صفحه 144 از 284 نخستنخست ... 44 94 134 140 141 142 143 144 145 146 147 148 154 194 244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

Forum Moderator Miri آواتار ها
    تشکر کرده
    10633

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    دوستان میخواستم منو در خرید یک دوربین کامپکت کمک کنید
    بودجه برای دوربین 300 تومن
    برای کاربری معمولی نیازه و میخوام تنظیمات دستی داشته باشه اندازش مهم نیست
    یخورده تاپیکهارو خوندم یا قدیمی بودن یا با بودجه جور در نمیومدن
    ممنونم
    سلام محمد جان
    اگر مصارف عمومی مدنظر شما است ، روزه شک دار نگیرید ! مقداری بودجه رو افزایش بده و دوربین Canon SX230 HS را با قیمت حدودی 380000 تومان انتخاب کن و از قابلیت های بالای اون نهایت استفاده رو ببر
    دارا بودن تنظیمات دستی ، سنسور CMOS ، زوم 14X اپتیکال و بسیار کاربردی ، کیفیت خوب عکس ، فیلمبرداری فول اچ دی ، رفتار نویزی خوب و قابل قبول ، کیفیت خوب ساخت و ... دلایل موثر در انتخاب این دوربین است که شما را راضی خواهد کرد.

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

از دوستان خوبم ممنونم برای راهنمایی های خوبشون این دوربینو برای یکی از تکنسین هام میخوام که متاسفانه یا خوشبختانه با دیدن علاقه من ایشونم علاقمند شدند و هزینه بیشتر براشون سخته
    مصارفش عکسهای خانوادگیه بیشتر ولی خیلی علاقه داره و میگه عید میخواد dslr بخره به همین دلیل گفتم تنظیمات دستی داشته باشه که اگر تصمیمش جدیتر شد با همین بتونه تمرین کنه
    Miri تشکر می‌کند.
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    از دوستان خوبم ممنونم برای راهنمایی های خوبشون این دوربینو برای یکی از تکنسین هام میخوام که متاسفانه یا خوشبختانه با دیدن علاقه من ایشونم علاقمند شدند و هزینه بیشتر براشون سخته
    مصارفش عکسهای خانوادگیه بیشتر ولی خیلی علاقه داره و میگه عید میخواد dslr بخره به همین دلیل گفتم تنظیمات دستی داشته باشه که اگر تصمیمش جدیتر شد با همین بتونه تمرین کنه
    درودی دیگر بار:

اگر توانایی افزایش بودجه رو دارند بهترین گزینه همین مدلیست که جناب میری فرمودند، به خاطر تمام آن دلایلی که خود ایشان ذکر کردند.
    اما اگر افزایش بودجه برایشان امکان پذیر نباشد، sx130 ویا IXUS 115 HS , 300 اما بنده هم پیشنهاد دوست عزیزمان را ارزنده میدانم و اگر توانایی پرداخت بیشتری دارند 230hs گزینه خیلی مناسب و معقول تری خواهد بود.

موفق باشید...
    Miri، M.Moghadam، ahmadmobin و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

سلام دوستان

برای من 2 سوال بوجود اومده که امیدوارم من رو راهنمایی کیند تا نتیجه مطلوب حاصل بشه

اول اینکه چرا تو بازار ایران تمام دوربین های کامپکت قیمتهاشون با گذشت زمان پایین میاد و اومده اما دومدل g12 s95 و حتی lx5 پایین که نیومده بالا هم رفته؟
    و دوم این موضوع که آیا خرید p7000 کار عاقلانه ای هست و یا اینکه نه بهتره حدود 110 تومن بیشتر هزینه کرد و G12 رو تهیه کرد؟

ممنون

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

از اولش هم همینطور بوده .چون دوربینهای دیگه با اومدن مدلهای جدیدتر و بهتر قیمتشون رو از دست میدن ولی این مدلها همیشه بالاترین مدلها هستن .
    ahmadmobin تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

و دوم این موضوع که آیا خرید p7000 کار عاقلانه ای هست و یا اینکه نه بهتره حدود 110 تومن بیشتر هزینه کرد و G12 رو تهیه کرد؟

سلام.p7000 را داشتم و توصیه نمیکنم..g12 l معقولتره اما بازم بیشتر فکر کنید.کلا تو این رده دنبال کیفیت عالی نباشید .فاکتورهایی چون سرعت فکوس و سرعت عکاسی و دقت وایت بالانس و.....را هم در نظر بگیرید.
    ahmadmobin تشکر می‌کند.

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط aro1355 نمایش پست ها

سلام.p7000 را داشتم و توصیه نمیکنم..g12 l معقولتره اما بازم بیشتر فکر کنید.کلا تو این رده دنبال کیفیت عالی نباشید .فاکتورهایی چون سرعت فکوس و سرعت عکاسی و دقت وایت بالانس و.....را هم در نظر بگیرید.
    تشکر از توجه دوستان،
    پس توصیه شما چی هست؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobin نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای من 2 سوال بوجود اومده که امیدوارم من رو راهنمایی کیند تا نتیجه مطلوب حاصل بشه

اول اینکه چرا تو بازار ایران تمام دوربین های کامپکت قیمتهاشون با گذشت زمان پایین میاد و اومده اما دومدل g12 s95 و حتی lx5 پایین که نیومده بالا هم رفته؟

ممنون
    اول: اين مدلهايي كه نام برديد با بقيه كامپكتها فرق دارند.در واقع همين خوب بودنشون هست كه باعث تداوم بقاء شونه.مخصوصا LX5

دوم: p7000 يك ايراد عمده داشت و اون سرعت عملكرد بود.بنابراين خريدش عاقلانه نيست.p7100 اين مورد رو حل كرده ( به ظن سايتهاي معتبر ) و تبديل به يك كامپكت كامل شده.به نظر بنده بد نيست منتظرش باشيد.

دوم:

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

sony nex 3

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    63

با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان والا بعد از کلی جستجو بالاخره به این مدل رسیدم Sony Alpha NEX-5N جمع و جور و ظاهرا سنسور خوبی هم داره من فقط عکس با کیفیت میخوام ازش و وقت یاد گیری عکاسی هم ندارم میخواستم ببینم فلاش نداره یا باید جداگانه خریداری بشه .
    و اینکه ی سوال داشتم وقتی با دوربین گوشیم عکس میگیرم عکسش کاملا مستطیل هستش و تو مانیتور رو کامل بدون فضای خالی پرمیکنه میخواستم ببینم با این سنسور عکسهاش کاملا مستطیل هستش؟ با تشکر و ایا گزینه بهتری از این سراغ دارن با تشکر و سپاس پیشاپیش

http://www.dpreview.com/products/sony/slrs/sony_nex5n در ضمن این جایزه طلایی که این دوربین در اینجا گرفته حاکی از کارد خوبشه یا نه با تشکر