صفحه 50 از 71 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 706
Like Tree725تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح متوسط

كاربر همراه
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط NarimaN 7 نمایش پست ها
    سلام؛
    دوست عزیز به نظر بنده شما حتماً یک دوره کلاس های فتوشاپ شرکت بکنید تا با این نرم افزار فوق حرفه ای و قابلیت های عظیم آن بیشتر آشنا بشید.
    خارج از بحث فتوشاپ که به نظر بنده باید آموزش آن را ببینید، در بحث مونتاژ تصاویر نکات بسیار مهمی باید رعایت شود که برخی از ویژگی های مهم آنرا جناب اقبالی عزیز فرمودند.
    اما به غیر از مواردی مانند نور عکس سوژه اصلی که بسیار بد است ( حتی این محیط و نور برای عکاسی از سوژه شما هم بد بوده چه برسه که بخواد مونتاژ بشه )
    مهم ترین موردی که در عکس شما دیده می شود و شدیداً تو چشم می زند و کاملاً عکس شما را مصنوعی کرده، اندازه سوژه نسبت به بک گراندی هست که استفاده کردید !
    یه سری چیزها دیگه احتیاج به دانش هنری و یا آموزش فتوشاپ نداره، چیزهایی هست که هر بیننده عادی که سر و کاری هم با هنر نداشته باشه میتونه تشخیص بده !
    لطفاً به اندازه سوژه اصلی و بک گراند استفاده شده دقت بکنید، اندازه کف دریا که کاملاً مشخص هست از نزدیک عکاسی شده نسبت به سوژه خیلی بزرگ است !
    اینجور به نظر می رسد که سوژه اصلی شما، کودکی بوده در سرزمین های لی لی پوت که اندازه آدم ها به اندازه بند انگشت یک انسان طبیعی است.
    در نهایت پیشنهاد بنده به شما این است که حتماً مطالعات بیشتری در زمینه عکاسی، رتوش تصاویر و مباحث دیگر داشته باشید و همچنین مهم تر از همه اینها یک دوره آموزش فتوشاپ شرکت بکنید.
    موفق باشید
    سلام

جناب نریمان از نظر شما و پیشنهادی که فرمودید سپاسگزاریم آشنایی زیادی با فتوشاپ نداریم و بهتر است از کلاس های آموزشی شرکت کنیم

اگر برای شما و یا دیگر دوستان زحمتی نیست عکس اصلی بچه را در یک فایل زیپ ارسال می کنیم سپاسگزار می شویم اگر وقت یاری داد لطف بفرمایید یک نمونه کار فون کودک از این عکس ارائه بفرمایید.
    این لطف شما را فراموش نخواهیم کرد
    لینک عکس
    http://uploadtak.com/images/i7516_IMG_3616rty.zip

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

نقل قول نوشته اصلی توسط miladb نمایش پست ها
    سلام

جناب نریمان از نظر شما و پیشنهادی که فرمودید سپاسگزاریم آشنایی زیادی با فتوشاپ نداریم و بهتر است از کلاس های آموزشی شرکت کنیم

اگر برای شما و یا دیگر دوستان زحمتی نیست عکس اصلی بچه را در یک فایل زیپ ارسال می کنیم سپاسگزار می شویم اگر وقت یاری داد لطف بفرمایید یک نمونه کار فون کودک از این عکس ارائه بفرمایید.
    این لطف شما را فراموش نخواهیم کرد
    لینک عکس
    http://uploadtak.com/images/i7516_IMG_3616rty.zip

