صفحه 138 از 284 نخستنخست ... 38 88 128 134 135 136 137 138 139 140 141 142 148 188 238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط Pelikan نمایش پست ها
    از نظر تئوري بله ديافراگم 2 بيش از يك استاپ باز تر از 3.3 است ولي از نظر عملي نميدانم چون همه اينها در دوربين هاي SLR صادق است ولي در كامپكت ها بنظر من خيلي جدي نيست.
    تا بوده CMOS كيفيت بالاتر و نويز كمتري نسبت به CCD داشته. البته DSLR هاي جديد نيكون (در واقع سنسورهاي جديد سوني) اين اصل را تا حدي بر هم زد و با وجود استفاده از CCD نويز هاي خيلي كمي ارائه داد.

روي هم رفته بين اين دو مدل برد با كانن است.
    ممنون:
    از دوستان عذر میخوام اگه این سوال رو اینجا میپرسم: پس من اقدام به خرید مدل ixus 300hs کانن میکنم و اما یه سوال به نظر شما برای این دوربین چه رمی رو تهیه کنم منظورم کلاس رم هست تا در فیلم برداری مشکلی پیش نیاد و ریپ نزنه؟؟ و قیمت باتری اضافه رو هم اگه لطف کنید سپاس گذارم؟
    با زم پوزش و تشکر زیتد

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

اگر هم میخواهید مدل خوبی از سونی بگیرید رو wx5 فکر کنید که اون هم کیفیت نسبتا خوبی داره و لنز های G کارایی بهتری از کارل زایس دارن .

تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    اگر هم میخواهید مدل خوبی از سونی بگیرید رو wx5 فکر کنید که اون هم کیفیت نسبتا خوبی داره و لنز های G کارایی بهتری از کارل زایس دارن .
    حق با شماست اما در حال حاضر wx7 تو بازار هست که قیمتش حدود 320.000 تومن هست، و اینکه من قصد ندارم از 270.000 + 30.000 پول رم و کیف که جمعا بشه 300.000 تومن بیشتر هزینه کنم.
    اما اگه ببینم واقعا اختلاف کیفی و جود داره و ارزش این پرداخت وجود داره شاید این مدل رو انتخاب کنم.

حالا به نظر شما ارزش داره؟؟

تشکر کرده
    263

شاید نهایتا به همون اندازه که بیشتر هزینه کنین بهره ببرین. بنابراین اگر هزینه اش بالاس اینکارو نکنین . یه زمان میبینی با کمی هزینه بیشتر میتونین چیز خیلی خوبی بگیرین ولی تو این رده تا panasonic lx3 که قیمتش 450 تومنه نفاوتها خیلی نیست .
    ahmadmobin تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    شاید نهایتا به همون اندازه که بیشتر هزینه کنین بهره ببرین. بنابراین اگر هزینه اش بالاس اینکارو نکنین . یه زمان میبینی با کمی هزینه بیشتر میتونین چیز خیلی خوبی بگیرین ولی تو این رده تا panasonic lx3 که قیمتش 450 تومنه نفاوتها خیلی نیست .
    ممنون. پس همون مدل کانن رو خریداری میکنم اگه برای کلاس رم هم راهنمایی کنید ممنون میشم.
    کلاس 4 خوبه یا 6 ؟؟

تشکر کرده
    263

خودم حساسیتی نسبت به خرید رم ندارم همون ارزونترینشو برای خودم گرفتم . بهتره برای انتخاب رم تو انجمن خودش برید تا بهتر به نتیجه برسید .
    ahmadmobin تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobin نمایش پست ها
    ممنون. پس همون مدل کانن رو خریداری میکنم اگه برای کلاس رم هم راهنمایی کنید ممنون میشم.
    کلاس 4 خوبه یا 6 ؟؟
    در مورد مموري به تاپيك مربوطه مراجعه كنيد ولي اگر قراره فيلمبرداري كنيد كلاس 10 بهتره. 4 رو كه كلا فراموش كنيد.
    lamagra و ahmadmobin تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Amin Naderi آواتار ها
    تشکر کرده
    289

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria-ir نمایش پست ها
    ممنونم
    من این sx230 رو خریدم،دوربین خیلی خیلی خوبیه،کیفیت تصاویر و فیلم برداری واقعا عالیه،همینطور کنتراست،نسبت به 210 پیشرفت محسوسه،فقط و فقط یک ایراد...
    باطری بیشتر از 150 تا شات نمیده،این طبیعیه ؟ خیلی داره آزارم میده این مسئله،شاید بخاطر همین ببرم عوضش کنم
    مبارکت باشه دیدید گفتم شما sx230 بخر ازش راضی خواهید بود واقعا یک دوربین کامل هست
    مشکل باطری هم با یک باطری یدکی حله ، اتفاقا خیلی ارزونم هست خودم 14 تومن یکی خریدم
    Miri و mohsendm تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من sx30 خریدم اما نقاط فوکوس مثل eos به من نشون نمیده و همینطور کیفیت عکس هاش پایینه !!! اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه چون میخوام کار حرفه ای انجام بدم

تشکر کرده
    263

شما پراید خریدین اونوقت میگین چرا هر چی گاز میدم به زانتیاهه نمیرسه ؟ عزیز من SX30 رو که با eos مقایسه نمیکنن . شما با SX130 مقایسه کن مطمئن باش بیشتر ازش راضی میشی .
    Rouzbeh Ehsani، Walkman و ramink2 تشکر می‌کنند.