صفحه 49 از 71 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 481 تا 490 , از مجموع 706
Like Tree725تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح متوسط

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

احتمالا تنظیمات محیط رنگی در acdsee متفاوت از فتوشاپ و کمرا را قرار دارد............پیشنهاد میکنم هنگام خروجی گرفتن از کمرا را خروجی رو بر روی srgb تنظیم نمایید (بر روی لینکی که در پایین عکس قرار دارد کلیک کنید و ........)
    behzad_milad و Arash Sh تشکر می‌کنند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

رو با کمراراو 7.4 ادیت و بعد هم مقداری توی فتوشاپ ادیت اضافه کردم. سیستم رنگی که در فتوشاپ داشتم rgb color و رنگها مشکلی در نمایش ندارند.
    کانال رنگی که در ACR انتخاب کردید دقیقا چیست ؟
    saber.pix تشکر می‌کند.
    Nikon D600

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_milad نمایش پست ها
    کانال رنگی که در ACR انتخاب کردید دقیقا چیست ؟
    حقیقتش الان مطمین نیستم ولی 90% SRGB بودند و عکسها رو هم بصورت یکجا ادیت کردم. از بین همه فقط همین چند عکس اینجوری شدند!
    برایم عجیبه که مثلا با همین برنامه نمایش عکس ویندوز در حالت معمولی یه ترکیب رنگ و در حالت فول اسکرین یه ترکیب دیگه رو میده!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

دوستان برای حذف برق روی صورت که بیشتر روی صورت های چرپ ایجاد میشه باید کدوم قسمت فتوشاپ برم ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

دوستان مشکل من اینه که وقتی عکسی رو مثلا توی حالت مونو کروم دوربین یا حالت هایی که کنتراست و شارپنس و...را تغییر میدم و عکس میگیرم عکس روی دوربین و روی کامپیوترم همونی است که میخوام ولی وقتی توی فوتوشاپ عکس رو باز میکنم به صورت کاملا خام دیده میشود و حتی عکسی که رو دوربینم سیاه سفید بود به حالت رنگی دیده میشود.....چه کار کنم که دوباره نخوام توی فتوشاپ تغییر ایجاد کنم و همون عکس گرفته شده روی دوربین رو ببینم؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط elin نمایش پست ها
    دوستان مشکل من اینه که وقتی عکسی رو مثلا توی حالت مونو کروم دوربین یا حالت هایی که کنتراست و شارپنس و...را تغییر میدم و عکس میگیرم عکس روی دوربین و روی کامپیوترم همونی است که میخوام ولی وقتی توی فوتوشاپ عکس رو باز میکنم به صورت کاملا خام دیده میشود و حتی عکسی که رو دوربینم سیاه سفید بود به حالت رنگی دیده میشود.....چه کار کنم که دوباره نخوام توی فتوشاپ تغییر ایجاد کنم و همون عکس گرفته شده روی دوربین رو ببینم؟
    فایل JPG را در فتوشاپ باز می کنید یا RAW را؟
    saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

مرسی...جوابم رو پیدا کردم من با raw عکس میگیرم ....ولی عکس هایی که با jpg گرفتم این مشکل رو نداشته ............عکس های راو هم توی خود دوربین و روی کامپیوتر فیلترا روش اعمال شده ولی توی فوتوشاپ کاملا خام و بدون ادیت باز میشه....مرسی در هر صورت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

پیش فرض روش آتلیه ها برای تغییر بک گراند

سلام
    خسته نباشید

ببخشید دوستان لطف می فرمایید آتلیه های معروف از چه نرم افزار ، پلاگین و روشی برای حذف بک گراند استفاده می کنند که هم کار کیفیت خوبی داره و هم با سرعت این کار رو انجام می دهند؟

این اولین کار ما بود سپاسگزار می شویم نظر خودتان را بفرمایید

879a3d4ac16a6e391.jpg

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط miladb نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید

ببخشید دوستان لطف می فرمایید آتلیه های معروف از چه نرم افزار ، پلاگین و روشی برای حذف بک گراند استفاده می کنند که هم کار کیفیت خوبی داره و هم با سرعت این کار رو انجام می دهند؟

879a3d4ac16a6e391.jpg

روش های مختلفی بسته به نوع سوژه برای جدا کردن از بک گروند مورد استفاده قرار میگیرد

پلاگین های هایی مثل Topaz Remask یا مثلا روشهایی که در فتوشاپ میشه استفاده کرد : مثل کانالهای رنگی، Color Range ، Layer Style

در مورد این کارتون هم وقتی سوژه ای را روی عکس دیگه ای مونتاژ میکنید: غیراز تلفیق با عکس جدید باید نورپردازی سوژه، همخوانی رنگ سوژه با عکسی که رو اون مونتاز شده و پرسپکتیو سوژه و از این دست مفاهیم رو حواستون باشه

موفق باشید.......
    Digital Lover، nejatinezhad و miladb تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

نقل قول نوشته اصلی توسط miladb نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید

879a3d4ac16a6e391.jpg

دوست عزیز به نظر بنده شما حتماً یک دوره کلاس های فتوشاپ شرکت بکنید تا با این نرم افزار فوق حرفه ای و قابلیت های عظیم آن بیشتر آشنا بشید.
    خارج از بحث فتوشاپ که به نظر بنده باید آموزش آن را ببینید، در بحث مونتاژ تصاویر نکات بسیار مهمی باید رعایت شود که برخی از ویژگی های مهم آنرا جناب اقبالی عزیز فرمودند.
    اما به غیر از مواردی مانند نور عکس سوژه اصلی که بسیار بد است ( حتی این محیط و نور برای عکاسی از سوژه شما هم بد بوده چه برسه که بخواد مونتاژ بشه )
    مهم ترین موردی که در عکس شما دیده می شود و شدیداً تو چشم می زند و کاملاً عکس شما را مصنوعی کرده، اندازه سوژه نسبت به بک گراندی هست که استفاده کردید !
    یه سری چیزها دیگه احتیاج به دانش هنری و یا آموزش فتوشاپ نداره، چیزهایی هست که هر بیننده عادی که سر و کاری هم با هنر نداشته باشه میتونه تشخیص بده !
    لطفاً به اندازه سوژه اصلی و بک گراند استفاده شده دقت بکنید، اندازه کف دریا که کاملاً مشخص هست از نزدیک عکاسی شده نسبت به سوژه خیلی بزرگ است !
    اینجور به نظر می رسد که سوژه اصلی شما، کودکی بوده در سرزمین های لی لی پوت که اندازه آدم ها به اندازه بند انگشت یک انسان طبیعی است.
    در نهایت پیشنهاد بنده به شما این است که حتماً مطالعات بیشتری در زمینه عکاسی، رتوش تصاویر و مباحث دیگر داشته باشید و همچنین مهم تر از همه اینها یک دوره آموزش فتوشاپ شرکت بکنید.
    موفق باشید
    miladb و darkness_land تشکر می‌کنند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

صفحه 49 از 71 نخستنخست ... 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ... آخرینآخرین