست ) هم اصولا نباید چیزی غیر از این باشد.
    روزبه جان، مورد را تست عملی کردم. اون بارقه ی ضعیف روئیت میشه همونطور که گفتی (ممنون از اینکه اشاره کردی )

در ادامه ی تست، HSS رو فعال کردم و از سرعت سینک دوربین فرا تر رفتم. در سرعت شاتر های بالاتر از سرعت سینک دوربین، اون بارقه ی ضعیف کاملاً حذف میشه ! (قابل توجه دوست خوبمون: Atashin)

حالا دلیلش چیه که در HSS این بارقه حذف میشه، حوصله اش را نکردم که فکر کنم ... انشالله بعداً

روزبه جان، ممنون که جرقه ی این آزمون و خطا را زدی برادر ... ما که مستفید شدیم در صبح جمعه .... برای دوستان علاقه مند هم شاید مفید واقع شود

عکس تست ها در آئینه با استفاده از 580EXII on-Camera as a MasterFlash + 580EXII off-Camera as a wireless Slave Flash

Shutter Speed: 1/200sec
    i281536_img-7363.jpg

Shutter Speed: 1/250sec
    i281537_img-7364.jpg

تشکر کرده
    339

سلام
    این فلاش را خریداری کردم یک مشکل برای استفاده به صورت اکسترنال دارم
    به رادیو فلاش وصل می کنم ولی وقتی شات می زنم کار نمی ده
    باید دوربین را در حالت خاصی تنظیم کنم یا فلاش ؟
    transmitter را بر روی دوربین و receiver را بر زیر فلاش نصب کردم
    دوربین 7D
    ممنون می شم راهنمایی کنید

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

سلام
    این فلاش را خریداری کردم یک مشکل برای استفاده به صورت اکسترنال دارم
    به رادیو فلاش وصل می کنم ولی وقتی شات می زنم کار نمی ده
    باید دوربین را در حالت خاصی تنظیم کنم یا فلاش ؟
    transmitter را بر روی دوربین و receiver را بر زیر فلاش نصب کردم
    دوربین 7D
    ممنون می شم راهنمایی کنید

1) مبارک باشه
    2) مطمئن شوید که باتری های Tx/Rx (همون گیرنده و فرستنده) درست جا افتاده است و سالم و پر هستند (بنده در اولین روزی که Combi TF رو خریدم، بهمین خاطر دچار توهم شده بودم)
    3) دکمه ی روی Tx را که بزنید و اگر همه چیز مرتب باشه، 580EXII باید بچکونه ... و اگر نزنه چند حالت باید بررسی بشه : یکی اینکه شاید خود RadioFlash اشکال داشته باشه ... باید با یک رادیوفلاش دیگه، کل قضیه رو تست کنید.

یکبار هم خود 580EXII را از دوربین و رادیو فلاش، جدا کنید. یک دکمه ی قرمز روشن پشت آن است که اگر بفشارید، فلاش میچکونه ... اگر نچکوند ولی LCD روشن بود، یعنی باتری های 580EXII ضعیف است و قابلیت شارژ خازن آن را ندارد. چهار عدد قلمی مرغوب استفاده کنید.

پی نویس: مارک و مدل رادیوفلاش رو هم بفرمائید.
    یکی از دوستان هم اشاره کردند که چرا از Flash Commander داخلی خود 7D استفاده نکردید ؟ ( که کاملاً درست هم گفتند، بهیچ عنوان نیازی به رادیوفلاش ( که کلی هم براتون محدودیت درست میکنه) نداشتید )
    atashin و Miri تشکر می‌کنند.

صفحه 22 از 33 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 ... آخرینآخرین