میلاد عزیز باور بفرمایید در حال حاضر خودم آرشیو بزرگی عکس حتی از سفرهای چندین ماه پیش دارم که هنوز وقت نکردم آنها را رتوش کنم !
    خب متاهلی تا حدود خیلی زیادی وقت آدم را پر میکنه به خصوص که زندگی شهری هم جایی برای نفس کشیدن برای ما نمیذاره.
    اما چشم اگر فرصت خالی پیدا شد حتماً اینکار را برایتان انجام میدم.
    ضمن اینکه در پست قبلی هم عرض کردم خدمتتان که کلاً عکس اصلی کودک عزیز شما که ماشاالله خیلی هم شیرین هست، اشکال عکاسی و نورپردازی داره.
    یادتان باشه بدترین نوری که میتونید برای عکاسی و به خصوص عکاسی پرتره انجام بدید، زیر نور شدید آفتابی هست که شما در آن محل عکس گرفتید.
    در این حالت چنان سایه های تندی رو صورت ایجاد میشه که پدر هر صورتی رو در میاره !
    پس بنابراین اگر بتونید عکس بهتری از این کودک شیرینتان بذارید، بهتر میشه کار کرد.
    ضمناً یه بخشی هست به نام " رتوش پیشنهادی شما " ( اگر اشتباه نکرده باشم و اسمش رو درست گفته باشم )
    می تونید عکستان رو اونجا بذارید تا دوستانی که فرصت خالی بیشتری دارند، قبول زحمت کرده و عکس شما را مورد ویرایش خودشان قرار بدند.
    موفق باشید
    miladb تشکر می‌کند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط NarimaN 7 نمایش پست ها
    میلاد عزیز باور بفرمایید در حال حاضر خودم آرشیو بزرگی عکس حتی از سفرهای چندین ماه پیش دارم که هنوز وقت نکردم آنها را رتوش کنم !
    خب متاهلی تا حدود خیلی زیادی وقت آدم را پر میکنه به خصوص که زندگی شهری هم جایی برای نفس کشیدن برای ما نمیذاره.
    اما چشم اگر فرصت خالی پیدا شد حتماً اینکار را برایتان انجام میدم.
    ضمن اینکه در پست قبلی هم عرض کردم خدمتتان که کلاً عکس اصلی کودک عزیز شما که ماشاالله خیلی هم شیرین هست، اشکال عکاسی و نورپردازی داره.
    یادتان باشه بدترین نوری که میتونید برای عکاسی و به خصوص عکاسی پرتره انجام بدید، زیر نور شدید آفتابی هست که شما در آن محل عکس گرفتید.
    در این حالت چنان سایه های تندی رو صورت ایجاد میشه که پدر هر صورتی رو در میاره !
    پس بنابراین اگر بتونید عکس بهتری از این کودک شیرینتان بذارید، بهتر میشه کار کرد.
    ضمناً یه بخشی هست به نام " رتوش پیشنهادی شما " ( اگر اشتباه نکرده باشم و اسمش رو درست گفته باشم )
    می تونید عکستان رو اونجا بذارید تا دوستانی که فرصت خالی بیشتری دارند، قبول زحمت کرده و عکس شما را مورد ویرایش خودشان قرار بدند.
    موفق باشید
    با اجازه نریمان عزیز تاپیک::::
    ویرایش پیشنهادی شما
    یا حق
    miladb و NarimaN 7 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

ممنون امیر جان
    خودمم بعد از ارسال پستم متوجه شدم سوتی دادم و اسمش رو اشتباه گفتم ! ( رتوش پیشنهادی شما ! )
    اما خب دیگه کار از کار گذشته بود و پست ما از پل گذشته بود !
    باز هم ممنون از راهنماییت امیر عزیز ( راستی دفعه آخر باشه از سوژه هایی که ما پیدا میکنیم عکس بگیریم، شما زودتر عکس بگیریا !!! )
    miladb و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

ُسلام به همه دوستان.
    بعد اینکه امید عزیز لطف کرد این پست گذاشت و بعد دوباره لطف کرد به طور مفصل و جامع آموزش این مرحله از فتوشاپ تو این پست گذاشت به این فکر افتادم که میشه مشابه همین عکاس هارو عین نقاشی سیاه قلم در آورد یا نه؟
    اگه میشه به این تمیزی در آورد خیلی ممنون میشم از اساتید و دوستان یک نفر پیدا شه همین طور آموزش جامع و کامل و به همراه یک نمونه تصویری برای من و امثال خودم که زیاد تو فتوشاپ وارد نشدیم بذاره.
    خیلی خیلی ممنون میشم این آموزش بذارین فکر میکنم واقعا کارآمد و جذاب باشه.
    سپاس
    یا حق
    پ.ن: چون نمیدونستم این کار در چه سطحی از فتوشاپ قرار داره سطح وسط گرفتم و اینجا گذاشتم.
    Omidep تشکر می‌کند.

كاربر همراه Omidep آواتار ها
    تشکر کرده
    1534

یک نمونه از عکسی که نقاشی سیاه قلم باشه می تونی بزاری؟
    امید بنی اسدی
    "Silence, and Deeper silence, When crickets hesitate"

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

تعدای عکس دارم که اسمان کاملا بدون ابر هست کسی میتونه نحوه افزودن ابر به عکس ها را طوری که طبیعی باشه آموزش بدهد/.؟

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    تعدای عکس دارم که اسمان کاملا بدون ابر هست کسی میتونه نحوه افزودن ابر به عکس ها را طوری که طبیعی باشه آموزش بدهد/.؟
    سلام

میتونید از براش هایی که به شکل ابر هستند استفاده کنید

لینک دانلودشو تو گوگل سرچ کنید براتون میاره

شاد باشید......

پ.ن: البته از رنگ آسمان نمونه برداری کرده (با قطره چکان) سپس بر روی آسمان کلیک کنید، Opacity براش و لایه هم با مدهای آمیختگی (در صورت نیاز) دست خودتونه
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    در یک عکس که خورشید قرار داره و پرتوهای نور از بین ابرها گذشته.چطور میتونم اون پرتوها رو نمایان تر کنم؟
    بر فرض مثال در این عکس :

0239.jpg
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    درود
    در یک عکس که خورشید قرار داره و پرتوهای نور از بین ابرها گذشته.چطور میتونم اون پرتوها رو نمایان تر کنم؟
    بر فرض مثال در این عکس :

0239.jpg
    ??????
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

صفحه 50 از 71 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین